Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewcia27

Jakie miałyście objawy ciąży?

Polecane posty

Gość kokosia11111
Cześć dziewczyny ; ) Mam pytanie... Przez 6 miesięcy przyjmowałam tabletki anty, przy 6 opakowaniu w drugim tyg. dwa razy przyjełam tabletkę po upływie 12 h. Było to ok.28 i 30 stycznia. Miesiączkę miałam, ale inną niż zawsze... Spóźniła się, przez pierwsze 2 dni było plamienie, kolejne 2 bardziej obfite i po tym wylewie koniec miesiączki. W 1 dniu plamienia był ogromny ból brzucha... Bardzo chcę dziecka i myślałam że nic z tego. Ale później tak myślałam, że to przecież tylko krwawienie z odstawienia, więc mogę być w ciąży. Objawy jakieś tam mam, pobolewa mnie brzuszek i krzyże, apetyt na dziwne rzeczy, kawy nie piję, nie smakuje mi już... Jak myślicie, mogę być w ciąży? W tym tyg mam wizytę u gin, więc gdybym była w ciąży, lekarz wykrył by już przez usg dopochwowe? Bardzo proszę o odp... Serdecznie pozdrawiam wszystkie mamusie ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka_ch_a
dziewczyny powiedzcie mi;p jak sie w ciazy je slodkie to na chlopca czy na dziewczynke ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaktus25
Hej dziewczyny, od lipca 2008 roku staram sie o dziecko, nic nie wychodzi, nie mieszkam z moim partnerem i mam raczej stresujace zycie, ale kochamy sie regularnie w czasie moich plodnych dni i nic, sprawdzalam juz wczesniej czy jestem w ciąży robiac test, zawsze pojawial sie jedna kreska, kurcze, juz nie mam sily, zaczynam sie zalamywac, dookola tyle dziewczat zachodzi w ciaze ...to boli..od pewnego czau mam uplawy i to dosyc obfite, czy to moze byc objaw ciązy? czekam na okres i sie boje...tak bardzo chciałabym zostac mama...nogi do góry po kazdym staosunku, kochanie sie w plodne dni ...a moze macie jeszcze jakies rady?? wiem wiem muszeo tym nie myslec ale sie nie da..pozdrawiam i licze na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaktus25
Hej dziewczyny, od lipca 2008 roku staram sie o dziecko, nic nie wychodzi, nie mieszkam z moim partnerem i mam raczej stresujace zycie, ale kochamy sie regularnie w czasie moich plodnych dni i nic, sprawdzalam juz wczesniej czy jestem w ciąży robiac test, zawsze pojawial sie jedna kreska, kurcze, juz nie mam sily, zaczynam sie zalamywac, dookola tyle dziewczat zachodzi w ciaze ...to boli..od pewnego czau mam uplawy i to dosyc obfite, czy to moze byc objaw ciązy? czekam na okres i sie boje...tak bardzo chciałabym zostac mama...nogi do góry po kazdym staosunku, kochanie sie w plodne dni ...a moze macie jeszcze jakies rady?? wiem wiem muszeo tym nie myslec ale sie nie da..pozdrawiam i licze na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaktus25
Hej dziewczyny, od lipca 2008 roku staram sie o dziecko, nic nie wychodzi, nie mieszkam z moim partnerem i mam raczej stresujace zycie, ale kochamy sie regularnie w czasie moich plodnych dni i nic, sprawdzalam juz wczesniej czy jestem w ciąży robiac test, zawsze pojawial sie jedna kreska, kurcze, juz nie mam sily, zaczynam sie zalamywac, dookola tyle dziewczat zachodzi w ciaze ...to boli..od pewnego czau mam uplawy i to dosyc obfite, czy to moze byc objaw ciązy? czekam na okres i sie boje...tak bardzo chciałabym zostac mama...nogi do góry po kazdym staosunku, kochanie sie w plodne dni ...a moze macie jeszcze jakies rady?? wiem wiem muszeo tym nie myslec ale sie nie da..pozdrawiam i licze na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulka884
