Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lasunia

Kto stara się o dziecko - reaktywacja

Polecane posty

Zobaczymy, wakacje są dobrym czasem, ogólnie lato 🙂 Dużo czasu spędzamy poza domem, jakieś wyjazdy, spacery, więcej ruchu na świeżym powietrzu a to sprzyja "nie skupianiu się" i nakręcaniu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy, wakacje są dobrym czasem, ogólnie lato 🙂 Dużo czasu spędzamy poza domem, jakieś wyjazdy, spacery, więcej ruchu na świeżym powietrzu a to sprzyja "nie skupianiu się" i nakręcaniu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Omg dziewczynyyyyy ja jestem wykończona dziś . Dziś już beczalam z 8 x bez powodu . Mój kochany PMS 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotowanadzieckoo

Sledze Wasz temat i powoli przygotowujemy sie do staran. Dopiero za 2 miesiace zaczniemy.

Narazie zmieniamy sposob odzywiania. Przygotowuje mezowi zdrowsze sniadania, bananowe szejki, dokladam wiecej warzyw i za 2 tygodnie obiecal: rzuca palenie. Ja musze przestan jesc slodycze:( Umowilam dentyste, ginekologa na sierpien. Mieszkamy za granica. 

O ciazy nie wiem nic 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość PrzyszlaMama napisał:

Omg dziewczynyyyyy ja jestem wykończona dziś . Dziś już beczalam z 8 x bez powodu . Mój kochany PMS 

Trzymam mocno kciuki 🙂

PrzyszłaMama nie chcę Cię nakręcać, ale kiedy byłam w ciąży to też ryczalam jak głupia 🙂 akurat wtedy były powodzie i za każdym razem kiedy otworzyłam fb i czytałam o akcji ewakuacji zalanego schroniska od razu uderzalam w płacz 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
11 minut temu, Pluszowa napisał:

Trzymam mocno kciuki 🙂

PrzyszłaMama nie chcę Cię nakręcać, ale kiedy byłam w ciąży to też ryczalam jak głupia 🙂 akurat wtedy były powodzie i za każdym razem kiedy otworzyłam fb i czytałam o akcji ewakuacji zalanego schroniska od razu uderzalam w płacz 😄

Hehe no niezłe . Dowiem się co i jak w przyszłym tygodniu . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PrzyszłaMama możesz mieć dużą nadzieję, a ja ✊ 😘

Gotowanadziecko to ruszyliście z grubej rury, super, tylko tak dalej... A będę fajne efekty. Co do ciąży jak masz pytania to śmiało, bo są tu już doświadczone mamy 😀😀

A my dziś Saturday Night... Totalny luz ze znajomymi.... 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

A ja właśnie się kapalam i sprawdziłam szyjkę . Było czuć ze jest wysoko , twarda i chyba ciut otwarta także czekam na okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gotowanadziecko witaj! 😉

Ja zabieram sie za miesiąc ostro za starania 😉 również wprowadzilam zdrowszy tryb zycia 😉 a i detysta również zaliczony i wszystko ogarnięte 😉 teraz przez 1 cykl jeszcze odpuszczam, ze względu na walacje a pozniej juz niech sie dzieje co ma się dziać 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka

Przyszła mama moja otworzyła się przed okresem w zeszłym cyklu i wtedy też było mi przykro, ale póki nie ma okresu to trzeba mieć nadzieję ❤️

Moja szyjka jest dziwna jakąś, tak jak w zeszłym cyklu i w tym jest miękka jak w czasie owulacji ale  zamknięta bo do okresu jeszcze parę dni. Nawet piersi mnie nie bolą. Kiedyś pamiętam sprawdzałam i była twarda, nie wiem kiedy to się zmieniło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasunia

A my z moim ukochanym byliśmy na działce i pierwszy raz od dwóch miesięcy zjadłam co chciałam i wypiłam nawet małą puszkę coli 🙂 Taki cheat-day, podobno to jest dobre przy odchudzaniu. Zero alkoholu nadal, bo przy moich lekach nie mogę nic pić. Było ekstra 🙂

Gdzieś wyżej Madzik napisała, że u kobiet otyłość często ma jakies podłoże psychologiczne - i ma absolutną rację! Obżarstwo zawsze ma nam coś zastąpić i najważniejsze to zdać sobie sprawę z tego i zerwać z nałogiem. 

