Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 madeinchina

Weronika Truszczynska

Polecane posty

Go艣膰 Lulu

Poprosz臋 o screeny na maila, te偶 mi si臋 nie odpala 馃槥 bawiszmniemax@gmail.com聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Dzisiaj na instastory si臋 t艂umaczy艂a, 偶e聽 z tym tatua偶yst膮 mia艂a romans, jak on mia艂 dziewczyn臋. Oraz 偶e my艣la艂a 偶e on ta dziewczyn臋 dla niej zostawi, ale nie zostawi艂. Dalej nie chcia艂o mi si臋 s艂ucha膰.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zielona

Przesta艂am j膮 ogl膮da膰, subskrybowa膰 i odci膮艂am si臋 od wszystkich jej tre艣ci kiedy okaza艂o si臋, 偶e Weronika Truszczy艅ska wspiera cierpienie zwierz膮t. Ot贸偶 roze艣miana przyzna艂a, 偶e jad艂a psa bo by艂a ciekawa jak "to" smakuje. Dla mnie ona jest bezwarto艣ciow膮, prymitywn膮 egoistk膮 i niczym wi臋cej. Nie wiem jak mo偶na zrobi膰 takie 艣wi艅stwo, kiedy psy s膮 najwierniejszymi przyjaci贸艂mi ludzi, niekt贸re ratuj膮 ludzi z lawin, gryz贸w itd inne s膮 po prostu kochanymi i m膮drymi pupilami. To ju偶 nawet w chinach s膮 ludzie, kt贸rzy聽 za ostatnie pieni膮dze masowo wykupuj膮 psy z rzezi ratuj膮c im 偶ycie. Truszczy艅ska to zwyk艂e bydle.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zielona

Przepraszam za liter贸wki, ale takie sprawy wzbudzaj膮 we mnie emocje.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc

Swinie czy krowy tez sa niesamowicie przyjacielskie i inteligentne. Jestem pewna ze w zyciu przynajmniej raz zjadlas ktores z nich wiec nie ma sensu osadzac kogos za zjedzenie zwierzecia, ktore rozni sie tylko iloscia futra czy popularnoscia.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zielona

Przesta艅 pisa膰 takie brednie, je艣li kto艣 por贸wnuje psa do krowy to albo nigdy nie mia艂 psa albo ma co艣 z g艂ow膮.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gosc
20 minut temu, Go艣膰 zielona napisa艂:

Przesta艅 pisa膰 takie brednie, je艣li kto艣 por贸wnuje psa do krowy to albo nigdy nie mia艂 psa albo ma co艣 z g艂ow膮.聽

punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. np.聽u nas swinki morskie to pupilki, a w peru to przysmak.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zielona

To nadal nie jest argument. Pies ma bardziej rozwini臋ta inteligencj臋 ni偶 gryzonie a 艣wiadomo艣膰 psa jest na poziomie dziecka. Psy maj膮 m贸zgi podobne do ludzi, kochaj膮, t臋skni膮, przywi膮zuj膮 si臋 do cz艂owieka. Chyba nie musz臋 tutaj przytacza膰 historii Hachiko? Zreszt膮 historie ps贸w czuwajacych przy grobie zmar艂ego w艂a艣ciciela czy pod szpitalem to cz臋ste zjawisko. To wspania艂e i wierne zwierzaki towarzysz膮ce. I ju偶 nawet nie wspomn臋 ze zwierz臋ta hodowlane s膮 tracone przynajmniej humanitarne, nie to co psy w chinach. Na szcz臋艣cie to bestialstwo jest powoli zwalczane. Kto艣 kto broni truszczy艅skiej musi by膰 takim samym bydlakiem jak ona. Obrzydliwe.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Xxxx
3 minuty temu, Go艣膰 zielona napisa艂:

To nadal nie jest argument. Pies ma bardziej rozwini臋ta inteligencj臋 ni偶 gryzonie a 艣wiadomo艣膰 psa jest na poziomie dziecka. Psy maj膮 m贸zgi podobne do ludzi, kochaj膮, t臋skni膮, przywi膮zuj膮 si臋 do cz艂owieka. Chyba nie musz臋 tutaj przytacza膰 historii Hachiko? Zreszt膮 historie ps贸w czuwajacych przy grobie zmar艂ego w艂a艣ciciela czy pod szpitalem to cz臋ste zjawisko. To wspania艂e i wierne zwierzaki towarzysz膮ce. I ju偶 nawet nie wspomn臋 ze zwierz臋ta hodowlane s膮 tracone przynajmniej humanitarne, nie to co psy w chinach. Na szcz臋艣cie to bestialstwo jest powoli zwalczane. Kto艣 kto broni truszczy艅skiej musi by膰 takim samym bydlakiem jak ona. Obrzydliwe.聽

