Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewcia27

Jakie miałyście objawy ciąży?

Polecane posty

Gość potrzebuje
potrzebuje pomocy bo sama juz nie wiem.. ;/ od jakiegos czasu bardzo zmienily mi sie upodobania smakowe, tzn od kiilku lat nie pilam słodiej herbaty.. na ciasta za bardzo patrzec nie moglam nie mowiac juz o ich jedzeniu teraz wprost przeciwnie piekłabym co kilka dni, herbate od tak sobie słodzic zaczełam.. moze poprostu cukru mi brakuje sama nie wiem.. piersi bola bardzo.. test robilam i wyszedl negatywny.. ale tyle sie naczytalam ze testy czasem tez klamia.. ze cos niby "okres" w ciazy tez moze wystepowac.. .. boje sie poprostu bo bylam u gin jakis czas temu i dala mi recepte na pigulki anty (glownie z powodu moich berdzo bolestych @) i nie wiem teraz bo np jak bym byla w ciazy to przeciez moge zaszkodzic i to bardzo pigulkami biorac ich nie majac pewnosci czy jestem w ciazy czy nie..co wy o tym sadzicie? bo ja juz glupieje a boje sie wziac ta pierwsza pigulke bo moze to wcale nie bedzie okres tylko plamienie w ciazy..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiuniaKapturek
Ja mialam plamienia a pozniej duzo krwi i poronilam w 6 tygodniu ciazy.Czesem moze byc tak ze test nie da poprawnego wyniku jesli poziom HCG jest zbyt niski.Piersi jesli bola to roznie mozna to traktowac albo napiecie przedmiesiaczkowe albo rzeczywiscie ciaza. Zrób sobie test z krwi czy to ciaza i sie dowiesz albo poprostu wybierz sie do gina i po sprawie. Niektóre objawy mozna sobie wmówic w obawie o ciaze. zycze wszytskiego dobrego pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiuniaKapturek
Tak nawet przez jedno spuszczenie sie do srodka mozna zajsc w ciaze u mnie udalo sie za pierwszym razem tylko ze to bylo planowane i w dni plodne.To zalezy od twojego cyklu. czy byly dnoi plodne czy nie plodne. Jestes mloda i radzila bym ci bardziej byc rozwazna i ostrozna dziecko to nie jest taka prosta sprawa.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do potrzebuje- tabletki anty zaczyna się przyjmować- pierwsze opakowanie-w pierwszym dniu miesiączki, więc jeżeli miesiączka się pojawi to znaczy, że ciąży nie ma. Nie ma czegoś takiego jak miesiączka w ciąży, mogą pojawiać się delikatne plamienia, ale nie miesiączka. Ja miałam 2 tygodnie temu ciążę biochemiczną, wiem o niej tylko dlatego, że zrobiłam test przed terminem miesiączki i był pozytywny, a później po kilku dniach przyszła normalna miesiączka, no może trochę bardziej bolesna i ciąży niestety już nie ma :( ale taka ciąża zdarza się wielu kobietom i nawet nie są tego świadome, bo 50% zapłodnionych komórek jajowych tak kończy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiuniaKapturek
Witajcie dziewczyny mam pytanie. Czy jest mozliwosc ze poronilam przez to ze gdy w nocy spalam z 5 letnia dziewczynka ktora w nocy strasznie kopie ( ale to takie moje przyszywane dziecko bo córka mojego narzeczonego ) i pewnej nocy gdy spalam obudzialam sie razem z bólem kopniecia mnie w brzuch tej dziewczynki i to u dołu brzucha. Strasznie bolal mnie brzuch dluzszy czas nie mogalm dalej spac z bólu az plakalam. po kilku dniach nastapilo plamienie a pozniej krwawienie i wylecialo ze mnie wszystko samoistnie bez lekarza i lyzeczkowania. teraz sobie uswiadomilam ze moze to wlasnie to bylo przyczyna poronienia. jak sadzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mxaxnxixa
MIALAM MIEC OKRES 4 A DOSTALAM DOPIERO 6 II TO PLAMIENIE NA POCZATKU JAKIES PRABAZOWWEE I NA DRUGI DZIEN NORMLANIE MIESIACZKA , ALE JAKAS MALA . . NIE WIEM CO SIE DZIEJE .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiuniaKapturek
Bez obaw tak czasami bywa poprostu rozne czynniki na to wpływaja. nie martw sie wszystko powinno byc ok. a dla pewnosci jak skonczy sie @ to idz do gina i wszystko sie wyjasni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxy92