witam moim problemem jest to że ie wiem czy to ciążą:) od 3 msc nie biore tabletek.. staramy sie z Mezem o dzidzie.. kazdy stosunek konczy sie wytryskiem dodam ze kochamy sie bardzo czesto a w dni plodne codziennie.. kiedy maiał nadejsc okres spożnil sie o 5 dni i dodam ze byl bardzo dziwny bo trwał krócej ziż zazwyczaj nie 6 dni a 3 i był bardzo dziwnego koloru prawie ze przezroczystego.. nastepnie bolące piersi kazde ich dotknieci sprawiało mi ogromny ból, powiekszone brodawki, czeste oddawanie moczu nawet w nocy wstawałam do 5 razy, bóle podbrzusza najczesciej przy oddawani moczu i schylaniu sie, bóle kregosłupa które trwaja do dzis takie ze nie można wytrzymać, zawroty głowy, lekkie mdlości i zgaga od paru dni najczesciej wieczorem...robiłam juz test ale wyszedł negatywny.. nie wiem czy robic nastepny czy moze isc do lekarza.. co o tym sądzicie... jakie jest prawdopodobieństko bycia w ciazy?? prosze pomóżcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulka884
witam moim problemem jest to że ie wiem czy to ciążą:) od 3 msc nie biore tabletek.. staramy sie z Mezem o dzidzie.. kazdy stosunek konczy sie wytryskiem dodam ze kochamy sie bardzo czesto a w dni plodne codziennie.. kiedy maiał nadejsc okres spożnil sie o 5 dni i dodam ze byl bardzo dziwny bo trwał krócej ziż zazwyczaj nie 6 dni a 3 i był bardzo dziwnego koloru prawie ze przezroczystego.. nastepnie bolące piersi kazde ich dotknieci sprawiało mi ogromny ból, powiekszone brodawki, czeste oddawanie moczu nawet w nocy wstawałam do 5 razy, bóle podbrzusza najczesciej przy oddawani moczu i schylaniu sie, bóle kregosłupa które trwaja do dzis takie ze nie można wytrzymać, zawroty głowy, lekkie mdlości i zgaga od paru dni najczesciej wieczorem...robiłam juz test ale wyszedł negatywny.. nie wiem czy robic nastepny czy moze isc do lekarza.. co o tym sądzicie... jakie jest prawdopodobieństko bycia w ciazy?? prosze pomóżcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zefirka24
w którym dniu robiłaś test??może powtórz go? ale ja i tak radzę jak najszybciej iść do ginka.on powinien przepisać Ci luteinę.jeżeli jesteś w ciąży to nie dostaniesz okresu a jeżeli nie jesteś w ciąży to dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate W 23
Mi okres spóźnia się już tydzień robiłam test dwa dni po spodziewanym okresie i druga kreska była bardzo bledziutka ,dla pewności po następnych dwóch dniach zrobiłam drugi test i kreska też była blada ale ciemniejsza niż za pierwszym razem. Czy którejś z was też się tak zdarzyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate W 1986
Mi okres spóźnia się już tydzień robiłam test dwa dni po spodziewanym okresie i druga kreska była bardzo bledziutka ,dla pewności po następnych dwóch dniach zrobiłam drugi test i kreska też była blada ale ciemniejsza niż za pierwszym razem. Czy którejś z was też się tak zdarzyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAULA-DG82
WITAM.JESTEM TUTAJ PIERWSZY RAZ I MAM NADZIEJE,ŻE MI KTOS POMOŻE.OTÓŻ CYKLE MAM REGULARNE (30DNI),DZISIAJ MIJA 33 DC I MIESIACZKI JAK NIE MA TAK NIE MA,RANO ZROBIŁAM SOBIE TEST CIAZOWY PRE-TEST I PO KILKU SEKUNDACH WYSZŁY DWIE KRESKI,PIERSZA NAWET DA CIAŻOWA,ZROBIŁAM SOBIE JESZCE W TYM SAMYM DNIU BADANIE BETA HCG I WYNIK UJEMNY,NIC Z TEGO NIE ROZUMIE.JESLI CHODZI O MOJE SAMOPOCZUCIE,TO BOLI MNIE GŁOWA,SIKAM NIE TAK CZĘSTO,ALE CO 2 GODZINKI,BARDZO BOLI MNIE DÓŁ PODBRZUSZA I PIERSI SA OGROMNE,POJAWIŁO SIE DUZO ŻYLEK I BARDZO BOLA,BRODAWKI SA NIERÓWNE I MAJA DZIWNY KOLOR,CO WY O TYM MYSLICIE.JA POSTANOWILAM POCZEKAC KILKA DNI I ZROBIE DRUGI TEST TYM RAZEM INNEJ FIRMY,CZEKAM NA ODP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabel18czarna
