Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ines1

Włosy kręcone -kobitki z kreconymi włosami łączmy sie!!!

Polecane posty

Gość TEeeeetley
fajnie wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam dlugie wlosy prawie do pasa krecone ,co prawda nie wygladam jak baran bo nie ma takich malutkich sprezynek ale takie fale z lokami i tez je uwielbiam chcoiaz ostatnio nachodzi mnie zeby sciac tak zaraz za ramion ,moze do polowy plecow ,pocieniowac i rozjasnic..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domisiaa
Hejka , ja mam włosy cienkie i krecone, wszelkie pianki welli sunsilka itp obciązaja mi włosy, tak samo zele i mleczka wyglądam jak bym miuała tłuste włosy, dajcie jakies rady jak ktos ma podobne problemy z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak to teraz
mnie tez wszystko obciaza, troszke zelu do wlosow daje i co jakis czas spsikuje mgielka Radical (wczesniej ktos polecal) to dziala!!! wlosy sie rkeca pieknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domisiaa
A gdzie moge kupic tą mgielke tzn w fryzjerskim sklepie czy w nortmalnej drogerii i jakiego zelu uzywasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domisiaa
i jak możesz napisz mi jaki to jest rodzaj tej mgły bo szukałam jej w necie i ona nie jest typowo do kreconych włosów i czy sie sprawdza serio? dzieki za info pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest mgielka radical
do kazdego rodzaju wlosow, wczesniej jakas dziewczyna polecala - koszt to 6 zl, jak nie podziala na skrecanie to wzmocni bo takie ma dzialanie w sklepie kosmetycznym jest. I dziala na tej zasadzie ze wlosy pod wplywem wilgoci sie kreca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domisiaa
Poza tym przeczytałam ze ta mgla dziala jak odzywka a ja mam zdrowe włosy tylko od jakiegos czasu srednio sie kręcą tzn sa skręcone w grube loki od 3/4 włosa a na górze musze duzo tapirowac zeby staly bo inaczej leżą i mam puszyste boki a przy skórze włosy sa prawie przyklejone moze są za dlugie i trzeba je pocieniowac tylko znowu boje sie ze bede miala taki parasol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domisiaa
to cyba nie dla mnie ta mgla a jakiego zelu uzywasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domisiaa
Ja juz próbowałam wszystkiego wszystkie pianki i tylko strata kasy na to wszystko ale cóż czego sie nie robi dla urody hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również mam kręcone wloski:) Do mycia generalne używam szamponów z l\'oreal ale najlepszy dla moich jest ten ujędrniający (volume nonstop). Ostatnio spróbowalam Herbal Essences natural volume razem z odżywką - jest super zwiększa optycznie ilość wlosów. Jeśli chodzi o ukladanie to nie używam pianek bo niszczą wlosy. Od kilku lat jestem wierna wodzie dyscyplinującej Garnier fructis style - dla mnie jest idealna. Nie obciąża wlosow i przede wszystkim nie wysusza i nie niszczy. A wlosy są miękkie w dotyku. Pozdrawiam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja tez mam krecone wloski i rowniez dopiero niedawno je polubilam, teraz zapuszczam, bo przy krotszych to sie pusza dsyc. domisia, moze sprobuj jedwabiu do wlosow? ja go uzywam i nie zauwazylam zeby mi jakos obciazal wloski, a za to jak sie pieknie blyszcza po nim :) macie jakies sposoby na suche koncowki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile kosztuje takie serum? slyszalam juz cos o nim, ale boje sie uslyszec ceny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ile, bo nigdy nie mialam problemu z suchymi końcówkami, ale nie sądzę żeby bylo drogie tak orientacyjnie 20-30 zl ale jest wydajne i wystarcza na dlugo.(tak slyszalam) Kibi o jakim jedwabiu wspominalaś wcześniej? jeśli możesz to podaj firmę i czy ten specyfik jest do kręconych wlosów?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
specyfik nazywa sie Biosilk, firmy Farouk Systems. w zwyklych drogeriach go nie widzialam, ja to kupilam u fryzjerki, ona mi to poecila i powiedziala, ze to sie nadaje idealnie do moich wlosow., ale do prostych tez mozna stosowac. jedyny minus jest taki ze mini buteleczka 14ml kosztuje 9 zl. ale jak na tak mala ilosc jest bardzo wydajny - na cale wlosy(takie do ramion) wystarczy taka kropelka srednicy ok. 1 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedwab to pewnie Farouk czy jakos tak, na allegro jest, podobno kropelka daje niezky efekt. Nie wiem, nie uzywalam, u mnie w miescie tego nie ma. Ale spytam fryzjerki, mzoe zamawia:) Ciezko miec loczki idlugie wlosy. DLugie wlosy raczej sa ciezkie przez co sie prostuja - jedynie co to moga sie robic fale. No chyba ze ktos z natury ma takie afro, niewazne przy jakiej dlugosci:) ja mysle ze ciecie jest bardzo wazne, wlosy krecone musza byc mocno pocieniowane!!! bo wtedy to robi sie taka glupia fryzura, wlosy nie moga byc na jednej dlugosci, no taki trojkat sie robi - bo wiadomo koncowki najbardziej sie kreca. DLatego jak wloski maja kilka warstw to lepiej sie kreca (przynajmniej u mnie tak jest i u