Jezeli masz 16 lat. I bylas dziewica kiedy zrobiliscie to pierwszy raz to nie musi byc odrazu ciaza ja z moim chlopakiem tez zaczelam wspolzyc jak mialam 16,5 lat i nie zabezpieczalismy sie i tez mialam takie objawy nie raz, ale nie ma dzidziusia. Obecnie mam 17,5 lat wspolzyjemy ze soba od roku bez zabezpieczen typu prezerwatywa czy tabletka anty, ale stosujemy metoda przerywana ale nie polecam tej metody mlodym chlopakom ktorzy dopiero rozpoczynaja wspolozycie bo oni ni zawsze nad tym panuja. I jezeli wiesz ze z chlopakiem nie bedziesz do konca zycia i jezeli wpadniesz nie bedziecie odpowiedzialni a naprawde chcecie ze soba wspolzyc uzywajcie podwojnego zabezpieczenie do metody przerywanej dolaczcie prezerwatywe i nie kochajcie sie w twoje dni plodne. Ja np. chcialabym miec dzidzie i moj chlopak o tym wie ale jestesmy tego swiadomi ze narazie nie mozemy do ego dopuscic chociaz do poki nie skoncze 18 lat. Mam nadzieje ze bedziecie uwazac bo potem tylko te malenstwa cierpia przez wlasnie takich nie rozwaznych nastolatkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka xd
hejo . mam pytanie.. ? dlaczego po sexie non stop mnei peicze pochawa i jak sikam to takze pieczee i czasami musze co 5 min latac do wc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiuniaKapturek
mi sie wydaje ze moze to byc jakies zapalenie luz co gorsza zakazenie... musisz wstrzymac sie od seksu i pedzic do gina... o te sprawy trzeba dbac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia82
Cześć dziewczyny My z mężem usilnie staramy sie o dziecko od ponad roku. Niestety nie udaje się. Co miesiąc mam te same nadzieje i za każdym razem przychodzi tylko @.Trzy dni temu miałam pojawiły sie bóle, kłucia w dole brzucha jakich nigdy nie miałam. Wczoraj zmierzyłam temp i było 37,0 wiec pojawiła sie nadzieja. Okres za jakies 4 dni ale już wiem ze nic z tego - dzis rano tem spadła do 36,6 :(. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie i życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Moj przypadek jest nieco inny ale chce sie czegos dowidziec i prosze was o pomoc. Mialam dostac miesiaczke 7 sierpnia a juz 1.5 tygodnia przed dostaniem mialam podwyzszona temperature i bole jajnikow. Natomiast 6 sierpnia mialal stosunek z partnerem a miesiaczki nie dostalam... 12 dni po stosunku zauwazylam ze bola mnie piersi i coraz wiecej jem. 22 sierpnia zrobilam test ciazowy i okazalo sie ze jestem w ciazy. Teraz mam kolejne pytanie czy moglam juz byc w ciazy przed terminem dostania miesiaczki bo martwi mnie ta podwyzszona temperatura i bole jajnikow? Czy to tez sa objawy ciazy? Czekam na odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisiciali
kami22 ---> Ja mam bóle jajników jak mam owulacje :) Teraz samej raczej ciezko ci bedzie stwierdzic czy byłaś wczesniej w ciazy czy nie. Najlepiej jak udasz sie do lekarza i na usg sprawdza i wylicza czy rzeczywiscie sie zgadza wilekosc płodu do jego wieku czy jest jednak starszy o 2-3 tygodnie (mniej lubi wiecje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TASHKA88
czesc wlasnie mialam objaw: bol sutkow (tak jakby skurcz) byl mocny wiec weszlam sobie google by sprawdzic od czego i mnie zatkalo czytajac wasze wypowiedzi bo wlasnie uswiadomilam sobie ze ostatnio nawet zjadlam czekolade (nie przepadam za slodkim) chwile pozniej zjadlam rybe w sosie pomidorowym....przytylam sobie na brzuszku i nie moge z niego schudnac kochalam sie z mezem w dni plodne bez gumki mam napiete podbrzusze potrafie sie rozplakac bez powodu szybko sie denerwuje non stop jestem glodna kawe pije normalnie....chociaz czesciej i srednio mi smakuje z jednej strony ucieszyla bym sie z malego bobaska ale z drugiej chyba jeszcze dla mnie za wczesnie pracuje na magazynie i wydaje mi sie ze pewnie to przypadkowe dolegliwosci bo ponoc przez prace fizyczna ciezej zajsc w ciaze........co o tym sadzicie?? aha w sobote dostalam miesiaczke normalne bole jak zawsze chociaz zdziwilo mnie plamienie brazowe w pierszym dniu i mniej krwawie niz zazwyczaj.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lo8y7756