tak..zdarzyło..robiłam..test..i..miałam.jedna.ciemna.druga.,jasna...po.2.tyg.juz.byly.ddwie..ciemne..i.jestem.w.ciąży...to..pewnie.3-4..tydzien..i.to..normalne..jest;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej przyszłe mamuśki. Ja staram się o drugą dzidzie już jakieś dwa lata. Mam problemy z tarczycą a dokładnie z niedoczynnością tarczycy. Za młodych lat miałam hormony tarczycy ustabilizowane ale po pierwszym dziecku wszystko się rozregulowało teraz obecnie jest w miare dobrze. Regularnie co miesiąc chodze do ginekologa na USG do pochwowe w celu ustalenia dni owulacyjnych. Czasami jajeczkowanie jest ale nie chcą pękac. Ostatnim razem były aż dwa jajeczka i przyjełam zastrzyk z pregnylu na pęknięcie jajeczek, jestem juz po dniach owulacyjnych i czekam. Obym już nie dostała tego cholernego okresu. Objawów to jeszcze nie mam żadnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zefirka24
Kate W 23 to jest normalne zdarza się tak dość często jak pierwszy test zrobiłaś za wcześnie :) PAULA-DG82 betkę robi się z rana i na czczo...może lepiej albo powtórz test albo jeszcze raz pójdz na betę ale tym razem rano :) gwiazdka1982 trzymam kciuki..my też staramy się o dzidzię 2 lata i właśnie zaczęliśmy robić sobie badanka:) pozdrawiam wszystkie kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zefirka24
Kate W 23 to jest normalne zdarza się tak dość często jak pierwszy test zrobiłaś za wcześnie :) PAULA-DG82 betkę robi się z rana i na czczo...może lepiej albo powtórz test albo jeszcze raz pójdz na betę ale tym razem rano :) gwiazdka1982 trzymam kciuki..my też staramy się o dzidzię 2 lata i właśnie zaczęliśmy robić sobie badanka:) pozdrawiam wszystkie kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryshya
Witam ponownie... Jakiś czas temu byłam już na tym forum, bo niespodziewanie okazało się, że jestem w ciąży. Niestety już na pierwszej wizycie okazało się, że maluszek się nie rozwija i wszystko skończyło się zabiegiem:(( Teraz z mężem ponownie staramy się o dzidzię, ale pierwsze podejście chyba nam nie poszło. Było przytulanie w odpowiednich dniach, potem czułam pulsowanie i ból jajnika, bolą mnie piersi, dwa dni temu po stosunku miałam brunatne plamienie. Pomyślałam, że to może z zagnieżdzenia, ale test w 27 dc nie pokazał nawet cienia drugiej kreski:(( Echhh... Jak się nie chce to się zachodzi, a jak się chce to zaczynają się schody:(( Pozdrawiam wszystkie babeczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patyshya
Nie wiem co myśleć!!!! Byłam dziś na usg, żeby wytłumaczyć tamto plamienie. Nic nie mówiłam lekarce o moich "fanaberiach" ciążowych, bo nie chciałam jej nic sugerować. Badanie wyszło ok, ale zastanowaiła nas jedna rzecz. Otóż było widać dwa niewielkie pęcherzyki. Jeden po lewej stronie spłaszczony, a drugi w centrum okrąglutki na 6mm. Niby endo za cienkie na ciąże (9mm), ale lekarka jednoznacznie nie powiedziała co to. Kazała powtórzyć test za tydz jak nie przyjdzie @. Czy któraś z Was miała podobną sytuację? A może taki obraz jest przed @? Z góry dziękuję za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zefirka24
musisz niestety cierpiwie czekać :( jak nie przyjdzie @ to zrób jeszcze raz test :) to przykre jest jak się chcę to nie wychodzi a jak ktoś nie chcę to jest za pierwszym podejściem :( my z mężem staramy się już ponad 2 lata i nic ale na szczęscie znalazłam dobrego ginka który skierował męża na badania jak z nim będzie ok to mnie będzie leczył bo niestety co drugi cylk mam bezowulacyjny :(:(:(:(:(:( i chyba mam zaburzone hormony trzymajcie kciuki bo badanko nasienia męża jest jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zefirka24
