Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marbor

Mamaginekolog

Polecane posty

Gość Gosc asia1.

Na tym filmiku z spotkania autorskiego isog widać ze Nikol sporo przytyła, gotowanie jej służy :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Może to taka światowa moda, żeby mówić jakby się miało kluski (np. spagety) w ustach? My szaraczki przecież na pewno o tym hicie jeszcze nie słyszeliśmy ;)

Przecież to Roger tak mowi, a ona po nim powtarza, nie wmówicie mi że nie miałyście swoich śmiesznych powiedzonek jako dzieci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Worek
38 minut temu, Gość Lol napisał:

Przecież to Roger tak mowi, a ona po nim powtarza, nie wmówicie mi że nie miałyście swoich śmiesznych powiedzonek jako dzieci 

Jesli ma 500tys obserwatorow to jednak oczekiwac mozna ze mg bedzie mowic poprawnie,nie jest 3latkiem co powtarza po innym slówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Lol napisał:

Przecież to Roger tak mowi, a ona po nim powtarza, nie wmówicie mi że nie miałyście swoich śmiesznych powiedzonek jako dzieci 

Odwrotnie, to dziecko naśladuje rodziców. Można się z dzieckiem wygłupiać i po nim powtarzać, ale nikt mi nie wmówi, że leniwa wymowa i niechlujne posługiwanie się polszczyzną nie ma wpływu na to, jak dzieci potem mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hah

Mamaginekolog to jest Pikuś przy mamielekarz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość Bebs napisał:

Musicologist ma syna młodszego od Rogera a chłopiec już ładnie mówi i nawet czyta. Ale ona z nim co dzien czyta książki. Maja całkiem spora biblioteczkę w domu. Nie widziałam żeby nicola chodziaz raz czytała z Rogerem książki. 

Ja nie widziałam, żeby ona w ogóle miała jakieś książki. O tych dla dzieci nie wspomnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
47 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja nie widziałam, żeby ona w ogóle miała jakieś książki. O tych dla dzieci nie wspomnę...

No jak to, MG czyta literaturę wysokich lotów, czyli harlequiny 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zażenowana

myśle że wszystkie które tu piszą to MADKI które otrzymują 500+ i nic nie robią, gdyby mg była wam obojętna to nie istniałby taki wątek, a udzielając się i oglądając jej profil (bo przecież jesteście na bieżąco) pokazujecie tylko swoją głupotę i chyba macie za dużo czasu wolnego dla waszych BOMBELKÓW, może czas zrobić coś? choćby znaleźć pracę albo zająć się dzieckiem, zamiast siedzieć tu i opisywać kogoś, kto podobno wcale was nie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Była fanka najkolki

Za dzisiejsze story idzie unlike. Co za babsztyl, chcesz przepis od najkolki? Musisz kupić insta serial. Ma czas na pieprzenie do telefonu od rana o ...ach, ale ciężko zrobić screen z przepisem i wrzucić go do wyróżnionych. No tak, tyko wtedy hajs że sprzedaży by się nie zgadzał... Żałosna jest ona i mówiąc szczerze nie szanuje jej już. Kiedyś jej storu było ciekawe, teraz tylko w kółko mięsny, i tańce w babcinych koszulkach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Ja nie widziałam, żeby ona w ogóle miała jakieś książki. O tych dla dzieci nie wspomnę...

Podejrzewam, że dzisiaj, najpóźniej jutro wieczorem, zobaczymy jak czyta Rogerowi bajkę na dobranoc 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gnsk
51 minut temu, Gość Gość napisał:

Podejrzewam, że dzisiaj, najpóźniej jutro wieczorem, zobaczymy jak czyta Rogerowi bajkę na dobranoc 😂

Jak czyta insta ksiazkę bo innych ksiazek brak 😰😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa
2 godziny temu, Gość Była fanka najkolki napisał:

Za dzisiejsze story idzie unlike. Co za babsztyl, chcesz przepis od najkolki? Musisz kupić insta serial. Ma czas na pieprzenie do telefonu od rana o ...ach, ale ciężko zrobić screen z przepisem i wrzucić go do wyróżnionych. No tak, tyko wtedy hajs że sprzedaży by się nie zgadzał... Żałosna jest ona i mówiąc szczerze nie szanuje jej już. 