Ale jak założymy grupę to nikt nowy do nas nie dołączy 😞 A ja tak lubię jak nasze grono się powiększa 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka

Hej ja dziś mam małego doła 😣

Już nie chodzi o ten okres który wypada akurat w urlop ale wczoraj rozmawialam z mężem i okazało się że z powodu jego delegacji miniemy się w sierpniu na 100% oraz w lipcu - aplikacja pokazuje owulacje we wtorek a mąż wyjedzie w sobotę z rana. Trochę mnie to podlamalo bo z powodu jego wyjazdów tylko 2 cykle mieliśmy sprzyjające w miarę. 

Musiałam się wygadać. 

Miłej niedzieli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka

Cześć dziewczyny! U mnie jakoś leci choć nienajlepiej. Leci mi juz 15 tydzień.  Wiem , że będzie drugi syn. Czuje sie koszmarnie w te upały 😔

Nie korzystam z Waszego forum , żeby Wam tu nie zasmiecac niczego , choc widzę ze raz na jakis czas wkrada sie jakis troll. 

Jeśli ktoś sie stara o dziecko to moim zdaniem nie da rady sie nie nakręcać.  Zwłaszcza jeśli nie idzie to tak hop-siup. Ja sie nakręcałam. 😂 ale mimo wszystko zaszlam. Do rzeczy! Ostatnio w kolejce u gina była ze mną babka taka starsza , której córka starała siw o dziecko 3 lata. W końcu trafili do jakiegoś lekarza we Wrocławiu,  ktory przepisal jej jakies leki ,ale i kazal spac w jakims hamaku, bo stwierdzil , ze ma źle ułożona miednice. Nie wiem czy to jakieś szarlatanstwo czy nie. Nie będę oceniać.  Ale jak któraś jest z okolic Wrocka to może warto spróbować?  Lekarz ma na imie Mariusz ale więcej nie pamiętam.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Dyska na kiedy masz termin? U nas też będzie syn:) tylko że już mam córkę więc będzie parka😍 musiałam robić test nifty bo średnio mi wyszły genetyczne. Mnie ta pogoda dobija. Brzuszek już widać? U mnie już się zaokrągla:) pozdrowienia dla wszystkich:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosx
10 godzin temu, Gość PrzyszlaMama napisał:

A ja właśnie się kapalam i sprawdziłam szyjkę . Było czuć ze jest wysoko , twarda i chyba ciut otwarta także czekam na okres

Mam książkę do npr i tam piszą żeby jie badać szyjki po kąpieli albo w trakcie, bo ciepła woda wpływa na nią - tak jak w sumie na każdy mięsień...nie wiem czy to prawda ale tak napisali 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasunia
25 minut temu, Gość Dyśka napisał:

kazal spac w jakims hamaku, bo stwierdzil , ze ma źle ułożona miednice. Nie wiem czy to jakieś szarlatanstwo czy nie. Nie będę oceniać.  Ale jak któraś jest z okolic Wrocka to może warto spróbować?  Lekarz ma na imie Mariusz ale więcej nie pamiętam.   

