Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marbor

Mamaginekolog

Polecane posty

Gość Angieb

Jak ona wyglada cudownie w tym outficie. Wyciągnęła z szafy takie najproszcze rzeczy jakie miała i już jest hit 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga

To biedne dziecko tak ściska za brzuszek  bo przecież w drugiej ręce trzeba trzyma telefon. A on miał operacje na przepuklinę biedny gilbercik 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Przepis na pomidorówkę mnie rozwalił, naprawdę. W tej książce są takie banalne przepisy? Ktoś ją ma? Pamietam, że ktoś wcześniej napisał MG, że „pomidorowa odmieniła jego życie”. Przepraszam, to jak wcześniej ta osoba robię tę zupę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

O matko, ale się wściekła. Jak ktoś śmiał wielkiej Pani Nicole napisać „LEKARZ” olaboga co za bulwers 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Żałosne zachowania. Nie oceniam jej osoby, ale jej zachowania - są poniżej jakiegokolwiek poziomu... Strasznie to przykre. : (

a jeśli chodzi o bulwers, to też się denerwuje jak mi ktoś wytyka coś co sama wiem że zaniedbuje albo źle robię 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość Gość napisał:

O matko, ale się wściekła. Jak ktoś śmiał wielkiej Pani Nicole napisać „LEKARZ” olaboga co za bulwers 😂

Żałosne jesteście 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość Gość napisał:

Żałosne jesteście 😅

No to po co tracisz czas na coś tak żałosnego? XD zajmij się czymś mega hitowym albo pomidorową ugotuj, być może zmieni twoje życie 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beka

A czy jest lekarzem ze specjalnoscia ginekolog-poloznik?hehe chyba ze czegos nie wiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość b.
52 minuty temu, Gość Beka napisał:

A czy jest lekarzem ze specjalnoscia ginekolog-poloznik?hehe chyba ze czegos nie wiemy

Tak jest. Taki lekarz prowadzi ciąże. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

No to po co tracisz czas na coś tak żałosnego? XD zajmij się czymś mega hitowym albo pomidorową ugotuj, być może zmieni twoje życie 😂

I kto to mówi 

Hipokryzja 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

I kto to mówi 

Hipokryzja 😅

No ja to mówię XD ja nie twierdze ze tu ktokolwiek jest żałosny w przeciwieństwie do Ciebie ;) story Nicole ogladam dla poprawy humoru, jak mam ochotę się pośmiać, a potem tutaj sobie o tym pogadać :D to Ty tutaj przychodzisz niewiadomo po co i wyzywasz nas od „żałosnych”. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Beka napisał:

A czy jest lekarzem ze specjalnoscia ginekolog-poloznik?hehe chyba ze czegos nie wiemy

Po skończonych studiach z medycyny jest się lekarzem a nie „lekarzem”. A po specjalizacji specjalistą w danej dziedzinie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda
48 minut temu, Gość Gość b. napisał:

Tak jest. Taki lekarz prowadzi ciąże. 

nie jest ginekologiem mg. Ona jest rezydentem w pracowni usg, czyli lekarzem, który uczy się. Od 9 lat zresztą biedaczka nie może zrobić specjalizacji.

 

To, że Nikole nazywa siebie ginekologiem, to zwykłe oszustwo, mające na celu rozkręcenie interesu i wydudkanie mateczek z kasy.

Zresztą wszystko można sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy albo na stronie UCK na ul. Starynkiewicza.

Ona ma prawo używać tytuł lekarz medycynę, nie żaden specjalista ginekolog samozwańczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

O matko, ale się wściekła. Jak ktoś śmiał wielkiej Pani Nicole napisać „LEKARZ” olaboga co za bulwers 😂

Ktoś powiedział prawdę, a mateczki oszukuje Nikola. Taki z niej ginekolog, jak z koziej d..upy trąba.

 

Zresztą, sprawdźcie niedowiarki w rejestrach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Jak już wróci do pracy to czekam na stories, na którym zakrzyknie 'SŁUCHAJCIE, TO JEST HIT' i zrobi piękny najazd wprost w strategiczne strefy pacjentki ;)

No, najlepiej niech pokaże pipkę pacjentki i swoją. To dopiero będzie HIT. Po wsze czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ciekawe co się stało z Karolina blondynką, może stwierdziła, ze ma dość wykorzystywania i zajmowania się dziećmi? Przecież niby były przyjaciółkami🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hshsshshshah

Nicola spokojnie bo Ci żyłka pęknie 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Ona zna jakieś inne słowo niż hit 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhha
10 minut temu, Gość Hshsshshshah napisał:

Nicola spokojnie bo Ci żyłka pęknie 😂

I jeszcze zrobisz rezydentko kupkę w majtki. Wtedy to sfilmuj. To będzie HIT !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beka z lekarki
51 minut temu, Gość magda napisał:

Ktoś powiedział prawdę, a mateczki oszukuje Nikola. Taki z niej ginekolog, jak z koziej d..upy trąba.

 

Zresztą, sprawdźcie niedowiarki w rejestrach.

Poprawmy sie,Nikolka lekarz "ginekolog" lepiej 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pasztecik

Nikolka funduje nam przekaz podprogowy,frotka na nadgarstku a oni slowa nie wspomina o niej...moze to ta nowa forma reklamy miesnego,no HIT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedyś była inna.

Obserwuję Nicole odkąd nagrywała jeszcze  na snapie, około 2-3 lata wstecz. Muszę przyznać że kiedyś zachowywała się inaczej, robiła live na temety medyczne, pisała dużo artykułów, naprawdę z przyjemnością się oglądało.. A teraz koszule, majteczki, książeczki, segregatory, gotowanie i w kółko to samo.. Sorry ale kiedyś uważałam że jest świetna w tym co robi ze kocha swój zawód, troszkę się pomyliłam bo z "edukowania społeczności" zaczęła kosić grube hajsy na naiwnych kobietach.. Nie wiem jakim cudem ludzie słodzą obcej babie w internecie. Pomijając to wszystko ja bym nie poszła do takiego lekarza. Gdzie się podziała etyka i kto na to pozwala. Szoook

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna

teraz duzo nerwowosci taj jak dzisiaj wprowadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wcześniej było ciekawie, a teraz :

- słuchajcie to jest HIT

- pierdylion reklam różnych produktów

- jeszcze więcej reklamy jej sklepu

- polecacie instapsiapsi

- marudzenie na cały świat 

-usprawiedliwianie tego co jest napisane na kafe

😂😂😂😂 Ale przynajmniej można się pośmiać, tylko trochę współczuję pacjentkom jak już do szpitala wróci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okti

Ej o co chodzi z maryska z oczekujac ? Tacy celebryci z nich ze wywiady z nimi robią ? No i te spotkanie haha widac ze wzoruje sie na idolce mg. I znowu hotel jest mega mega mega. Haha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kam

Chciałabym pożyczyć ebook insta serial teatr ślubie, bo mnie zaintrygował wątek konfliktu z teściową. Mój mail: kasiam256@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na firmowym instagramie MG wtrąca swoje "czy grosze"😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Jest beznadziejna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Omega

Serio, czy mocz do badania można oddać w słoiku po sarepskiej? Pół życia czekałam żeby mi ktoś wyjaśnił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

I te ich promocje - 10%  

Jak dla mnie są żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×