Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lasunia

Kto stara się o dziecko - reaktywacja

Polecane posty

O basen też jest spoko o ile nie masz problemów z intencjami pochwy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje kolezanki na basen chodzily cala ciaze bo im pomagal na bole kręgosłupa 🙂 lekka forma cwiczen. 

Jedna codziennie jezdzila na rowerku stacjonarnym po 2 godziny dziennie( takie delikatne tempo ) takie piekne nogi miala po ciazy ze szok 🙂 ogladala sobie progarmy tv i zasuwala na rowerze hahah 🙂

Edytowano przez Madzikkin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fionka 26

My z mężem staramy się również o bobasa 🙂 Kupiłam tester owulacyjny ze śliny Afrodytę- aby odkrywać moją płodną naturę 😄przy  pierwszym bobasu  podchodów było wiele, nie chce powtórki ze starej historii więc będziemy strzelać w płodne, teraz czas na drugie  maleństwo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....

Od 23.02-27.02 miałam miesiączkę kiedy teraz te dni płodne? Nigdy tak nie liczyłam ani nie myślałam przy staraniu się o maleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Gość .... napisał:

Od 23.02-27.02 miałam miesiączkę kiedy teraz te dni płodne? Nigdy tak nie liczyłam ani nie myślałam przy staraniu się o maleństwo

Zależy jak długie miewasz cykle 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja juz wiem ze sie nie udalo 😞 pieką mnie jajniki tak jak zawsze kilka dni po owu... 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Madzikkin nie trać nadzieji:) 

Mnie kręgosłup dzisiaj boli ogólnie chyba cała miednica więc pewnie nic z tego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
5 godzin temu, Gość Malina82 napisał:

Test potwierdzony, jest ciąża:) dziewiąty cykl starań, nie powiem, ze olałam sprawę w tym cyklu, bo to nie prawda, ale był najbardziej na luzie na ile potrafiłam - w dni płodne byliśmy w spa, mordowaliśmy plemniki w saunach na dzień przed owulacją (!!!), zaczęłam chodzić na siłownię na początku lutego, 5 razy w tygodniu niezły wycisk, trzy dni na gripexach, zakupy ciężkie torby już nosiłam bez strachu na czwarte piętro... i się udało O.o 

Więc jednak chyba jak ma się udać to się uda.

Gratulacje ❤️❤️ Co miesiąc będziemy tak się cieszyć ze szczęścia którejś z nas , nie możemy się poddawać :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Malinko. Teraz witaminki i oszczędzanie się.

Madziu kiedy powinna przyjść @ ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu wieczność do okresu.. 11 dni jeszcze przeciez to tyle czasu 🙂

jedna w miesiącu i do wakacji wszystkie juz będziemy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
9 minut temu, Madzikkin napisał:

Aniu wieczność do okresu.. 11 dni jeszcze przeciez to tyle czasu 🙂

jedna w miesiącu i do wakacji wszystkie juz będziemy 🙂

My zaczęliśmy z grubej rury. Robimy to codziennie do końca i cieszymy się życiem i seksem . Wiem ze nie powinno się codziennie ale co ma być to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarlaJ

Malina gratulacje! Super. Ciesze się razem z Tobą 💪🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyszla mama ja tez sobie nie odmawiam 🙂 sa dni ze 3 razy dziennie bo mamy ochote 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
1 godzinę temu, Madzikkin napisał:

Przyszla mama ja tez sobie nie odmawiam 🙂 sa dni ze 3 razy dziennie bo mamy ochote 😄

I dobrze :D jakoś mam gdzies to ze plemniki będą słabsze , jak będzie mi pisane to znajdzie się ten najsilniejszy ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie 😄 kiedys sie uda na pewno 😉 szkoda ze pare dni przed okresem wariuje i mam taka nadzieje, ze jak przychodzi okres to mam dola. 🙂 a tak to caly cykl na luuzie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
1 minutę temu, Madzikkin napisał:

Dokladnie 😄 kiedys sie uda na pewno 😉 szkoda ze pare dni przed okresem wariuje i mam taka nadzieje, ze jak przychodzi okres to mam dola. 🙂 a tak to caly cykl na luuzie 🙂

Ja tez tak mam , to normalne :) kochana zupełnie się nie martw , uda nam się wszystkim :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasunia

Malina to są super wieści ❤️ Gratuluję i ściskam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bierzecie jakieś suplementy do planowania ciąży? Ja od sierpnia biorę zwykły kwas foliowy folik, ale dzis kupiłam femibion 0. A jak to u Was wygląda? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Guusiak napisał:

