Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ines1

Włosy kręcone -kobitki z kreconymi włosami łączmy sie!!!

Polecane posty

Gość misia_18
hehe jeszcze o tym nie słyszałam to lepiej nie czesać i mieć kołtuny:D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SlOnEcZkO198711
Nio ja tez o czyms takim wczesniej nie czytalam,zaprzestania wlosow nie polecam jednak:)znaczy slyszalam,ale o tym,ze po porodzie wlosy moga sie wyprostowac.ale jesli mam mowic szczerze to mi tez kiedys krecily sie wlosy od samego czubka glowy az po same konce.teraz kreca mi sie,ale juz nie od samego czubka,bo ok 2cm przy glowie sa proste;/moze miec na to wplywa farba garniera,ktora usilnie probuje sobie wlosy rozjasnic,bo spotkalam sie tu z opiniami,ze wlasnie niektorym z was wyprostowaly sie troche loczki po tej farbie lub tabletki antykoncepcyjne,ktore zaczelam zazywac.ale mysle,ze predzej to pierwsze:)Pozdrawiam wszystkie zakrecone;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SlOnEcZkO198711
mialo byc,ze zaprzestania czesania wlosow nie polecam.:)nio coz ta pora..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkie zakręcone dziewczęta... pokochajcie swoje LOKI bo są najbardziej sexy ze wszystkich rodzajów włosów... mówie szczerze... sama jestem właścicielką takiej bujnej czupryny i jestem z niej zadowolona.... :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maartynkaa
sposob z kremem do twarzy musze wyprobowac.tez mam suche wlosy i jak sie spusza to wygladaja okropnie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maartynka- ja nie radze. Tzn u mnie nie zadzialalo. Wydawalo sie ze jest fajnie ale pozniej wlosy byly jeszcze berzdiej suche niz przed tym \"zabiegiem\". Jka masz suche wlosy to radze. Maseczke Olej rycynowy(2zl)+ nafta kosmetyczna(około 5 zl) + jedno zoltko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lok...lok...lokata
Loki i pasemka to za dużo jak na jedną głowę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lok...lok...lokata
A balejaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam krecone włosy. :) Wystarczy troche żelu lub pianki i zwijaja się loczki. Bardzo duzo ludzi mnie pyta czy mam trwałą albo jco robię że tak długo trzyma mi się trwała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balejaz jak najbardziej:PP Chociaz ja osobiscie nie jestem za farbowaniem, jak wiadomo niszczy to wlosy. A jakich kolorow chcesz uzyc w tym balejazu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umierający lok-pomocy
Dziekuje dziewczyny za zainteresowanie i odpowiedz.Z ta farbą do włosów to moze byc to chociaz ja uzywam palety.Przesuszone są jak zwykle krecone-chodze do fryzjera na odrzywki regenerujące i zamawiam specjalne kosmetyki do włosów ekstremalnie przesuszonych firmy goldwell.To wszystko koszyuje mnie krocie a wyniki są marne.Teraz pokładam nadzieje jeszcze w tabletkach -znowu zaczynam łykac (oczywiscie nie tylko z powodu włosów ;-) )no i zobaczymy czy to cos da. Jak cos sie zmieni albo czegos sie dowiem to napisze i bede wdzieczna za kazdą informacje na temat włosów ktore były krecone i same sie prostują. Pozdrawiam wszystkie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie za...KRĘCONE kobietki.Także mam loki i kiedyś bardzo z tego powodu ubolewałam,ale teraz już mi nie przeszkadzają...może dlatego,że wszystkim się podobają:-)Tzn.zdarza mi się denerwować,ponieważ nie mogę ich ułożyć,ale jest to spowodowane faktem,że mam ich coraz mniej(baaaardzo mi wypadają:-( ).Najczęściej używam szamponu Nivea do loków lub jakiegoś z serii Gliss Kur.Następnie po umyciu nakładam maseczkę do włosów farbowanych z Avonu-super rozczesują się po niej włosy.A dziś po raz pierwszy użyłam maseczki perłowej Gliss Kur do włosów blond--intensywnie regenerującej.Pięknie pachnie,ale chyba nie jest rewelacyjna (zobaczę dopiero po kilku zastosowaniach).I co najważniejsze,jeśli włosy są sianowate-jedwab,który można dostać w salonach fryzjerskich lub hurtowniach fryzjerskich,ewentualnie w dobrych sklepach kosmetycznych.Wystarczy kilka kropli(ponieważ jest tłustawy)wmasować we włosy i jak dla mnie efekt jest super-siana brak:-), mimo że suszę suszarką.Nie