Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lasunia

Kto stara się o dziecko - reaktywacja

Polecane posty

Gość Emm933
15 minut temu, Gość MARTYNA napisał:

A mój jaki szczęśliwy, a najbardziej z tego, że udało się w Polsce na urlopie. I ciągle mówi o bocianach krążących w tym czasie nad domem.

Ja mu ciągle, że to jeszcze nie na 100%, ale twierdzi, że on to czuł od początku. 

A i jeszcze jeden objaw to cera, choruje na trądzik różowaty a od tygodnia twarz czysta jak pupcia niemowlęcia 😋

Ja też po tym poznałam 🙂 Przed okresem zawsze miałam mnóstwo krostek a tym razem gładka buzia jak nigdy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Martyna gratulacje! 😀

Również jestem za tabelka bo już się lekko gubię 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Martyna a Ty teraz w Polsce ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

PrzyszlaMama-27 lat- starania od 11.18 co jeszcze dodajemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale suuper gratulacje 🙂 teraz cos mi swita, ze byla gadka o bocianach na grupie. 😉 wiec przyniosly szczęście ale suuper ❤ 

 

No jestem za tabelka 😉 mozna dodac ile czasu sie staramy która to ciaza, czy byly wczesniej poronienia itp itd.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTYNA

Dziękuję Aniu, dziękuje Dyska, dziękuje Gusiak

Przyszlamama nie zagranicą, i właśnie szukam gina i wogóle, jakie wit tu w aptece kupię, gdzie mogę betę hcg zrobić... 

Wszystko na nowo... 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Super ❤️ Świetnie ze się udało ❤️ 

PrzyszlaMama-27 lat- starania od listopada 2018- staram się o pierwsza ciąże 

 

teraz Wy 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTYNA

Dziękuję, rano muszę to potwierdzić kolejnym testem, a w poniedziałek krew. 

Dziewczyny do tabelki jeszcze kolejny termin @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
7 minut temu, Gość PrzyszlaMama napisał:

 

PrzyszlaMama-27 lat- starania od listopada 2018- staram się o pierwsza ciąże 

Madzikkin lat 28, od starania od 10 miesięcy, jedno poronienie w 8 tyg. 😉 starania o pierwsze dziecko.

Cykl rozpoczęty 🙂

Edytowano przez Madzikkin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

😊😊

PrzyszlaMama-27 lat- starania od listopada 2018- staram się o pierwsza ciąże .

Madzikkin lat 28, od starania od 10 miesięcy, jedno poronienie w 8 tyg.  starania o pierwsze dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

AniaA.- 22 lata- starania od lutego 2019- ; pierwsze dziecko 

Edytowano przez AniaA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka

1.PrzyszlaMama-27 lat- starania od listopada 2018- staram się o pierwsza ciąże .

2.Madzikkin lat 28, od starania od 10 miesięcy, jedno poronienie w 8 tyg.  starania o pierwsze dziecko.

3.AniaA.- 22 lata- starania od lutego 2019- ; pierwsze dziecko.

4. Innka - 34 lata, starania od kwietnia 2019, 2ka dzieci, testowanie przyszły tydzień 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.PrzyszlaMama-27 lat- starania od listopada 2018- staram się o pierwsza ciąże .

2.Madzikkin lat 28, od starania od 10 miesięcy, jedno poronienie w 8 tyg.  starania o pierwsze dziecko.

3.AniaA.- 22 lata- starania od lutego 2019- ; pierwsze dziecko.

4. Innka - 34 lata, starania od kwietnia 2019, 2ka dzieci, testowanie przyszły tydzień 

5. Guusiak- 24 lata, starania od października 2018, pierwsze dziecko, stwierdzona u gin brak owulacji, w przyszłym cyklu pierwsza stymulacja owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emm933

Ja druga ciąża. Termin na 14.12. Udało się przy pierwszym cyklu starań. 26lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasunia
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, Guusiak napisał:

1.PrzyszlaMama-27 lat- starania od listopada 2018- staram się o pierwsza ciąże .

2.Madzikkin lat 28, od starania od 10 miesięcy, jedno poronienie w 8 tyg.  starania o pierwsze dziecko.

3.AniaA.- 22 lata- starania od lutego 2019- ; pierwsze dziecko.

4. Innka - 34 lata, starania od kwietnia 2019, 2ka dzieci, testowanie przyszły tydzień 

5. Guusiak- 24 lata, starania od października 2018, pierwsze dziecko, stwierdzona u gin brak owulacji, w przyszłym cyklu pierwsza stymulacja owulacji

Wpisujemy te, które w ciąży nie są obecnie, tak? W takim razie:

6. Lasunia, 31 lat, starania od listopada 2018, pierwsze dziecko. 

Tylko nie wiem czy staranie się liczy, jeśli nie mam owulacji 😂

Guusiak - a wiadomo jakie są przyczyny braku owulacji u Ciebie?

