Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marbor

Mamaginekolog

Polecane posty

Gość Iza
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Czy ty widziałas otyłą kobietę? Chyba nie skoro twierdzisz że MG jest otyła... Kobieto jeśli chcesz to wyślę Tobie swoje zdjęcie sprzed dwóch lat to wtedy zobaczysz kobietę z otyłością I stopnia. 

Ma otyłość trzewną! Najbardziej niebezpieczną dla zdrowia! Otłuszczone narządy wewnętrzne. Ty, z tego co piszesz, wzięłaś się za siebie, a ona tylko puchnie! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza
21 minut temu, Gość Goscgosc napisał:

A jak ty to oceniłas, że ma otyłość trzewną? 

Wzielam się za siebie bo musiałam, już wyniki badań były do bani do tego przyszła niepłodność, po schudnieciu wszystko wróciło do normy. 

No i brawo! Oby więcej takich świadomych i twardych ludzi jak Ty. Chude nogi i wielki brzuch, w którym wszystko opływa tłuszczem - na pierwszy rzut oka niby szczupła, dlatego nosi oversize ciuchy i moznaby powiedzieć ze jest filigranowej budowy. To tak ogólnie właśnie otyłość trzewna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
24 minuty temu, Gość Goscgosc napisał:

A jak ty to oceniłas, że ma otyłość trzewną? 

Wzielam się za siebie bo musiałam, już wyniki badań były do bani do tego przyszła niepłodność, po schudnieciu wszystko wróciło do normy. 

To chyba kwestia fasonów  jakie Nicole wybiera, zazwyczaj lubi bluzki ...enki podcięte pod biustem, taki krój jest dobry do zasłonięcia np brzucha w ciąży. Powoduje że biust jest na równi z materiałem na brzuchu.

Nicole nie jest gruba wygląda normalnie jak większość kobiet.

A pisanie o otyłości , widząc przynajmniej że nogi ma szczupłe to przesada.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewe

Emilka bierze przykład z mg i tez wywala żale i się bulwersuje 

ktos wie co się dzieje na profilu oczekując? Od jakiegoś czasu nie da się tego oglądać? Dzisiaj oglądnęłam po kilkudniowej przerwie i Marysia kiepsko wyglada 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jezi

Boze, Nicola otyla? Czasem ludzie mnie zaskakują... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Jest! Twarz opuchnięta jakby piła cała noc. A do tego jeszcze na fazie z rana 😊

Akurat to wina sterydów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xkooo
17 minut temu, Gość Jezi napisał:

Boze, Nicola otyla? Czasem ludzie mnie zaskakują... 

No to już trochę przesada. Ma tam kilka kg na plusie, ale bez przesady że jest otyła... Według mnie wygląda normalnie, jak przeciętna kobieta bo chyba nie powiecie mi że każda z was ma super płaski brzuch i szczupłe nogi. Ale no tak, żale trzeba wylać :)) czepiać się nawet takich rzeczy jak wygląd to już jest trochę niesmaczne. Chcecie komentować to co robi- komentujecie. Ale wtrącać się w to co je, jak je, ile przytyła na wakacjach to moglibyście sobie darować. Jak tak można nawet mówić o obcym bądź co bądź człowieku. Niepojęte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wieslawa
Dnia 30.07.2019 o 17:02, Gość Wiocha napisał:

 

Marysia zwyczajnie nieszczęśliwa kobieta. Ileż można? Ileż? Wiedziałam że prędzej czy pozniej prezenty, gifty i inne badziewia przestaną zachwycać 😅 nie o to w życiu chodzi, fatalna Marysiu. 

A nikola... Też szkoda gadać. Była u mnie wczoraj siostra. Poczestowalam ja lodami, wzięłam telefon i zaczęłam ja nagrywać pytając jak smakuje i zachęcając do komentarza 😄 popatrzyła na mnie jak na ...a 😅 więc szybko odpowiedziałam o co chodzi (sis nie ma insta) hahaha no normalnie chyba jesteśmy z in ej planety. Lubię nasza, normalna planetę 🥰😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toja

Można się z Nicol nie zgadzać, może denerwować to co mówi/ robi, ale osądzać to jak wygląda, co je??? Kobiety Wy jesteście chore! To nie jest normalne, żeby aż tak wlazic człowiekowi z butami w życie, ba nawet zdiagnozować choroby na podstawie snapów. Ja jej nie bronię, ale niektóre wpisy tutaj to gruba przesada, co ona Wam złego robi? Jak tyle macie do powiedzenia to przestańcie obserwować, ileż to czasu i nerwów mniej 🤣 ja tutaj też czasami piszę, ale bardziej o tym jaką głupotę palnęla, albo jak przekreca słowa, a nie jak wygląda, co gotuje, jak wychowuje dzieci itp. bo nie da się być idealnym i robić wszystko tak jak byłoby oczekiwane od ogolu lub zgodnie z wytycznymi WHO.  Niektóre z Was są po prostu wredne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olo

