Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ines1

Włosy kręcone -kobitki z kreconymi włosami łączmy sie!!!

Polecane posty

Gość amamam
Ja też mam kręcone włoski ale zawsze nosiłam spięte w kucyk no i miałam taką szopę, przełomem były pokazy na które wzięła mnie koleznka i fryzjer stylista obciął mi tak fajnie włoski wycieniował ze miałam sliczne krecone na poczatku był to dla mnie szok ale teraz bardzo się cieszę ze mam kręcone i chodze tylko w rozpusczonych. Narazie używałam tylko brylantyny w spray'u która sprawia ze wlosy sa troche mokre ale nie jakos tak fajnie jak miałam jak wyszłam od fryzjera no ale tak troche no i może sprawiają ze sie bardziej kręcą ale to od wilgoci a minusem tego produktu jest ze skleja wloski wiec lepiej przelac gdzies i dolac wody i psikac nawte kilka razy dziennie jak sie jest w domku a i jeszcze uzywalam jakiegos mleczka ale juz nie uzywam bo teraz mama mi kupila gume do wlosow z joanny taka w okraglym pudeleczku i mam fajniejsze loczki niz na poczatku a daje ja po umciu jak mam mokre...... musze kupic kilka rzeczy ktore polecilisci moze bede miała ładniejsze wloski bo ja pisalam mam od niedawna rozpuszczone krecone wiec jescze wielu produktow nie uzywalam i nie wiem moze okaze sie ze bede miec jescze piekniejsze loczki ...... a i musze je nawilzyc bo rzeczywiscie teraz mam bardziej suche niż to co na pocztaku takie zdrowe a wiadomo ze jak nawilzone to ladniejsze wloski ........ a i chcialabym isc do fryzjera troche podciac zeby mi sie bardziej krecily bo juz mi troche wloski odrosły ale boje się ze mi zwali i nie bdzie potrafil tak fajnie wycieniowac jak ten stylista dziei ktoremu jestem taka piekna w loczkach ;) ktory pokazal mi ze loki sa fajne i mi pasuja bo w kitce nie wygladlam tak fajnie i za to mu dziekuje hehe bo po tym co przeczytalam wielu fryzjerow nie potrafi tego zrobic porzadnie i jescze mi zwali cos :/ pozdrawiam i dzieki za Wasze opinie o produktach na pewno skorzystam :* pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasi
Wiecie gdzie jest jakiś fryzjer w Tychach gdzie potrafią obciąć (wycieniować) włoski kręcone tak zeby sie fajnie kręciły bo miałam tak fajnie obcięte ale teraz zaczeły mi odrastac i chce obciać na takie jak mialam wczesniej ale boje sie ze mi zle to zrobia bo jednak wloski krecone to nie to samo co proste i je trzbea inaczej obcinać to znaczy cieniowac i naprwde duzo zalezy od obciecia no ale ja sie boje ze mi tak obetna ze bede wyglac jak ulomna ....... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam pytanko czy to odpowiednie ciecie dla kreconych wlosow to jest takie, ze sa najbardziej wycieniowane przy dole czy przy gorze? czy rownomiernie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domisiaa
Hejka, w srode ide do fryzjera w Toruniu który podobno zna sie na kreconych wlosach i wie jak je obciac zeby byly bardziej krecone jak sie czegos naucze u niego a obserwowac bede wnikliwie to dam wam znac pozdrowionka zakrecone kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domisiaa
A spróbowałam painke Tafta dla mnie jest do dupy i skleja włosy, nie wiem czy próbowałyście żelu do kręconych włosów z Rossmana jest ok i tani to tez plus a jeszcze chwale Welli wosk wykończony lok tylko troche sie po nim włosy przetłuwzczaja ale sie krecą a pianka sunsilka dla mnie do bani w sumie nie wiem co moge jeszcze kupic zeby wlosy byly bardziej krecone czasem mysle ze te produkty to wszystko to samo tylko inny producent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos temacik zamarl :P wyprobowalam dzisiaj serum z avonu na koncowki i jestem bardzo zadowolona, wloski od razu sie ladniej kreca i blyszcza, polecam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domisiaa
Hejka a ja bylam u fryzjera wycieniował mi włoski i tez jest lepiej musze ruszyc do sklepu po jakies nowe kosmetyki do włosków bo wiosna przyszla a ja nic nowego nie próbuje moze cos ostatnio odkryłyście kobitki cos cicho ostatnio z waszej strony pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość curly
Mnie zastanawia czy ta pianka z Nivei do włosów kręconych rtzeczywiście jest dobra i nie niszczy tak bardzo włosów. Próbował ktoś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afffro-Ciechanów
no kudłate laski:) to kolejna nowa osoba odiwedza wasze forum i wreszcie jakies normalne forum...Czytałam o kobicie która kupuje kosmteyki za 400zł miesięcznie:) przesada:) heh:) a jak jest u mnie?:) koljny raz szukam sposobu na te moje kudełki, ale bez skutków... zawsze po myciu odrazu na mokre nakładałam na kazde pasemko(oddzielnie) włosów żel i to sporo...tak z 0,5 tubki na jeden mycie:) i mówie wam! to, ze schły jakies 5h to nic w porównaniu do efektu:) poprostu zajebiste sprężynki..ale nie ma tak fajnie..po roku dopiero kapnełam się, ze jest ich o polowę mniej:(:) ale od czasu do czasu warto napradę:)jak chccie więcej infrormacji to mail dostępny:)nio i dlatego tu wylądowałam:) już nie proszę o rady, bo tyle ich tu wyczytalam, ze czas tylko próbować:) ale nie powiem, kocham te komentarze jak idę ulicą:*:)hehe:) ide dlaej kombinować, a wy obudźcie się, bow idzę, ze troche przydrzemałyscie na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość curly
