Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marbor

Mamaginekolog

Polecane posty

Gość Grażka

Zastanawialiście się kiedyś czemu ten wątek jeszcze tutaj jest?  Bo Mg pewnie czerpie wskazówki i pokazuje to co krytykujecie,  żeby Wam udowodnić, że nie macie racji 😂 Już nie narzeka na hejterów. Skądś musi brać pomysły na zdjęcia 😂 Ktoś tu pisał, że Kuba ją sztucznie całuje. Proszę pyk i zdjęcie całuśne 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawy
5 godzin temu, Gość Jestem jaka jestem napisał:

A co z tytułem warszawianki roku o którym tak trąbiła Ali jacz???? Czyżby wszystko ucichło??? 

Rozwń wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Alicia napisał:

Pewnie jej lizazas tyłek do białej kosci wiec warto było odpisać kilkoma literami żebys teraz z orgazmiczna radością o tym opowiadała. 

Normalne pytania jej zadawałam, nie mówię tego z radością tylko normalnie z wieloma rzeczami się zgodzę, które tutaj są pisane, ale czasami mg odpisuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara
2 godziny temu, Gość Ciekawy napisał:

Rozwń wątek.

Ali Jacz zachęcała do tego, żeby zglosic na kandydatkę i głosować na Nicole w plebiscycie Warszawianka roku, która przyznaje tytuł kobietom za ich niezwykła działalność społeczna i zawodowa. Ale widocznie mało kto podchwycił temat, bo sprawa ucichła. Teraz już nie obserwuje Ali bo miałam dość wylewania jej smutow na insta story i opowieści o zabójczych pieluchach i krwiożerczych czapeczkach. Wiadomo można i trzeba o tym powiedzieć, ale nakręcanie się i histeryzowanie, ze minęła ja matka z dzieckiem w czapeczce to już była przesada. Tylko siała negatywna energię a konkretnej wiedzy medycznej tez tam było dość mało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Normalne pytania jej zadawałam, nie mówię tego z radością tylko normalnie z wieloma rzeczami się zgodzę, które tutaj są pisane, ale czasami mg odpisuje 

Oczywiście, ze odpisuje. Nawet zawsze, gdy zdjęcie komentuje jakaś „szycha” z która potem może ubić wspólny interes 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Ja to w ogóle zauważyłam że te insta popularne osoby to nawzajem sobie  jadą wazelina.  Np. Urszi,  emilia, mg, tylko po to żeby jedna drugą promowała i kasy więcej było.  A później kazda wydaje książkę z przepisami które są i tak w necie. tak samo na komentarze to jakoś tym popularnym zawsze się odpisuje... a już najbardziej jestem na nie jeśli chodzi o samozwańcza znawczynie Social mediow tą całą Asie i  ele czy tam elze. Te to już pewnie setki tysięcy wyciągnęly na  naiwnych ludziach...i ciągle tylko jakieś e-booki itp. Jasne dobry hajs. Jest okazja to kasuja, ale ogólnie mnie one irytują bo mam wrażenie że są takie mega zaufane w sobie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość  wychowany bez cukru

Wszystko słodzone syropami glukozowo-fruktozowymi to blee ,ale cukiernica glinak wystawiony za ciężkie pieniądze to dopiero pocieszycielka i uzdrowicielka . Szkoda dzieci od malego z cukrzycą typu 2 i calych rodzin.

Mamy wprost epidemię cukrzycy ,tylko popatrz na swoim podwórku.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili

Dla mnie najbardziej irytująca jest Ania Skura i jej wchodzenie do D... mg i w drugą stronę. Laski nie da się słuchać, inteligencją nie grzeszy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okti
28 minut temu, Gość Lili napisał:

Dla mnie najbardziej irytująca jest Ania Skura i jej wchodzenie do D... mg i w drugą stronę. Laski nie da się słuchać, inteligencją nie grzeszy 

Mam to samo,strasznie mnie irytuje ton jej glosu za to uwielbiam jejsiostre blizniaczke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gośćx

Wychowywanie bez cukru ,to najlepsza rzecz jaką zrobiliśmy. dajcie znać, bo jest czym się chwalić, a niejednej rodzinie  pomoże najwięcej

jak tu  czyta, a nie fejsy i instagraamy handlarskie pod wyychane produkty.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ttr