Zauwa偶, 偶e psy je si臋 w Chinach a nie w Europie. Tam- w Azji inaczej patrzy si臋 na psy- nie jak na przyjaciela cz艂owieka tylko jak na jadalne zwierze. Tam nie ma praktycznie praw cz艂owieka a co dopiero m贸wi膰 o prawach zwierz膮t. No inna kultura zupe艂nie.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 geojfa

skonczcie juz ten off top o psach.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
18 minut temu, Go艣膰 zielona napisa艂:

To nadal nie jest argument. Pies ma bardziej rozwini臋ta inteligencj臋 ni偶 gryzonie a 艣wiadomo艣膰 psa jest na poziomie dziecka. Psy maj膮 m贸zgi podobne do ludzi, kochaj膮, t臋skni膮, przywi膮zuj膮 si臋 do cz艂owieka. Chyba nie musz臋 tutaj przytacza膰 historii Hachiko? Zreszt膮 historie ps贸w czuwajacych przy grobie zmar艂ego w艂a艣ciciela czy pod szpitalem to cz臋ste zjawisko. To wspania艂e i wierne zwierzaki towarzysz膮ce. I ju偶 nawet nie wspomn臋 ze zwierz臋ta hodowlane s膮 tracone przynajmniej humanitarne, nie to co psy w chinach. Na szcz臋艣cie to bestialstwo jest powoli zwalczane. Kto艣 kto broni truszczy艅skiej musi by膰 takim samym bydlakiem jak ona. Obrzydliwe.聽

Na jakim 艣wiecie 偶yjesz, twierdz膮c 偶e zwierz臋ta hodowlane zabija si臋 humanitarnie?

Edytowano przez queenofwrath
  • Like 1

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

skonczcie juz ten off top,聽to temat o wt, a nie ubojniach. zalozcie sobie osobny topic.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

Nie ma 偶adnego offtopu truszczy艅ska zbydl臋cona prymitywko, wiem ze to niewygodne ale to dotyczy ciebie jeste艣 polk膮, europejk膮 a nie chinka a mimo tego zezarlas psa cho膰 nawet chi艅czycy w du偶ej mierze ratuj膮 je przed 艣mierci膮 w m臋czarniach, nie masz sumienia聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc

To, ze na codzien nie widzisz swini na smyczy i nie wiesz jak rozbudowane sa zachowania krow nie znaczy, ze jestes lepsza od innych. Stawianie jakjejkolwiek granicy miedzy psami a tymi gatunkami nie ma zadnego sensu.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
1 godzin臋 temu, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

Nie ma 偶adnego offtopu truszczy艅ska zbydl臋cona prymitywko, wiem ze to niewygodne ale to dotyczy ciebie jeste艣 polk膮, europejk膮 a nie chinka a mimo tego zezarlas psa cho膰 nawet chi艅czycy w du偶ej mierze ratuj膮 je przed 艣mierci膮 w m臋czarniach, nie masz sumienia聽

Lecz si臋, bo masz powa偶ne zaburzenia emocjonalne. Ja nie zjad艂am 偶adnego psa, a co wi臋cej, w og贸le nie jem zwierz膮t. Ten off top jest 偶a艂osny, za艂贸偶 sobie osobny temat, a nie ci膮gle tu spamujesz.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Natka

Typowe zawistne Polaczki, kto艣 pope艂ni艂 b艂膮d to ju偶 trzeba go zr贸wna膰 z ziemi膮. Jakby wasze wszystkie b艂臋dy wywlec na wierzch to te偶 by艣cie si臋 palili 偶e wstydu. Dziewczyna wida膰 偶e wie 偶e 藕le robi艂a i 偶e nie powinna tak post臋powa膰. Pope艂ni艂a b艂膮d po rozstaniu i tyle. A argument odno艣nie tego jaka to ona nie jest winna bo sypia艂a z 偶onatymi facetami- przypominam 偶e to faceci 艣lubuj膮 wierno艣膰, ona nikomu nic nie obiecywa艂a. Jak ju偶 chcemy by膰 tacy zasadniczy i formalni to wina le偶y w wi臋kszej cz臋艣ci po stronie faceta kt贸ry zdradza swoj膮 偶on臋.聽

A temat o uboju zwierz膮t ju偶 totalnie dla mnie 艣mieszny i 偶a艂osny, wariat贸w wegan zapraszamy do wyj艣cia. Nie ka偶dy musi mie膰 tyle empatii kt贸ra u was cz臋sto zakrawa ju偶 o 艣mieszno艣膰. Ludzie od pocz膮tku swiata jedz膮 mi臋so, czy si臋 wam to podoba czy nie to tak b臋dzie ju偶 zawsze. Wi臋c te swoje filozoficzne gadki schowajcie sobie w buty, dok艂adnie tam sk膮d wystaje wasza s艂oma umys艂owa.

