Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lasunia

Kto stara się o dziecko - reaktywacja

Polecane posty

Gość PrzyszlaMama
41 minut temu, Lasunia napisał:

No to my jesteśmy dobrej myśli w Twoim imieniu ❤️

PrzyszłaMama - oni mają swój system oceniania rzeczywistości, którego my nigdy nie pojmiemy. Ja się o tym coraz bardziej przekonuję. Widzę nawet po tym piesku, że on będzie dobrym ojcem, jest czuły i dbający, ale czasem ma taką grubą skórę, że ręce opadają. Powiedziałam raz i powiem kolejny - każdy facet powinien jak służbę wojskową przeżyć cały pełny cykl. Z wahaniami nastrojów, z bólem brzucha i innymi, ze wszystkim. Wtedy by nas bardziej szanowali i doceniali. Że nie wspomnę o tym, że kobiety od małej dziewczynki po starą babę stale są poddawane krytyce i wmawia im się, że nie są tak dobre i wartościowe jak mężczyźni. Nawet jeśli nie wprost, to pośrednio.

Polać jej :D 

kurde nooo , okresie gdzie jesteś . Maksymalnie w moim życiu okres miałam 33 dnia cyklu . Mógłby już jutro przyjść , jak nie to trzeba przepchać kanał ale to ten mój gamoń najpierw musi wrócić 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka

Przyszła mama a to dziwne, ja sobię też zostawilam jeden test owulacyjny bo czytałam że może szybciej wykryć ciąże niż test ciążowy  a ciążowe zamówiłam  na allegro.

 

U nas to mąż ma większe parcie na dziecko 😉 ale za to jeżeli chodzi o podejście np do budowy domu (dopiero za ok 1-2 miesiecy zaczniemy wszystko załatwiać) to podejście ma podobne do męża Lasuni - luzik, "relax", na wszytko ma czas. 

Ja dziś od 4 nie śpię, wczoraj byłam u kosmetyczki na brwiach, Rzęsach i opalaniu natryskowym (naprawdę delikatna naturalna opalenizna) i przez ten zapach na skórze (dopiero rano mogę to zmyć) już nie mogłam zasnąć. 

Mój urlop dobiega końca i zaraz do pracy wracam 🤨😩

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna

Lasunia, a ja sie zastanawiam, czy te owulacje bez jajeczka, to taki chwyt lekarski, żeby kobiety się nie stresowały w cyklu i to da piękną i szybką ciąże..... nie wiem....

A mój mąż to ideał.... hihihi... żartuje ....mam tak samo jak wy..... i też w większości ze wszystkim sama, dobrze, że jeszcze dziecko "robimy" razem 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka

Mój się jeszcze 😉 stara nie tylko w łóżku, bo wie że skoro ja też pracuję to podział obowiązków w domu jest 50/50 i tak póki co u nas jest a teraz nawet lepiej bo wie że jak mam za dużo na głowie to spać idę już zanim on wróci z łazienki 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasunia

Innka, no ja właśnie mam o tyle dobrze, że też mogę się po pracy rozłożyć na łóżku i oświadczyć, że nie mam siły. I jeszcze mi jedzonko zrobi. Zwłaszcza jak mam okres, to w oczach ma współczucie. No ale...

Jak ma coś sam z własnej inicjatywy zrobić, coś załatwić od a do z, to czapa. Miał przykładowo kupić psu krople przeciw pchłom. Wrócił z niczym, "bo pani go zagadała, mówiła, że tabletki lepsze, no ale ona musiałaby psa zobaczyć i się zakręciłem". Śmiejemy się, że ja jestem władzą ustawodawczą, a on wykonawczą, bo jak mu faktycznie palcem pokażę i dokładnie wytłumaczę, co ma zrobić, to jest niezawodny. Gorzej, że są sytuacje, jak ta w zoologu, kiedy nie przewidzę, że coś mogło wyskoczyć na drodze do realizacji planu 😄