A dla mnie ta co je truskawki... bardzo zakompleksiona dziewczyna. Aż smutne to. A jak coś mówi to jakby wieczną depresję miała, nie da się jej słuchać... zresztą jeśli chodzi i kompleksy to na insta mnóstwo takich.  Np.ta B.popularna Weronika.  Taka młoda. A już tyle operacji i większość czasu w wysokich buciorach, nawet jak jest na wakacjach.  Tylko po to żeby pupa lepiej wyglądała.  Ehh co za czasy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

Buja tego Bibka przypiętego do wózka i napierdziela nad nim do telefonu i zdziwiona ze chce spać a cos się meczy i zasnąć nie może. Ta kobieta to tragedia.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jam

Ta kolekcja ubranek dla dzieci to jakaś masakra... ta kolekcja tenis i te ubranka z ta kolorowa lamowką, te czapeczki to jakaś tragedia. Nie mówię tego złośliwie ale bardzo niekorzystanie dzieci w tym wyglądają. Metody ogólnie przepięknie ubierana, jednego dnia jak nałożyli jej tego okropnego bodziaka RP bo przecież promocja mg musi być to masakra. Bardzo niekorzystnie. Jedynie te komplety muślinowe się udały mg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nananana
11 godzin temu, Gość Ola napisał:

Ja to w ogóle zauważyłam że te insta popularne osoby to nawzajem sobie  jadą wazelina.  Np. Urszi,  emilia, mg, tylko po to żeby jedna drugą promowała i kasy więcej było.  A później kazda wydaje książkę z przepisami które są i tak w necie. tak samo na komentarze to jakoś tym popularnym zawsze się odpisuje... a już najbardziej jestem na nie jeśli chodzi o samozwańcza znawczynie Social mediow tą całą Asie i  ele czy tam elze. Te to już pewnie setki tysięcy wyciągnęly na  naiwnych ludziach...i ciągle tylko jakieś e-booki itp. Jasne dobry hajs. Jest okazja to kasuja, ale ogólnie mnie one irytują bo mam wrażenie że są takie mega zaufane w sobie. 

Albo Lili Antoniak i jej ostatnie story o isog. Masakra jakaś. Obserwowałam  Lili jeszcze zanim była w ciazy i była normalną dziewczyną, a teraz odpieluszkowe zapalenie mózgu i lans na dziecku. Te wszystkie insta matki bez dziecka byłyby nikim. 

A mg kiedys lubiłam. Jeszcze nie tak dawno. Kiedy urodził się ten mały było mi jej strasznie zal. Tym bardziej, że miałyśmy  podobne planowane terminy porodu. 

Kiedyś lubiłam czytać jej bloga, zresztą dowiedziałam się od niej kilku nowych rzeczy. Ale teraz jej działalność to głównie bazar i reklamy tego bazaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna
18 minut temu, Gość Jam napisał:

Ta kolekcja ubranek dla dzieci to jakaś masakra... ta kolekcja tenis i te ubranka z ta kolorowa lamowką, te czapeczki to jakaś tragedia. Nie mówię tego złośliwie ale bardzo niekorzystanie dzieci w tym wyglądają. Metody ogólnie przepięknie ubierana, jednego dnia jak nałożyli jej tego okropnego bodziaka RP bo przecież promocja mg musi być to masakra. Bardzo niekorzystnie. Jedynie te komplety muślinowe się udały mg

Zgadzam sie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość Nananana napisał:

Albo Lili Antoniak i jej ostatnie story o isog. Masakra jakaś. Obserwowałam  Lili jeszcze zanim była w ciazy i była normalną dziewczyną, a teraz odpieluszkowe zapalenie mózgu i lans na dziecku. Te wszystkie insta matki bez dziecka byłyby nikim. 

A mg kiedys lubiłam. Jeszcze nie tak dawno. Kiedy urodził się ten mały było mi jej strasznie zal. Tym bardziej, że miałyśmy  podobne planowane terminy porodu. 