witajcie dziewczyny czytam wasze posty od jakiegos czasu i zdecydowalam sie napisac. z mezem staramy sie od jakiegos czasu o dzidziusia ostatnuio mam dziwne objawy bardzo czesto kluje mnie w podbrzuszu czasem z lewej strony czasem z prawej brzuch mam twardy do tego non stop chodzę nabuzowana i wszystko mnie wkurza, jestem ciagle zmeczona nie wyspana w nocy jak nigdy biegam do lazienki okres powinnam miec 25 stycznia. na poczatku myslalam ze to moze objawy przed okresem ale nigdy nie mialam takich bolow podbrzusza. jajniki bolaly ale nie tak jak teraz powiedzcie czy to moga byc objawy ciazy?? test planuje zrobic jesli nie pojawi sie miesiaczka pozdrawiam i czekam na odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izusia409
witam. mam pytanie. dostalam okres prawidlowo ale wczesniej i teraz tez w czasie okresu mam zaparcia brzuch mnie boli od 2 tyg przed okresem nie jest to bol mieisiaczkowy, czesto oddaje mocz.... wspolzylam z chlopakiem w dni plodne ale on nie skonczyl we mnie. POMOZCIE ODPISZECIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinek89
Witam. Okres powinnam dostać 26 marca a wiec 9 dni temu... Robiłam juz dwa testy obydwa pozytywne, zastanawiam sie jednak czy mimo to jest mozliwosc zebym nie była w ciąży? Wszytskie objawy jak na okres mialam... ciągnący ból brzucha powiększone piersi, zgaga, a teraz gdy wstaje rano jeszcze nie moge nic jesc bo mnie mdli.. domyslam sie ze wszytsko wskazuje na ciaze, ale do lekarza wybiore sie dopiero po świętach, bo u nas nie ma takiego na kase chorych tylko trzeba prywqtnie.. Ciąża bardzo by mi skomplikowala zycie, mam 21 lat chcialam sie dalej uczyc, ale bedzie co m byc.. Kocham dzieci i swoje pewnie tez bede bardzo kochala.. mimo to zastanawia mnie to czy testy mgly sie mylic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinek89 ja tez bol brzucha w sumie u mnie to jedyny objaw @ a bolały i piersi. Moje objawy to brak zmeczenia, dzis spałam 4h wczoraj tez tyle apetyt nieograniczony w nocy i wczesnie rano, bole brzucha i piepsi no i jakies takie wieksze sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinek89
U mnie jest akurat odwrotnie... cały czas sie czuje zmeczona.. najgorzej jest rano i tak do 11 zamiast byc wypoczeta po nocy ja normalnie zasypiam, a pracuje na kasie to mnie to wkurza bo bez przerwy ziewam.. Poki nie pojde do lekarza jakos nie moge sie przyzwyczaić do mysli ze moge miec dziecko.. Mój chłopak na razie nic sobie z tego nie robi, bo chyba sadzi ze testy nie wiele moga powiedziec prawdy... No to trzeba czekac na wizyte u lekarza... jak dorze pojdzie wybiore sie tam 13...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinek89
Ja mam 21 lat moj chłopak 22...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kardashia
ja jestem w 5tc i jak narzie większych objawów brak. Jednynie zaczeła mi smakowac coca-cola i przestałam miec ochotę na piwo,na mysl o nim nawet mnie podbijało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kardashia mi tesz cola smakuje a przedtem tylko pepsi :) i piwo ktorego nie lubilam jakies leprze ale koncze ostatnia but cocacoli i soczki i h2o...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinek89
Gdzie tam planowane... Jestesmy ze soba juz 4 lata a nawet o slubie jeszcze nie myslelismy... chcielismy poczekac jeszcze ze 2, 3 lata.. ale jesli mielibysmy miec teraz dziecko to kto wie jak to sie potoczy... Moim jeszcze jednym dziwnym objawem jest strasznie duzo takiej mlecznej wydzieliny, caly czas mam wrazenie ze mam mokro, albo jakbym miala okres... ale teraz kiedy obydwa testy wyszły pozytywnie, jeden robiony wcozraj popołudniu drugi dziaisj rano to chyba o okresie mogę pomarzyć... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinek89
Czasami mam takie wrażenie że boli mnie którys jajnik ale nie boli mnie cały czas.. poboli kilka chwil i przestaje i tak kilka razy dziennie.. Musze poczekać do 13 i isc do lekarza na uzg... wtedy dopiero zacne sie martwić a moze cieszyć... juz sama nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinek89
A to Ty jesteś w ciąży? to już pewne? Okres ostatni miałam 26 lutego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×