Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewcia27

Jakie miałyście objawy ciąży?

Polecane posty

Gość kachla
CZEŚĆ!! MY STARAMY SIĘ Z MĘŻEM 3 LATA . DZISIAJ MAM 29 DZIEŃ CYKLU NA ZROBIENIE TESTU JESZCZE POCZEKAM BO OSTATNIO MAM MIESĄCZKI 31 DNIOWE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
dziewczynki nie martwcie się może w tym czerwcowym cyklu któraś zaskoczy:) a jak nie teraz to w lipcowym urlopowym na pewno:D 3mam kciukasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysiaczek26
Hura, hura, hura na teście dwie kreski :) Trzymam za Was kciuki dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa002
Nudnisci,czeste robienie siku,brak okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gehkllaaa
swędzenie prawego pośladka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heya9
a co sie dzialo z Waszymi sutkami? ja smiao podejrzewam ciaze, objawy pojawily sie juz kilka dni przed miesiaczka---> piersi. ze bola, to jedno, ale w sutku zrobila mi sie dziurka, w jednym(druga piers troche wolniej ulega pzremianom-->jest spozniona zawsze o jakies2 dni:), wczesniej jej nie mialam no i gruczolki zauwazam wyrazne malutkie z białymi koncówkami. na piersi z dziurka troche wiecej, na drugiej dzis wiecej niz wczoraj. napiszcie czy ktoras z was tak miala? dodam mam ok 4 dni do okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysiaczek26
kachla okres mi się praktycznie nie spóźniał, test zrobiłam z samego rana w dniu spodziewanej miesiączki i pojawiły się dwie kreski :) Byłam już u ginekologa i potwierdził - 100% ciąża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heya9
Kochane, wszystkie objawy które opisywalam sa prawdziwe!!!!!!!!!!!!! mimo ze mam 3 dni do @ planowanej i jest godz 17 a nie ranek to nie wytrzymalam i zrobilam test z moczu i sa dwie kreseczki!!!!!!!!!!!!!!jedna blada, ale po 3 min juz wyszla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danka22
wszystkie tutaj albo jestescie w ciazy albo macie takie podejzenie....powiedzcie mi jak to jest?kilka dni po stusunku z moim chlopakiem zaczelam sie coraz gorzej czuc...ostra biegunka od rana przez kilka godzin, mdlosci ale bez wymiotow, boli mnie glowa, okres wlasciwie mi sie nie spoznia bo dopiero jeden dzien i zawsze byl regularny co do kazdego dnia. z tego co wyliczylam to dni plodne powinnam miec ok dwoch dni po wspolzyciu a moj chlopak strasznie przezywa ze to moze byc ciaza. ja narazie o tym nie mysle, powiedzialam ze poczekam do konca tygodnia na miesiaczke ale czy to na prawde moze byc ciaza? wiem ze najlepsza metoda na sprawdzenie tego jest tst ciazowy ale wolalam najpierw spytac o zdanie kobietki ktore maja ta niepewnosc juz za soba:) ta biegunka i mdlosci pojawiaja sie rano i trwaja kilka godzin. pozniej ustepuja i czasami pojawiaja sie wieczorem a czasami dopiero nastepnego dnia. Dodam ze bardzo czesto czuje jakis ucisk na pecherzu i szybko musze isc zrobic "siusiu" i tak w ciagu godziny kilka razy-raz biegunka, raz cisnienie na pecherzu.... nigdy nie bylam w ciazy a wiem ze kazda kobieta przechodzi to inaczej ale mimo to prosze was o zdanie na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danka22
najgorsze jest to ze narazie nie czuje zebym miala dostac miesiaczke a zawsze dzien wczesniej zaczynal bolec mnie brzuch i wtedy wiedzialam ze najpozniej nastepnego dnia bede miala okres a tym razem nic nie czuje... czy to mozliwe zeby po tylu latach od pierwszej miesiaczki organizm tak zaczal inaczej reagowac przed okresem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danka ja już nie okresu 10 dzień i co ty na to powiesz miałam okres a maju a test robiłam w kwietniu była 1 kreska a teraz robiłam w we wtorek mam dwie kreski jedna wyraźna druga jaśniejsza chyba że mi się wydaje na prywatnie mnie nie stać bo tam gdzie chodzę to prywatnie kosztuje 100zł a skąd mam taką kasę wziąść byłam w pracy