Mi to jedzie właśnie szarlatanerią... Dawno dawno temu, kiedy nie wiedziano praktycznie nic o porodach oprócz tego, że dziecko musi wyjść, "kulano" kobietę albo podrzucano ją na prześcieradłach, kiedy nie mogła urodzić, najprawdopodobniej z powodu pośladkowego ułożenia dziecka. Teraz to wydaje się znęcaniem, ale takim też wydaje mi się spanie na hamaku. Przecież kręgosłup jest w koszmarnej pozycji na dłuższą metę! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasunia
39 minut temu, Gość Innka napisał:

Hej ja dziś mam małego doła 😣

Już nie chodzi o ten okres który wypada akurat w urlop ale wczoraj rozmawialam z mężem i okazało się że z powodu jego delegacji miniemy się w sierpniu na 100% oraz w lipcu - aplikacja pokazuje owulacje we wtorek a mąż wyjedzie w sobotę z rana. Trochę mnie to podlamalo bo z powodu jego wyjazdów tylko 2 cykle mieliśmy sprzyjające w miarę. 

Musiałam się wygadać. 

Miłej niedzieli. 

Rozumiem Cię, też byłoby mi przykro 😞 A daleko jedzie? Co robi podczas tej delegacji? Jak mój wyjeżdża, to czasami mi proponuje, żebym jechała z nim, chociaż mi się nigdy nie chce... Może jedź z nim 😄 Brzmi może głupio, ale zależy jaką ma pracę 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zestresowana
25 minut temu, Gość Super Żona napisał:

Dyska na kiedy masz termin? U nas też będzie syn:) tylko że już mam córkę więc będzie parka😍 musiałam robić test nifty bo średnio mi wyszły genetyczne. Mnie ta pogoda dobija. Brzuszek już widać? U mnie już się zaokrągla:) pozdrowienia dla wszystkich:*

Super żona ile masz lat? Ja 31 i bardzo boje się usg genetycznego mam w przyszłym tygodniu. Bardzo się stresuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Cześć dziewczyny ! 😁 ja dziś mam jakiś wyjątkowo dobry humor . Jadę zaraz na masaż do SPA a później widzę się caaaly dzień z przyjaciółka i idziemy do niej na basen . Mój pojechał na zlot samochodowy ... ale mnie denerwują czasem te ich spotkania . Śmieje się ze ich auta to modelki . Któraś jest z Warszawy ? To kto założy ten profil na fb ? Tylko może niech nie będzie z jednoznaczna nazwa ze się staramy albo coś bo ja mam za dużo rodziny na fb i zaraz będą pisać głupoty . Wtedy już tez nie będziemy anonimowe :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Mam 29 lat i wyszło mi ryzyko 1:604 dlatego robiłam nifty ale nie stresuj się! Ja się stresowałam i lekarka powiedziała że tylko dlatego wyszedł taki wynik bo dziecko miało bicie serduszka 176 przeze mnie bo się stresowałam i możliwe że przez to był taki wynik więc nie stresuj się żeby wszystko wyszło ok! Trzymam kciuki jak będziesz po USG napisz jak ci wyszło:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochane te badanie nifty to sie robi w jakism konkretnym wieku czy jak kto chce ? 🙂

 

inka pamiętam jak ja tez zlapalam takiego dola 😉 nie dosc ze sex co 2 dzien, moj bral te tabletli na polepszenie spermy ja brała swoje bylam pewna ze na 100 % sie uda a tu klapa.. A dodam ze mamy podobnie tylko co 2 cykl tak naprawdę jest szansa 😉 wiec przy roku staran to tak jakby pol roku.. 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka

Lasunia, Madzik dzięki za zrozumienie 😘

Lasunia ja pracuje i nie dostanę tyle wolnego a mąż leci bardzo daleko służbowo więc odpada przylot choćby na weekend. Pozostaje się pogodzić i tyle, choć boli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Nifty się robi jak się nie zgadzasz na aminopunkcje bo średnio lub Źle wyszły genetyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka
2 godziny temu, Gość Super Żona napisał:

Dyska na kiedy masz termin? U nas też będzie syn:) tylko że już mam córkę więc będzie parka😍 musiałam robić test nifty bo średnio mi wyszły genetyczne. Mnie ta pogoda dobija. Brzuszek już widać? U mnie już się zaokrągla:) pozdrowienia dla wszystkich:*

Ja mam termin na 23 grudnia według usg. Według miesiaczki na 25. A w rezultacie i tak będę miała wczesniej planowana cesarke. Więc pewnie urodze miedzy 10-20. U mnie tetno wyszło za wysokie. 188 na prenatalnych. Ale chyba tez przez stres. Bo ryzyko trisomii to 1:8 000. 

