Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ines1

Włosy kręcone -kobitki z kreconymi włosami łączmy sie!!!

Polecane posty

Gość paruraparura
hejka... ja tez mam barrrdzo kudlate wloski... w sumie teraz juz je polubilam.. nie lubialam jak bylam mlodszy i szczygli mnie na krotko.. koszmar... zeby sie nie puszyly za bardzo zawsze po umyciu nakladam odzywke bez splukiwnaia... np pantene do zniszczinych lub do kreconych... a takze sunsilk pomaranczowy... lub shauma do zniszczonych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz testowac na sobie. Ja uzywalam sunsilka zielonego - efekt taki sobie a zapach mdly. później pantene ta odzywka do krecowych - fajna, delikatna, chyba za bardzo, po niej wlosy sa takie dziwne- w moim przypadku taki byl efekt - robily sie loczki ale takie malutkie, cienkie, dziwne teraz uzywam fluidu do wlosow schaumy z olejkiem kokosowym, nie pamietam dokladnie nazwy, po tym fajnie mi sie kreca. Po umyciu wlosow nakldam dosc duzo i ugniatam wlosy, ten fluid tak fajnie je \"formuje\". Dociskam wlosy do glowy, późiej puszczam i sa loczki, takie fajne, geste, jest ich duzo. Acha moj sposob - suszyc suszarka, daje wtedy duzo tego fluidu, ale ak sama nazwa wskazuje - nie jest to typowa odzywka tylko lekki fluid ktory swietnie nawilza, odzywia wlosy. nie wierze ze odzywki polepszaja skret wlosow - po prostu takie pdzywki do kreconych wlosow maja baaaardzo duzo skladnikow odzywczych i nawilzajacych, dzieki temu wlosy sie nie pusza, jest ladny skret i wlosy sa takie elastyczne. a jak juz mi wyschna, to wtedy wgniatam je odzywke - musi byc gesta, cos jak krem do lokow, tutaj sie kazda nadaje np. schaumy z aloesem, swietnie nawilza wlosy, dodatkowo ladnie sie kreca a pianka nivea jest fajna, bez alkoholu, pianki, zele , woski podkreslaja skret, ale tez niestety obciazaja. wiec przede wszystkim - nawilzanie i odzywianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki macie kolor wlosow?? mam krecone wlosy i chcialabym miec pasemka jednak wiem ze one wtedy roznosza sie po wszystkich wlosach i nie wygladaja jak na prostych... jakie macie kolorki jednolite?? i wogole czy farbujecie?? jak tak to na jaki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Afrodycia ja nie farbuje. Mam ciemny braz. Ale pasemka na kreconych wlosach wygladaja ciekawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maartynkaa
ja mam pasemka blad na ciemnyh wlosach i wygladaja calkiem fajniutko tzn sa dosyc widoczne i jak dla mnie to jest lepszy efekt na kreconych niz na prostych pozdrawiam wszystkie zakrecone ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwne włosy... *
Hejka :) Mam krecone włosy od urodzenia, jednak od 15 lat (a tyle mam) nie scinalam ich wogole (jedynie kilka miesiecy temu podcielam o ok 1 cm). Niestety wogole mi nie rosna, a mam je prawie do ramoin :( stale sa na jednej dlugosci. I mam jeszcze problem tego typu iz moje włosy od gory sa bardzo lekko falowane (wręcz proste), a u dołu bardzo mocno krecone. Nie wyglada to fajnie, a wrecz strasznie, a nie wiem co zrobic zeby krecily sie od gory do dołu... :( Waham sie pocieniowac, bo boje sie ze beda rosły znow przez kolejne 15 lat, ale z drugiej strony słyszlam ze lepsze sa pocieniowane... nie wiem co mam zrobic. Sa moze jakies kometyki, sprawiajace ze wlosy beda od gory do dołu krecone ?? Bede bardzo wdzieczna za porady :) Pozdrawiam wszystkie lokowniczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne włosy... *- moje tez od gory nie bardzo sie kreca;]. ALe moim zdaniem krecone wlosy musza byc pocieniowane. Oczywiscie ze beda sie lepiej wtedy krecic;] wiem po sobie;d Wiec marsz do fryzjera;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwne włosy... *
wiooleta - Dzieki za porade :) Moze jednak wybiore sie do fryzjera i byc może on mi cos poradzi :) Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwne włosy... *