używam pianek ani żeli,ponieważ to bardzo wysusza włosy.A my lokate i tak z natury mamy włosy bardziej suche,niż kobiety z prostymi.Do tego dochodzi rozjaśnienie,które bardzo niszczy,ale niestety farba sprawi,że będą żółte,dlatego trzeba je rozjaśniać silnymi środkami.Jednak jeśli robię balejage w kolorach blond-czekolada,to zauważyłam,że nie jest aż tak żle w sensie kondycji włosów.Jednak obawiam się,że kiedyś będę musiała zdecydować się na włosy ciemne i ewentualnie kilka blond pasemek,ponieważ inaczej ołysieję całkowicie:-( Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jepsi - mi wlasnie zaczely wypadac wlosy po tym szamponie Nivea do kreconych;/. Jedwabiu tez uzywam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maartynkaa
faktycznie ten krem do twarzy nic nie daje...:( moze mi ktos powiedziec gdzie sie kupuje ten jedwab i ile ok. kosztuje?? bardzo prosze o informacje na ten temat pozdrowionka dla zakreconych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maartynkaa - w kosmetycznym. Ja placylam chyba 8.40 za biosilk. ALe mialam tez profisilk i dodajze 6.70. I wydawal mi sie lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maartynkaa
aha nio to dzieki za informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basai
Ja rowniez moge sie pochwalic lokami....ale (jak zwykle)sa strasznie wrazliwe na wszystko:zmiana szamponu,zmiana grzebienia,zmiana wody itp.itd.Do tego dreczymnie lupiez,od nadmiaru tych wszystkich eksperymentow,ktory kosmetyk najlepszy!!!Zauwazylam,ze najpiekniejsze loki zaleza od wody,im bardziej miekka tym one bardziej sie skrecaja!Teraz chce zaeksperymentowac z grzyweczka!Co myslicie???Dlugie za ramiona i seksi grzywka,bedzie dobrze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluta87
Cześć dziewczyny ja takze mam włoski kręcone.Jestem z nich bardzo zadowolona bo sa naszym atutem ( no wiesz ta w kreconych wlosach) . Do prawdy sa niesforne trzeba o nie dbac i po pierwszej nocy wgniata sie w poduszke ale da rade nad niemi zapanowac. Ja osobiście jak myje wloski to oczywiscie szampon najlepiej do wloskow kreconych i oczywiscie odzywke do wloskow kreconych .... z avonu, nivea... od koloru do wyboru. oczywiscie niewycieram w recznik tylko zawijam i troszke wsiakaja w recznik i pozniej rozczesuje grzebieniem z szeroko rozstawionymi zabkami(rosman ok 6zl) niom i pozniej schylam wloski na dol i ugnitam palcami , czekam az chwilke wyschna i wgniatam odzywke (pantene-sprezyste fale i loki) i tak ok 3 razy. jak juz calkowicie wyschna wgniatam serum (avon-przeciw puszeniu sie wlosow) ze 2 kropeli i efekt jest niesamowity loczki sa sliczne i opanowane. rano na nastepny dzien kolejne kropelki serum i jest ok ale niestety na 3 dzien biore juz w kitka i na nastepny dzien deja vu od poczatu taka samo :) pozdrawiam was dziewczyny kochajmy nasze włoski bo sa najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SlOnEcZkO1987
Witajcie.Jeśli chodzi o pytanie dotyczące grzywki,to ja osobiście posiadam ją od zawsze(taką na ukos)i zawsze jakoś wydawało mi sie,że bardzo mi ona pasuje i dodaje uroku.Ale ostatnio koleżanka zwróciłam mi uwagę,ze prosta grzywka i kręcone włosy prezentują się bardzo kontrastowo;/i aczęlam zapuszczac moją grzywę,poza tym jest z nią ful zabawy.tzreba codziennie prostowac,tłuści się od czoła.nio i latem jest zupełnie niepraktyczna,ale jak komuś się podoba to oki.Pozdrawiam zakręcone;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez jestem szczesliwa posiadaczka kreconych wlosow. Od zawsze mialy tendencje do wywijania sie na wszystkie strony swiata jednak nie mozna bylo tego nazwac lokami. jako dziecko mialam na maxa proste wlosy, ale jakos z wiekiem zaczely sie falować, a kiedy pierwszy raz je pocieniowalam zaczely jeszcze bardziej, wtedy w ruch poszla prostownica. I tak przez rok walczylam z niesfornymi loczkami, przez to bardzo zniszczylam wlosy. Ale ponad rok temu, kiedy nie wyprostowalam wlosow, kolega zauwazyl jakie sa naturalne, tak mnie chwalil ze... od tamtej pory ciagle mam krecone:) a proste mialam zaledwie pare razy w ciagu ostatniego roku:) odpowiednie ciecie + dobre kosemtyki i sa:) ale pod warunkiem ze wlosy