zrywać truskawki żeby zarobić i pójść do lekarza ale za mało płacą i jestem po pracy jeszcze obolała nie to że nie ma okresu to jeszcze praca a w niedzielę z spowrotem do roboty.Najgorsze jest że do ginekologa mam dopiero 27 lipca czy ciąża czy nie niechce przyjąć i się kompletnie załamałam.I co ty na to powiesz.Bez okresu też nie dobrze raz nie miałam 3 tygodnie ale to było przez leki na nerwy przez depakine a teraz nie biorę leków na nerwy i nadal nie ma okresu tylko powiem że przed wczoraj poleciała mi kropka jakby krew wczoraj nic a dzisiaj poszłam do roboty sobie podłożyłam na wszelki wypadek tampon bo jest wygodny się nie czuję i pewnie poszła krzywo może za mocno niewiem bo jak wkładałam to zaczeły mi boleć jajniki mocno dopiero jak zauważyłam to krew a tak cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Anna Zuzanna
Hej 3 czerwca mialam stosunek. Okres miałam dostac 15-stego nie dostałam.. Mija juz 5 dzien.. Dzis miałam bóle takie same jak w czasie Trwania okresu.. Strasznie rosną mi piersi. Jak myślicie Ciąza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfrtyuij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiuniaKapturek
Hej.Ja z moim narzeczonym takze staralismy sie o dziecko.I wyszlo nam za pierwszym razem;) Jestem bardzo szczesliwa choc bardziej bylam na poczatku poniewaz teraz boje sie ze cos moze byc z moim malenstwem nie tak.Jestem obecnie w 4 tygodniu ciazy zaraz minie miesiac (jeju jak to szybko leci) moje objawy: Rozdraznienie ciagle cos mi przeszkadzalo zloscilam sie z byle powodu humorki straszne moj narzeczony az pytal czasem co mi jest ze taka sie zrobilam nerwowa i wogole,bol brzuch a dołu w dzien okresu tak bardzo bolal na dole ze czasem az nie dalo sie wytrzymac jednak okresu nie bylo ( a wspomne ze zawsze mialam bardzo bolesny okres) bolal codziennie kilka razy na dzien takie kłucie dziwne i bardzo mnie to martwilo teraz jednak juz jest lepiej juz tak nie boli czasem tylko cos zaboli chwile.Apetyt tak dopisuje ze szok zjadla bym wszystko co widze na oczy szczególnie chce mi sie pączków ciagle bym je jadła i lody;) ale ogolnie tez nigdy nie jadlam pieprzu a teraz tyle potrafie go nasypac na kanapke ze szok.Siusiu fakt zaczynam chodzic coraz czesciej ale nie zwracam juz na to uwagi na te objawy.Co bedzie to bedzie.ALe powiem tez ze Kawa zaczyna mi coraz bardziej smakowac codziennie inaczej mi smakuje i jest coraz pyszniejsza ale to kawa rozpuszczalna z mlekiem nie jest mocna bo z jednej łyzki.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta 13 lat
ja tez tak jak i ty mam wieczorem po kolacji mdlosci ,to 3 miesiac ,a rodzice dalej nic nie wiedza (nawet sie nie domyslaja),okres ma mi dopiero nadejsc ale ja dalej sadze ,ze jestem w ciazy... niemoge ani pojsc z rodzicami do ginekologa,ani zrobic testu(bo jestem na wozku),wiec nie mam pewnosci ... 2 wczoraj ,gdy mama mnie myla ,prawdopodobnie wylatywalo mleko z piersi,do tego dziwne ,nagle zachcianki (parmezan + kremowka i slodka kawa zbozowa) i wilczy apetyt... jak chcesz pogadac o tym moj email - mniebrzegowska@wp.pl ,albo nr gg ; 9309472 ... hejka,powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina21
Witam. Jak wiele dziewczyn lub kobiet tu goszczacych mam pytanie, a wlasciwie obawy. Kochalam sie z chlopakiem w dni plodne( stosunek przerywany) i on stwierdzil ze do niczego nie doszlo. Ostatni okres mialam 3-go lipca, dzis jest 2 sierpnia. Mam cykle 28-dniowe czasami krotsze. Spoznia mi sie okres i stracilam apetyt.Tlumacze to sobie stresem ze spozniajaca sie miesiaczka. Najgorsze jest to,ze chlopak jest 32letnim obcokrajowcem(ja jestem jeszcze przez tydzien za granica) i on uparcie twierdzi ze do niczego nie doszlo. Zrobilam 2 testy-negatywne, ale czasami testy nie sa wiarygodne. Boje sie bardzo. Wiem ze jesli stalo sie to czego sie boje to tylko z mojej winy... Najbardziej jednak martwi mnie stanowisko mojego chlopaka. To juz dorosly mezczyzna a strasznie sie przerazil jak mu powiedzialam o moich obawach.Problem w tym ze nie wiem czy powiedziec jego mamie o moich podejrzeniach czy poczekac jeszcze ze 2,3 dni...Pomozcie. Nie mam mozliwosci pojscia tu do ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niuniakapturek
