Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marbor

Mamaginekolog

Polecane posty

Gość ANNN
56 minut temu, Gość Aga napisał:

Jest beznadziejna 

Strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANNN
26 minut temu, Gość Omega napisał:

Serio, czy mocz do badania można oddać w słoiku po sarepskiej? Pół życia czekałam żeby mi ktoś wyjaśnił.

wg mnie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościnnie
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Na firmowym instagramie MG wtrąca swoje "czy grosze"😂😂

Kurczę aż sprawdziłam na instastory i ona naprawdę powiedziała "czy" grosze, a wcześniej mówiła na swoim profilu o tym, że rogerek wszystko zjadł w "przeczkolu" ale do tego już się przyzwyczaiłam 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Aga napisał:

Jest beznadziejna 

Nie ma przymusu, nie ogladaj. Ale rozumiem, żółć musi sie wydzielac 🤦

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość w dom bóg w dom

Towarzystwo wzajemnej adoracji, Daruś od stylizacje tez wypuścił teraz kolekcje swoich szmatek, dodał filmik jak się przebiera i mg polubiła, może niedługo zobaczymy kubusia w takiej bluzeczce influencer? 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
16 godzin temu, Gość Hshsshshshah napisał:

Nicola spokojnie bo Ci żyłka pęknie 😂

Nicola zapytała na Instagramie : badania w ciąży - czy o czymś zapomniałam?

Nicola jesteś lekarzem - Ty nie masz pytać ty masz sama wiedzieć !

Od lekarza każdy oczekuje dużej wiedzy a ty się swoje instamateczki pytasz ? 

Żenada , brak słów. Dno.

 

Słusznie dostałaś odpowiedzi kpiące z Ciebie jako lekarza takich pytań się nie zadaje ! To od Ciebie się oczekuje że to wiesz. Jesteś odpowiedzialna za życie innych a Ty się pytasz o takie rzeczy?

Sama wystawiłas  się na pośmiewisko.

Masakra , kim Ty w ogóle jesteś - medycznym celebrytka ?.  Ani ginekolog słaby lekarz ? Lekarz instagramowy ? Nowa profesja lekarska?.

Straciłam resztki szacunku do Ciebie. 

Dno i tyle.

I ostatnia uwaga . Na Instastory jak trzymasz Bibka w drugiej ręce telefon , wygląda to jakbyś bardzo go za brzuch ściskała, takie jest wrażenie jak się na to patrzy , może zwróć na to uwagę. Twoje ...enie mnie nie obchodzi ale pisze o dziecku może nie zdajesz sobie sprawy jak to wygląda dla postronnej osoby. A wygląda jakbyś bardzo go za brzuch sciskala.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olo

Ciary żenady od rana co to za tańce z tym biednym dzieckiem. Nicola chyba nie wytrzeźwiała od wczoraj albo od rana daje w palnik. W końcu się zdenerwowala wczoraj jak ktoś mógł jej zwrócić uwagę że to ona jest lekarzem i nie powinna pytać o takie rzeczy tylko wiedzieć.  Coraz większa patologia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goac
11 minut temu, Gość Olo napisał:

Ciary żenady od rana co to za tańce z tym biednym dzieckiem. Nicola chyba nie wytrzeźwiała od wczoraj albo od rana daje w palnik. W końcu się zdenerwowala wczoraj jak ktoś mógł jej zwrócić uwagę że to ona jest lekarzem i nie powinna pytać o takie rzeczy tylko wiedzieć.  Coraz większa patologia 

Przecież to oczywiste, ze pytanie było dla sprawdzenia czujności ogladajacych. Nicole od dawna edukuje Polki i to tez dzieki niej wzrosła świadomość na temat badań po 1. W ciąży po 2. Profilaktycznych. Zasługa w tym Nicole a nie Tobie wiec moze nie zabieraj głosu jesli nie ma takiej potrzeby - zrób to dla dobra ogółu 🙏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miliq
16 minut temu, Gość Olo napisał:

Ciary żenady od rana co to za tańce z tym biednym dzieckiem. Nicola chyba nie wytrzeźwiała od wczoraj albo od rana daje w palnik. W końcu się zdenerwowala wczoraj jak ktoś mógł jej zwrócić uwagę że to ona jest lekarzem i nie powinna pytać o takie rzeczy tylko wiedzieć.  Coraz większa patologia 

Ciary żenady mam jak czytam Twoje posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
22 minuty temu, Gość Goac napisał:

Przecież to oczywiste, ze pytanie było dla sprawdzenia czujności ogladajacych. Nicole od dawna edukuje Polki i to tez dzieki niej wzrosła świadomość na temat badań po 1. W ciąży po 2. Profilaktycznych. Zasługa w tym Nicole a nie Tobie wiec moze nie zabieraj głosu jesli nie ma takiej potrzeby - zrób to dla dobra ogółu 🙏

