Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marbor

Mamaginekolog

Polecane posty

Gość Gość

Ktoś tu z was wspomniał, że nie ma atrakcji dla dzieci, żadnego placu zabaw.. Nagle szukają restauracji z placem zabaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ehh
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Santorini wygląda ładnie na zdjęciach ale po story mg już wiem, że na urlop się tam nie wybiorę bo jakoś smutno to wszystko wygląda

Tez tak uważam. Generalnie omijam miejsca gdzie nie ma roslinnosci bo ro bardzo smutne i bez zycia miejsca.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lina

Santorini to przepiękne miejsce i widoki, spędziłam tam 2 tyg. Zachód słońca w oia, fira, plaża w kamarii, thira, wulkan... Tylko że wg mnie totalnie nie dla dzieci zwlaszcza wozkowych. Żeby zobaczyć najlepsze atrakcje trzeba sie trochę nachodzi i powspinać. To co pokazuje mg totalnie odbiega od tego co można tam zobaczyć i przeżyć. Z perspektywy jej of też bym nie pojechała  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość lepiej

Jakie mamy przepiękne miejsca w kraju, aż serce sie prawdziwie raduje.

My  bardzo polubiliśmy wędrowanie w rozpoznawaniu roślin i ich stosowaniu w zdrowym żywieniu  całą rodzinką, ba,  dowiadujemy się o pielęgnacyjnym  zastosowaniu dla potrzeb skóry. Jaka to wartość przyjemne z pożytecznym.

Fajne są takie turnusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jskjgznjhxnswj

K..rwa i rży jak nastolatka do tego telefonu... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tito

To sie juz robi zenujace...... ktos napisze na forum internetowym ze czegos nie robi dla dzieci, albo skrytyjuje bo cos zrobila i za kilka godzin pokazuje to na story ze jednak robi, albo sie tlumaczy dlaczego cos zrobila. Powtarza ze ja nie rusza to co pisza ludzie a jednak... hipokryzja... zero wlasnego myslenia... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
1 godzinę temu, Gość Tito napisał:

To sie juz robi zenujace...... ktos napisze na forum internetowym ze czegos nie robi dla dzieci, albo skrytyjuje bo cos zrobila i za kilka godzin pokazuje to na story ze jednak robi, albo sie tlumaczy dlaczego cos zrobila. Powtarza ze ja nie rusza to co pisza ludzie a jednak... hipokryzja... zero wlasnego myslenia... 

Tu ma prawdziwy obraz siebie a nie lizanie pupy przez ratkerki  na profilu, ratkerki wiedzą że jak komentarz będzie zły to blokada więc siedzą cicho. Na prawie pół miliona obserwatorów , instastory ogląda około 200 000 , dużo profili ,, milczących " dzięki czytaniu tutaj komentarzy ma swój prawdziwy obraz .Tu  nas nie zablokuje. Widzi co osoby milczące mogą myśleć na jej temat. Paradoksalnie pomagamy jej w budowaniu swojego wizerunku, jak jest czegoś mało piszemy o tym i wtedy ona to pokazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość co nasze
3 godziny temu, Gość Ehh napisał:

Tez tak uważam. Generalnie omijam miejsca gdzie nie ma roslinnosci bo ro bardzo smutne i bez zycia miejsca.  

Taka prawda.

Przecież w kraju odnajdujemy miejsca naturą zadziwiające i pachnące niczym  Provence France.

Też najlepszą sól prawdziwą mamy u siebie w kraju ,nie tylko Francja.

 Stare miasto dziejowych miast z kultem  w Polsce to  lepsze niż London,  Toskania czy bieda grecka, Dubajowe " raje"  zagraniczne.

Nie brakuje atrakcji nadmorskich, górkich latem i zimą. Ileż piękna do zaliczenia  rodzinkom z dziećmi czy bez do wyboru .

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama

Mozna i jechac za granice, ale gdzies gdzie bedzie korzystnie dla dzieci. Sama na kazdym kroku podkresla jak to ciezko tam z dziecmi.