Ja już mam syna , który bardzo cieszy sie z brata. Bardzo. Natomiast mam problemy z mężem i coś ostatnio nie potrafimy sie dogadać. 

Co do tego lekarza to ja tylko napisałam,  żeby jak ktoś będzie chciał to skorzysta , bo ta dziewczyna zaszla od razu w pierwszym cyklu po tym niby hamaku. To każdy powinien sam zadecydować.  Ja nikomu nic bie narzucam. Napisałam Wam , bo o tym usłyszałam i nigdy z czymś takim sie nie spotkałam.  Mimo , ze nie staralam sie jakos bardzo długo to jednak wiem ze mi zależało i wiem jakie to uczucie jak wydaje Ci sie ze masz wszystkie objawy i ze to musialbyc w koncu ten szczesliwy miesiac a tu psikus. Test negatywny i okres spóźniony.  To frustruje. I zawsze sie o tym myśli.  Od tego nie można od tak uciec. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i mąż mnie wczoraj tak poobracał że @ przyszła 😂

Nie załamałam się jak zwykle tylko doszłam do wniosku że ostro biorę się za siebie i idę pozałatwiać sprawy z lekarzami i z moją wagą! Także 3majcie kciuki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasunia
20 minut temu, Zuzuzuzuz93 napisał:

No i mąż mnie wczoraj tak poobracał że @ przyszła 😂

Nie załamałam się jak zwykle tylko doszłam do wniosku że ostro biorę się za siebie i idę pozałatwiać sprawy z lekarzami i z moją wagą! Także 3majcie kciuki 🙂

Brawo! Czekamy na relację! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Dyska a czemu masz planowana cesarkę coś się stało? Ja mam termin na 24.12 i myślę że uda się tak jak z córką poród sn 1,5h ;) no córka się cieszy że będzie miała brata. Ile lat ma twój syn? Moja córka ma 6 lat. A gdzie rodzisz tzn skąd jesteś bo ja z Gdańska i rodzić będę w uck:) powiem szczerze że trochę się boje ale myślę że będzie ok 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, a mi dziś mdłości dają popalić jakby wróciły że zdwojonom siłą - ciekawe jak długo objawy będą się jeszcze utrzywyć? Albo się czymś zatrułam, albo upały 🤔🤔🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaaaans
14 minut temu, Martyna84 napisał:

Dziewczyny, a mi dziś mdłości dają popalić jakby wróciły że zdwojonom siłą - ciekawe jak długo objawy będą się jeszcze utrzywyć? Albo się czymś zatrułam, albo upały 🤔🤔🤔

Jeju u mnie to samo! Wczoraj było lepiej a dzisiaj to jakaś tragedia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze marcowa

o matko, kilka dni mnie nie bylo..a tu tyle stron.

Ja ciagle bylam zajeta, nie mialam czasu wejsc na net..a wieczorem nie chcialo mi sie juz odpalac laptopa...

Dzis u mnie dzien 22, brzuch zaczyna powoli bolec. Piersi mi nabrzmialy, jak to przed okresem bywa. Czasem jajnik ciagnie.

Martyna, przypomnij mi kiedy ty masz miec @?   u mnie tez upaly. dzis ...38 stopni. Czuje sie jakbym byla w Dubaju

Zuzuzu,,no u mnie tez wlasnie tak czasem bywa..jak mnie maz "poobraca"..to zaraz @ nadchodzi heheh

Przyszla mama , to milego taplania w wodzie... my po obiedzie tez wybieramy sie na basen.

Przeczytalam tylko ostatnia strone, "zabieram sie za czytanie poprzenich stron..a tymczasem zycze wam milej niedzieli.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×