Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lasunia

Kto stara się o dziecko - reaktywacja

Polecane posty

Ja jestem w 21dc i od dwóch dni mam dużo śluzu, zastanawiam się czy to dopiero owu? Której gin na USG nie widział (byłam u niego w 14dc). Co myślicie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

ja to się na tych testach nie znam;p obserwuje śluz i tego się trzymam 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina82

Madzikk u nie testy tez wychodziły blade mniej lub bardziej, ale jak pojawił się pozytyw to nie było wątpliwości, krecha była gruba i ciemna. Musi być taka sama jak testowa albo ciemniejsza, i taka będzie, po prostu testuj codziennie o tej same porze, ja polecam po 18-19, bo jeszcze będziecie mieli czas się zorganizować na wieczorne seksy.

Gussiak może nie tyle przegapił, co nie było pęcherzyka jak poszłaś a teraz już urósł i jednak coś się zaczyna. Z reszta dziwne trochę że tak sobie stwierdził bezowulacyjny cykl już w 14dc i nie monitoruje dalej.

ktos jeszcze czeka na @ w przyszłym tygodniu? Ja czekam do poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Guusiak napisał:

Ja jestem w 21dc i od dwóch dni mam dużo śluzu, zastanawiam się czy to dopiero owu? Której gin na USG nie widział (byłam u niego w 14dc). Co myślicie? 

Ja w 24 dniu cyklu miałam dużo kremowego śluzu.  W 27 test wyszedł pozytywny ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, GośćAnia napisał:

Ja w 24 dniu cyklu miałam dużo kremowego śluzu.  W 27 test wyszedł pozytywny ❤

Test owu czy ciążowy?  😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tymi testami , albo ja nie potrafię albo nie mam owu bo mi nigdy nie wyszła druga ciemna kreska. 

Ja mam mieć okres za tydz w niedzielę,  ale raczej przyjdzie bo chyba nie było owu. Chyba że jest teraz bo dziwnie mnie jajnik kuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Dziewczyny, właśnie pije cydr i jem krówki ciągutki i tak sobie myśle ze ten miesiąc będzie nasz 😊 chyba się wstawiłam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina82

Przyszła mama mam nadzieje ze masz racje:) bo już mnie dobijają te niepowodzenia, eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idzie wiosna musi być dobrze 🙂 bociany przylatuja  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby bociany zawitaly tez do nas 😂 

Apka, sluz pokazuje, ze plodne sa.. A testy nic a nic..  Dobrze, ze za tydzien mam ginekologa. Moze cos rozjaśni mi.. 😄

czekam na dobre wiadomości.. 😉 ostatnio jakos tak smutno tu u nas.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Moje słowa czasem są prorocze 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze aby nasze ciala byly " zdrowe" . bo jak tak sobie mysle, zajsc w ciaze to jest wyczyn dla nas. A poniżej kolejne zadanie aby ja utrzymać... 

Wiecie czego sie boje najbardziej? Ze jak juz uda sie i zajde w ciaze to znou skończy sie to zle.. A pozniej znowu rok czy wiecej sie starac? Przeraża mnie taka mysl.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Cześć wszystkim. Mam problem nie moge zajść w ciążę. Staram się 9 miesięcy i nic . Badania jakie dotychczas zrobił to TSH 1.82 prolaktyna 11.13 progesteron 7 dni po owulacji 18.80 lh i FSH 3 dzień cyklu równy 1 . Estradiol 42.60  3 dzień cyklu. Mój mąż zrobił badania nasienia które wyszły ok . U mnie występują planienia w środku cyklu ale każdy lekarz twierdzi że to okolooulacyjne.  Już nie wiem co mam robić żeby zajść w ciążę . Jakie badania mogę jeszcze wykonać. ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj, Moniak 😉

A co mowi na to lekarz? Ile masz lat? 

Wiesz, ze zdrowa para do lat 35 moze sie martwić dopiero po roku? 🙂 wiec masz jeszcze czas..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Ja mam 26 mąż 34 lata . Wiem ale boje się ze coś jest nie tak i że nigdy nie będę mamą.  Czy któraś z was ma palmienia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba też w tym cyklu na nic nie liczę. 

Madzikkin doskonale Cie rozumiem mam tak samo 😞 co będzie jak następna ciaze stracę.. Ale trzeba próbować do skutku i napewno kiedyś się uda 🙂 glgłowa do góry:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
13 minut temu, Gość Monika napisał:

Ja mam 26 mąż 34 lata . Wiem ale boje się ze coś jest nie tak i że nigdy nie będę mamą.  Czy któraś z was ma palmienia? 