Dzisiaj jedziemy na imprezę na naszej działce. Ja pojadę późnym popołudniem, bo mam w pracy dyżur, ale on jedzie już koło południa. Jestem pewna, że jak zajadę na miejsce, to będzie wszystko przygotowane - a jutro wszystko posprzątane. Także nie ma on tylko minusów 🙂 Ważne, że jego minusy nie przesłaniają mi plusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Czesc dziewczyny :) co tam u Was? Ja właśnie się obudziłam i taaaaak mi się dobrze spało, mimo ze bez mojego K. Co raz bardziej zaczynam doceniać czas kiedy go nie ma 😂 zaraz jadę na trening i od 15 mam dyzur awaryjny:( mam nadzieje ze pacjenci byli grzeczni i nic się nie dzieje oraz ze o 20 już skończę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja już jestem w pracy robiłam test rano niestety jak zwykle wielkie NIC więc czekam na @ i jedziemy dalej z tym koksem 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasunia

Hejka! Ja kończę drukować zusiki, czasem się jakieś niedobitki trafią i ktoś przyjdzie z PITem. Ogólnie dzień wygląda na spokojny i przyjemny. A wieczorkiem zabawa! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
3 godziny temu, AniaA. napisał:

ja już jestem w pracy robiłam test rano niestety jak zwykle wielkie NIC więc czekam na @ i jedziemy dalej z tym koksem 😄 

Ania to kiedy powinnaś mieć okres? Ja w niedziele :p dziś gadałam z moim trenerem to powiedział ze jego żona dowiedziała się ze jest w ciazy dopiero w 5 miesiącu 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
3 godziny temu, AniaA. napisał:

ja już jestem w pracy robiłam test rano niestety jak zwykle wielkie NIC więc czekam na @ i jedziemy dalej z tym koksem 😄 

Ale ten PIT to można do kiedy złożyć ? Ja jeszcze tego nue zrobiłam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dzis w parcy 12 wale 😉 ahahah będzie ciezko ale co tam zaraz dlugi weekend 🙂 ostostatni dzień okresu ❤ jestem tak podjarana nie moge sie doczekac tych staran 🙂

 

Co do ciazy to moja kolezanka dowiedziala sie w 4 miesiacu, poszla do gina bo okres jej sie spoznial i spuchal na brzuchu bala sie ze to jakis rak czy cos ( w domu duzo kobiet u niej mialo raka ) a to sie okazalo ze 4 miesiąc ta w szoku bo okres miala 3 miechy normalnie. 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lasunia a ja czytalam ze nie musze skladac ani zatwierdzać elektonicznie. I jak go nie zloze to urzad zatwierdził taki jaki jest ; ) to prawda? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak samo jak Ty powinnam  była dostać w niedziele, widać cykl mi się  pierniczy przez PCO, spróbuję niedługo udać się do ginekologa niech mi da coś znowu na uregulowanie to może starania będą bardziej owocne 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
4 godziny temu, AniaA. napisał:

ja już jestem w pracy robiłam test rano niestety jak zwykle wielkie NIC więc czekam na @ i jedziemy dalej z tym koksem 😄 

Myśle czy zrobić betę czy nie :p nie chce mi się trochę wydawać kasy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sie ciesze ze piczekalam z beta dalam sobie 3 dni i dostalam okres po 6 dniach opóźnienia w sumie 😉 a tak fo 20 zl w plecy by bylo 😂 a to wole na paski owu przeznaczyć 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyszłamama może lepiej poczekaj i wrzućmy na luz 🙂 nie ma się co nakręcać wydaje mi się że po dwóch dniach od spodziewanej test powinien być wiarygodny, ja po dzisiejszym przestałam się łudzić, ale spójrzmy na plusy można piwka się w majówkę napić 😋😂  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
4 godziny temu, AniaA. napisał:

ja już jestem w pracy robiłam test rano niestety jak zwykle wielkie NIC więc czekam na @ i jedziemy dalej z tym koksem 😄 

Ja dziś sięgnę po winko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
4 godziny temu, AniaA. napisał:

ja już jestem w pracy robiłam test rano niestety jak zwykle wielkie NIC więc czekam na @ i jedziemy dalej z tym koksem 😄 

Ja dziś sięgnę po winko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naszka

Hej dziewczyny 🙂 Od paru dni czytam wasze wpisy i jakoś mi raźniej! My staramy się o dziecko od roku, 2 cykle temu poroniłam w 6 tygodniu, aktualnie czekam na @. Miałam dostać wczoraj, robiłam test i oczywiście negatywny, ale brzuch nie boli mnie tak jak do okresu, bardziej pobolewa mnie jajnik (tak jak to było w ostatniej ciąży) a poza tym nic mi nie jest. W ostatniej ciąży dwie kreski pokazały mi się dopiero 6 dni po spodziewanej @, więc nadzieja umiera ostatnia 😛 Pozdrawiam i powodzenia 😘

