Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ines1

Włosy kręcone -kobitki z kreconymi włosami łączmy sie!!!

Polecane posty

ja zawsze najpierw od dolu nakladam i pozniej na gorze dopiero. Raz sie dobrze kreca raz mniej;] zalezy od dnia:)) i teraz zapuszczam wlosy;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SlOnEcZkO1987
Witam wszystkie pokręcone.Ja również ma loczki i bardzo je lubie.Kiedyś obcinałam włosy przy samej głowie(znaczy na męsko),żeby tylko się nie pokręciły;).Przez długi czas próbowałam je prostowac,ale to nie miało sensu,gdyż nigdy nie osiągałam wymarzonego efektu,włosy sie niszczyły nio i ja miałam codziennie 2 godzinki z głowy(bo tyle czasu mi to zajmowało)Jeśli natomiast chodzi o moje loczki to też potrafią mi zrobic niespodzianke,raz się skręcą bardziej,raz mniej,raz się napuszą.Nie wiem czemu ale moje włosy nie lubią nowoczesnych suszarek,cio to w 5sekund suszą włosy.Po wysuszeniu głowy taki urzadzeniem mam ogromna głowę a wlosy są jak siano;/W związku z tym mam dwa pytanka:jak zrobic,żeby włosy zawsze się ładnie skręcały?I jak należy ściąc,żeby kształt fryzury był ładny?Kiedyś miałam włosy prawie do pasa,ale szybko się niszczyły,gdyż lubie chodzic w rozpuszczonych.Teraz mam takie do ramion,ale jest ich bardzo dużo i są cieżkie;/I na dodatek moja fryzjerka wycieniowała mi ostatnio tylko przód głowy,a tył zostawiła i jak wstaje rano to z tyłu mam takie placki:(Proszę więc was kędziorki o rade;)Jeśli chodzi o kosmetyki to uzywam odżywki z Avonu do włosów kręconych,pianki i mleczka sunsilk.Tylko,ze z kosmetykami nie mogę przesadzac,bo mam włosy tłuste u nasady a suche na końcach:(Pozdrawiam SlOnEcZkO1987

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sloneczko- suszarka to nie jest dobry pomysl moim zdaniem i pianka tez. wycieniuj wlosy na calej dlugosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokręcona***
Noooo moje włosy to się raczej do niczego nie nadają... chociaż wszyscy mówią że jest spoko:( ja wolałabym mieć piękne proste włosy i bez problemu...układanie, prostowanie i ta cholerna grzywka hehe... ale może jeszcze je polubie:) używam balsamu do wygładzania Kollos w takiej złotej butelce i nawet jest niezły ale myślałam że pomoże mi wyprostować włosy on jednak tylko je ładnie nabłyszcza i troche podkreśla fale.... Pozdrawiam wszystkie zakręcone ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinkaaaa
hej wam ja też mam kręcone włosy.Ostatnio się ściełam i bardzo tego żałuję:(nie umiem ułożyć moich włosów puszą mi się,chviałabym takie lekko pokręcone włosy a nie takie loki z lat średniowiecznych to nie modne:(co zrobić czekam aż mi odrosną moje włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio mam zajawke na zapuszczanie wlosow ale to tez dobrze robi na loki. Np wax, maseczka odzywcza( nafta kosmetyczna+olej rycynowy+żółtko), profisilk(lub biosilk), czasami wosk, odzywke z czarnej rzepy, dzis akutar kupilam szampon nivea do lokow;] a wy ?? co uzywacoie??;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja piankę wella shock waves już różnych próbowalam ale ta jest najlepsza szamponów nie używam jakichś specjalnych loreal e\'lseve ten żółty bardzo mi odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maartynkaa
hej ja też mam kręcone włoski :) i strasznie mnie one wkurzaja bo czasem pokreca sie a czasem tylko lekko pofaluja :( zeby sie nie puszyly uzywam kremu avon do wlosow kreconych i oczywiscie pianki(bez niej wygladam jak czarownica)pianka wygladza mi wlosy i nie robi mi sie na glowie siano!moze powieci mi co mam robic zeby moje wlosy byly zawsze fajnie skrecone???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euka
super pianka welli z woskiem bomba mi zajebiscie sie blyszcza i rowno kreca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki6
