Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lasunia

Kto stara się o dziecko - reaktywacja

Polecane posty

Hello Dziewczyny! Jak Wam minął dzień? Strasznie gorąco, chyba przez to ludzie tacy nabuzowani chodzą. 

Innka wiem jak to jest 🙂 ja ciągle odkładałam decyzję bo wydawało mi się chyba, że jak tylko ją podejmę to znajdę :D. A tu się okazuje, że to nie taka łatwa sprawa 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Innka napisał:

Madzik ma rację mi też wliczyli studia i mam 26 dni urlopu bo już ponad 14 lat wyszło.

Ja pamiętam jak zaczynałam pracę to bałam się aby w ciążę nie zajść a teraz 3 lata minęły w nowej pracy i teraz bym bardzo chciała a ciąży nie ma 🙄 a mogłam już wtedy działać 😉

 

Czekacie z ciaza, bo myslicie ze zajdziecie w zaplanowanym przez was czasie, to tak potem macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka

Pluszowa a w pracy średnio dzień minął przez to że tak duszno ledwo deszczyk spadł i już koniec. Teraz córka z koleżanką szaleją w basenie a ja buszuje po sieci 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasunia
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Czekacie z ciaza, bo myslicie ze zajdziecie w zaplanowanym przez was czasie, to tak potem macie

Łeee, a do mnie nic? Czuję sie rozczarowana. Żadnej egoistki, egocentryczki? Dałam takie piękne pole do popisu, a Ty sie czepiasz w starym stylu tematu późnej ciąży? Żal.

😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O! U nas sucho jak na pustyni, ani szans na deszcz nie ma. 

Ja się usiłuje wybrać na jakieś zakupu, ale jak pomyślę o tej duchocie na zewnątrz to mi się odechciewa 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lasunia wszystko się poukłada i z narzeczonym i panieńskim.... 🎉😀

Co do grupy na fejsie to dokładnie ja byłam na styczniówkach i też nikt nie widział bo grupa była tajna. A fejs fajny bo można łatwo posty odnaleźć i np zdjęcia czy linki dodać, a osoby też można nowe dodawać i tu dalej się udzielać! 

U mnie dziś straszne burze...    młodszy syn bardzo się boi... 

Kolejny dzień z mdłościami 😤😤przypuszczam, że to pogoda... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bezsil co u Ciebie ? 

Ja mam nadzieje ze mój okres w nocy nie przyjdzie bo wtedy będę umierać cała noc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój się właśnie tak wkurzył , płyn do płukania buzi zablokował szafkę a ten ...a jak otworzył ja to wyrzucił mój płyn przez balkon 😂 jezu aż boje się z nim mieć dziecko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasunia
Przed chwilą, PrzyszlaMama napisał:

Co tam dziewczyny ? 

Ja czekam w kolejce w urzędzie, zaraz podam moich świadków do ślubu.

Rozpoczął się mój pierwszy dzień milczenia. Skoro mój przyszły mąż chce mieć małżeństwo, które ze sobą nie rozmawia, a tylko wymienia suche fakty na temat prowadzenia gospodarstwa domowego, to jako kochająca kobieta powinnam mu dać próbę takiego związku, bo do tej pory podstawą była szczera rozmowa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Lasunia napisał:

Ja czekam w kolejce w urzędzie, zaraz podam moich świadków do ślubu.

Rozpoczął się mój pierwszy dzień milczenia. Skoro mój przyszły mąż chce mieć małżeństwo, które ze sobą nie rozmawia, a tylko wymienia suche fakty na temat prowadzenia gospodarstwa domowego, to jako kochająca kobieta powinnam mu dać próbę takiego związku, bo do tej pory podstawą była szczera rozmowa. 

Może miał ciężki dzień w pracy :p próbował jakoś załagodzić sytuacje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, PrzyszlaMama napisał:

Co tam dziewczyny ? 

Kurcze ty naprawde nie masz co robic ze ciagle tu przesiadujesz? Ani pracy ani innych zajec? Porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Lasunia i przyszlamama dziwie sie ze ktokolwiek wogole probuje miec z wami dzieci bo ja bym uciekala na miejscu tych facetow w druga strone. Nie dziwie sie ze sa tacy dla was. Kompletnie zdominowalyscie ten zwiazek na niekorzysc. Mam wrazenie ze albo macie 15lat albo macie tak maly iloraz inteligencji ze az boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Lasunia i przyszlamama dziwie sie ze ktokolwiek wogole probuje miec z wami dzieci bo ja bym uciekala na miejscu tych facetow w druga strone. Nie dziwie sie ze sa tacy dla was. Kompletnie zdominowalyscie ten zwiazek na niekorzysc. Mam wrazenie ze albo macie 15lat albo macie tak maly iloraz inteligencji ze az boli.