Kiedyś lubiłam czytać jej bloga, zresztą dowiedziałam się od niej kilku nowych rzeczy. Ale teraz jej działalność to głównie bazar i reklamy tego bazaru.

A widziałaś co Gilbercik ma na prawej rączce? Co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
2 godziny temu, Milkaaaa014789 napisał:

A widziałaś co Gilbercik ma na prawej rączce? Co to jest?

Nie wiem nic nie zauważyłam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena

One wszystkie chyba nie wiedza jaka krzywdę robia tym dzieciom. Jedyne co będą mogły robić te dzieciaki jak dorosną to być juciuberami albo inatagramerami reklamującymi szmatki i kosmetyki. Bo raczej nikt nie pójdzie do radcy prawnego, adwokata czy lekarza którego zdjęcia obsmarkanego na nocniku i kulajacego się z matka na dywanie hulają po necie po wpisaniu w Google jego nazwiska, Lub filmiki w kompromitujących sytuacjach jak np dawanie klapsa ekspedientce i tym podobne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleska

A co ona z tymi walichami tak się co kilka dni targa? Chce zareklamować jak największa ilośc domów w ciagu urlopu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Już naprawdę to jest żenujące - cały dzień krok po kroku filmuje. Czemu nie może zająć się dziećmi? Nikt mi nie wmówi, ze takie zapieprzanie z telefonem nie przeszkadza w opiece czy wychowywaniu czy nawet spędzaniu czasu z dziećmi.  Niosą wózek, a ta filmuje. Wchodzi do nowego miejsca tez filmuje. 

Tym dzieciom należy współczuć. 

I jeszcze ten wszechobecny beton - takie to jest zimne, ciężkie, smutne - a widok tego malucha, który raczkuje W takich wnętrzach jest dla mnie idealnym odzwierciedleniem dzieciństwa w czasach internetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Boże,ekspertka od wszystkiego tylko nie od bezpieczeństwa, widać jakie u niej priorytety jak woli nabrać walizki szmat A dzieciakowi dobrego i odpowiedniego fotelika już nie.Ma misję żeby edukować społeczeństwo A nie potrafi nawet dzieciakowi zapiac   dobrze fotelika już o tym lizaku  nie wspomne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gośćmax
8 minut temu, Gość Magdalena napisał:

One wszystkie chyba nie wiedza jaka krzywdę robia tym dzieciom. Jedyne co będą mogły robić te dzieciaki jak dorosną to być juciuberami albo inatagramerami reklamującymi szmatki i kosmetyki. Bo raczej nikt nie pójdzie do radcy prawnego, adwokata czy lekarza którego zdjęcia obsmarkanego na nocniku i kulajacego się z matka na dywanie hulają po necie po wpisaniu w Google jego nazwiska, Lub filmiki w kompromitujących sytuacjach jak np dawanie klapsa ekspedientce i tym podobne. 

 

A kto  będzie się uczyć za kogoś, przecież takie dyplomy  nawet zdobyte sprytem i tak nie są przydatne w  życiu , więc trzeba szukać

wypełniacza czasu i coś się ugra . Jest takich nadgorliwych co bredzą na fejsie , a instagramów  mają po kilka ,bo już jeden nie wystarczy do rozpowszechniania głupot .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mijjaa

Macie racje. Jedna rękę ma cały czas zajęta, bo trzyma w niej telefon. Mam tylko nadzieje ze nie upuści tego biednego dziecka na beton 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wszystko pod górkę, mam mega zadyszkę - a niosę tylko telefon 😂 to co mają powiedzieć Kuba niosący Rogera czy Zuzia pchająca wózek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I jeszcze te osiolki... Tyle sie trabi o wytkorzystywaniu zwierząt, niech sama zapieprza z góry na dół, jak mozna promowac takie coś... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okti

Co to sa presety ktore sprsedaje banaszewska ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaa

Zobaczcie jakie zdjęcia z Grecji. ma np. MADAMELENA_ i porównajcie z mg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okti
6 minut temu, Gość Jaaa napisał:

Zobaczcie jakie zdjęcia z Grecji. ma np. MADAMELENA_ i porównajcie z mg.

Faktycznie przepiekne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Okti napisał:

Faktycznie przepiekne 

Śliczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×