Nie, z tej strony nie Weronika, ale osoba kt贸ra obserwuje to wszystko z boku i mam takie a nie inne przemy艣lenia. Zajmijcie si臋 swoim 偶yciem. Widocznie macie jr tak nudne, 偶e trzeba gnoi膰 kogo艣 innego za to, 偶e co艣 robi. C贸偶, nie myli si臋 tylko ten co nic nie robi. Na pewno wy te偶 nie jeste艣cie dumni ze wszystkiego co w 偶yciu robili艣cie.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Lol przynajmniej tymi rzeczami nie chwalimy si臋 w necie

I strasznie bawi mnie to, jak kto艣 pisze, 偶e ludzie na kafe nie maj膮 w艂asnego 偶ycia. Tu te偶聽tu napisala艣, wi臋c zajmij si臋 swoim 偶yciem, a nie wchodzisz na kafe i komentujesz w膮tek, kt贸ry tak wielce ci臋 nie obchodzi

pozdrawiam serdecznie, m贸wisz jedno, a robisz drugie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc

Je艣li naprawd臋 zezarla psa, to jest ...ona .... Och, jak bardzo chcia艂abym ja spotka膰 osobi艣cie...;) Weroniczko zapraszam na jak膮艣 przesiadk臋 na o'hare w chicago. Mam tylko 15 minut na to lotnisko, ch臋tnie si臋 spotkam.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
13 godzin temu, Go艣膰 Natka napisa艂:

A argument odno艣nie tego jaka to ona nie jest winna bo sypia艂a z 偶onatymi facetami- przypominam 偶e to faceci 艣lubuj膮 wierno艣膰, ona nikomu nic nie obiecywa艂a. Jak ju偶 chcemy by膰 tacy zasadniczy i formalni to wina le偶y w wi臋kszej cz臋艣ci po stronie faceta kt贸ry zdradza swoj膮 偶on臋.

A kto tutaj broni tego faceta? Pr贸bujesz umniejsza膰 jej win臋, a przecie偶 ona sama napisa艂a, cytuj臋: "Nie ma czego艣 takiego jak rozbijanie zwi膮zku czy rodziny. Partner zwyczajnie odchodzi do kogo艣 lepszego." - to wed艂ug Ciebie jest normalne? Gdzie si臋 podzia艂a ta obro艅czyni kobiet, na kt贸r膮 kreuje si臋 Weronika? Dla mnie ta dziewczyna to moralne dno i tutaj ju偶 nie chodzi o to, 偶e sypia z kim popadnie, bo to jest sprawa, ale sypianie z zaj臋tymi m臋偶czyznami to zupe艂nie co innego.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Zreszt膮 nikt jej nie kaza艂 chwali膰 si臋 swoimi przygodami w internecie, sama to napisa艂a, jeszcze podpisuj膮c si臋 imieniem i nazwiskiem.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zielona

B艂膮d? B艂臋dem to mo偶e by膰 b艂膮d ortograficzny a nie zjedzenie stworzenia kt贸re uchodzi na prawie ca艂ym 艣wiecie za najlepszego przyjaciela ludzi, to jest straszne i ohydne. I niby gdzie Truszczy艅ska 偶a艂uje ze zjad艂a psa, skoro m贸wi艂a i tym roze艣miana na kanale Lekko nie bedzie na yt, bez cienia 偶alu. To bydle nie ma sumienia. I nie nazywaj zawistnymi polaczkami os贸b empatycznych i kochaj膮cych zwierz臋ta bo to 偶a艂osne.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

A jak tak z innej beczki. Obejrza艂am jej kilka filmik贸w, ale sporo przewija艂am. Nie wiem, to typ cz艂owieka, kt贸ry mnie mocno irytuje - atencjuszka. Np. pu艣ci艂a filmik o nowym mieszkaniu (akurat obejrza艂am, bo lubi臋 podpatrywa膰, jak to mieszka), po czym si臋 okaza艂o, 偶e na filmie jest g艂贸wnie jej facjata, 艣rednio przyjemna, a w tle gdzie艣 nagrane trz臋s膮c膮 si臋 r臋k膮 mieszkanie. No kur艂a. Wsz臋dzie musi swoja twarz wsadza膰? Dodatkowo nie mog臋 si臋 skupi膰 na niczym, bo patrz臋 na jej usta i si臋 zastanawiam, czy tak sobie szmink膮 rozja艣ni艂a g贸rn膮 warg臋, to jaki艣 styl, czy po prostu g贸rna warga nie ma pigmentacji? Mam wra偶enie, 偶e te usta s膮 suche i czuj臋 dyskomfort, hehe. Problemy trzeciego 艣wiata.