Watek*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczęście mam dziś tylko 3 operacje I idę do domu ale Ty chyba serio się nudzisz skoro siedzisz i czekasz aż ktoś Napisze . Biedna jesteś 😂 albo psychiczna , jeszcze nie wiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasunia
13 minut temu, PrzyszlaMama napisał:

Może miał ciężki dzień w pracy 😛 próbował jakoś załagodzić sytuacje? 

Absolutnie nie. On lubi ciszę, jeśli ja się nie odzywam, to uznaje, że najwyraźniej tak ma być. No to tak będzie 🙂 Nigdy tego nie próbowałam, bo uważam, że to niedojrzałe podejście, ten klasyczny babski foch, ale skoro nie działa tłumaczenie, że rozmowa jest jedynym wyjściem z konfliktu dwojga dorosłych ludzi, to spróbuję tak. 

No i widzisz, czekałam na jakąś reakcje trolla i mam 🙂 Hahahahha pięknie 😘

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Lasunia napisał:

Absolutnie nie. On lubi ciszę, jeśli ja się nie odzywam, to uznaje, że najwyraźniej tak ma być. No to tak będzie 🙂 Nigdy tego nie próbowałam, bo uważam, że to niedojrzałe podejście, ten klasyczny babski foch, ale skoro nie działa tłumaczenie, że rozmowa jest jedynym wyjściem z konfliktu dwojga dorosłych ludzi, to spróbuję tak. 

No i widzisz, czekałam na jakąś reakcje trolla i mam 🙂 Hahahahha pięknie 😘

 

Oj tam , proponuje pozgłaszac ta laske jako spam i niech jej id zablokują żeby nie miała dostępu :) głupia jakaś małolata co pewnie rodzice pozwolili jej zostać w domu bo nie stać ich na nianie która by przypilnowała żeby na strony dla dorosłych kobiet nie wchodziła :) 

Ale na przyszłość życzę jej takich problemów jak my mamy :) 

Lasunia myśle ze on te to wszystko przeżywa w jakiś sposób . Spróbuj odpuścić i za jakiś czas znów wspomnieć ze to dla Ciebie ważne itp :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Lasunia napisał:

Absolutnie nie. On lubi ciszę, jeśli ja się nie odzywam, to uznaje, że najwyraźniej tak ma być. No to tak będzie 🙂 Nigdy tego nie próbowałam, bo uważam, że to niedojrzałe podejście, ten klasyczny babski foch, ale skoro nie działa tłumaczenie, że rozmowa jest jedynym wyjściem z konfliktu dwojga dorosłych ludzi, to spróbuję tak. 

No i widzisz, czekałam na jakąś reakcje trolla i mam 🙂 Hahahahha pięknie 😘

 

Nie ma sie z czego cieszyc. Tu siedza na prawde fajne i madre dziewczyny a ty jestes zakala tego watku razem z przyszlamama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, PrzyszlaMama napisał:

Oj tam , proponuje pozgłaszac ta laske jako spam i niech jej id zablokują żeby nie miała dostępu 🙂 głupia jakaś małolata co pewnie rodzice pozwolili jej zostać w domu bo nie stać ich na nianie która by przypilnowała żeby na strony dla dorosłych kobiet nie wchodziła 🙂

Ale na przyszłość życzę jej takich problemów jak my mamy 🙂

Lasunia myśle ze on te to wszystko przeżywa w jakiś sposób . Spróbuj odpuścić i za jakiś czas znów wspomnieć ze to dla Ciebie ważne itp 🙂

Nie trafilas. Siedze na l4 w domu jestem w 20tyg ciazy 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Nie trafilas. Siedze na l4 w domu jestem w 20tyg ciazy 😁

To serio musisz być psycholka skoro jesteś w ciąży i wypisujesz takie rzeczy i robisz przykrość innym . Ale wiedz ze karma wraca i to ze zdwojona siła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasunia
7 minut temu, PrzyszlaMama napisał:

Oj tam , proponuje pozgłaszac ta laske jako spam i niech jej id zablokują żeby nie miała dostępu 🙂 głupia jakaś małolata co pewnie rodzice pozwolili jej zostać w domu bo nie stać ich na nianie która by przypilnowała żeby na strony dla dorosłych kobiet nie wchodziła 🙂

Ale na przyszłość życzę jej takich problemów jak my mamy 🙂

Lasunia myśle ze on te to wszystko przeżywa w jakiś sposób . Spróbuj odpuścić i za jakiś czas znów wspomnieć ze to dla Ciebie ważne itp 🙂

Najgorsze jest to, że ja go bardzo kocham, więc najprawdopodobniej odpuszczę. I on się nie nauczy, że to, co wyniósł z domu prowadzi do kompletnego wypalenia miłości, intymności i przyjaźni w małżeństwie. Jego rodzice ze sobą nie rozmawiają, u nich konflikty załatwia sie trzaśnięciem drzwiami i oschłą postawą. Wiele razy, na spokojnie mu tłumaczyłam, że to do niczego nie prowadzi, że trzeba się słuchać i starać zrozumieć. A on wychodzi z założenia, że jak nie wie, jak zareagować, to najlepiej zamknąć sie w pokoju i przeczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, PrzyszlaMama napisał:

To serio musisz być psycholka skoro jesteś w ciąży i wypisujesz takie rzeczy i robisz przykrość innym . Ale wiedz ze karma wraca i to ze zdwojona siła 

Chyba do ciebie wrocila, bo nie mozesz zajsc. Musialas byc bardzo niegrzeczna.