A ten kamienny apartament, brrrr, jak w piwnicy czy sutenerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabella

A u oczekuja reklama koszuli musi byc.

Ale sie Marysia strasznie posypala na twarzy po tej 3 ciazy, az dziwie sie ze tak sie pokazuje bez makijazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia
Przed chwilą, Gość izabella napisał:

A u oczekuja reklama koszuli musi byc.

Ale sie Marysia strasznie posypala na twarzy po tej 3 ciazy, az dziwie sie ze tak sie pokazuje bez makijazu.

A ten snap z najazdem na kuburka slipy omg co to ma byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Mnie tylko zastanawia dlaczego mg nie jeździ nigdy do Austrii, do kraju którego jest obywatelką. Austriackie Alpy należą według mnie do jednych z najpiękniejszych miejsc w Europie. Jest tam dużo udogodnień dla dzieci, praktycznie wszędzie są wyciągi.

A może dlatego, że tam ludzie cenią sobie ciszę i spokój, a babie cały czas i wszędzie gadającej do telefonu, ktoś prędzej czy później zwróciłby uwagę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hshu
4 godziny temu, Gość Gość lepiej napisał:

Jakie mamy przepiękne miejsca w kraju, aż serce sie prawdziwie raduje.

My  bardzo polubiliśmy wędrowanie w rozpoznawaniu roślin i ich stosowaniu w zdrowym żywieniu  całą rodzinką, ba,  dowiadujemy się o pielęgnacyjnym  zastosowaniu dla potrzeb skóry. Jaka to wartość przyjemne z pożytecznym.

Fajne są takie turnusy.

Ale miejsca nie są instagramowe i fotki nie wyjdą instagramowe. Ma być przepych, bogactwo żeby zazdroscili,zachwycali się. Polskie zakątki są dla biedoty w jej myśleniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Dopiero zauważyłam (dzięki Waszym komentarzom), że ona kompletnie nie pokazuje dzieciom Polski. Grecja, Stany, Turcja, Arabia saudyjska ale dzieciaki, głównie Roger nie był nad naszym morzem czy w górach. Mam dzieci w podobnym wieku i staramy się pokazać im ile się da. Nie tylko "zagranicę". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość Hshu napisał:

Ale miejsca nie są instagramowe i fotki nie wyjdą instagramowe. Ma być przepych, bogactwo żeby zazdroscili,zachwycali się. Polskie zakątki są dla biedoty w jej myśleniu. 

Poczekaj, poczekaj. Zaraz będzie gdzieś w Polsce. 

Kurde, lubiłam ją. Ale jej Instagram to tylko reklama mięsnego. I nic więcej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćOLA

Ciekawe ,dlaczego nie nawija w Austrii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
12 minut temu, Gość GośćOLA napisał:

Ciekawe ,dlaczego nie nawija w Austrii ?

 Austria może i jest instagramowa ale ludzie mają inną mentalność i na osoby nonstop gadające do telefonu patrzą z politowaniem.  

Ale poczekajmy, w tym roku  mg pojedzie na narty do Austrii 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ktoś tu z was wspomniał, że nie ma atrakcji dla dzieci, żadnego placu zabaw.. Nagle szukają restauracji z placem zabaw

Ja pisałam, ....i o tym samym pomyślałam oglądając is

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Serio ktoś pisze, że gotowanie rosołu to taka masakra a książka Mg tego kogoś nauczyła? Halo, mamy internet! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
44 minuty temu, Gość Gość napisał:

Serio ktoś pisze, że gotowanie rosołu to taka masakra a książka Mg tego kogoś nauczyła? Halo, mamy internet! 

Jaką trzeba być amebą kulinarną, żeby nie umieć zrobić rosołu, jest to jedno z najczęściej jedzonych dań w Polsce. 😂😂😂 No i szczerze ja nie widzę niczego trudnego w ugotowaniu tej zupy, do osolonej wody wkładamy mięso, potem warzywa, gotujemy i to wszystko 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
12 godzin temu, Gość mama napisał:

Mozna i jechac za granice, ale gdzies gdzie bedzie korzystnie dla dzieci. Sama na kazdym kroku podkresla jak to ciezko tam z dziecmi.