Witaj. Jak ja bym chciala nadal byc w ciazy ale niestety poronilam w 6 tygodniu nadal do siebie dochodze jest mi strasznie ciezko gdy widze kobiete z brzuszkiem lub z dzidziusiem w wozku.Ale powrocmy do tematu.Objawy sa rozne i w roznym tempie kazda kobieta przechodzi to inaczej.Czasem testy nie daja wyniku wiarygodnego poniewaz czasem poziom HCG jest za niski zeby test go wyczuł ake po okresie jesli robisz test to powinien byc wiarygodny.Moze rzeczywiscie skoro chlopak mowi ze do niczego nie doszlo to moze mu zaufaj wyluzuj i okres sam przyjdzie czasem rozne czynniki moga wplynac na opuznienie sie okresu.Nawet teraz boisz sie ze to ciaza i to tez moze sprawiac ze okres sie opuznia.Muszisz byc dobrej mysli i poczekaj jeszcze troszke i sama zobaczysz. a jak wrocisz i nadal okresu nie bedzie obowiazkowo wybierz sie do gina.pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina z Twojej wypowiedzi wywnioskowałam, że jesteś za granicą, jeżeli tak to przez zmianę klimatu może się miesiączka opóźniać i jeśli jesteś już po terminie miesiączki i testy są negatywne, to możesz być spokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mxaxnxixa
witam ! Nie dawno z chlopakiem uprawialismy sex . on prawiczek ja dziewica . na poczatku robilismy to bez gumki ale wyjmowal w czas . . po paru dniach dziwne mialam objawy podnisieona temp , bylam senna , pieklo mnie jak sikalam , podbrzusze mnie bolalo i czeste chodzenie do wc . wiec postanowilismy sobie dać przerwe .. trawala ona z 4 dni , znoew postanowilismy to zrobić . . i znow te same objawy .. co nie ktore doszlyy .. np jak .. nie nawidzialam chipsoow paprykowych a ostatnio zjadlam praiwe sama cala paczkee ( az mnie zdziwlo to i moejgo chlopaka) .. takze jadlam ogorki z majonezem co nigdy mi sie to nie zdarzaloo .. prosze pomozciee !!! czy to mzoe być ciażaa !?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mxaxnxixa
witam ! Nie dawno z chlopakiem uprawialismy sex . on prawiczek ja dziewica . na poczatku robilismy to bez gumki ale wyjmowal w czas . . po paru dniach dziwne mialam objawy podnisieona temp , bylam senna , pieklo mnie jak sikalam , podbrzusze mnie bolalo i czeste chodzenie do wc . wiec postanowilismy sobie dać przerwe .. trawala ona z 4 dni , znoew postanowilismy to zrobić . . i znow te same objawy .. co nie ktore doszlyy .. np jak .. nie nawidzialam chipsoow paprykowych a ostatnio zjadlam praiwe sama cala paczkee ( az mnie zdziwlo to i moejgo chlopaka) .. takze jadlam ogorki z majonezem co nigdy mi sie to nie zdarzaloo .. prosze pomozciee !!! czy to mzoe być ciażaa !?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiuniaKapturek
ale nie powiedzialas czy konczył w tobie jesli nie wydaje mi sie ze nie powinno byc to ciaza bo takie objawy sa pozniej a nie od razu zrób test i wyjdzie prawda;) pozdrawiam i zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mxaxnxixa
Ahas . wlasnie mam zamiar zrobić testy .. i zobaczymy co to wyjdzie ; (( nie chcialabym teraz zajsc w caizy , bo mam 16 laat , dopiero za 6 miesiecy bd miala 17 ; (( i nie wiem .. .. troche sie bojee , ze to naprawde moze byc ciaazaa . czasamii spusciil sie w srodkii , bo nie zawsze zdarzyl wyjać .. ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiuniaKapturek
no to dziewczyno jesli w srodku sie spuscil kilka razy no to jest juz duze prawdopodobienstwo ze to ciaza....a spoznia sie okres??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MxaxnxixA
a jaak raz by sie tylko spusciiłł to tez moze byc ciaza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×