Edytowano przez Lasunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

No i wszystko jasne :D 

 

Starają się : ->

1.PrzyszlaMama-27 lat- starania od listopada 2018- staram się o pierwsza ciąże .

2.Madzikkin lat 28, od starania od 10 miesięcy, jedno poronienie w 8 tyg.  starania o pierwsze dziecko.

3.AniaA.- 22 lata- starania od lutego 2019- ; pierwsze dziecko.

4. Innka - 34 lata, starania od kwietnia 2019, 2ka dzieci, testowanie przyszły tydzień 

5. Guusiak- 24 lata, starania od października 2018, pierwsze dziecko, stwierdzona u gin brak owulacji, w przyszłym cyklu pierwsza stymulacja owulacji

Udało się : ->

1. Emm933 druga ciąża. Termin na 14.12. Udało się przy pierwszym cyklu starań. 26lat


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gość Dyśka napisał:

Super Martyna, gratuluję.  Tez będzie u Ciebie przelom grudnia i stycznia. Ja właśnie przechodze incydenty z mdlosciami. A dokladniej rzygam jak kot😂

Bezsil- bardzo mnie niepokoi , ze dostajesz @ , a testy masz lekko pozytywne. Ja wiem , ze czasem fiksujemy sie i doszukujemy sie tej drugiej kreski. Ale wydaje mi sie , ze skoro doswiadczylas tej sytuacji juz dwa razy to trzeba cos z tym zrobic.   Koniecznie musisz powiedzieć o tym ginekologowi. Może u Ciebie przydałyby sie monitoring owulacji? Moze badania hormonów?  

Powiem na kolejnej wizycie ,ale badania mam dobre. Kazała badanie nasienia zrobić. Ale ta druga kreska wychodziła w teście tylko z jednej firmy. A dopiero po czasie na innych:( już sama nie wiem co mam myśleć. Ja za jakiś tydz chyba wyjeżdżam do Holandii i dalej ... 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gość Dyśka napisał:

Super Martyna, gratuluję.  Tez będzie u Ciebie przelom grudnia i stycznia. Ja właśnie przechodze incydenty z mdlosciami. A dokladniej rzygam jak kot😂

Bezsil- bardzo mnie niepokoi , ze dostajesz @ , a testy masz lekko pozytywne. Ja wiem , ze czasem fiksujemy sie i doszukujemy sie tej drugiej kreski. Ale wydaje mi sie , ze skoro doswiadczylas tej sytuacji juz dwa razy to trzeba cos z tym zrobic.   Koniecznie musisz powiedzieć o tym ginekologowi. Może u Ciebie przydałyby sie monitoring owulacji? Moze badania hormonów?  

Powiem na kolejnej wizycie ,ale badania mam dobre. Kazała badanie nasienia zrobić. Ale ta druga kreska wychodziła w teście tylko z jednej firmy. A dopiero po czasie na innych:( już sama nie wiem co mam myśleć. Ja za jakiś tydz chyba wyjeżdżam do Holandii i dalej ... 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Gość PrzyszlaMama napisał:

No i wszystko jasne 😄

 

Starają się : ->

1.PrzyszlaMama-27 lat- starania od listopada 2018- staram się o pierwsza ciąże .

2.Madzikkin lat 28, od starania od 10 miesięcy, jedno poronienie w 8 tyg.  starania o pierwsze dziecko.

3.AniaA.- 22 lata- starania od lutego 2019- ; pierwsze dziecko.

4. Innka - 34 lata, starania od kwietnia 2019, 2ka dzieci, testowanie przyszły tydzień 

5. Guusiak- 24 lata, starania od października 2018, pierwsze dziecko, stwierdzona u gin brak owulacji, w przyszłym cyklu pierwsza stymulacja owulacji

6. Bezsil -30 lat, starania od stycznia o pierwsza ciąże. Jedna ciaza pozamaciczna , druga obumarla w 8 tyg. Rozpoczęty nowy cykl starań

Udało się : ->

1. Emm933 druga ciąża. Termin na 14.12. Udało się przy pierwszym cyklu starań. 26lat


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTYNA
8 godzin temu, Bezsil napisał:
9 godzin temu, Gość PrzyszlaMama napisał:

No i wszystko jasne 😄

 

Starają się : ->

1.PrzyszlaMama-27 lat- starania od listopada 2018- staram się o pierwsza ciąże .

2.Madzikkin lat 28, od starania od 10 miesięcy, jedno poronienie w 8 tyg.  starania o pierwsze dziecko.

3.AniaA.- 22 lata- starania od lutego 2019- ; pierwsze dziecko.