A ten kamienny apartament, brrrr, jak w piwnicy czy sutenerze.

Bo to wyjazd instagramowy dla zdjęć produktów. Tu nie chodzi o atrakcje dla dzieci. 

Roger się już zbuntował , pójście do tawerny nie jest dla nieagago atrakcją więc pojechali tam gdzie plac zabaw :-).

Mówili też że ludzie na plaży dziwnie na nich patrzyli widać że to.nie są miejsca gdzie dzieci się mile widziane ani nie są to miejsca przystosowane dla dzieci , wózków. 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zabawne, nie wiem dlaczego Nikola tak się napociła nad odkryciem, że "Fava" to pewnie bób. "Fava beans" to nazwa, pod którą bób normalnie funkcjonuje w krajach anglojęzycznych. Tym bardziej zabawne, że przecież mieszkała za granicą i w dodatku, jak utrzymuje, uwielbia gotować... więc chyba powinna znać nazwę swojego ulubionego warzywa :D

I w ogóle nie rozumiem tego trendu z celowym popełnianiem błędów i jeszcze chwaleniem się tym. Kiedyś do książek z błędami wydawane były erraty, a teraz niewiedza jest gloryfikowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Jaką trzeba być amebą kulinarną, żeby nie umieć zrobić rosołu, jest to jedno z najczęściej jedzonych dań w Polsce. 😂😂😂 No i szczerze ja nie widzę niczego trudnego w ugotowaniu tej zupy, do osolonej wody wkładamy mięso, potem warzywa, gotujemy i to wszystko 😂😂😂

Oooo już pierwszy błąd 😁rosół solimy na końcu, woda bez soli bardxiej wydobywa esencję z mięsa. Wiem o oczywiście od swojej mamy A nie z książki isog😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Karolina napisał:

Oooo już pierwszy błąd 😁rosół solimy na końcu, woda bez soli bardxiej wydobywa esencję z mięsa. Wiem o oczywiście od swojej mamy A nie z książki isog😁

Może i tak, fajnie wiedzieć ale od zawsze u mnie się tak gotuje i nikt nigdy nie narzekał 😀

Ale ja od jakiegoś czasu bezmięsna więc wywar tylko na warzywach ☺️

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
16 minut temu, Gość Gość napisał:

Może i tak, fajnie wiedzieć ale od zawsze u mnie się tak gotuje i nikt nigdy nie narzekał 😀

Ale ja od jakiegoś czasu bezmięsna więc wywar tylko na warzywach ☺️

 

Każdy pewnie ma własne modyfikacje dot. Rosołu 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jkhdcjfobsh

Hmm ciekawe czy Pani właścicielka o wszystkich tak dba i robi im obiad 😂😂😂 czy tylko influenserkom uzależnionym od insta 😂😂😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rtvka

Naprawdę trzeba mieć dużo czasu, zeby tyle nagrywać. Ja w ciągu dnia nie mam czasu żeby przewinac wszystkie jej snapy. A potem mi sie nie chce. Wole książkę przeczytać albo wyjśćć na spacer. Da się z dwójką dzieci bez tysiaca nianiek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bum

Już się tłumaczy, że ma najtańszy domek...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa

Zauważyliście, że skóra na twarzy pani ginekolog zrobila sie jakas gladsza? Najlepiej widac na czole. Myslicie ze filtr czy zabiegi kosmetyczne? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak sie zastanawiam

Daleka jestem od krytykowania kogokolwiek, ale ta kobieta naprawde powinna zajac sie dziecmi! Roger ma prawie 4 lata a wydaje sie ze nie potrafi zlożyć jednego zdania, o niewyraznym mowieniu nie wspominajac...wiem, ze kazde dziecko rozwija sie inaczej, ale to chyba duza "zasluga" mamusi...woli telefon niz rozmowy i spedzanie czasu z wlasnym dzieckiem. Przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×