musisz niestety cierpiwie czekać :( jak nie przyjdzie @ to zrób jeszcze raz test :) to przykre jest jak się chcę to nie wychodzi a jak ktoś nie chcę to jest za pierwszym podejściem :( my z mężem staramy się już ponad 2 lata i nic ale na szczęscie znalazłam dobrego ginka który skierował męża na badania jak z nim będzie ok to mnie będzie leczył bo niestety co drugi cylk mam bezowulacyjny :(:(:(:(:(:( i chyba mam zaburzone hormony trzymajcie kciuki bo badanko nasienia męża jest jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hemi83
Witam. Jestem tu pierwszy raz. Opisze Wam moje objawy, i proszę o radę czy to ciąża. Boli głowa-czasami, boli brzuch-kłucie raz z jednej a raz z drugiej strony, czasami jak by coś mnie skręcało w brzuchu, senna jestem-ale nie śpię, zmęczona, mam humorki-raz cicha a raz kłócę się bez powodu,moje piersi powiększyły się-wyszły mi żyły, nie mam ochoty na jedzenie-jednak szukam czegoś w lodówce-czegoś innego ale sama nie wiem czego, ani na picie kawy, czasami mam zawroty głowy, mam nudności,okres mi się spóźnia. Przyznam, że uprawiałam z mężem sex przerywany i to w dni płodne. Robiłam dwa testy tydzień temu wyszły negatywne - uważam, że za wcześniej je zrobiłam. Czy to objawy ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hemi1983
Witam. Jestem tu pierwszy raz. Opisze Wam moje objawy, i proszę o radę czy to ciąża. Boli głowa-czasami, boli brzuch-kłucie raz z jednej a raz z drugiej strony, czasami jak by coś mnie skręcało w brzuchu, senna jestem-ale nie śpię, zmęczona, mam humorki-raz cicha a raz kłócę się bez powodu,moje piersi powiększyły się-wyszły mi żyły, nie mam ochoty na jedzenie-jednak szukam czegoś w lodówce-czegoś innego ale sama nie wiem czego, ani na picie kawy, czasami mam zawroty głowy, mam nudności,okres mi się spóźnia. Przyznam, że uprawiałam z mężem sex przerywany i to w dni płodne. Robiłam dwa testy tydzień temu wyszły negatywne - uważam, że za wcześniej je zrobiłam. Czy to objawy ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hemiaśka
Witam. Jestem tu pierwszy raz. Opisze Wam moje objawy, i proszę o radę czy to ciąża. Boli głowa-czasami, boli brzuch-kłucie raz z jednej a raz z drugiej strony, czasami jak by coś mnie skręcało w brzuchu, senna jestem-ale nie śpię, zmęczona, mam humorki-raz cicha a raz kłócę się bez powodu,moje piersi powiększyły się-wyszły mi żyły, nie mam ochoty na jedzenie-jednak szukam czegoś w lodówce-czegoś innego ale sama nie wiem czego, ani na picie kawy, czasami mam zawroty głowy, mam nudności,okres mi się spóźnia. Przyznam, że uprawiałam z mężem sex przerywany i to w dni płodne. Robiłam dwa testy tydzień temu wyszły negatywne - uważam, że za wcześniej je zrobiłam. Czy to objawy ciąży? moja tem.powyzej 37stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hemiaśka
Witam. Jestem tu pierwszy raz. Opisze Wam moje objawy, i proszę o radę czy to ciąża. Boli głowa-czasami, boli brzuch-kłucie raz z jednej a raz z drugiej strony, czasami jak by coś mnie skręcało w brzuchu, senna jestem-ale nie śpię, zmęczona, mam humorki-raz cicha a raz kłócę się bez powodu,moje piersi powiększyły się-wyszły mi żyły, nie mam ochoty na jedzenie-jednak szukam czegoś w lodówce-czegoś innego ale sama nie wiem czego, ani na picie kawy, czasami mam zawroty głowy, mam nudności,okres mi się spóźnia. Przyznam, że uprawiałam z mężem sex przerywany i to w dni płodne. Robiłam dwa testy tydzień temu wyszły negatywne - uważam, że za wcześniej je zrobiłam. Czy to objawy ciąży? moja tem.powyzej 37stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate 23.........