ja tez jestem posiadaczka naturalnie kreconych wlosow fakt poswiecam im duzo czsy od zawsze ale warto mam ladne za ramiona zadbane zdrowe wlosy mam burze wlosow na glowie jedyny minus to taki ze moje wlosy zmieniaj sie w zaleznosci od moich dni czasem bywa na nie zla dzisiaj sa piekne a jutro juz moga buc do niczego w zaleznosci od tego czy mam dni plodne czy jestem przed czy bw czasie okresu wiec bywa ze czasem wolalabym miec proste geste cwlosy alev wiem tez ze wielu moim panom bardzo sie podobaja moje wlosy i maja chec zatapiac w nich palce no wiadomo torzecz gustu jeden woli proste drugo krecone ale najwazniejsze to zeby o nie dabac myc czesac itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lok...lok...lokata
Też jestem kręcona :) I przeczytałam to forum od A do Z. Uspokoiłlam się nieco, że nie jestem sama ze swoja obsesją odnośnie włosów. Dziękuję za porady - będę nawilżać. A w środę wybieram się do fryzjera - wycieniować. Napiszę później o rezultatach. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SlOnEcZkO198711
Witajcie;)!Ja tak jak juz wcześniej pisałam wybrałam się do fryzjera.Wycieniowalam włosy na całej dlugości i podciełam końce i jestem zadowolona z efektu.Włosy są teraz zdrowsze,lżejsze jakby,lepiej sie układają i łatwiej prostują;)Pozdrawiam wszystkich;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lok...lok...lokata
Na tym forum pojawiały się pytania dotyczące FRYZUR Z LOKÓW. Myślę, że najlepiej podpatrzeć rodzime " lokate" gwiazdy np. Kasia Cichopek, Kaja Paschalska, Ewa Minge. One mają przecież swoich stylistów, doradców, którzy mają znać się na rzeczy, jak najlepiej wyeksponować ich piękno, i piękno ich włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f61806314c559a1e.html Ja ostatnio zaczelam czestac wlosy przed i po myciu. Przez pare dni ladnie wygladaly. Ale czesanie wlosow na mokro bardzo je niszczy. I zobaczylam jego skutki;/ A teraz znowu czesze tylko przed myciem, pozniej tylko odzywka, profisilk i sa ladne;] wklejam jeszcze raz zdjecie bo wtedy cos nie wyszlo:PP Pooozdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia_18
Nie wiem co to za bzdury ze czesanie na mokro niszczy wlosy . Jak ktos ma krecone wlosy to nawet lepiej jak je rozczesze na mokro bo wtedy wyglądaja ładniej i nie ma kołtunów. Ja mam kręcone włoski i czesze je tylko i wyłącznie po umyciu na mokro. Potem wcieram w nie pianke. Wedlug mnie dobra jest pianka Nivea do włosów kręconych z nowej seriii bo troszke utrwala. Kiedyś uzywalam tylko sansilk krem do włosów kręconych zielone opakowanie , po nim tez calkiem niezle wyglądają ale niestety szybko sie puszą. Teraz używam zwykłej pianki Taft dodającej połysku i po niej też włoski są ok. Pozdrawiam wszystkie baranki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiecie, ile czasu trwała utrzymuje się na włosach? Zrobiłam pod koniec grudnia i mam już dość :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia_18
Aha i dodaje, że trzeba czesać rzadkim grzebieniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia_18
To zależy jaka. Jeśli roślinna to ok 2 miesiące, a taka zwykła to ok pół roku;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo_angelika
A ja niestety nie mam kręconych wloskow:( ale bardzo bym chciala miec sliczne fale:) mam wlosy podatne i latwo sie ukladaja i tez kreca troszke jak cos z nimi zrobie. po umyciu nakladam odzywka do splukiwania, splukuje, rozczesuje, nakladam toszke pianki. aha i tak a propo czy pianka psuje wlosy? no i dalej to dziele na 2 polowy moje wloski skrecam w takie slimaczki 2 i podpinam do gory. i tak ide spac. rano wstaje odpinam spinki i teraz nie wiem czy je rozczesywac czy zostawic takie jakie sa? bo sa troche rozczochrane. czesze je i pozniej znowu nakladam duzo pianki. powstaja fale na caly dzien. myje wloski co 2 dni ale codziennie robie pianka i podpinam. macie jakies sposoby na to zeby sie skrecily same albo cos innego zeby byly ladne fale? PROSZE O ODPOWIEDZ. POZDRAWIAM:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anit
