Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Lasunia

Kto stara się o dziecko - reaktywacja

Polecane posty

6 godzin temu, Gość Mila napisał:

Część. Moze mógłby mi ktoś doradzic, bo ja juz świruje i jak co miesiąc się załamuje. 😞

Otóż mam już 2,5 letniego synka i od 2 lat staramy się z mężem o drugie dziecko, ale jest bardzo ciężko, ponieważ jestem szczupła, a nawet chuda i wszyscy lekarze mówią że muszę pierw przybrać na wadze żeby zajść w ciążę. Miałam dużo, przeróżnych badań i wszystkie są ok. 

Miesiączki już nie mam od 3 miesięcy ale wiem że i tak owulacja się odbywa bo to czuję...

Mierze temp. w pochwie, rano itd. jak też powinno się mierzyć.

Zrobiłam kilka testów owu na próbę i od pierwszego mierzenia 24.08. do 02.09 na teście owu wyszła drga kreska blada, wec negatywne. Później nie miała już testów bo czekałam za przesyłka i następny test zrobiłam 08.09 i wyszły dwe takie kasę kreski. Na następny dzień (09.09) zrobiłam znów test i był już negatywny jak i kolejne dni też.

nie wiem dokładnie jak te testy działają czy po owu mogły pokazać jeszcze dwie kreski bo następny dzień już negat.  Sluzu było w tych dniach bardzo dużo, przezroczysty i rozciagliwy

Przytulanki z mężem były 07.09, 08.09, 12.09, 13.09, 14.09.

Temperature przed owu trzymała się 36,2-36,3.

Od 09.09 do 12.09 - 36,6

W 13.09 - 36,5 (biegunka)

Od 14.09 do 15.09 - 36,6 (biegunka)

W 16.09 - 37,1

W 17.09 - 36,7

Dzis 18.09 - 36,3

Po owu cały czas mam dużo gęstego białego/lekko kremowego nierozciągliwego sluzu.

15.09 czułam się okropnie, myślałam że grypę złapałam ale na drugi dzień nagle przeszło. Od owu. miałam do wczoraj kłucie w jajnikach, bol podbrzusza.

Chcialabym żeby ktoś przeczytał to i spojrzał na to oczami racjonalnie bo ja juz sama nie wiem. Tyle lat starań, kilka miesięcy próbowałam nie myśleć o tym ale i tak się nie udało. 

Hej. Niestety dziewczyny rzadko tu zaglądają. Jeśli poczytasz kilka stron wstecz to zobaczysz że utworzyły grupę na fb. Powodzenia. 

Gość Malina 82

Zajrzałam z ciekawości jak u was. Lasunia gratulacje, wspaniała wiadomośc! Przyszlamama, Madzikkin co u was?

Ja rodzę za miesiąc strasznie szybko zleciało ! Za szybko!

Czesc Dziewczyny. Dawno mnie tu nie bylo. Pewnie nie wszystkie mnie kojarza, pisalam w pierwszym watku i tutaj tez chyba gdzies na poczatku. 2,5roku staran kilka (7)poronien i kiedy juz postanowilismy sie nie starac, zaczelam miec plany typu silownia,dieta itp i udalo mi sie znalesc prace 🙂 okazalo sie ze znowu jestem w ciazy 🙂 nie mialam zadnych nadzieji co do tego ze cos z tego bedzie , bylam pewna ze skonczy sie jak zawsze. A jednak cos sie stalo ze sie udalo, oczywiscie nie mowie hop bo to dopiero 10 tydzien ale czuje sie dobrze, malenstwo tez rozwija sie prawidlowo. Wiec skoro mi sie w koncu udalo to chyba kazdemu sie wreszcie uda. Nie wiem dlaczego tamte ciaze nie przetrwaly a tej sie udalo. Ale jestem mega szczesliwa.

Pozdrawiam.

Dnia 8.10.2019 o 09:36, Ruda1984 napisał:

Czesc Dziewczyny. Dawno mnie tu nie bylo. Pewnie nie wszystkie mnie kojarza, pisalam w pierwszym watku i tutaj tez chyba gdzies na poczatku. 2,5roku staran kilka (7)poronien i kiedy juz postanowilismy sie nie starac, zaczelam miec plany typu silownia,dieta itp i udalo mi sie znalesc prace 🙂 okazalo sie ze znowu jestem w ciazy 🙂 nie mialam zadnych nadzieji co do tego ze cos z tego bedzie , bylam pewna ze skonczy sie jak zawsze. A jednak cos sie stalo ze sie udalo, oczywiscie nie mowie hop bo to dopiero 10 tydzien ale czuje sie dobrze, malenstwo tez rozwija sie prawidlowo. Wiec skoro mi sie w koncu udalo to chyba kazdemu sie wreszcie uda. Nie wiem dlaczego tamte ciaze nie przetrwaly a tej sie udalo. Ale jestem mega szczesliwa.

Pozdrawiam.

Ruda gratuluję z całego serduszka ❤❤❤❤ myśl pozytywnie, bo już tylko piękne chwile przed Wami. Trzymam kciuki, dbaj o siebie. 

• Like 1

Gość Milena

Ja starania rozpoczęłam dwa cykle temu, pomagam sobie kontrolą owulacji za pomocą wielokrotnego testera ze śliny, teraz mam intensywny czas w pracy, ale mam nadzieje że już niedługo II się pojawią

Gość lilka

hej dziewczyny, chciałabym pocieszyć te z was które starają się dosyć długo.

My staraliśmy się od 2015 roku, w 2015 przeszłam pierwsze poronienie. Potem nie mogłam zajść w ciąże przez 3 lata, badaliśmy mnóstwo rzeczy, dbałam o siebie jak nigdy wcześniej, udało się dopiero na stymulacji clo i iui. Niestey w 16 tc okazało się, że są letalne wady genetyczne i...kolejne poronienie.
Potem znowu nie mogliśmy zaciążyć przez około rok, nawet stosując stymulację.

Udało się dopiero 2 miesiące temu, również po cloi ale decydująca okazała się inseminacja. Okazało się, że u mnie przyczyną niepłodności była obecność przeciwciał przeciw plemnikowych w śluzie, które blokowały plemniki.  Niestety nie da się tego leczyć czy jakoś wyeliminować. Dopiero inseminacja pominęła ten problem. Więc dziewczyny badajcie się i męczcie lekarzy pytaniami. Ja juz nie liczyłam na publicznych lekarzy, chodziłam tylko do prywatnych ale i oni byli oszczędni w informacjach. W końcu trafiłam na taką lekarkę, która zleciła mi mnóstwo badań prywatnych, no i wcelowaliśmy w problem. Powodzenia!

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.