Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewcia27

Jakie miałyście objawy ciąży?

Polecane posty

Gość mania1
Mam do Was pytanko! Prosze napiszcie mi czy to moze byc ciaza.5 dni temu doszlo do stosunku a dzis,a raczej od wczoraj mam,naprawde delikanie nabrzmiale piersi i okropnie bolace i w dodoatku do tego nie samowity bol w dole brzucha tak jakby jajniki czy przed okresem.Prosze odpisze mi czy moge byc w ciazy a do okresu jeszcze 2 tygodnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxine_mlodziutka_20tka
to zwykłe objawy przed okresowe, może dostaniesz wcześniej okres. 5 dni to za mało na objawy. Troszkę to trwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniekxd
mam takie pytanie do was:):) bo od tygodnia mam takie dziwne skurcze w dole brzucha... to jest objaw ciąży czy raczej zbliżającej się miesiączki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.s.u
hej dziewczyny, mam problem. 17listopada mialam pierwszy dzien cyklu, normalnie mam okres co 28-30 dni. 24,11 kochalam sie z facetem ale bez zabezpieczenia, choc nie byl to pelny stosunek, spuscił sie poza mna ze tak to ujmę. dzis jest 22,12 a okres powinnam miec tydzien temu. oprocz tego bola mnie bardzo piersim szczegolnie tam gdzie sa wezly chlonne i co jakis czas podbrzusze, nie wiem czy to moga byc objawy ciazy czy poprostu zapowiedz spozniajacego sie okresu, czasem zdazaly mi sie cykle 33-35dniowe,. aha i jeszcze jedna rzecz. od 3-4tygodni codziennie leje mi sie krew z nosa. mam juz paranoje, byc moze ta krew z nosa i spozniajacy sie okres sa wynikiem zmeczenia, ale ja sie drecze ze byc moze zaszlam w ciaze. blagam was pomozcie mi, moze wy to lepiej zdiagnozujecie. nie robilam jeszcze testu, ale chyba sie na to zdecyduje, tylko nie chce przed swietami, swietny by był prezent, nie ma co... prosze was odpiszcie w miare mozliwosci. pozdraiwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hadziajka84
witajcie dziewczyny-piszę bo mam pewien problem staramy się z mężem o dzidziusia..mąż pracuje za granicą i teraz w grudniu po dluzszym czasie był w domu podczas moich plodnych dni od owulacji strasznie bolą mnie piersi, są powiększone jak to małż stwierdził napuchnięte co chwile daje o sobie znać jajnik raz ley raz prawy czasem oby dwa od razu, pod skórą na piesiach widać siateczke żył, jestem ciągle zmęczona i chodze bardzo wcześnie spać co w moim przypadku jest bardzo dziwne, czesto jest mi niedobrze i kreci mi sie w glowie..w ogole czuje sie jakas taka slaba, zrobilam test wyszedl negatywny ale wiem ze robilam go za wczesnie, jak myslicie to objawy ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sz6cho
hej wszystkim. jestem dosc mloda i jeszcze nie planowalam ciazy, ale jednak wszystko na to wskasuje. ostatnia miesiaczke mialam dokladnie 6 tygodni temu (28.11). bylismy z moim chlopakiem dosc nieostrozni i 6 dni po seksie dostalam krwawienia. ale od razu mnie to zdziwilo bo przewaznie przed miesiaczka mam swoje humory i bole w dole brzucha. niby-okres trwal niecale 2 dni, a przewaznie mam min. 5. zaraz po nowym roku zaczely mi strasznie puchac i bolec piersi, powiekszyly mi sie sytki i zrobily jakby obrecze wokol. ale zaczelam sie niepokoic dopiero kiedy pojawily sie mdlosci. teraz mam oprocz tego spuchniete nogi i jestem strasznie wyczulona na zapach i dotyk. wczoraj zaczela leciec mi woda z pochwy o zapachu krwi miesiaczkowej. jestem bardzo mloda wiec wszyscy mi mowia ze moglam poronic. jeszcze nie zdarzylam sie doczekac swojej kolejki u lekarza zeby to potwierdzic. a i dodam ze jak we wtorek robilam test to wyszedl pozytywny, tylko ze druga kreska byla sporo slabsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zefirka23
gratulacje!!!jesteś w ciąży.ta druga kreska moze być słabsza.dla pewności zrób drugi test i daj mi receptę na zajście w ciążę:Pja staram się już rok i 5 miesięcy i nadal nic....więc proszę o receptę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sz6cho