Jak dostaje 300 wiadomości dziennie „hej, jak zrobic papryczki” (co pokazywała na story juz z 12 razy) to wcale jej się nie dziwię, Święty straciłby cierpliwość....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szyszka

Haha żałosna. "Nie kupiłeś książki to się pocałuj w nos, nie napiszę Ci jaki jest przepis na rosół" 😂😂😂 K.rwa ludzie jak gotowaliście jak nie było tej książki kucharskiej?! Jakiś plebs ją obserwuje który nie potrafi zrobić rosołu z własnego przepisu. 🤦‍♀️🤬

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażka
3 godziny temu, Gość zażenowana napisał:

myśle że wszystkie które tu piszą to MADKI które otrzymują 500+ i nic nie robią, gdyby mg była wam obojętna to nie istniałby taki wątek, a udzielając się i oglądając jej profil (bo przecież jesteście na bieżąco) pokazujecie tylko swoją głupotę i chyba macie za dużo czasu wolnego dla waszych BOMBELKÓW, może czas zrobić coś? choćby znaleźć pracę albo zająć się dzieckiem, zamiast siedzieć tu i opisywać kogoś, kto podobno wcale was nie interesuje

Mylisz się i to bardzo. Nie mam dzieci ,ale za to mam super pracę, męża i hobby. Tutaj bywam, żeby się pośmiać a mg oglądam wtedy jak czas pozwoli.  Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora. Żyj i pozwól żyć innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bdbjd
3 godziny temu, Gość zażenowana napisał:

myśle że wszystkie które tu piszą to MADKI które otrzymują 500+ i nic nie robią, gdyby mg była wam obojętna to nie istniałby taki wątek, a udzielając się i oglądając jej profil (bo przecież jesteście na bieżąco) pokazujecie tylko swoją głupotę i chyba macie za dużo czasu wolnego dla waszych BOMBELKÓW, może czas zrobić coś? choćby znaleźć pracę albo zająć się dzieckiem, zamiast siedzieć tu i opisywać kogoś, kto podobno wcale was nie interesuje

Tu nie ma żadnej madki. Wszystkie madki siedzą na profilu najkolki i szaleją w jej sklepie wydając 500 plus na hity zmieniające życie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grysik
5 godzin temu, Gość Hah napisał:

Mamaginekolog to jest Pikuś przy mamielekarz. 

a co z nią nie tak? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Snbs
18 minut temu, Gość grysik napisał:

a co z nią nie tak? 😄

To ta która ukradła przepisy i złożyła z tego książkę czy to jakaś inna była 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena

Wszystkie insta lekarki maja super kreatywne nazwy. 

MAMA lekarz 

MAMA i stetoskop 

MAMA ginekolog 

MAMA patolog

MAMA kosmetolog

MAMA dentystka 

MAMA pediatra 

Pewnie wymyślanie nazwy zajęło im niecała sekundę. Ale zapewne po sukcesie mamy ginekolog wszystkie myślały ze ich nazwy profili przyniosą taka sama popularność 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aszz
Dnia 29.07.2019 o 17:35, Gość Kiedyś była inna. napisał:

Obserwuję Nicole odkąd nagrywała jeszcze  na snapie, około 2-3 lata wstecz. Muszę przyznać że kiedyś zachowywała się inaczej, robiła live na temety medyczne, pisała dużo artykułów, naprawdę z przyjemnością się oglądało.. A teraz koszule, majteczki, książeczki, segregatory, gotowanie i w kółko to samo.. Sorry ale kiedyś uważałam że jest świetna w tym co robi ze kocha swój zawód, troszkę się pomyliłam bo z "edukowania społeczności" zaczęła kosić grube hajsy na naiwnych kobietach.. Nie wiem jakim cudem ludzie słodzą obcej babie w internecie. Pomijając to wszystko ja bym nie poszła do takiego lekarza. Gdzie się podziała etyka i kto na to pozwala. Szoook

Jeeeest !! Najkolka juz przeczytała kafe ... i jak zwylke "jedna z was napisała mi..." 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
21 minut temu, Gość milena napisał:

Wszystkie insta lekarki maja super kreatywne nazwy. 