Ale zastanawiam sie i wlasciwie boje sie ze jak mi je pociweniuje, to po 1 bede czekac kolejne 15 lat na to zeby mi odrosly a po 2 ze przestana sie krecic i zostana takie proste jak ku górze... :/ Eh te wlosy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedwab do włosów
Również mam kręcone włoski :) Jednak niestety, nie mam ich za dużo (nie żebym była łysa czy z prześwitami :P ale mogłabym ich mieć troszkę więcej :D) Hmmm.... co ja robię z moimi.... Myję szamponem, odżywka (czasem nawet bez, bo czesto zapominam :P) czasem jak mam ważne wyjście to troszeczkę pianki (długo schną wtedy ;/) Ale najnajnajbardziej polecam jedwab do włosów - rzekomo stosuje się go na wyprostowane włosy, zeby były gładkie, jednak gdy ja nałożę (dosłownie kilka kroplek) na dłonie i powcieram we włoski to stają się one mięciutkie, delikatne, kręcone (nie spręzynki, nie pofalowane, po prostu - krecone) i ślicznie pachną :). 5 czy 10ml tego specyfiku kosztuje 10zł ;\. No, ale warto :) Prostuję czasem, ponieważ nawet, gdy nałoże tonę lakieru włosy szybko zaczynają falować..... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkl
A jak nakładasz ten jedwab? Głowa na dól i ugniatasz do góry loki? Czy z góry na dół i tak jaby prostujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie to do lokow lepszy jest Profisilk;] ja jak juz nalkadam to gowa w dol;] Dzwine wlosy; naprawde idz do fryzjera, nie przestana ci sie krecic bo beda lzejsze i ni emaja wyjscia musza sie krecic;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia *
Czesc loczki ;) Tak, tak - mam krecone włosy i tym sie wyrózniam sposród wszyskich. A wiadomo - jak ktos sie wyroznia to i sa trudności :( Moje loki sa starsznie suche, brak im energi, połysku i sa bardzo, ale to bardzo nie miłe w dotyku :( a dzieki temu gporzej sie kreca :( Uzywam szamponu i odzywki Nivea do wlosow kreconych i kremu Sunsilk. Ostatnio kupiłam sobie (z nadzieja poprawy) płyn Loton 7 nawilzajaco odzywczy i niestety nie zauwazylam zadnych efektow, a co gorsza włosy zaczeły mi sie mniej kręcic i nadal sa suche :( Uzywalam tez jedwabiu w plynie Biosilk jednak wtedy moje wlosy sie nie ukladawy w piekne loki, tylko w jakies niezdecydowane fale i drobniudkie sianowate loczki :( Czy znacie moze jakies fajne kosmetyki nawilazajace do włosow kreconych zeby nie byly suche, a ładne i błyszczace ?? Było by fajnie gdyby znalazl sie taki, ktory mozna uzywac na suche włosy. Moze znacie :) Bede baaaardzo wdzieczna za porady kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia *
viooleta - Hmmm... ten elseve moze byc dobry :) A ja mam takie włosy, ze na górze sa ciemne a na dole blond i sie zastanawiam czy moze dobry by był jakis szampon do blond włosów np Sunsilk słoneczny blond. Moze wtedy by sie nie wysuszały, jak mślisz ?? Kurcze - one naprawde sa bardzo suche :( Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosty loczek P
Czesc Kobitki :* Mam krecone włosy, ale kreca sie tylko na dole, a ku górze sa prawie proste (podobny problem miala Dziwne wlosy *) a na dole są prawie blond. A całe moje włosy sa starsznie suche i sztywne. Gosia - tez sie zastanawiam nad kupnem szamponu do blad włosów - moze po nich jakos nabiora energi... :( co sadzicie o takim szamponie ???? Poradzcie :/ A co pomożecie na te proste ku górze oprócz cieniowania ??? Pozdrawiam i prosze o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moze Ci pomoze. Chociaz ja jak mylam do brazowych wlosow Sunsilka to nic nie dalo... Plucz je rumiankiem to je rozpromieni i beda troszeczke jasniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia *
viooleta - Hmmm...skoro mowisz ze do brazowych (a Ty masz bazowe) Ci nic nie pomoglo to nie bede wydawac kasy bo to nie potrzebne :( A wczoraj kupilam sobie wosk z joanny, takie zlote opakowanie, ale po tym znow wlosy sa za tluste :( robilam nim na sucho, wiec chyba sprobuje na mokro - a Ty uzywasz wosku ?? jesli tak to jak ? A z rumiankiem poczekam az moje suche kłaczki wróca do równowagi :) Dzieki i pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia *
A wogole to czym nawilzasz włosy ??? Widzialam Twoje zdjecia - masz sliczne, błyszczace i widac ze zdrowe włosy :) Tez bym chciala osiagnac podobny efekt, ale ja mam takie drobniejsze loczki, ale nie jak afro, takie spiraleczki, a czaem nawet rurki :P No i nie ma pocieniowanych, ale cieniowac raczej nie bede, bo sie obawiam ze nie bede miec takich :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski potrzebu je waszej pomocy! mam włosy dobrze podatne na kręcenie tylko różnie to z nimi bywa, raz ładnie sie skręcą, a raz w ogóle prosto-kręcone sa ;| w poniedziałek mam półmetek i chciałam sobie kręcic włosy nie wiem czego mam użyć,żeby mi sie pokręciły tak dobrze, bo jak nie bede wiedziała co zrobić to w poniedziałek (23.04) bede sobie obstawiała czy bedzie dobrze,czy nie ;p. Wczoraj jak umyłam włosy szamponem nivea do włosów kręconych to nie rozczesywałam,tylko od razu nałozyłam odżywke pantine do kręconych i podsuszyłam troche, jak juz były wilgotne to wziełam pianki welleflex do kręconych no i takie własnie prosto-kręcone mi wyszły. Czego moge jeszcze wypróbowac? pisałyscie cos o jedwabiu ;> gdzie moge to dostać,za ile i co z tym zrobic ;p? uzywa któras pasty do loków z avonu? bo nie wiem czy kupywac sobie. Od razu mówie,że nie mam bardzo długich włósw ;p takie do ramion sa... a i jeszcze mam jeden problem... bo włosy sciete mam tak normalnie i nigdy nie biore ich za uszy, a własnie te włosy takie kosmyki co sa dosłownie przed uszami to one mi sie czasami nie chce kręcic :| całe włosy sa porkęcone,tylko nie te dwa kosmyki ;> co mam z tym zrobic? a i jeszcze ja zawsze susze suszarkąi je ugniatam, bo jak same maja wyschnac to sie sianowate robią,bo mam je rzadkie po prostu. aha i jeszcze jak biore sama pianka wellaflex do włosów kreconych to mi sie krecą i na utrzymanie jeszcze lakierem je biore to sa kręcone,ale takie jakby troche tłuste sie wydaja, nie podoba mi sie efekt taki :( co mam zrobic i co dokupic? jaka pianke,lakier,ledwab kupywac ;> i co jeszcze :(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia* Dzieki:PP No jak dla mnie to te szampoty to lipa, tylko taka reklam nic wiecej. Ja... No roznych rzeczy uzywam... Dobry jest elseve zolty +odzywka. Bardzo dobrze odzywia tez henna wax(tylko w aptece). Co Ci jeszcze moge poradzic... Hm... O olejek rycynowy+nafta kosmetyczna+zoltko;]. I pamietej bron Boze suszarki uzywac:PP Ja zostawiam zeby same wyschly. I jak tak same schna to wciskaj(doslownie:PP) w nie odzywke ta lekka odzywke do kreconych w malych ilosciach i np tak ze 3 razy co jakis czas. Wosku kiedys uzywalam tez mialam ten Joanny zloty( a sam wosk bodajze byl niebieski) i uzywalam na suche wlosy, ale doslownie odrobinke, wtedy sie ladnie blyszczaly. Jak chcesz jeszze cos wiedziec to pytaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznanaa - Ojj nie radzila bym uzywac suszarki, pianki i lakieru, bo to strasznie wysusza wlosy, a krecone wlosy i tak z natury sa bardziej suche niz proste. A jedwab jest wlasnie nawilzajacy:PP Jest maly, ale bardzo wydajny. Kosztuje ok 8 zl, kupisz w kosmetycznym, a jak nie tam to na allegro zawsze jest. Mi osobiscie po tym wlosy sie nie krecily zbytnio, ale fakt faktem ze sa bardziej nawilzone. Oczywiscie po dluzszym stosowaniu. A jak masz rzadkie wlosy, to radze Ci kupic tabletki z wyciagiem ze skrzypu polnego i pokrzywy. Aha i oczywiscie na wyrost nowych wlosow henna wax. Nawilzajaca ale tylko na allegro Placenta(zamiarzam wlasnie ja kupic:PP). Nie