Zefirka23 moj facet wyjechal do holandii i po prostu jak wrocil to oboje straszne chcice mielismy i sie zapomnielismy. nie chcielismy dziecka a nie siebie. ale historia lubi sie powtarzac, bo znajomi tak samo wpadli. jutro ide na usg to potwierdze. a testy robilam 4 ale 2 mi przemarzly i temu nie dzialaly a ten 3 nie wiem dlaczego, albo zadnek kreski nie bylo albo od razu 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sz6cho
Zefirka23 moj facet wyjechal do holandii i po prostu jak wrocil to oboje straszne chcice mielismy i sie zapomnielismy. nie chcielismy dziecka a nie siebie. ale historia lubi sie powtarzac, bo znajomi tak samo wpadli. jutro ide na usg to potwierdze. a testy robilam 4 ale 2 mi przemarzly i temu nie dzialaly a ten 3 nie wiem dlaczego, albo zadnek kreski nie bylo albo od razu 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sz6cho
Zefirka23 moj facet wyjechal do holandii i po prostu jak wrocil to oboje straszne chcice mielismy i sie zapomnielismy. nie chcielismy dziecka a nie siebie. ale historia lubi sie powtarzac, bo znajomi tak samo wpadli. jutro ide na usg to potwierdze. a testy robilam 4 ale 2 mi przemarzly i temu nie dzialaly a ten 3 nie wiem dlaczego, albo zadnek kreski nie bylo albo od razu 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sz6cho
Zefirka23 moj facet wyjechal do holandii i po prostu jak wrocil to oboje straszne chcice mielismy i sie zapomnielismy. nie chcielismy dziecka a nie siebie. ale historia lubi sie powtarzac, bo znajomi tak samo wpadli. jutro ide na usg to potwierdze. a testy robilam 4 ale 2 mi przemarzly i temu nie dzialaly a ten 3 nie wiem dlaczego, albo zadnek kreski nie bylo albo od razu 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sz6cho
Zefirka23 no ja nie bardzo znam recepte. nie planowalam tego. ale jak moj facet wrocil z holandii to za bardzo nagrzani bylismy i gdzies daleko zostawilismy rozsadek. ale historia lubi sie powtarzac bo znajomi tak samo wpadli. a co do testow to 3 mialam zepsute a jeden dobry to wyszedl pozytywny, to juz mam dosc tych testow. ale jturo o 17 mam usg to dowiem sie wszystkiego. i przyznam szczerze ze mimo mlodego wieku i nieplanowania juz sobie nie wyobrazam ze to moglaby byc zmyla. powodzenia wszystkim planujacym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sz6cho
Zefirka23 no ja nie bardzo znam recepte. nie planowalam tego. ale jak moj facet wrocil z holandii to za bardzo nagrzani bylismy i gdzies daleko zostawilismy rozsadek. ale historia lubi sie powtarzac bo znajomi tak samo wpadli. a co do testow to 3 mialam zepsute a jeden dobry to wyszedl pozytywny, to juz mam dosc tych testow. ale jturo o 17 mam usg to dowiem sie wszystkiego. i przyznam szczerze ze mimo mlodego wieku i nieplanowania juz sobie nie wyobrazam ze to moglaby byc zmyla. powodzenia wszystkim planujacym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sz6cho
Zefirka23 no ja nie bardzo znam recepte. nie planowalam tego. ale jak moj facet wrocil z holandii to za bardzo nagrzani bylismy i gdzies daleko zostawilismy rozsadek. ale historia lubi sie powtarzac bo znajomi tak samo wpadli. a co do testow to 3 mialam zepsute a jeden dobry to wyszedl pozytywny, to juz mam dosc tych testow. ale jturo o 17 mam usg to dowiem sie wszystkiego. i przyznam szczerze ze mimo mlodego wieku i nieplanowania juz sobie nie wyobrazam ze to moglaby byc zmyla. powodzenia wszystkim planujacym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sz6cho
Zefirka23 no ja nie bardzo znam recepte. nie planowalam tego. ale jak moj facet wrocil z holandii to za bardzo nagrzani bylismy i gdzies daleko zostawilismy rozsadek. ale historia lubi sie powtarzac bo znajomi tak samo wpadli. a co do testow to 3 mialam zepsute a jeden dobry to wyszedl pozytywny, to juz mam dosc tych testow. ale jutro o 17 mam usg to dowiem sie wszystkiego. i przyznam szczerze ze mimo mlodego wieku i nieplanowania juz sobie nie wyobrazam ze to moglaby byc zmyla. powodzenia wszystkim planujacym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sz6cho