Reszta rewelacji, kt贸re wypisujecie, tylko potwierdza, 偶e szkoda na ni膮 traci膰 czasu.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zielona

Forum s艂u偶y od wyra偶ania opinii, ka偶dy ma swoje 偶ycie i nikt nie siedzi tu non stop. Twoja prymitywna idolka tez zapewne gdzie艣 czasem si臋 udziela a tym bardziej ty. Ty tez jeste艣 niez艂ym prymitywem skoro zjedzenia psa 艣wiadomie konaj膮cego w m臋czarniach nazywasz tylko b艂臋dem. 呕aden cz艂owiek kt贸ry ma uczucia wy偶sze czego艣 takiego by nie zrobi艂 bo to odra偶aj膮ce. Ludzie maja prawo wiedzie膰 kogo ogl膮daj膮 i podj膮膰 decyzje czy warto. Moim zdaniem nie warto, s膮 inni, warto艣ciowi tw贸rcy.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gosc

powiedz to ludziom, ktorzy zostali zabici lub pogryzieni przez psy. :')

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

Zielona聽opanuj si臋, ci膮gle piszesz o tym samym.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ggcd

im ona teraz jest w zwiazku?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ggcd

*z kim

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Magda

Zrozumcie t臋pe cepy, 偶e w Chinach jest inna kultura. Dla nich normalne jest jedzenie ps贸w, dla nas nie, a u Arab贸w z kolei nie je si臋 wieprzowiny, a u nas w niedziel臋 normalnie schabowy. Zrozumcie w ko艅cu 偶e ka偶dy kraj ma inne zwyczaje. Nie zesraj ci臋 si臋 z tym wsp贸艂czuciem dla zwierz膮t, wi臋kszo艣膰 z was to banda ...贸w kt贸ra pluje si臋 o psy, a powinni艣cie si臋 zaj膮膰 innymi rzeczami najpierw, np wychodzeniem z bycia de bi lami.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Nati
1 godzin臋 temu, Go艣膰 zielona napisa艂:

Forum s艂u偶y od wyra偶ania opinii, ka偶dy ma swoje 偶ycie i nikt nie siedzi tu non stop. Twoja prymitywna idolka tez zapewne gdzie艣 czasem si臋 udziela a tym bardziej ty. Ty tez jeste艣 niez艂ym prymitywem skoro zjedzenia psa 艣wiadomie konaj膮cego w m臋czarniach nazywasz tylko b艂臋dem. 呕aden cz艂owiek kt贸ry ma uczucia wy偶sze czego艣 takiego by nie zrobi艂 bo to odra偶aj膮ce. Ludzie maja prawo wiedzie膰 kogo ogl膮daj膮 i podj膮膰 decyzje czy warto. Moim zdaniem nie warto, s膮 inni, warto艣ciowi tw贸rcy.聽

Nie, moja droga, b艂臋dem nazywam to co ona robi艂a czyli odreagowywanie rozpadu zwi膮zku na przypadkowym seksie. To jest b艂膮d, kt贸ry ona sama rozumie. Jedzenie psa dla mnie nie jest 偶adnym b艂臋dem. Taka jest kultura Chin, 偶e nie widz膮 tam w tym nic z艂ego. Tak偶e sko艅cz te swoje wega艅skie farmazony, bo nikogo one nie obchodz膮. Jak ci to nie pasuje to id藕 i ogl膮daj inne osoby, a nie m臋cz bu艂臋, 偶e dziewczyna zjad艂a psa. Jest w takim kraju gdzie si臋 je, wi臋c ma prawo. Nie zrobi艂a nic nielegalnego. Nasrane macie w garach nie藕le ju偶 od tego wega艅skiego 偶arcia.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gosc

zielona - Noxelia, wypier/dalaj stad ...ko. Tylko ty zawsze tak prze偶ywasz to jedzenie ps贸w. Nie聽pojmujesz w swoim t臋pym, zakutym 艂bie, 偶e dla innych to takie samo zwierz臋 jak ka偶de inne, a nie jaka艣 je/bana 艣wi臋to艣膰, jak dla ciebie. Dla mnie te偶 bez r贸偶nicy jest to czy zjem 艣wini臋 czy psa.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×