Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uwazam,ze tak

Czy jako dziewica mam prawo tego wymagać?

Polecane posty

Gość gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Ciężko będziesz miała znaleźć przystojnego, niewierzącego prawiczka. Może rozejrzyj się po prostu za porządnym facetem z małym przebiegiem, przecież nie musisz mieć dziewica. Tak swoją drogą, jesteś dumna, że masz silną wolę? Ja bym powiedziała, że raczej jesteś oziębła, albo się jeszcze tak naprawdę nie zakochałaś. 

Jest dziewicą bo się szanuje w przeciwieństwie do ciebie dupodajko. To że nie uprawia seksu nie znaczy że jest oziębła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 godzin temu, Gość Prawiczek94 napisał:

Sam jestem prawiczkiem. Każdy ma wady i zalety jak czytam teksty podkreślające jaka to ja czysta jestem to od razu sobie myślę, że kobieta od razu z sexem będzie czekać do ślubu albo bardzo długo. Byłem z dziewczyną przez 5,5 roku bez sexu, bo to była dziewica, która chciała czekać do ślubu. A ja głupi z miłości czekałem. Wmawialem sobie, jak kocham to poczekam. Rozstała się ze mną. Jaki z tego wniosek trzymać się z dala od kobiet, które nie chcą sexu np po 4 miesiącach chodzenia widocznie nie są na tyle zainteresowane facetem, żeby się z nim kochać. A inteligentny facet powinien taką zostawić, a nie rozbrajać ją jak bombę.  

To że twój facet miał kilkanaście bab w ciągu roku o niczym nie świadczy. Możliwe, że ma dosyć biegania i chce się ustatkować. Możliwe, że jesteś kolejną na  jego liście. Można sobie gdybać. Masz prawo wymagać aby zrobil badania. Powinnaś wsadzić sobie w buty te złote rady. " Zostaw go, on się nie zmieni" a co one/oni mogą wiedzieć. Bazują jedynie na statystykach. Nie wiedzą, co się wydarzy. 

 

Na prawictwo polecam taniec latynowski w parze. Zamiast szukać aby koniecznie zamoczyć, co może skończyć się chorób sokiem to polecam taniec. Nie ma nic lepsze niż taniec latynowski i ta relacja z partnerką w tańcu. 

Pozdrawiam. A. 

Trzymać się z dala od kobiet które chcą seksu po 4 miesiącach jak typowa dupodajki które nie wiedza co to jest szacunek do własnego ciała. Co to jest 4 miesiące to jest nic szanująca się kobieta czeka z seksem kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek94
6 godzin temu, Gość gość napisał:

Trzymać się z dala od kobiet które chcą seksu po 4 miesiącach jak typowa dupodajki które nie wiedza co to jest szacunek do własnego ciała. Co to jest 4 miesiące to jest nic szanująca się kobieta czeka z seksem kilka lat.

Tak 5,5 roku a potem sama daje kopa na dowidzenia. Kobieta która tyle czeka nie wie czego chce. Wątpię, że będzie z niej dobra kochanka. A po urodzeniu dziecka jeszcze libido spada. To będzie totalna klapa. 

To nie tak, że nie wierzę w szczęśliwe zakończenia. Ale znikomy procent jest, że potem ludzie będą dopasowani seksualnie. Jednym się uda innym nie. Ale tych drugich będzie zdecydowanie wiecej. Jaki z tego wniosek chcesz kota w worku to twoja sprawa twoje życie. Szkoda tylko, że potem zawsze ktoś jest pokrzywdzony. 

Autorko przemyśl, czy chcesz być z tym facetem jak ci pokaże badania zrobione. Jeśli nadal będziesz myśleć o tym ile miał partnerek to zostaw go i poszukaj sobie prawiczka. Jeśli nie będziesz czekać z sexem kilka lat to może nie będzie z tobą najgorzej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 godzin temu, Gość gość napisał:

Trzymać się z dala od kobiet które chcą seksu po 4 miesiącach jak typowa dupodajki które nie wiedza co to jest szacunek do własnego ciała. Co to jest 4 miesiące to jest nic szanująca się kobieta czeka z seksem kilka lat.

Lecz się aseksualny dewiancie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Racji w swojej dewiacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×