4. Innka - 34 lata, starania od kwietnia 2019, 2ka dzieci, testowanie przyszły tydzień 

5. Guusiak- 24 lata, starania od października 2018, pierwsze dziecko, stwierdzona u gin brak owulacji, w przyszłym cyklu pierwsza stymulacja owulacji

Udało się : ->

1. Emm933 druga ciąża. Termin na 14.12. Udało się przy pierwszym cyklu starań. 26lat

2. Martyna trzecia ciąża. Termin na 13.01. Udało się w 1-ym cyklu. 34 lata
 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTYNA

Poranny test pozytywny 😀😀😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Starają się : ->

1.PrzyszlaMama-27 lat- starania od listopada 2018- staram się o pierwsza ciąże .

2.Madzikkin lat 28, od starania od 10 miesięcy, jedno poronienie w 8 tyg.  starania o pierwsze dziecko.

3.AniaA.- 22 lata- starania od lutego 2019- ; pierwsze dziecko.

4. Innka - 34 lata, starania od kwietnia 2019, 2ka dzieci, testowanie przyszły tydzień 

5. Guusiak- 24 lata, starania od października 2018, pierwsze dziecko, stwierdzona u gin brak owulacji, w przyszłym cyklu pierwsza stymulacja owulacji

Udało się : ->

1. Emm933 druga ciąża. Termin na 14.12. Udało się przy pierwszym cyklu starań. 26lat

 2. Super Żona druga ciąża. Termin 24.12. Udało się w 4 cyklu. 29 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Martyna super!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marelia

Hej Dziewczyny 🙂

Nadal Was podczytuję. Martyna u mnie w 2 ciąży było identycznie. Zaczęło się brazowym plamieniem, przygotowałam zapas podpasek, a ono na drugi dzień zniknęło. Stwierdziłam, ze pewnie sie rozkręci,pozniej pojawiły się takie pasemka właśnie i nic więcej. Za kolejne 2 dni zrobilam test i był pozytywny.

U nas ok, dorobiliśmy się nowego członka rodziny. W zasadzie to on nas znalazł - przygarnęlismy kocią przybłęde, co na podwórku od tyg pod naszą kamienią siedziała. Dziewczynki szczęśliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Lasunia napisał:

Wpisujemy te, które w ciąży nie są obecnie, tak? W takim razie:

6. Lasunia, 31 lat, starania od listopada 2018, pierwsze dziecko. 

Tylko nie wiem czy staranie się liczy, jeśli nie mam owulacji 😂

Guusiak - a wiadomo jakie są przyczyny braku owulacji u Ciebie?

Mam bardzo niski progesteron. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jajaja

Dziewczyny ja tu weszłam przez przypadek, mam jedno dziecko i na tym zakoncze, dlugo nie zachodzilam w ciążę  kilka lat  niby bylo wszystko ok a ciąży nie było, teraz wiem co bylo przyczyną-endometrioza, ktora po ciąży sie rozchulała, badajcie sie gdyby którejś dlugo się  nie udawało, lekarze nie zwracają na tę chorobę uwagi  a  jest często przyczyną niepłodności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly rose
1 godzinę temu, Guusiak napisał:

Mam bardzo niski progesteron. 

Niski progesteron to efekt braku owulacji, musisz zrobić badanie fsh, estradiol,glukoza, insulina, i prolaktyna - to one powiedzą coś wiecej bo odpowiadaja za przygotowanie jajeczek do owulacji i mowia coś wiecej o braku owu, jeśli np masz bardzo wysoka prolaktyne to nigdy nie bd miała owu bo trzeba to zbić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly rose
Przed chwilą, Gość Lilly rose napisał:

Niski progesteron to efekt braku owulacji, musisz zrobić badanie fsh, estradiol,glukoza, insulina, i prolaktyna - to one powiedzą coś wiecej bo odpowiadaja za przygotowanie jajeczek do owulacji i mowia coś wiecej o braku owu, jeśli np masz bardzo wysoka prolaktyne to nigdy nie bd miała owu bo trzeba to zbić

Aha te badania trzeba robić 2-4 dzien cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly rose

A jeżeli masz owu (potwierdzona monitoringiem) i niski progesteron to to jest niewydolnosc cialka zoltego i lekarze daja sztuczny progesteron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasunia

Wiecie co, jak tak nas czytam, wszystkie nasze problemy, to naprawdę zaczynam rozumieć, dlaczego mówi się, że życie jest cudem 🙂 W końcu tak trudno jest je począć 🙂 Bo to naprawdę jest cud, połączyć nasze wszystkie hormony z męskimi i to tak, żeby czas był odpowiedni i w ogóle. Może to klimat majówki, ale trochę metafizyki mi się wkradło. Jajeczko i plemnik to są tak ultramikroskopijne byty w porównaniu do wszechświata, a jednak tak ważne. 

Pisząc te słowa byłam trzeźwa hahahahahaha 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×