Jak zawsze się śmieje z Nicole tak teraz uważam że nazywanie ja otyłą to gruba przesada. Pewnie tej swojej eska nie nosi, ale na pewno nie jest otyłą.  Wygląda jak normalna przeciętna kobieta. A gotuje też normalne jak większość ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przecież Nicole od młodości choruje na Ch. Lesniewskiego-Crohna, po wielu latach brania sterydów pojawia się u chorych charakterystyczna sylwetka, duży brzuch i pyzata buzia. Otwarcie o tym mówi na story. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antyfan

Nikolka,nawet wypunktowała to o czym tu piszemy!!!hahahaha ale jazda toz to żenada roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szszszsz
18 godzin temu, Gość Joleen napisał:

Wiecie co teraz będzie, nie? 😄 4h cisza na IG wiec szykuje się albo:

a) pogadanka w stylu „jedna z was napisala mi ze nie uszanowałam godziny W relacjonując ja na instastory...” - i pseudo tłumaczenia 

lub b) powie ze byli na uroczystościach z tym związanych bo tacy patrioci i dzieciom chcieli pokazać żeby nie było, ze jest taka ignorantka i to co tu piszą to racja 

albo jeszcze ewentualnie opcja c) będzie połączone dwa w jednym: czytała Rogerowi KSIĄŻKĘ na temat dzisiejszej rocznicy xD

Ktoś tu pisał o pogadance?  😂😂😂 "włala" 🤦‍♀️ pościk o hejterach 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażka
6 godzin temu, Gość gosc napisał:

A co wy tak przeżywacie te kobietę jak jakieś wariatki? Nie podoba się wam ten profil to nie obserwujcie. Ignorowanie jest najlepszym sposobem na atencjuszy. A wy siedzicie tu praktycznie całe dnie, sledzicie jej profil na bieżąco i się emocjonujecie jak jakieś psycholki. 

A Ty co jakaś psycholka wyliczając ile kto tu siedzi?  🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiiiikkk
24 minuty temu, Gość Grażka napisał:

A Ty co jakaś psycholka wyliczając ile kto tu siedzi?  🤔

2 godziny temu, Gość Jezi napisał:

Boze, Nicola otyla? Czasem ludzie mnie zaskakują... 

Wam to się "kobiety" ktoś od MG powinien porządnie za tylki zabrać, naprawdę. Wszystko co tutaj jest napisane jest tak obrzydliwe, obserwujecie każdy jej krok, czy dobry czy zly- i tak jest skomentowany. Straszne. Gdyby ona była słabsza psychicznie albo gdyby to był zwykły człowiek bez 500tys followersow na Instagramie to wiecie co by zrobił po przeczytaniu takich rzeczy na swój temat? Albo wziąłby sznurek albo garść tabletek. Podziwiam tą kobietę za to, że potrafi z tym żyć i być może faktycznie czyta to, co tutaj jest napisane, może faktycznie odnosi się później do tego na swoim ig, ale czy to dalej daje wam prawo do tego by ją notorycznie obrażać?! Pewnie i tak 99% osób które tu są, zaczną zaraz szczekać że jestem ratlerkiem 😂 ale nie, nie jestem. Ja również lubiłam ją swego czasu bardzo i też zauważam różnice między Nikola sprzed 2 lat a Nikolą teraz. Co nie zmienia faktu, że nie siedzę i nie wypisuje na nią głupot w internecie bo to jest człowiek jak każdy inny. A że interes prowadzi i idzie jej to bardzo dobrze? Chwała jej za to! Dajcie spokój tej kobiecie bo to się już w głowie nie mieści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joleen
37 minut temu, Gość Szszszsz napisał:

Ktoś tu pisał o pogadance?  😂😂😂 "włala" 🤦‍♀️ pościk o hejterach 😂

Ja się chyba zacznę mianować wróżką od dzisiaj 😂😂😂 

btw zerknijcie sobie na story musico. Nawet jej trzyletnie dziecko potrafi poprawnie się wypowiedzieć i mówić WŁĄCZAĆ, a nie „włanczać” jak Nikola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiiiikkk
5 minut temu, Gość Joleen napisał:

Ja się chyba zacznę mianować wróżką od dzisiaj 😂😂😂 

btw zerknijcie sobie na story musico. Nawet jej trzyletnie dziecko potrafi poprawnie się wypowiedzieć i mówić WŁĄCZAĆ, a nie „włanczać” jak Nikola

A ty tak cały dzień latasz po instastory ludzi i sprawdzasz poprawną wymowę małych dzieci? Nie masz nic lepszego do roboty czy jak? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joleen
11 minut temu, Gość Kiiiikkk napisał:

A ty tak cały dzień latasz po instastory ludzi i sprawdzasz poprawną wymowę małych dzieci? Nie masz nic lepszego do roboty czy jak? 🤔

XD 😂 

no wyobraź sobie ze nie, po prostu obserwuje je obie geniuszu. A odpowiadając na Twoje pytanie to właśnie zaczął się weekend i na razie nie mam co robić, dopiero wieczorem wychodzę 🤷🏽‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abc
46 minut temu, Gość Kiiiikkk napisał:

Wam to się "kobiety" ktoś od MG powinien porządnie za tylki zabrać, naprawdę. Wszystko co tutaj jest napisane jest tak obrzydliwe, obserwujecie każdy jej krok, czy dobry czy zly- i tak jest skomentowany. Straszne. Gdyby ona była słabsza psychicznie albo gdyby to był zwykły człowiek bez 500tys followersow na Instagramie to wiecie co by zrobił po przeczytaniu takich rzeczy na swój temat? Albo wziąłby sznurek albo garść tabletek. Podziwiam tą kobietę za to, że potrafi z tym żyć i być może faktycznie czyta to, co tutaj jest napisane, może faktycznie odnosi się później do tego na swoim ig, ale czy to dalej daje wam prawo do tego by ją notorycznie obrażać?! Pewnie i tak 99% osób które tu są, zaczną zaraz szczekać że jestem ratlerkiem 😂 ale nie, nie jestem. Ja również lubiłam ją swego czasu bardzo i też zauważam różnice między Nikola sprzed 2 lat a Nikolą teraz. Co nie zmienia faktu, że nie siedzę i nie wypisuje na nią głupot w internecie bo to jest człowiek jak każdy inny. A że interes prowadzi i idzie jej to bardzo dobrze? Chwała jej za to! Dajcie spokój tej kobiecie bo to się już w głowie nie mieści...

Czesc Nikolka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A coś o tych nieszczęsnych książkach napisała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak oni przeżywają wszystko co tu jest pisane. Żona dla męża piękna na pokaz na insta żeby hejterom w stopy poszło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

OMG a co Was tak boli czyjeś szczęście, pomysl na zycie czy dobra passa? Bezlitosne baby. Chcielibyście czytać to o sobie i swojej rodzinie? Zresygnujcie z obserwowania mg, będzie lżej i Wam i jej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zrezygnujcie*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
24 minuty temu, Gość Gość napisał:

OMG a co Was tak boli czyjeś szczęście, pomysl na zycie czy dobra passa? Bezlitosne baby. Chcielibyście czytać to o sobie i swojej rodzinie? Zresygnujcie z obserwowania mg, będzie lżej i Wam i jej 🙂

Już dawno zrezygnowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiiiikkk
57 minut temu, Gość Abc napisał:

Czesc Nikolka!

 Pomylka kochana, tu Paulina 🙂 nie każdy kto stara się bronić Nikolę jest jej wiernym fanem (czyt.ja) albo tak jak ty piszesz - nią samą 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xkooo
1 godzinę temu, Gość Joleen napisał:

XD 😂 

no wyobraź sobie ze nie, po prostu obserwuje je obie geniuszu. A odpowiadając na Twoje pytanie to właśnie zaczął się weekend i na razie nie mam co robić, dopiero wieczorem wychodzę 🤷🏽‍♀️

No to do tego czasu może zajmij się czymś bardziej pożytecznym? 🤦

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joleen
25 minut temu, Gość Xkooo napisał:

No to do tego czasu może zajmij się czymś bardziej pożytecznym? 🤦

Luz, pożyteczne rzeczy tez robię, Paulinko ;) na rozrywkę i dawkę smiechu tez warto znaleźć czas :D miłego piąteczku! ✌🏻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jaka znana instagramerka napisała u Emilievivre, że promuje bylejakosc i skasowała swój komentarz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggghhy
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Jaka znana instagramerka napisała u Emilievivre, że promuje bylejakosc i skasowała swój komentarz? 

Też jestem ciekawa 💘 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeszcze niedawno Nicole mowila, ze nie przyjmuje paczek, a jakos paczka od Lidla niepogardzila. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×