hm trudno powiedziec...napewno nie działa tio zupełnie obojętnie na włoski ale nie sądze żeby niszczyło. I nie przejmuj sie bo raczej każdy kto ma kręcone używa pianki bo wtedy byśmy miały włoski rozmiaru sześciennego:P. I myśle ze to jedyny dobry sposób związywanie w te ślimaczki...no hm a innym sposob tio chyba tylko trwała...ale nie polecam;] Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *mulatka*
...a ja mam fale i je prostuje:classic_cool:i wtedy sa piekne azjatycie druciki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesanie na mokro wlosow niszczy! To nie sa bzdury. Jak wlosy sa mokre to sa oslabione i bardziej podatne na niszczenie! Pianka wysusza wlosy. Ja osobiscie nie uzywam pianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SlOnEcZkO198711
Witam ponownie ;)Ja osobiście czesze włosy zaraz po umyciu,bo rzeczywiscie tak jak zostało powiedziane jakbym tego nie zrobiła miałabym kołtuny:(używam również pianki i bez niej nie wyobrażam sobie mojego życia,gdyż moja głowa przed jej nałożeniem wygląda jak ogromny sześcian:(mam afro tak bójne,że mó brat się śmieje,że ledwo się z nim w drzwiach mieszcze.Ostatnio używałam też sprayu "loki na dopingu" wella shock waves i jest to również kosmetyk godny w moim odczuciu polecenia.A tak szczerze mówiąc to my tu tak sobie radzimy,a tak napradę to każda z nas doskonale wie,co sprawia,że jej włosy kręcą się lepiej i co z nimi zrobic w ogóle,bo z tym jest duży problem u pokręconych.Pozdrawiam wszystkich;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azubi
naprawdę świetnym sposobem na błyszczące, utrzymujące się nawet po nocy loki jest nałożenie po umyciu mleczka (np. sunsilk zielone, albo pantene do loków, albo mały miks tego i tego) i dopiero potem dobrej pianki. Moja ulubiona to różowy Taft (chyba nabłyszczająca) oraz Nivea do Loków. Nie polecam pianek z Welli - jak dla mnie beznadzieja. Też rozczesuję włosy na mokro: po nałożeniu odżywki. Potem odżywkę spłukuję i już nie czeszę. Włosy na się nie niszczą, a są rozczesane i nie plączą się. Czasem suszę naturalnie, ale częściej suszarką. Całokowicie odpada jednak normalna suszarka, najlepsza z jonizatorem, ale przede wszystkim z zimnym strumieniem powietrza. Polecam! Pono bardzo dobrze robią także okresowe wizyty u fryzjera na saunie na włosy, czy głębokich maseczkach i odżywkach. Acha! Po nałożeniu odżywki i rozczesaniu, włosy zawijam w turban. W cieple odżywka lepiej się wchłania. Pozdrawiam, powodzenia w walce z włosami. Loki rządzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sola
Wiesz ja tez mam bardzo kręcone włosy ale14 lat temu po urodzeniu drugiego dziecka całkowicie mi się wyprostowały. Ale doszły do siebie po zaprzestaniu karmienia. Tak że nie martw się!!Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umierający lok-pomocy
A ja mam straszny problem -jesli ktos wie prosze napiszcie(bede wdzieczna za maila) Zawsze miałam krecone włosy jak sprezyny.Nawet jak siegaly do polowy pleców.A teraz od kilku miesiecy obserwuje ze sie prostuja.Sciełam je zeby były lzejsze ale to nic nie daje.Na koncu jest lok ale od góry do połowy proste i sianowate.Krece je jakos na siłe kosmetykami i suszarka z dyfuzorem ale jest to coraz trudniejsze.Robią sie beznadziejne-ni w pi... ni w oko. Czy ktos wie dlaczego tak sie dzieje? czy mozna temu zapobiedz? Słyszałam ze skret włosa zalezy od gospodarki hormonalnej czlowieka i ze włosy mogą sie wyprostowac w czasie ciazy bo ta gospodarka sie zmienia.W ciazy nie jestem ale kilka miesiecy temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne-czy to moglo miec wplyw? To co sie dzieje ze skórą i włosami jest ponoc odzwierciedleniem tego co dzieje sie w organizmie. Co dzieje sie ze mną?jak ratowac moje loki? POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umierajacy lok-pomocy. Uszzzz nie mam pojecia cos ie dzieje z Twoimi lokami. ALe wiem,z e moja ciocia tez tak ma. Kiedys ladnie krecone, a teraz praktycznie proste... Nie wiem czemu tak sie dzieje? Moze sa zbyt suche??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×