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naszka

Hej dziewczyny 🙂 Od paru dni czytam wasze wpisy i jakoś mi raźniej! My staramy się o dziecko od roku, 2 cykle temu poroniłam w 6 tygodniu, aktualnie czekam na @. Miałam dostać wczoraj, robiłam test i oczywiście negatywny, ale brzuch nie boli mnie tak jak na @, bardziej pobolewa mnie jajnik (tak jak to było w ostatniej ciąży) a poza tym nic mi nie jest. W ostatniej ciąży dwie kreski pokazały mi się dopiero 6 dni po spodziewanej @, więc nadzieja umiera ostatnia 😛 Pozdrawiam i powodzenia 😘

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naszka

Hej dziewczyny 🙂 Od paru dni czytam wasze wpisy i jakoś mi raźniej! My staramy się o dziecko od roku, 2 cykle temu poroniłam w 6 tygodniu, aktualnie czekam na @. Miałam dostać wczoraj, robiłam test i oczywiście negatywny, ale brzuch nie boli mnie tak jak do okresu, bardziej pobolewa mnie jajnik (tak jak to było w ostatniej ciąży) a poza tym nic mi nie jest. W ostatniej ciąży dwie kreski pokazały mi się dopiero 6 dni po spodziewanej @, więc nadzieja umiera ostatnia 😛 Pozdrawiam i powodzenia 😘

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Gość Naszka napisał:

Hej dziewczyny 🙂 Od paru dni czytam wasze wpisy i jakoś mi raźniej! My staramy się o dziecko od roku, 2 cykle temu poroniłam w 6 tygodniu, aktualnie czekam na @. Miałam dostać wczoraj, robiłam test i oczywiście negatywny, ale brzuch nie boli mnie tak jak do okresu, bardziej pobolewa mnie jajnik (tak jak to było w ostatniej ciąży) a poza tym nic mi nie jest. W ostatniej ciąży dwie kreski pokazały mi się dopiero 6 dni po spodziewanej @, więc nadzieja umiera ostatnia 😛 Pozdrawiam i powodzenia 😘

 

Hej, zapraszamy do pozostania na wątku na dłużej bardzo fajnie się z dziewczynami rozmawia, razem zawsze raźniej 🙂 ale, że test wyszedł dopiero 6 dni po spodziewanej @ to na prawdę zastanawiające 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka

Witaj Naszka 🙂

U nas przygotowania do obiadu, tak leniwie czas leci ale z trwoga odliczam godziny do pracy 🙄

Teraz mnie bierze sen po tej pobudce mojej o 4. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milcia

a u mnie 10 dni do okresu ☺️To czekanie jest najgorsza 🙈🙈dziś mój mąż zjeżdża z trasy także dalej będziemy działać. Dziś mam również dzień wolny także trochę sprzątania i naszła mnie ochota na pączki wiec zrobiłam 😂😂

A tak poza tym czuje moje podbrzusze nie nazwałabym tego bólem ale tak czuje jajniki 🙈 zobaczymy co to będzie 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emm933
1 godzinę temu, AniaA. napisał:

Hej, zapraszamy do pozostania na wątku na dłużej bardzo fajnie się z dziewczynami rozmawia, razem zawsze raźniej 🙂 ale, że test wyszedł dopiero 6 dni po spodziewanej @ to na prawdę zastanawiające 🤔

Mi w pierwszej ciąży wyszedł pozytywny dopiero jak okres się tydzień spóźniał... Także niezbadane są wyroki 😂 Różnie bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie zostaje mi jeszcze kilka dni niepewności 😀 @ jak nie było tak nie ma.. dziś zaczęły mnie juz pobolewać jajniki, jak dalej będzie nic to za dwa dni powtórzę test 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Powoli chyba się coś kreci bo zaczął mnie bolec brzuch 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bezsil jeśli nie dostanę @ to na pewno w czwartek bede znowu testować 😀 poki co wzięło mnie zapalenie pęcherza i nie wiem co robić brać furgine czy nie ..

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naszka

Możesz brać furagine, tez mam problemy z pęcherzem i jak byłam w ciąży to ginekolog powiedział ze nie ma żadnych przeszkód ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×