kilku moich kolezanek) ja juz kiedys pisalam o tej mgielce, nie wiem czy na tym forum ale mi pomaga. A z reszta nigdy za wiele zeby odzywaic wlosy:) mi pomaga, w sumie tylko tego uzywam, mam sliczne loczki, niektore to az w rurki takie sie skrecaja. Ale zewnetrzna warstwa wlosow troche zniszczona jest i robia mi sie fale:) takze zeby wlosy sie krecily musza byc zdrowe, widze to po sobie. Ja mam takie do ramion, jeszcze 3 miesiace temu ciagle prostowalam a teraz nie wyobrazam sobie miec prostych wlosow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie uzywam zadnych pianek czy mleczek (chociaz pewnie efekt bylby lepszy) czasem troszke zelu wgniatam ale boje sie ze zniszcze wlosy. Napewno niedlugo kupie mleczko do krecenia ale jedyne jakie znam to sunsilk a slyszalam ze nie bardzo...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka spróbuj tej wody z garniera - pisalalm o niej wczesniej. Ona nie jest droga i napewno nie zniszczy Ci wlosków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie Ewelka69, zdrowe wlosy to podstawa, u mnie przesuszone koncowki co pawda sie kreca, ale sa strasznie sianowate, dlatego chcialabym teraz jakos \"podleczyc\" moje wloski, bo nie chce obcinac narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domisiaa
czesc zakręcone koleżanki odpowiadam hurtem wam na wszystko po jedwabiu mam wlosy jak śledz takie przylizane i tluste wiec jak ktos ma wlosy cienkie i krecone to nie polecam wszelkie wody i spraye to nic nie działa na mnie mialam z welli i z garniera avon do koncowek ok jak ktos ma zniszczone ale moije sa ok mam bardzo dobrze nawilzone wlosy koncowki sa ok i nie mam siana raczej cienkie wlosy ktore po nalozeniu tych wszytkich preparatów czyli pianka lakier zel itp sa jakby tłuste a bez preparatów nie chca sie krecic i sa takie pióra ni to trecone ni proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domisiaa
Ciężko mi cos dobrac bo wszystko obciąża włosy i nie chca sie skrecac szukam preparatu który podkresla skret zaktywizuje wlosy do skrecania ale nie moze to byc zaden wosk ani krem moze ajkas nowa pianka nie mialam jeszcze tej z taftu schwarzkopfa moze ktos uzywał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domisiaa
Ciężko mi cos dobrac bo wszystko obciąża włosy i nie chca sie skrecac szukam preparatu który podkresla skret zaktywizuje wlosy do skrecania ale nie moze to byc zaden wosk ani krem moze ajkas nowa pianka nie mialam jeszcze tej z taftu schwarzkopfa moze ktos uzywał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik66345
Jedna rada na piekne loki, po myciu ich poprostu nie rozczesujcie,ja tego nigdy nie robie,odrazu po myciu,daje glowke w dol,nakladam pianke lub zel,nie ma to roznicy jakiej firmy,choc ja uzywam tafta, biore recznik i biore wlosy w niego tak jakbym ugniatala ciasto i robia sie piekne loki,potem susze suszarka na najnizszych obrotach i znowu gniote recznikeim i sa piekne:)jestem z nich dumna ponad maire;)wszyscy mi ich zazdroszcza a ja nauczyłam sie je robic tak,zeby nie miec szopy,tylko piekne sprezyny!!:Dpozdraiwam wszystki lokowane i nie tylko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czasem uzywam wody brzozowej tez skreca wlosy, wlewam do buteleczki z tym psikadlem:) mi tez ta mgielka skleja wlosy ale odlalam troche do sloiczka, zostalo tej mgielki ok 1/3 no i dolalam wody, i juz nie skleja, moge psikac ile chce, wlosy sa coraz ladniejsze, nie sklejone, im wiecej psikam tym bardziej sie kreca. Hmm sprobuje z tym garnierem. domisiaa =====> tez mam cienkie wlosy, po umyciu sa nijakie, lekko sie wywijaja ale jak sie postaram to naprawde ladne loczki sie robia, mi sie kreca pod wplywem wilgoci. A no i z olejkiem rycynowem wykombinowalam - biore doslownie kropelke, rozcieram w dloniach i ugniatam wloski, sa piekne i blyszczace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie wlasnie zastanawiam... jakie fryzurki polecacie dla kreconych wloskow? oprocz rozpuszczonych oczywiscie :) ja mam z tym ostatnio problem, cos mi inwencji brakuje a lubie czeste zmiany w wygadzie :D jak wy sie czeszecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domisiaa
Ja tez nie rozczesuje włosów po umyciu w mokre nie moge wgniatac ani pianki ani zelu bo sa przetłuszczone moja fryzurka jest ok tylko chcialabym miec wiecej sprężynek na głowie a ja mam wiekszosc takich grubych loków a czesze sie na jeden bok z grzywka czyli z jednej strony włosy sa dłuzsze troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domisiaa
a żeby włosy sie bardziej skręcoaly tompolkecam troche oliwki na rece ale troche bo inaczej opadną i wetrzec we wlosy wyssuszyc suszarka z dyfuzorem tylko ze to jest wyjscie na jeden wieczor bo rano juz trzeba myc włosy ale na imprezke zawsze mozna wypróbowac pozdrowionka dajcie znac jak znajdziecie nowe preparaty które zwiekszaja skrecanie sie włosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domisiaa
czemu nikt tu nic nie pisze zero nowosci wieje nudą kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×