Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marbor

Mamaginekolog

Polecane posty

Gość Gościnnie

Lidronka, bibek, goger? Czy naprawdę nie można normalnie? Bo "wlanczam" i te inne to rozumiem niedouczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kam

problemy lekarza ginekologa - którym kolorem tuszu podpisywać swoją książkę kucharską na spotkaniu z czytelnikami..........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażka

Sioszczyczki ✌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna
31 minut temu, Gość kam napisał:

problemy lekarza ginekologa - którym kolorem tuszu podpisywać swoją książkę kucharską na spotkaniu z czytelnikami..........................

Ta cała Nicole to straszna żenada. I wstyd dla lekarzy. Zbudowała autorytet na dyplomie z medycyny, sprzedając g...ówna naiwnym matkom.

Jest żenująca, jest głupkowata, jest chamska. I nie szanuje swoich wiernych fanek. Tylko kasa się dla niej liczy. Nawet małe dzieci służą tej pani do zarabiania pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
59 minut temu, Gość Gościnnie napisał:

Lidronka, bibek, goger? Czy naprawdę nie można normalnie? Bo "wlanczam" i te inne to rozumiem niedouczenie...

Mi nazwa "gilbogerzy" kojarzy się tylko z angielskim "booger" :D Dziwne, że persona tak utalentowana lingwistycznie jakoś tego nie skojarzyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika
4 godziny temu, Gość Ggg napisał:

Czy przypadkiem lekarz nie ma obowiązku ciągłego poszerzania swojej wiedzy medycznej? Czy zgodne z etyką lekarską jest wciskanie ludziom produktów wykorzystując swój tytuł lekarski?

Bardzo krzywdzące jest dla innych lekarzy, że jakaś rezydentka zbudowała i napompowała swój autorytet do poziomu profesora z wieloletnim stażem. W dzisiejszych czasach nie musisz nawet mieć praktyki, wystarczy zbudować markę na instagramie.

Zgadzam sie z powyzszym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Hmm... Wyglada na to, że tłumów to na tym spotkaniu póki co nie ma... No, chyba, że trzymają ich gdzieś za drzwiami, żeby zrobić wielkie bum 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

O boże jak ona siedzi 😂😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
12 minut temu, Gość Gość napisał:

O boże jak ona siedzi 😂😂😂😂😂

Wyższe sfery 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mdlkd

Tam poki co nikogo nie ma prócz sioszczyczek z roger publishing. Tak w ogole to ciekawe czy ade i Karolinę tez nazywała siostra. A teraz przeżywały istnieć na jej instagramie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Gość Mdlkd napisał:

Tam poki co nikogo nie ma prócz sioszczyczek z roger publishing. Tak w ogole to ciekawe czy ade i Karolinę tez nazywała siostra. A teraz przeżywały istnieć na jej instagramie. 

Jest relacja na firmowym koncie, matki w kolejce stoją po podpis 🙈😳

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świt
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

O boże jak ona siedzi 😂😂😂😂😂

 

Myslalam ze tylko mnie to razi....Gdzie tu klasa ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia Lusia
18 minut temu, Milkaaaa014789 napisał:

Jest relacja na firmowym koncie, matki w kolejce stoją po podpis 🙈😳

A przepuszczają ciężarne przodem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćGościem

Miały przyjść    "sioszczyczki",  aby wzbudzać sztucznie  zainteresowanie dla beki instagramowej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bum
1 godzinę temu, Gość Mdlkd napisał:

Tam poki co nikogo nie ma prócz sioszczyczek z roger publishing. Tak w ogole to ciekawe czy ade i Karolinę tez nazywała siostra. A teraz przeżywały istnieć na jej instagramie. 

Ona nazwała je "sioszczyczki" , bo one naprawdę są siostrami 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Świt napisał:

 

Myslalam ze tylko mnie to razi....Gdzie tu klasa ....

Po prostu wychodzi prawdziwa wiejska natura mg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dbbbd
35 minut temu, Gość Gość napisał:

Po prostu wychodzi prawdziwa wiejska natura mg

Ona jest Warszawianka a tak właściwie to Austriaczka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nicole sie dzikich tlumow spodziewala, a tu zonk😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hela

Przestancie ublizac wiejskim dziewczynom tymi niefortunnymi porownaniami. Nie jedna przewyzsza Nikole klasa, wyksztalceniem, manierami czy stylem. Pani ginekolog jest dosyć prosta kobieta, która wyróżnia się nieuzasadniona pewnością siebie i to jest chyba jej jedyny talent haha taki Nikodem Dyzma w kiecce... czy tam w koszuli ;) jakoś jej się udaje i jest przykładem na to ze jak się ma odwagę to nawet byle gaska może odnieść sukces. Osobiście prawie w niczym się z nią nie zgadzam i jej osobowość drażni mnie jak piasek w butach, ale z pasja przyglądam się jej poczynaniom i tłumom, które jej sprzyjają i poważają. Chociaż tłumów na tym wieczorze autorskim raczej nie było i ze stories wyczuwało się raczej sztywna atmosferę... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościnnie
1 godzinę temu, Gość Hela napisał:

Przestancie ublizac wiejskim dziewczynom tymi niefortunnymi porownaniami. Nie jedna przewyzsza Nikole klasa, wyksztalceniem, manierami czy stylem. Pani ginekolog jest dosyć prosta kobieta, która wyróżnia się nieuzasadniona pewnością siebie i to jest chyba jej jedyny talent haha taki Nikodem Dyzma w kiecce... czy tam w koszuli 😉 jakoś jej się udaje i jest przykładem na to ze jak się ma odwagę to nawet byle gaska może odnieść sukces. Osobiście prawie w niczym się z nią nie zgadzam i jej osobowość drażni mnie jak piasek w butach, ale z pasja przyglądam się jej poczynaniom i tłumom, które jej sprzyjają i poważają. Chociaż tłumów na tym wieczorze autorskim raczej nie było i ze stories wyczuwało się raczej sztywna atmosferę... 