Czy może mi ktoś polecić dobry salon fryzjerski w Szczecinie, gdzie mają jakieś pojęcie na temat cięcia włosów kręconych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na wizazu
jest ze najlepszy na wlosy krecone firmy Matrix Curl cos tam ..tylko drogi 40 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta Matrix Curl Life jest
doskonały. Polecam odżywkę (ok. 35zł) i mleczko (ok. 45zł) A znacie jakieś inne odżywki i preparaty profesjonalne godne polecenia? Może Loreal Shine Curl jest dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kul
bylam u fryzjera to mi tak obciela moje krecone wloski ze maskra ...zniszczyla fajne ciecie jakie zafundowal mi profezjionalista tak ze mi sie lepiej krecily... myslama ze obetnie mi tak ze beda wieksze loczki ladne a widac ze nie miala pojecia jak sie takie wlosy obcina eh nie rozumiem dlaczego ludzie zostajecie fryzjerami a nawet nie potraficie podciac wlosow kreconych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość curly
Ot nastała trudna pora dla naszych loków. W lato szybciej się przesuszą:/... Znacie może jakieś specjalne kosmetyki do włosów na lato?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co robić aby bardziej się kręciły a loczki były podkreślone? Plis help me!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość curly
Karmić maseczką z żółtka, oleju rycynowego, nafty kosmetycznej i cytryny...skład dowolny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gzaa
Hehe a myślałam że to tylko ja mam problemy ze swoimi kręconymi kudłami;]... Na tym forum przeczytałam, żeby nałożyćzwykły krem Nivea... Hmmm ciekawe. Zaraz wypróbuję;)) Ja normalnie myję włosy szamponem head and showers(niewiem czy tak sie pisze;p) i potem nakładam odżywkę Zaji z czarnej rzepy. Włosy są nawet fajne po niej i oczywiście zdrowe. Pamiętam kiedyś kombinowałam nakładałam gume(ooookrutnie skleja) żel w spreju itp. A od dłuższego czasu tylko odżywkę i czasami trochę wosku... :)) Pozdrawiam;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiAa -koNin
ja tez mam krecone blond włosy :) i stwierdzam ze sa o wiele ladniejsze gdy mam ich mniej :D ( cieniowanie) ja myje je w szamponie palmolive do blond wlosów wtedy tak ładnie sie błyszcza , nie pusza sie itd :) a potem nakladaam pianke do włosów kreconych: sunsilk albo wellaflex czy cos takiego:) obie sa bardzo dobre i wydajne:) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość curly_girl
joł. jak macie suche włosy to polecam odżywkę herbal essenences do włosów farbowanych i suchych- mi to fajnie skręca włosy i nie mam siana...póżniej zgniatam włosy w garściach i gotowe! skręt mórowany... p.s. żadnych suszarek, niech włosy same schną !!! 3majcie się kręcone!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinkaa7
Ja tez mam kręcone ale musiałam sobie zrobić trwałą bo mialam proste. I wiecie co mam taki problem, że jak umuje włosy to mam strasznie splątane i musze je rozczesywać zanim zaczne układać a wy piszecie że ich nie rozczesujecie. Ja nie wiem jak to jest? i To prawda z tą wodą brzozową że tak ładnie się po niej kręcą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość curly_girl
ej Malinka jak Ci się plątają włosy to je rozczesuj tylko po myciu ale nie płaskim grzebieniem! ... ja osobiście używam tylko palców...przedtem oczywiście wcieram tonę odżywki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinkaa7
No ja też używam odżywki ale to nic nie daje i rozczesuje je grzebieniem o szerokich zębach bo palcami raczej się nie rozczeszą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia_koNin
ja w ogole ich nie rozczsuje :P bo sie robi siano i sa brzydkie ble:P a wiecie co mozna zrobic zeby one były troche bardziej przy skorze??to jest wlasnie moj problem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość curly_girl
wcieranie odżywek których się nie spłukuje powinno pomóc... a używasz suszarki albo wycierasz włosy w ręcznik(?) tu pewnie leży cały problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a napiszcie co używacie do układania, żeby naprawdę ładnie się kręciły? I czy to z Tą wodą brzozową to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia_Konin
no własnie ja ani nie wycieram w recznik ani nie susze. pozostawiam je do naturalnego wyschniecia . :) i chce zeby bardziej mi przylegały do głowy :) czekam na odpowiedz( tylko nie proponujcie mi kosmetykow za np 70 zł ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, niektóre z was pisały, że spinają włosy spinkami, żeby się lepiej kręciły i zostawiają tak do wysuszenia. Mam pytanko jak jes spinacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoola
A ja nie lubię moich włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia_konin
czy ktos mi doradZi ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia150
A ja napisze po czym mi się mniej puszą i ładnie skręcają: po odzywce bez spłukiwania Plantica V Ziaji (takie zielone opakowanie są różne rodzaje dla mnie najlepsza to do włosów farbowanych z olejkiem rycynowym). Kosztuje niecałe 4 zł warto spróbowac a nóż sie komuś tez spodoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×