Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ines1

Włosy kręcone -kobitki z kreconymi włosami łączmy sie!!!

Polecane posty

Gość ja ci nie napisze bo w
supermakecie nie ma nic, co nadawałoby się do włosów, niestety:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kręciołki :) tez mam kreconeee bardzo mocno wloskii , sprezynki prawie do pasaa , i musze Wam powiedziec ze najlepiej jest je umyc rozczesac nałozyc pianke podpiąc troszeczke na gorze spineczkami moga byc takie małe zabki:D i czekac do wyschniecia nie uzywam suszarki , wtedy robi mi sie siana pusza sie i wogole sieee okropne to moja jesdyna receptaa robie tak cały czas fakt problem mam z rozczesywaniem , zajmuje mi to duzo czasuuu ale cozzzzzz trzeba sie meczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiA_konin
juz odkrylam co robic zbey miec je przygladzone:D Balsam satynowy Brąz z GLISS KURA jest naprawde swietny :D mimo ze mam blond wlosy uzywam go i naprawde nie mam zarzutów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamejkaa
może ktoś wie gdzie dobrze tna kręcone włosy w Bydgoszczy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie na puszące sie włosy (bardzo puszące) pomogła odżywka Plantica V Olejek Rycynowy (Ziaja) kosztuje 2-4zł :D Loki są sprężyste i miękkie, nie puszą się prawie wcale w wilgoci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość curly
A powiedzcie mi drogie zakręcone szczecinianki, gdzie dobrze tną loki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki,dobry jest krem niwea do włosków,pisałam o tym w topiku pod nazwa \"krem nivea-doskonała odżywka do włosów\", mozna go tez uzyc juz po umyciu ,wciskając w mokre włoski.Dobry jest tez wosk do włosów, a takze ta woda z miodem i cytryna. Treaz kupiłam balsam w sprayu schaumy z dziką rózą i są super miękkie i błyszczące.A moze któras z Was używała tą nową odżywkę z Pantene do kręconych włosków bez spłukiwania.Jesli tak to prosze o opinie.Papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimmii
Ja mam takie dziwne cos na głowie. Tak mniej więcej do uszu sa całkiem proste a potem układają się w takie duże loki, i wszystko byłoby super gdyby nie to ,że jest ich pięc na krzyż:/ Do tego strasznie sie niszczą , a po kosmetykach z supermarketu mam łupież... Polecam serię elasto-curl z kerastase a do okiełznania szopy mleczko do kręconych z cliniqua, do odbudowy dobra jest maska karite z rene furterer Co do tych kosmetyków z górnej półki , to wydaje mi się ,że warto inwestować szczególnie w te fryzjerskie bo włosy odwdzięczają się potem pięknym blaskiem i zdecydowanie łatwiej nad nimi zapanować :) pozdrawiam wszystkie lokate :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy próbowała któraś
nowej odzywki z pantene??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świrek biały
witam wszystkie pokręcone! też jestem jedną z WAS! nie lubię w moich włosach tego,że trzeba im poświęcać tyle czasu. No..i ta suszarka. Niszczy włosy ale bez niej nie daję rady z moimi kręciołkami. Chciałabym je umyć,roczesać i wyglądać pięknie..niestety tak nigdy nie będzie.Próbowaławm wielu preparatów, ale różnie bywało. Ja układam je podobnie jak większość z aWas. Myje włosy, nakładam odrzywkę( bez niej bym ich nie rozczesała),rozczesuję,spłukuję,noszę chwile w turbanie..potem nakładak obojętie jaki preperat( ważne żeby bl klejący), ugniatam, troche pianki...suszę ugniatając z głową skierowaną ku dołowi..potem układam je takim grzebyczkiem..trochę wosku z Joanny ( to jedynie mam wypróbowane) i na koniec lakier stylizujący NEW LOOK ( czerwona buteleczka, ok 7zł, loton) i gotowe.Obecnie używam pianki wellaflex 2-dniowa objętość.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To_jednak_ja