Zrób sobie jeszcze AMH :) 

Kurde dziewczyny martwię się ze coś ze mna nie tak bo od 2 cykli mam okres który trwa 2-3 dni i nic . Przedwczoraj to plamienie brązowe, wczoraj mnie zalewało a dziś nic . Ledwo coś widać :( zużyłem jednego tampona, po 4 h chciałam zmienić ale był czysty . Jadę na wkładkach . Boje się ze mam jakiegoś raka albo coś 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Gość PrzyszlaMama napisał:

Zrób sobie jeszcze AMH 🙂

Kurde dziewczyny martwię się ze coś ze mna nie tak bo od 2 cykli mam okres który trwa 2-3 dni i nic . Przedwczoraj to plamienie brązowe, wczoraj mnie zalewało a dziś nic . Ledwo coś widać 😞 zużyłem jednego tampona, po 4 h chciałam zmienić ale był czysty . Jadę na wkładkach . Boje się ze mam jakiegoś raka albo coś 😭

Panikujesz troche 😉 srednio dwa okresy w roku moga byc calkiem inne niz zawsze, i to jest normalne 🙂

ale jak cie to tak niepokoi to moze warto isc do gina 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina82

Monika my tez się staramy o dziecko i tez nam to nie wychodzi, ale myślimy pozytywnie i kiedyś na pewno zostaniemy mamami wszystkie. Ja nie mam krwawień w środku cyklu nigdy, ale jeśli twój lekarz może ze wszystko w porządku to albo mu musisz uwierzyć albo skonsultować to z innym. Biorąc pod uwagę ile trzeba czekać to już się zapisuj.

Przyszla Mama u mnie jest podobnie, ostatni okres miałam taki jak opisujesz, pierwszy dzień normalny a reszta na wkładkach jakieś plamienie. Tez się zastanawiam co się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
5 godzin temu, Gość Malina82 napisał:

Monika my tez się staramy o dziecko i tez nam to nie wychodzi, ale myślimy pozytywnie i kiedyś na pewno zostaniemy mamami wszystkie. Ja nie mam krwawień w środku cyklu nigdy, ale jeśli twój lekarz może ze wszystko w porządku to albo mu musisz uwierzyć albo skonsultować to z innym. Biorąc pod uwagę ile trzeba czekać to już się zapisuj.

Przyszla Mama u mnie jest podobnie, ostatni okres miałam taki jak opisujesz, pierwszy dzień normalny a reszta na wkładkach jakieś plamienie. Tez się zastanawiam co się stało.

Pierwszy dzien plamienie brązowe takie suche dziwne, drugi dzien bordowa krew i trzeci dzien znów brązowe ale duzo mniej niż pierwszego dnia . Czytałam ze tak może być w okolicach 6-9 tygodnia ciazy . Ale to mało prawdopodobne żebyśmy zaszły i były bez objawów innych oprócz okresu . Ale może trzaśniemy teścik na wszelki wypadek ? Mam gina 14 marca to zapytam co to może być . A Ty bierzesz Ovarin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to wy jeszcze testu nie zrobiliście? Mysle, ze warto bo was uspokoi ewentualnie rozjaśni. Bo jak ciaza to takie plamienia to nic dobrego 🙂

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina82

Biorę tylko folik teraz. Mam cykle dosc regularne i boje się ze mi się coś poprzestawia od suplementów.

Ja nie jestem w ciazy na pewno. Miałam wszystkie oznaki owulacji w tym miesiącu, wiec ten okres to był po prostu dziewny okres:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
42 minuty temu, Gość Malina82 napisał:

Biorę tylko folik teraz. Mam cykle dosc regularne i boje się ze mi się coś poprzestawia od suplementów.

Ja nie jestem w ciazy na pewno. Miałam wszystkie oznaki owulacji w tym miesiącu, wiec ten okres to był po prostu dziewny okres:(

OTez miałam objawy owulacji ale na wszelki wypadek zrobię test w pon:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dzis 14dc, wczoraj bylo sporo sluzu, dzisiaj tez.. Test pokazal druga kreske taka mocniejsza jest niz ostatnio ale do kontrolnej duzo jej brakuje. 🙂 apka tez pokazuje ze wczoraj byla owu.. Zobaczymy wczoraj akurat sie udalo i byl sex, dzisiaj pewnie tez. jak sie okaze ze znowu lipa to chyba sie zalamie  i wysylam mojego na badania 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Madzikkin napisał:

Mam dzis 14dc, wczoraj bylo sporo sluzu, dzisiaj tez.. Test pokazal druga kreske taka mocniejsza jest niz ostatnio ale do kontrolnej duzo jej brakuje. 🙂 apka tez pokazuje ze wczoraj byla owu.. Zobaczymy wczoraj akurat sie udalo i byl sex, dzisiaj pewnie tez. jak sie okaze ze znowu lipa to chyba sie zalamie  i wysylam mojego na badania 🙂

Na spokojnie. Musi być dobrze 😘 czyli owulacja jest to wiemy napewno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina82

Przyszła mama ja testuje w środę jak @ nie przyjdzie! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×