wiem czy ci to cos pomoze, no ale moze... A tej pasty nie mialam... A pamietam ze na loki tez byla dosyc ciekawa guma do wlosow(tylko z nia tez ostroznie) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznanaa- A i ja tez mialam takie dwa pasma, po umyciu ladne krecone a pozniej proste;/. I wiesz co zrobilam sobie grzywke na bok. Okazalo sie ze to wrecz boskie rozwiazanie:) Lepeij wygladam. I nie mam problemu z tymi pasmami:P Tyle,ze codziennie prostuje grzywke. Moze Tobie tez bedzie dobrze w grzywce;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiooleta- ja mam grzywke ale te kosmyki to tak czasami sie ładnie pokręcą, a czasami nie. Ja nie mam raczej suchych włosów, sa gładnie. To skoro ten jedwab tylko nawilża włosy,to czego moge użyć,żeby mi sie tak ładniej pokręciły? bo mam jeszcze tydzień i praktycznie codziennie próbuje inaczej ułożyć. Ładnie nawet układaja sie jak umyje włosy szamponem oczyszczającym z odżywką2w1 z limonką z avonu i później na grzebien nakładam pianke z joanny i równomiernie na włosach rozprowadzam, nasteponie podsuszam je i jak juz są takie wilgotne to nakładam pianke z taftu do kręconych i wgniatam ja we włosy, później susze ugniatając i tez wtedy są ładne. Ale to nie zawsze wychodzi, a chciałam czegos nowego spróbować i może ładniej wtedy beda sie kręciły :p. P.S codziennie łykam wyciąg ze skrzypu polnego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wax ;> co to jest ;p? a i używa któraśpianki z nivea do kręconych? bo wiekszość pianek juz użyłam ale jeszcze nie tej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia *
Nieznanaa - ja nie uzywałam pianki z nivei, ale słyszałam ze jast bardzo fajna i ja tez zamiazam ja kupic ;) zobaczymy jaki bedzie efekt - Pozdrawiam :* viooleta - a czy ta nafta kosmetyczna to bnie jest jakies swinstwo ? i wogole to takie dosc dziwne połaczenie zeby dawac na głowe żółtko :) ale coz sie zobaczy :) A i gdzie kupiłaś te nafte i ile płaciłaś ? A ten olejek rydzynowy to co to takiego ? I gdzie to mozna kupic i za ile :) Pozdrawiam i dzieki :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maartynkaa
Nieznanaa ja mam paste do kreconych z avonu i jest bardzo fajna. jak umyje wlosy to odrazu robie ta pasta i potem sie nie pusza do lepszego efektu robie jeszcze najzwylkejsza w swiecie pianka i potem sa sliczne :) a jak nie chca Ci sie pokrecic te kosmyki to zrob z nich slimaczki i zostaw na chwilke powinno pomoc.pozdrawiam zakrecone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznanaa -Ale jedwab tez jest dobry na zniszczone koncowki. Wax to odzywcza maska(mi sie ladnie po niej kreca, naprawde dobrze odzywia) Ja nigdy nie uzywalam pianek itp. Jak dla mnie to najlepsza jest ta odzywka Pantene do kreconych. Ale dobra tez jest Ziaji z czarnej rzepy bez splukiwania przeciwlupiezowa, po niej tez sa fajne loczki. No nie wiem piekna musisz poprobowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia * - TO jest najlepsza \"swojska\" maseczka:PP Na wlosy dziala wrecz bosko. Zoltko na glowe to zajebista sprawa ma duzo witamin. Nafta to nie swinstow cos Ty:P Nafte kosmetyczna (ok4.50)i olejek rycynowy(2zl) kupisz w aptece. Nakladasz ta miksture na wlosy na ile chcesz ale tak minimum pol godz i pod jakas folia czy cos i pozniej myjesz normalnie lwosy, najlepiej 2 razy...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiooleta gdzie moge kupic ten wax? i z jakiej to jest firmy? ile miejwiecej kosztuje?? Nie wiecie,czy pianka z garniera jest dobra? BO mi sie wydaje,że lepsza bedzie z nivea ;> bo po tej z wellaflex to włosy wyglądaja tak jakby przetłuszczone były maartynkaa a suszysz włosy suszarką? jak umyjesz to od razu na mokre nakładasz ta paste? ale wgniatasz ja prawda?? i kiedy nakładasz pianke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×