Zefirka23 no ja nie bardzo znam recepte. nie planowalam tego. ale jak moj facet wrocil z holandii to za bardzo nagrzani bylismy i gdzies daleko zostawilismy rozsadek. ale historia lubi sie powtarzac bo znajomi tak samo wpadli. a co do testow to 3 mialam zepsute a jeden dobry to wyszedl pozytywny, to juz mam dosc tych testow. ale jutro o 17 mam usg to dowiem sie wszystkiego. i przyznam szczerze ze mimo mlodego wieku i nieplanowania juz sobie nie wyobrazam ze to moglaby byc zmyla. powodzenia wszystkim planujacym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sz6cho
Zefirka23 no ja nie bardzo znam recepte. nie planowalam tego. ale jak moj facet wrocil z holandii to za bardzo nagrzani bylismy i gdzies daleko zostawilismy rozsadek. ale historia lubi sie powtarzac bo znajomi tak samo wpadli. a co do testow to 3 mialam zepsute a jeden dobry to wyszedl pozytywny, to juz mam dosc tych testow. ale jutro o 17 mam usg to dowiem sie wszystkiego. i przyznam szczerze ze mimo mlodego wieku i nieplanowania juz sobie nie wyobrazam ze to moglaby byc zmyla. powodzenia wszystkim planujacym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sz6cho
Zefirka23 no ja nie bardzo znam recepte. nie planowalam tego. ale jak moj facet wrocil z holandii to za bardzo nagrzani bylismy i gdzies daleko zostawilismy rozsadek. ale historia lubi sie powtarzac bo znajomi tak samo wpadli. a co do testow to 3 mialam zepsute a jeden dobry to wyszedl pozytywny, to juz mam dosc tych testow. ale jutro o 17 mam usg to dowiem sie wszystkiego. i przyznam szczerze ze mimo mlodego wieku i nieplanowania juz sobie nie wyobrazam ze to moglaby byc zmyla. powodzenia wszystkim planujacym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sz6cho
Zefirka23 no ja nie bardzo znam recepte. nie planowalam tego. ale jak moj facet wrocil z holandii to za bardzo nagrzani bylismy i gdzies daleko zostawilismy rozsadek. ale historia lubi sie powtarzac bo znajomi tak samo wpadli. a co do testow to 3 mialam zepsute a jeden dobry to wyszedl pozytywny, to juz mam dosc tych testow. ale jutro o 17 mam usg to dowiem sie wszystkiego. i przyznam szczerze ze mimo mlodego wieku i nieplanowania juz sobie nie wyobrazam ze to moglaby byc zmyla. powodzenia wszystkim planujacym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zefirka23
to chyba trzeba na jakis czas się rostać:)moja kumpela wyjechała na miesiąc do anglii i jak wróciła to zaraz zaszła w ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sz6cho
sory, troche sie rozpedzilam. niestety to falszywy alarm, ale niekoniecznie mily. mam 5cm torbiel w prawym jajniku, jutro sie klade do szpitala, na dodatek mam podejrzenie ciazy pozamacicznej. jak sie sypie to po calej linii nie ?? dobrze ze w szkole ok i piotrek mnie wspiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zefirka23
to współczuję Ci:(:(:(:(:(:(:( moja przyjaciolka jak wrovila z anglii to spoznial jej sie okres juz 2 tygodnie.jak poszla do lekarza to powiedzial ze ma torbiela i przepisal luteine.oczywiscie nie dostala @wiec poszla znowu ale juz do innego lekarza a dalej nie miala @ i ten inny lekrz powiedzial jej ze nie ma torbiela i przepisal luteine,oczywiscie i tym razem nie dostala@ wiec po 3 tyg.poszla do lekarza i okazalo sie ze jest w ciazy a ten rzekomy torbiel to bylo ponoc takie jajeczkowanie.z tym ze powiedzial jej lekarz ze to maly torbiel.Szczerze Ci wspolczyje:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atka21
witam wszystkich:> Podobnie jak wy nie mam miesiączki juz 21 dni. od czasu do czasu popolewa mnie podprzusze i uczucie porannych mdłosci, jestem senna i oslabiona nie ma podwyzszonej tyemperatury ale straszne wachania nastroju. Staramy sie z mezem o dzidziusia juz ponad 2 lata czy myslicie ze w koncu nam sie udało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgośka
Pomocy..!! mam prawie 16 lat 11 stycznia kochalam sie z moim chlopakiem mialam dni płodne miał prezerwatywe ale przed stosumkiem bawilam sie jego penisem a puzniej zakladalam mu prezerwatywe. i niewiem moze bylo na niej troche spermy. teraz mam mdłości i wysoka gorączke oraz bule brzucha czy moga to byc objawy ciązy? okresu powinnam dostac 1 lutego boje sie ze jestem w ciązy, boje sie tez zrobic test, niewiem czy odwarzylabym sie go kupic bo przeciez jestem za mloda.. i dziwnie by to wyglodalo.. czy moge by w ciąży?? pomużcie prosze strasznie sie boje.. i nie wiem co robic;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sz6cho