MAMA lekarz 

MAMA i stetoskop 

MAMA ginekolog 

MAMA patolog

MAMA kosmetolog

MAMA dentystka 

MAMA pediatra 

Pewnie wymyślanie nazwy zajęło im niecała sekundę. Ale zapewne po sukcesie mamy ginekolog wszystkie myślały ze ich nazwy profili przyniosą taka sama popularność 

@Matkadentystka była prekursorką 😏

Na długo przed Nicole założyła taki profil, to taki mały szczegół. Niech siebie nazywaja jak chcą, lepsze to niż @ania34566 itp 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

@Matkadentystka była prekursorką 😏

Na długo przed Nicole założyła taki profil, to taki mały szczegół. Niech siebie nazywaja jak chcą, lepsze to niż @ania34566 itp 

Widać ze jesteś swietnie obeznana w tych wszystkich instagramach:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
42 minuty temu, Gość Aszz napisał:

Jeeeest !! Najkolka juz przeczytała kafe ... i jak zwylke "jedna z was napisała mi..." 

Zawsze mnie bawi jak nawiązuje do kafe, ale nie chce tego przyznać. Woli udawać, że ktoś jej napisał na priv. Przeciez ona nie czyta wiadomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bebhs
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Zawsze mnie bawi jak nawiązuje do kafe, ale nie chce tego przyznać. Woli udawać, że ktoś jej napisał na priv. Przeciez ona nie czyta wiadomosci

Dokładnie. Napisałam jej kilkanaście takich samych wiadomości o tematyce medycznej i prywatnie i w komentarzach i ani razu nie odpowiedziała. Ale będzie ściemniać „jedna z was mi napisała...” Hahah te wszystkie ochy i achy pewnie tez Kuba pisze, później zamazuje nick i jest jak znalazł. Na pewno szybciej niż czytać wiadomości i coś wybierać Hahah 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
23 minuty temu, Gość Magda napisał:

Widać ze jesteś swietnie obeznana w tych wszystkich instagramach:) 

ktoś tam wyżej myślał ze Nicole zapoczątkowała nazwę a tu taki 🤦

Nie wiem czy wiecie ale podczas logowania sie na Instagram ten Was szpieguje 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Akurat z tymi przepisami to ma racje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bzb

Widać jakie ma fanki skoro miliard day pytają ja o to o czym non stop trąbi albo co można wpisać w Google i znaleźć za kilka sekund 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Zawsze mnie bawi jak nawiązuje do kafe, ale nie chce tego przyznać. Woli udawać, że ktoś jej napisał na priv. Przeciez ona nie czyta wiadomosci

A w czym nawiązała, bo nie oglądam? Zaczęła czytać dzieciom bajki do snu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Ja też mam prace męża i dziecko i jestem szczęśliwa 😉 a zaglądam tu żeby się również pośmiać bo ewidentnie ta pani czyta co tutaj się o niej pisze i nawiązuje do tego na zoaim profilu. Pozdrawiamy cię pani niby lekarz. Wyprodukuje jeszcze koszule z napisem to jest hit! 🤑

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wystarczy wpisać w google „pstryczka padron” i wyskakuje pierwsza z brzegu strona, która mówi jak przygotowuje się je w Hiszpanii, piecze na oliwie aż będą pęcherze, soli i je całe trzymając za ogonek 

http://m.beszamel.se.pl/papryka/papryczki-padron-co-za-odmiana-jak-ja-wykorzystac,19473/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W sumie jak przejrzeć pozostałe wyszukiwania to ja każdej stornie o tym piszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×