Hej mam 22 lat i jakieś 10 lat temu pogodziłam się z tym że mam kręcone włosy. Przedtem wciąż je rozczesywałam i wiazałam w kucyk, skutkiem czego mialam na plecach wielka włochata szczotę. Ale teraz przeczesuje je ewentualnie palcami kiedy sa mokre. Używam mleczka sunsilka uważam że jest świetne. Od kilku dni eksperymentuję z żelem w spraju. Zobaczymy czy sie sprawdzi. najbardziej boli mnie że cięzko zrobic jakac fajna fryzure z takich wlosow. Jeżeli ich radykalnie nie zetniesz albo nie pofarbujesz to i tak nikt nie zauwazy ze byłas u fryzjera. ale co tam da sie przezyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam
kręcone włosy zawsze miałam długie ale je związywałam bo ich nie znosiłam, teraz ścięłam na krótko tak za ucho i codziennie rano od roku prostuję je prostownicą i są proste jak druciki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreci_mi_sie
tez z wlosami kreconymi jestem:-) a co z nimi robie? w zasadzie nic, ani zelem ani pianka czy spreyem, uzywam dla moich suchych i wykrecajacych sie wlosow maseczki Dove tej granatowej i jest super loczki ladnie trzymajace sie obok siebie bez wywijania sie w inne strony po pewnym czasie wlosy przyzwyczajaja sie do maski wiec zmieniam na odzywke Loreala Profesionell i tak w kolko:-) w zasadzie myje je co 2 dni wiec co 2 dzien sa boskie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looly
ja chciałabym tez zabrać głos na tym topicu. Fajnie by było, gdybym mogła powiedziec, ze mam włosy takie jak Wy, ale niestety miałam takie do 6 lat. Później je codziennie szczotkowałam i związywałam (miałam szopę, nic ie przypominało loków). Ostatno nie czeszę ich wcale. To znaczy myję 2x w tygodniu, a po każdym myciu rozczeszuję "rzadkim" grzebieniem. Mam więc włosy "nierówno" falowane. A Wy jak często rozczesujecie Wasze fale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam kręcone włoski:):) kiedys bardzo ich nie lubiłam ale z czasem przyzwyczaiłam się i piolubiłam :D Co do odżywek to ciągle eksperymentuje. Czasem moja fryzjera zamawia mi taki olejek z witaminami i po nim wloski są sliczne... Niestety nie wiem jak się nazywa, ale moge popytac :) Jedyna wada to cena:/ dlatego funduję sobie go tylko od czasu do czasu:) A wloski czesze przed myciem i lekko palcami przeczesuje po umyciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frutti
ja też mam sprężynki takie;) czekoladowe, do ramion, takie afro raczej;) i teraz już je kooocham, ale kiedyś miałam z tego powodu straszne kompleksy i prostowałam na siłe...z marnym skutkiem;) jak u większości z Was:) nie rozczesuje na sucho i żadnej suszarki;) i tak są suche i mają tendencję do sianowacenia i nie wie jak Wy, ale jakoś specjalnie ich nie czeszę, nie spinam, nie układam. Ewentualnie troszkę podpinam... po myciu balsamik i rozczesywanie grzebieniem z wielkimi zębiskami, po spłukaniu chodzę w ręczniczku aż troszkę podeschną, potem pianka do włosów kręconych a na końcówki odrobina wosku albo taki krem welli (to moje ostatnie odkrycie) podpinam lekko do góry i pozwalam wyschnąć a jak już prostować, to faktycznie najlepiej u fryzjera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym bardzo chciala miec krecone wlosy. Niestety od zawsze mam proste jak drut i w dodatku trudne do ulozenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanezka
Czesc dziewczyny tez mam krecone wlosy:P Niestety nie ciesze sie z tego powodu. Mysle ze jednym z najlepszych sposobow jest chodzenie do fryzjera chodze do niego od ok 2 lat i jestem naprawde zadowolona ze znalazlam sobie tak dobrego fryzjera( bo frzjer musi miec reke do wlosow i moj ma:). Odkad zaczelam wloski cieniowac (dosyc sporo na calej dlugosci) sa lekkie i nie pusza sie tak. Osatnio zrobilam sobie grzywke lekko na bok i jestem naprawde zadowolona bo super wyglada do wlosow kreconych do ramiom ( w moim przypadku) Wlosy czesto prostuje kiedy zainwestowalam w prostownice fryzjerska proste wlosy trzymaja mi sie do mycia czyli ok 5 dni :))) dla tych ktore maja mocno skrecne loczki a chcialyby miec polecam wymodelwac przed prostowaniem wloski (na gruba szczotke) do uzyskannia polysku stosuje jedwab ktory mozna dostac w sklepach z artykulami fryzjerskimi( jakies 6zl ). Wlosy zawsze pielegnuje szamponem nastepnie odzywka a na koniec maseczka i efekt jest super:) A z domowych sposbow polecam do ciemnych wloskow pokrzywe. (pokrzywe zalewa sie goraca woda a nastepnie gniecie np tluczkiem do ziemniakow:) gdy ostygnie mikstura spukuje wloski nia a pozniej szamponem. Przez ta sa zdrowsze i maja polysk:) Pozdrawiam wszystkie dziewczyny odwiedzajace ta strone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość made
no więc ja posiadam takie włosy i robię tak, przed myciem 1 łyżka nafty, 1 łyżka olejku, 1 jajko i trochę soku. To wmasuję w czyste suche włosy. Daje worek foliowy na włosy i na to ręcznik. 1h z głowy:) mycie szampon - loreal else włosy suche maska - loreal else włosy suche płukam:) odżywka ładuję trochę. włosy przeschły i znów ładuję. trochę ale często:) i rozgniatam palcami. zakończyłam pielęgnację. teraz modelowanie. mokre, expressowa odżywka gliss kur z jedwabiem. psikam i czekam. rozgniatuje też:) teraz sam jedwab:) 2 kropelki na rękę i na włosy po odżywce jak są mokre. dokładnie rozprowadzam i palcami skręcam loki na grubsze. jakby wiadomo...?:) czekam aż wyschną. suche, psikam wodą. troszeczkę i rozgniatam delikatnie. potem troszeczkę jedwabiu i koniec. czasami zamiast jedwabiu daję sunsilk:) ale żadne pianki, lakiery i żele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość made
robie tak od 2tygodni bo wcześniej prostowałam i wiadomo co... póki co ten system czeka mnie przez pół roku. aż włosy będą piękne i lśniące i ah,oh,ah:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia_konin
made- to ile ty czasu poswiecasz na mycie sglowy ?:| dla mnie chyba było by to 1/5 zycia bo wlosy myje codzinnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatm Zakręcone :-P Pisze po raz pierwszy :-) Jestem posiadaczką masywnej, zakręconej, czupryny. Na codzień mam podobne problemy jak Wy, czyli mała słoma- siano :-/ ale tylko po rozczesaniu. Niestety od jakiegoś czasu moje włoski zaczęły masową ewakuacje z mojej głowy. Do niedawna całą winę tej sytuacji zwalałam na niedawne przeżycia szpitalno- lekowe, ale od jakiegoś czasu powoli wszystko wraca do normy, a włoski jak rozpoczęły \"ewakuacje\" tak jej skończyć nie mogą :-( Co prawda troszkę ich stan się polepszył, po stosowaniu mikstury: żółtko+ łyżka stołowa oleju lub oliwy z oliwek+ sok z połówki cytryny= to wszystko podgrzać na lekkim ogniu, ale delikatnie, żeby się nie ścięło, najlepiej cały czas mieszać, a następnie nanieść, na wilgotne włosy, owinąć folią i ręcznikiem, po 30 min spłukać i umyć włosy. Ja osobiście polecam szampon ze skrzypu firmy Radical dostępny w aptekach. Oprócz tego codziennie zażywam tran w kapsulkach i pije co najmniej 3- 4 litry płynów. Jeśli znacie lepsze sposoby, to napiszcie :-) Znacie może jeszcze jakieś zastosowanie nafty kosmetycznej? Pozdrawiam Drogie Zakręcone :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatm Zakręcone :-P Pisze po raz pierwszy :-) Jestem posiadaczką masywnej, zakręconej, czupryny. Na codzień mam podobne problemy jak Wy, czyli mała słoma- siano :-/ ale tylko po rozczesaniu. Niestety od jakiegoś czasu moje włoski zaczęły masową ewakuacje z mojej głowy. Do niedawna całą winę tej sytuacji zwalałam na niedawne przeżycia szpitalno- lekowe, ale od jakiegoś czasu powoli wszystko wraca do normy, a włoski jak rozpoczęły \"ewakuacje\" tak jej skończyć nie mogą :-( Co prawda troszkę ich stan się polepszył, po stosowaniu mikstury: żółtko+ łyżka stołowa oleju lub oliwy z oliwek+ sok z połówki cytryny= to wszystko podgrzać na lekkim ogniu, ale delikatnie, żeby się nie ścięło, najlepiej cały czas mieszać, a następnie nanieść, na wilgotne włosy, owinąć folią i ręcznikiem, po 30 min spłukać i umyć włosy. Ja osobiście polecam szampon ze skrzypu firmy Radical dostępny w aptekach. Oprócz tego codziennie zażywam tran w kapsulkach i pije co najmniej 3- 4 litry płynów. Jeśli znacie lepsze sposoby, to napiszcie :-) Znacie może jeszcze jakieś zastosowanie nafty kosmetycznej? Pozdrawiam Drogie Zakręcone :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość curly
Z tego co wiem, to nafta bardzo dobrze wpływa na loki:). Teraz właśnie przymierzam się do kupna tej lekkiej odżywki pantene pro-v do włosów kręconych. Czy któraś z Was, zakręcone, może ją używała:)? Powiedzcie mi jeszcze jedno: co ile dni myjecie czuprynę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos próbował nowej odżywki z pantene do kręconych włosków?ona jest na mokre czy juz na suche włoski??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka15
Ja używalam tej nowiutkiej odzywki z pantine pro- v dla loczkóa i jest po prostu super. Włosy sa po niej bardziej spręzyste i sie nie pusza, ale najlepszy efekt wifdac tylko pierwszego dnia, ale na drugi tez nie wygladaja zle :) a co do ceny to w moim miście dałam za nią 7 zł :) tą odzyweczke nakłada sie na mokre włosy:) ale na suche tez mozna odrobinke nałozyc na odstające kosmyki:] Pozdrawiam wszystkie zakręcone =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolcia - tez mam takie włosy, ale zeby byly super wykrecone, to wgniatam wode we wlosy i daje im samym wyschnac, nie susze suszarka!!! wlosy mokre, po myciu, ugniatam rękami łapiąc od dołu i gniotac ku górze, mam wtedy takie loki że hej !! ;) A jak schną bez wgniatania to mam takie lekko pofalowane :)) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieznanaa
Przeczytałam już chyba całe forum o włosach kręconych, ale nie dowiedziałam się jeszcze wszystkiego... Kiedyś miałam długie włosy i były proste, jak je ściełam na krótko to zaczeły się od razy kręcić, wszyscy myśleli, że sobie trwałą zrobiłam :p. Teraz mam włosy gdzieś tak do końca szyji, nie są za długie, bo jakoś nie lubie mieć długich. Używam szamponu z Niveii. Kiedy umyje włosy to tylko troche je wycieram i n a wilgotne nakładam pianke z welliflex, lub taką zwykłą styling mousse za ok 5zł. Czasem po piance z welli mam takie ładne loki, a po tej drugiej zwykłe siano :|. Jednak używam tych pianek bardziej na zmiane i czasem nawet po tej tańszej mam takie ładne loki, a po welli są po prostu koszmarne. Nie wiem jak mam je układać, żeby zawsze sięjakoś kręciły i żebym nie miała tzw. szopy na głowie. Może macie jakieś wybróbowane kosmetki do włosów kręconych? Mojemu chłopakowi bardzo podobają się włosy kręcone, a ja nie chce cały czas używać pianki z welii bo po pierwsze są drogie, po drugie włosy myje codziennie i szybko by sięskończyła ta pianka, po trzecie mam dopiero 16 lat i nie mam skąd kasy czasami braćjak mi zabraknie na pianke, a rodzice nie chcą dwa lub trzy razy w miesiącu dawać mi na te droższe pianki ;(. Poradzicie mi coś? Proszę :) i pozdrawiam wszystkich :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×