malgośka nie dygaj. ja 16 skonczylam w styczniu. poki Ci sie okres nie spoznia to nie ma co gdybac i dygac. a teraz z testu to Ci chyba tez nie za wiele wyjdzie. poczytaj chociazby w tym temacie ile kobiet stara sie o dziecko. myslisz ze tak latwo to przychodzi, z reki na gumke ? oczywiscie zycze okresu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iffa
Mam pytanko, Dzisiaj jest 10 dni po owulacji. Test wyszedł negatywnie No dobra wiem że za wczesnie ale nie mogłam już wytrzymać... do tego zrobiłam go w dzień a nie z porannego moczu... Głupia jestem. Moje pytanie jest jednaktakie. Czy jest możliwe we wczesnej ciąży żeby wszystko bolało mnie 10 razy bardziej niż normalnie bolało mnie na @. I inaczej niż zwykle... zupełnie inaczej. Nie mam żadnego śluzu ale temperatura ciągle utrzymuje się wysoko 37.3 - 37.5. Mam lodowate ręce i stopy, pochłaniam tony jedzenia, płaczę nawet na reklamach prszków do prania i czuję się ogólnie do d**y. Bóle w podbrzyszu są naprawdę dokuczliwe i utrzymują sie już 6 dni. Piersi bolą jak zwykle. Nie myślcie że się nakręcam czy coś. Po prostu zastanawiam się czy to największy na świecie PMS czy też ciąża? Czy w ogóle ciążą może się zacząć aż tak gwałtwonie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iffa
Mam pytanko, Dzisiaj jest 10 dni po owulacji. Test wyszedł negatywnie No dobra wiem że za wczesnie ale nie mogłam już wytrzymać... do tego zrobiłam go w dzień a nie z porannego moczu... Głupia jestem. Moje pytanie jest jednaktakie. Czy jest możliwe we wczesnej ciąży żeby wszystko bolało mnie 10 razy bardziej niż normalnie bolało mnie na @. I inaczej niż zwykle... zupełnie inaczej. Nie mam żadnego śluzu ale temperatura ciągle utrzymuje się wysoko 37.3 - 37.5. Mam lodowate ręce i stopy, pochłaniam tony jedzenia, płaczę nawet na reklamach prszków do prania i czuję się ogólnie do d**y. Bóle w podbrzyszu są naprawdę dokuczliwe i utrzymują sie już 6 dni. Piersi bolą jak zwykle. Nie myślcie że się nakręcam czy coś. Po prostu zastanawiam się czy to największy na świecie PMS czy też ciąża? Czy w ogóle ciążą może się zacząć aż tak gwałtwonie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zefirka23
Atka21.skoro nie masz miesiączki to zrób sobie test:)życzę wielkiego plusika Malgośka skoro jest jeszcze czas a okres masz dostać dopiero lutego to nie stresuj sie tak bardzo bo przez te stresy faktycznie może Ci sie spóżniać okres.nie martw sie na zapas....z drugieje strony to nie jest takie hop siup i masz dziecko.ja z mężem staramy się juz 1,5 roku i nic z tego:( Iffa radzę poczekać do miesiączki:)kiedy się jej spodziewasz??wiesz ja się tez staram o dzidzie i za kążdym razem mam inne objawy i myślę że już jestem w ciąży ale 10 dni to jeszcze chyba za szybko na wczesne objawy:)życzę plusika:)a ta temp.może być z przeziebienia.teraz tak panuje grypa:( Ślę pozdrowienia i życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabel18czarna
hej dziewczyny;-) miałam podobno z dziewczyny wyżej;D... otóz w grudniu trafiłam do szpitala z podejrzenia ciązy.. bo dostałam plamenie.. i okazało się ze to bardzo mały torbiel; po wyjsciu ze szpitala napoczatku stycznia poszłam do lekarza go leczyć i jak sie okazoło torbiela niema;-)miałam przyjsc za pare dni na usg...i lekarz powiedział mi ze prawdopodobnie jestem w 3tyg.. miałam zrobioć testy i dwa pozytywne;-) teraz jestem ślicznej 5 tyg ciązy;-)i to dzięki torbielowi;-)jak oczywiscie to był on;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zefirka23
izabel18czarna składam wielkie gratulację!!!!!u mojej kumpeli też wykryli torbiela który się okazał jajeczkowaniem i dlatego zaszła w ciążę:)jest juz w trzecim miesiacu.niedługo zacznie 4ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×