Nikodem Dyzma w koszuli.... W punkt 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bum

Żałosne jest to jej wchodzenie w d..ę Jessica Mercedes..

Gdzie też w ogóle pani "ginekolog" wzięła sobie taką idolkę.. oczywiście nie mam nic do Jess.. ale mg powinna raczej zacząć się j tweedowa badaniami, dokształcać się i czytać publikacje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szyszka

Zastanawiałam się ostatnio skoro ona taka musi być instagramowa...to dlaczego ani razu nie pokazała pokoju dziecinnego?  Czyżby nie są instagramowe? Ciągle tylko ta kuchnia zimna i bez wyrazu 🤢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Gość Misia Lusia napisał:

A przepuszczają ciężarne przodem?

Na filmiku ciężko rozpoznać, która ciezarna🙈 szefowa strategicznie rozegrała zapewne wszystko sie sprzedało i okazało sie hitem😱 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Gość Szyszka napisał:

Zastanawiałam się ostatnio skoro ona taka musi być instagramowa...to dlaczego ani razu nie pokazała pokoju dziecinnego?  Czyżby nie są instagramowe? Ciągle tylko ta kuchnia zimna i bez wyrazu 🤢

Bo pokój taki sam, zimny i bez wyrazu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xzy
8 godzin temu, Gość Misia Lusia napisał:

A przepuszczają ciężarne przodem?

Ciekawe czy dzis było podobnie, tak jak kiedyś mówiła Mg, że do show roomu wpuszczali po 5 osob, żeby nie robic zamieszania. Reszta stala za zamkniętymi drzwiamy i stała dziewczyna i puszczala dokładnie po 5 osob. Któraś wtedy skomentowała, ze przyszly razem we trzy, ale nie zostały wpuszczone razem, bo nie zalapaly się na wspólną piątkę 😕 Widać że Mg lubi rządzić ludźmi i ich ustawiać, traktuje ich normalnie jak podludzi... Odniosłam wrażenie że dziś na tym spotkaniu było dretwo, sztucznie i wszystko pod instagram... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia
3 godziny temu, Gość Xzy napisał:

Ciekawe czy dzis było podobnie, tak jak kiedyś mówiła Mg, że do show roomu wpuszczali po 5 osob, żeby nie robic zamieszania. Reszta stala za zamkniętymi drzwiamy i stała dziewczyna i puszczala dokładnie po 5 osob. Któraś wtedy skomentowała, ze przyszly razem we trzy, ale nie zostały wpuszczone razem, bo nie zalapaly się na wspólną piątkę 😕 Widać że Mg lubi rządzić ludźmi i ich ustawiać, traktuje ich normalnie jak podludzi... Odniosłam wrażenie że dziś na tym spotkaniu było dretwo, sztucznie i wszystko pod instagram... 

tak jest, ludzie dla mg to podludzie. Tylko do zarabiania kasy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia
19 godzin temu, Gość Ggg napisał:

Czy przypadkiem lekarz nie ma obowiązku ciągłego poszerzania swojej wiedzy medycznej? Czy zgodne z etyką lekarską jest wciskanie ludziom produktów wykorzystując swój tytuł lekarski?

Bardzo krzywdzące jest dla innych lekarzy, że jakaś rezydentka zbudowała i napompowała swój autorytet do poziomu profesora z wieloletnim stażem. W dzisiejszych czasach nie musisz nawet mieć praktyki, wystarczy zbudować markę na instagramie.

No właśnie, co na to OIL i Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej?

Czy to, co robią lekarskie " gwiazdy" na IG jest zgodne z etyką lekarską?

Wg mnie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg
7 godzin temu, Gość madzia napisał:

No właśnie, co na to OIL i Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej?

Czy to, co robią lekarskie " gwiazdy" na IG jest zgodne z etyką lekarską?

Wg mnie nie.

Nie jest to zgodne, czytałam kodeks. Biorąc pod uwagę znajomości i przebieg kariery tej pani to raczej nic jej nie grozi. 

Apropo gwiazd, bardzo lubię Pana Faleckiego. Człowiek z klasą, widać jego pasję w tym co robi. Reszta nie warta uwagi, skupiają się na sprzedaży kolejnych hitów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koko

Zupa z kukurydzy, „pokaże wam moja reakcje :p” serio? Już jadła ale pokaże na insta jaka zupa jest dobra i jej reakcje po spróbowaniu. Ona jest coraz bardziej żałosna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość o

 

 

9 godzin temu, Gość madzia napisał:

No właśnie, co na to OIL i Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej?

Czy to, co robią lekarskie " gwiazdy" na IG jest zgodne z etyką lekarską?

Wg mnie nie.

Zawsze mogą wpisać pacjenci uwagi  na facebook  Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie im. prof. Jana Nielubowicza

jest taki wpis z dnia   czerwiec  28 lekarz z instagrama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×