Bierzecie jakieś suplementy do planowania ciąży? Ja od sierpnia biorę zwykły kwas foliowy folik, ale dzis kupiłam femibion 0. A jak to u Was wygląda? 😉

Ja przed ciąża brałam folik i falvit dla mam.  Teraz folik i prenatal uno.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Madzikkin napisał:

Aniu wieczność do okresu.. 11 dni jeszcze przeciez to tyle czasu 🙂

jedna w miesiącu i do wakacji wszystkie juz będziemy 🙂

Madziu bardzo podoba mi się Twoje pozytywne nastawienie!!!  Oby tak dalej. Myślę, że szybko pojawia się dwie kreseczki 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Madziu nie Ty jedna tak masz... 5 dni i cała w nerwach chodzę.  Chyba każda tak ma 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina82

To jest czysta statystyka, ktoś musi zaciążyć co miesiąc:) trzymam kciuki i dziękuje za gratulacje, momentami się cieszę jak głupek a momentami mnie paraliżuje strach i się boje czy się uda. Już mam wizytę na przyszly wtorek, na pewno za wcześnie ale co tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terelinka
Dnia 13.01.2019 o 08:35, Lillla napisał:

Cześć Dziewczyny! Mam nadzieję, że nie będziecie mieć mi za złe i nie pomyślicie, że chcę zaśmiecać wątek.  Pomyślałam sobie, że moja historia podtrzyma Was na duchu i da troszkę nadziei.  10 lat byłam aktywną staraczką. W tym czasie robiłam mnóstwo badań, monitoring owulacji, kontrola śluzu, mierzenie temperatury, testy owulacyjne, terapia CLO, laparoskopia, badania poziomu hormonów kilka razy w cyklu, rezerwa jajnikowa, diagnostyka w kierunku trombofilii... Mialam problem z owulacją  - policystyczne jajniki  Mąż - słabe parametry nasion, bardzo słabe, bardzo bardzo słabe.  Nie zniechęciło nas to. Walczyliśmy. Byliśmy pod opieką kliniki leczenia niepłodności.  W pewnym momencie lekarz rozkładał ręce, nie wiedział jak pomóc, co zrobić.  Doszliśmy do wniosku, że widocznie nasza rodzina będzie się składać tylko z dwóch osób. Smutno było przyjąć to do wiadomości, ale z czasem zrozumieliśmy, że rodzicielstwo nie dla wszystkich.  5 miesięcy temu, na kontrolnej wizycie moich policystycznych jajników zobaczyłam pulsujące serduszko maluszka.... pewnie domyślacie się co czułam. Nie wiedziałam czy płakać czy cieszyć się.  Na zmianę płakałam i cieszyłam się. Jestem w połowie 5 miesiąca. Dziewczyny, ja się poddałam, a los dał mi taki cud.  Trzymam za Was kciuki, bo wiem, że pragnienie dziecka jest tak silne, że kobieta potrafi wszystko wytrzymać. Przechodziłam przez to i rozumiem Was.  Jeśli mogę to będę odwiedzać wątek 😉

Gratuluję. Również się staramy 10 lat i niestety bezskutecznie . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To fakt ostatnie dni przed okresem sa najgorsze a tak to luzik.mozna duzo pozytywnych wniosków wysunąć 🙂

ja biore fembilon 0 dla starających się, i witaminę C 😉 w następnym cyklu planuje brac jeszcze salfazin ( ogolny zestaw witamin ) 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Ja biorę Ovarin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro mam ginekologa, ciekawa jestem co mi powie. Czy jakies badania zleci czy cos.. 😉 i tak mam zamiar powiedziec jej ze juz rok sie staramy a nie 9 cykli.. 😉 moze dzieki temu da jakies badania szersze czy cos 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Madzikkin daj jutro konieczne znać. Ja u gina też trochę naciągnęłam prawdę 😉 dzięki czemu zainteresował się i zaczęły się badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie 😉 bo znając zycie uslysze, ze po roku mam sie martwić 😉 a to tylko 3-4 miesiące różnicy 🙂

 

Dziasiaj mam takie bole jak na okres.. To tez musze jej powiedzieć, ze raz w tyg na okres mnie brzuch boli.. Bo to raczej nie jest normalne.. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mama Natalii jak się czujesz? Robiłaś test czy czekasz do jutra? Ja w pon mam dostać okres Ale już dzisiaj zrobiłam test 😞 nienie wytrzymałam jednak nic z tego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×