Och! Dzięki Nicole! No tak! Kolejna z zabitej dechami dziury gdzieś, gdzie psy du...mi szczekają się odezwała w obronie swojej idolki. Każda kobieta, która ma więcej komórek w głowie niż żyłkę, która trzyma uszy żeby nie odpadły, potrafi sobie sprawdzić np. w internecie jakie badanie należy wykonać. Albo spyta swojego lekarza. Najkolka matka boska od wieśniaków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
35 minut temu, Gość Goac napisał:

Przecież to oczywiste, ze pytanie było dla sprawdzenia czujności ogladajacych. Nicole od dawna edukuje Polki i to tez dzieki niej wzrosła świadomość na temat badań po 1. W ciąży po 2. Profilaktycznych. Zasługa w tym Nicole a nie Tobie wiec moze nie zabieraj głosu jesli nie ma takiej potrzeby - zrób to dla dobra ogółu 🙏

To czemu powiedziała że dziękuję za przypomnienie o dentyście ? 

Jest przyglupem i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 godzin temu, Gość Pasztecik napisał:

Nikolka funduje nam przekaz podprogowy,frotka na nadgarstku a oni slowa nie wspomina o niej...moze to ta nowa forma reklamy miesnego,no HIT

Hahah, dokładnie! Będzie je teraz nosić, aż ludzie zaczną się dopytywać "a skąd to" i wteeeedy wielce miłosierna rzuci je do mięsnego w jakiejś zaporowej cenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość air
1 godzinę temu, Gość Aga napisał:

To czemu powiedziała że dziękuję za przypomnienie o dentyście ? 

Jest przyglupem i tyle.

Zgadzam się. Żadne „sprawdzanie czujności”, po prostu takie ankiety angażujące odbiorców znacząco podbijają zasięgi, a tym samym statystyki. :) Nie zauważyliście, ze w sprawie każdej, najgłupszej nawet ...y wymyśla „pytanie do instamateczek” i robi ankietę? Ją guzik obchodzą wasze odpowiedzi. Liczy się ruch na profilu. :) Zanim zapytacie skąd wiem - pracuje w social media marketingu i kampanie z influencerkami to moj chleb powszedni. 

Chociaż akurat w tym przypadku być może niewiedza tez była powodem zadania takiego pytania, którego LEKARZ zadawać raczej nie powinien.

powiem tyle - z punktu widzenia marketingu ona jest świetna. Serio. Tak opycha te swoje produkty, ze instamateczki nawet nie wiedza kiedy je kupują :P tylko czy to wypada? Lekarzowi? Nie wiem, mam mieszane uczucia co do tej kobiety. Z jednej strony na maksa ja szanuje za taki rozwój firmy tylko i wyłącznie za pomocą instagrama, to działka w której pracuje i wiem, ze trzeba mieć łeb do tego, aby osiągnąć takie rezultaty. Ale z drugiej strony skoro sama tytułuje się MAMĄ GINEKOLOG to chyba za coś innego powinnam ja szanować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śmiechu śmiechu

Nikolka powiedziala ze wie/czuje co to bedzie ale nie uzyje tego wyrazu...chodzi oczywiscie o HIT.Pozdrawiamy najwierniejsza czytelniczke forum kafeterii czyli najkolke!!!ale ona jest zenujaca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala
3 godziny temu, Gość Goac napisał:

Przecież to oczywiste, ze pytanie było dla sprawdzenia czujności ogladajacych. Nicole od dawna edukuje Polki i to tez dzieki niej wzrosła świadomość na temat badań po 1. W ciąży po 2. Profilaktycznych. Zasługa w tym Nicole a nie Tobie wiec moze nie zabieraj głosu jesli nie ma takiej potrzeby - zrób to dla dobra ogółu 🙏

"zasługa tobie"? 

Niech zgadnę, miałaś w życiu tylko jedną lekcję polskiego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann
1 godzinę temu, Gość Ala napisał:

"zasługa tobie"? 

Niech zgadnę, miałaś w życiu tylko jedną lekcję polskiego? 

Odezwala sie ta co jest doktorem nauk 🤦 trzymam kredens 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

I jeszcze promuje jagnięcinę.  Ok mięso się jadlo i je... ale żeby takie maleństwa zabijać to mnie to jednak porusza...