ja nie mam @ od 2 m-cy byłam u ginekologa w 6 tyg ciąży ale nie robiła mi USG na wizycie byłam 1.04.09. obecnie mam grypę i biorę antybiotyk Amotaks DIS a następna wizyta już w środę 22.04.09, tylko jest problem nie zrobiłam zaleconych badań krwi i moczu. na początku ciąży bolał mnie brzuch -jajniki- , byłam śpiąca, bolały mnie piersi. Teraz nicz nie czuję i troche się martwie czy jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mam żadnych objawów i okres przez 1,5 miesiaca nie chce przyjsc a w ciazy nie jestem bo robilam 3 testy co tydzien i wszystkie sa negatywne i w ogole nie wiem co o tym myslec... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi19790127
witam, od pewnego czasu staramy się z mężem o dzidzię, przed długi okres czasu brałam tabletki antykoncepcyjne, cykl zazwyczaj miałam 26-28 dni maksimum, ostatni był 32 dniowy. Teraz jest 28 dzień cyklu i bardzo boli mnie podbrzusze - oczywiście oczekuję co będzie dalej. W 22 dniu cyklu najpierw miałam takie niewielkie różowe plamienia, a potem przez dobę trochę plamiłam na brunatno.Od tamego momentu bardzo bolą mnie piersi Pierwszy raz mi się to zdarzyło, zwłaszcza, iż zazwyczaj takie plamienia miałam pod koniec okresu. Biorę luteinę i właściwie sama nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Dzisiaj zrobiłam test...ale negatywny....pewnie czekać mnie będzie kolejny miesiąc starań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate 23.........
Gabi19790127. My z mężem staraliśmy się 7 m-cy, ja bylam już załamana. kiedy zbliżała się data mastępnego okresu, bolał mnie brzuch jak zwykle zaczełam beczeć mężowi do kołnierza że znów się nie udało i tak mineły 3 dni a @ ani widać ani słychać. Zrobiłam pierwszy test i wyszedł sama nie wiem jaki, niby były dwie kreski ale druga taka blada że chyba ją sobie wymyśliłam. Mężowi się nie przyznałam a test powtórzyłam na 3 dzień i ta sama sytuacja z czym tą 2 kreskę widział też mój mężuś. la pewności zrobiłam badanie BHC G (ekspresowe za dwie godziny kosztowalo 30 zł) Wynik 1149,60 mIU/ml czyli CIĄŻA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate 23.........
sixflags... Naprawdę polecam badanie krwi BHCG daje ono 100% pewność a koszt 30 zł to nie tak strasznie drogo w porównaniu do niepewności. A tak z ciekawości chcesz mieć dzidzię czy raczej nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zefirka24
idz do ginekologa i powiedz mu o spóźniającej się miesiączce i on przepisze Ci luteine na wywołanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi19790127
dziękuję za słowa pocieszenia... bardzo chciałabym dzidziusia... jednak moje przypuszczenia chyba się sprawdzaja bo zaczęly się znów dziwne plamienia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×