sa podatnie na krecenie, bo wiadomo z prostych jak drut nic sie nie zrobi ostatnio mialam powazne problemy z lupiezem i nawet wyskakiwaly mi jakies dziwne pryszcze na lini wlosow i czola, jak sie okazalo do od szamponow ktore zawieraja w skladzie silikony, ktore wlasnie moga podrazniac skore glowy. teraz daje troche odpoczac glowie i lupiez prawie zniknal, mam zwykly szampon czarna rzepa, taki zielony. po ymuciu glowy osuszam chwile recznikiem, wcieram odzywke - moje nowe odkrycie SCHAUMA kokosowa, odzywka bez splukiwania, swietnie nawilza, olejek kokosowy jest super i jestem bardzo zadowolona z tej odzywki. Dosc duzo jej daje na wlosy, nie przetluszczaja sie potem, sa naprawde ladne, odzywione, nawilzone i nie pusza sie. Wazne jest wcieranie odzywki, ugniatanie wlosow, w ten sposob pomgam loczkom zeby sie formowaly, czekam az same wyschna, później biore odzywke (tutaj sprawdza sie kazda ktora jest bardzo gesta, ma forme jakby kremu, stosuje ja jako krem do lokow) mam odzywke Schaumy z aloesem i jogurtem, biore na rece, rozcieram i glowka w dol i wgniatam we wlosy. podstawa ZEBY WLOSK ISIE KRECLY MUSZA BYC NAWILZONE najpierw jakas odzywka na mokre wlosy, a poźniej podkreslic skret inna odzywka lub kremem do lokow. A jedwab tez uzywam, jednak na suche wlosy, bo kiedy wcieram w mokre wlosy to sie prostuja. Jak wcieram w suche wlosy to loczki sa wtedy miekkie, nie sa suche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilciiiia
zastanawiam sie nad trwala, kiedys mialam bylam zadowolona, tylko wtedy nie mialam grzywki, tylko odkryte wysokie czolo, teraz zchce z grzywka, boje sie jak wyjdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basai
Ah,i chcialam jeszcze dodac,ze jezeli macie problemy z wypadajacymi wlosami,ZASTOSUJCIE KURACJE SKRZYPU POLNEGO Z WITAMINAMI!!!Wyprobowalam i rewelacyjnie zdal egzamin!!!Dziala super na wlosy,skore i paznokietki!!!Ale oczywiscie konsekwencja i jeszcze raz konsekwencja!!!WSZYSTKIEGO NAJ LOCZKOWANE KOBITKI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basai - branie tabletek bez przyczyny to tez nie jest zbyt dobry pomysl, mowie bo wiem ze niektorym to pogarsza sytuacje... ale jak ktos chce to mozna sprobowac:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basai
To nie tabletki,tylko naturalny polny skrzyp!!!Zadna chemia,nigdy nie biore czegos takiego,chyba,ze umieram!Gdybym nie wyprobowala,nie polecalabym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basai - wiem co to jest. Tylko mowie ze u niektorych to zle dziala. Kamienie sie robia itp. Takze pamnietaj nic za duzo bo za pare lat to sie odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loooooooooooook
Ja też mam loczki, i uwielbiam je. Uważam,że pasują do mojej artystycznej duszy. Podkreślają moje pokręcone myśli i osobowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki6
juz wczesniej sie wypowiadalam na temat moich naturalnie kreconych wlosow wiec tylko dodam ze kupilam w slepie fryzjesrskim szampon i maske lorewal profesional do wlosow kreconycj i jestem bardzo zqadowolona z efektow wlosy sie nie pusza ladnie sie kreca warto bylo wydac 45 za szampon i 70 za maske terz bede tylko kupowala wlasnie w sklepie z artykulami fyyzjesrskimi potem zamierzam wyprobowac szampon do wlosow blond i maske absolut repar chyba tak sire pisze ponoc rtez bardzo dobre a ja na punkcie swoich wlosow mam hopla wole nie kupic sobie nowego cicha moje wlosy sa m oim atrybutem warto w nie inwestowac i dbac o nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda-lenka86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda-lenka86
hej kręciołki:) w sumie przed chwila znalazłam to forum i ciesze się ze takie jest.Mam w sumie 21 lat ale swoje z miomi kłaczkami przezyłam.Przez 18 lat tylko sianko na głowie:)a moim marzeniem była prostownica.próbowałam nawet u fryzjera pprostowania ale nie wyszło ładnie.teraz używam lini nivea flexi do kręciolków oraz odżywki PANTENE jestem naprawde zadowolona.ale gdy mi sie pusza to spryskuje lakierem well-i i ok.ale tak naprawde zaden fryzjer jak do tej pory nie potrafil nic ciekawego z nimi zrobić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×