 

Wypisuje takie rzeczy bo sledze ten watek od jakiegos czasu i widze ze na tle innych dziewczyn to z toba jest cos nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Lasunia napisał:

Najgorsze jest to, że ja go bardzo kocham, więc najprawdopodobniej odpuszczę. I on się nie nauczy, że to, co wyniósł z domu prowadzi do kompletnego wypalenia miłości, intymności i przyjaźni w małżeństwie. Jego rodzice ze sobą nie rozmawiają, u nich konflikty załatwia sie trzaśnięciem drzwiami i oschłą postawą. Wiele razy, na spokojnie mu tłumaczyłam, że to do niczego nie prowadzi, że trzeba się słuchać i starać zrozumieć. A on wychodzi z założenia, że jak nie wie, jak zareagować, to najlepiej zamknąć sie w pokoju i przeczekać...

W którym miesiącu się urodził ? 😂 mój ma to samo i jest marcowy . Ale duży wpływ ma na obecne zachowanie wychowanie przez rodziców itp . Ja widzę ze Mój K jest dokładnie taki sam jak jego rodzice 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasunia
3 minuty temu, PrzyszlaMama napisał:

W którym miesiącu się urodził ? 😂 mój ma to samo i jest marcowy . Ale duży wpływ ma na obecne zachowanie wychowanie przez rodziców itp . Ja widzę ze Mój K jest dokładnie taki sam jak jego rodzice 

O matko, 21.03 hahahahaha 😂 Baran, dlatego mówię, milczenie barana 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lokikoki
16 minut temu, PrzyszlaMama napisał:

Oj tam , proponuje pozgłaszac ta laske jako spam i niech jej id zablokują żeby nie miała dostępu 🙂 głupia jakaś małolata co pewnie rodzice pozwolili jej zostać w domu bo nie stać ich na nianie która by przypilnowała żeby na strony dla dorosłych kobiet nie wchodziła 🙂

Ale na przyszłość życzę jej takich problemów jak my mamy 🙂

Lasunia myśle ze on te to wszystko przeżywa w jakiś sposób . Spróbuj odpuścić i za jakiś czas znów wspomnieć ze to dla Ciebie ważne itp 🙂

A jak o Tobie świadczy to, że życzysz komuś problemów z zajściem w ciążę?? Wchodzę tu czasem, bo kiedyś też się starałam ale tak chamskiego tekstu od kogoś kto powinien rozumieć jakie to nieszczęście to jeszcze nie czytałam. Wstyd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
25 minut temu, PrzyszlaMama napisał:

Ja na szczęście mam dziś tylko 3 operacje I idę do domu ale Ty chyba serio się nudzisz skoro siedzisz i czekasz aż ktoś Napisze . Biedna jesteś 😂 albo psychiczna , jeszcze nie wiem 

Mówiłaś ze pracujesz 8 lat w jakiejś firmie a teraz nagle, ze jakiś staż robisz, teraz ze operacje, wcześniej, że dyżury 

trochę się to wszystko nie zgadza

poza tym wypisujesz takie rzeczy, z medycznego punktu widzenia niedorzecznych, że nie mogę uwierzyć, że taka osoba jest pielęgniarką czy położną a jeżeli tak to jestem zatrwożona poziomem wiedzy położnych i pielęgniarek😱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasunia

Dobra laski, zakładamy fejsową grupę. PrzyszłaMama, założysz? Ja zaraz zakładam konto i dam Ci znać jakiego mam nicka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Mówiłaś ze pracujesz 8 lat w jakiejś firmie a teraz nagle, ze jakiś staż robisz, teraz ze operacje, wcześniej, że dyżury 

trochę się to wszystko nie zgadza

poza tym wypisujesz takie rzeczy, z medycznego punktu widzenia niedorzecznych, że nie mogę uwierzyć, że taka osoba jest pielęgniarką czy położną a jeżeli tak to jestem zatrwożona poziomem wiedzy położnych i pielęgniarek😱

Nie jestem pielęgniarka ani położna :) na ginekologii nie znam się wcale :) gdybys poszperała to byś wiedziała jaki mam zawód i ze pracuje w prywatnej klinice a od miesiąca również w szpitalu :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Lasunia napisał:

Dobra laski, zakładamy fejsową grupę. PrzyszłaMama, założysz? Ja zaraz zakładam konto i dam Ci znać jakiego mam nicka.

Ja musiałabym założyć nowe konto na fb bo ze swojego chyba nie chce pisać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×