Jagnięcina – baranina pozyskana z jagnięcia od 6 do 12 miesiąca życia. Oddzielnym rodzajem jagnięciny, uchodząca za najsmaczniejsze, jest mięso jagniąt, które nie ukończyły 6 tygodnia życia i były karmione wyłącznie mlekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A oni mają jakoś fundację Ernesta i sprzedają gumki ? 😱😱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Magda napisał:

I jeszcze promuje jagnięcinę.  Ok mięso się jadlo i je... ale żeby takie maleństwa zabijać to mnie to jednak porusza...

Jagnięcina – baranina pozyskana z jagnięcia od 6 do 12 miesiąca życia. Oddzielnym rodzajem jagnięciny, uchodząca za najsmaczniejsze, jest mięso jagniąt, które nie ukończyły 6 tygodnia życia i były karmione wyłącznie mlekiem.

Bez przesady, ostatnio pojawił się artykuł jakiegoś naukowca, że rośliny cierpią kiedy są zjadane. Takie życie, chcesz jeść, zabijasz. Nawet jak jesz rośliny to zabijasz, wyciągasz je z ziemi itd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vegelover
42 minuty temu, Gość Gość napisał:

Bez przesady, ostatnio pojawił się artykuł jakiegoś naukowca, że rośliny cierpią kiedy są zjadane. Takie życie, chcesz jeść, zabijasz. Nawet jak jesz rośliny to zabijasz, wyciągasz je z ziemi itd. 

Jak zwykle jakas durna propaganda przemyslu miesnego... nawet gdyby bylo w tym odrobine prawdy I rosliny posiadały jakiś system nerwowy, wyobraź sobie, że tony roślin zjadane są przez zwierzęta przeznaczone na ubój... 🙄 tak wiec mięsożercy krzywdzą i rośliny i zwierzęta według tej logiki. W każdym razie większość zwierząt zabijanych na ubój jest w wielu dziecięcym można powiedzieć, wiedziałaś ze taka krowa mogła by żyć ok 20 lat? Ale najpierw przez piec lat eksploatowana jest dla przemysłu nabialowego a potem idzie na hamburgery. Mnie obrzydza fakt ze tak się je w domu lekarzy, mięcho, sery, jaja... wola o pomstę do nieba, tacy nowocześni i oczytani a nie wiedza ze WHO zaleca dietę roślinna jako najzdrowsza dietę? W życiu bym nic u Nikoli nie zjadła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieweganka
8 minut temu, Gość Vegelover napisał:

Jak zwykle jakas durna propaganda przemyslu miesnego... nawet gdyby bylo w tym odrobine prawdy I rosliny posiadały jakiś system nerwowy, wyobraź sobie, że tony roślin zjadane są przez zwierzęta przeznaczone na ubój... 🙄 tak wiec mięsożercy krzywdzą i rośliny i zwierzęta według tej logiki. W każdym razie większość zwierząt zabijanych na ubój jest w wielu dziecięcym można powiedzieć, wiedziałaś ze taka krowa mogła by żyć ok 20 lat? Ale najpierw przez piec lat eksploatowana jest dla przemysłu nabialowego a potem idzie na hamburgery. Mnie obrzydza fakt ze tak się je w domu lekarzy, mięcho, sery, jaja... wola o pomstę do nieba, tacy nowocześni i oczytani a nie wiedza ze WHO zaleca dietę roślinna jako najzdrowsza dietę? W życiu bym nic u Nikoli nie zjadła. 

Różne rzeczy się tu pojawiały odnośnie mg, ale to to już jakaś totalna bzdura, pretensje o to, że nie jest weganką???? Równie dobrze można mieć pretensje  zadać sobie pytanie dlaczego jest blondynką? dlaczego goli nogi? dlaczego się maluje? itp. Ludzie nie popadajmy w paranoję, od kiedy to lekarze mają nie jeść mięsa? Bo to wg kogoś to niezdrowe? Papierosy też są niezdrowe, dr Religa palił jak oszalały czy miało to  świadczyć o tym, że jest kiepskim lekarzem? To są świadome wybory ludzi i nic nam do tego co kto je. Jakby połowa społeczeństwa jadła to co oni to byłoby dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
26 minut temu, Gość Vegelover napisał:

Jak zwykle jakas durna propaganda przemyslu miesnego... nawet gdyby bylo w tym odrobine prawdy I rosliny posiadały jakiś system nerwowy, wyobraź sobie, że tony roślin zjadane są przez zwierzęta przeznaczone na ubój... 🙄 tak wiec mięsożercy krzywdzą i rośliny i zwierzęta według tej logiki. W każdym razie większość zwierząt zabijanych na ubój jest w wielu dziecięcym można powiedzieć, wiedziałaś ze taka krowa mogła by żyć ok 20 lat? Ale najpierw przez piec lat eksploatowana jest dla przemysłu nabialowego a potem idzie na hamburgery. Mnie obrzydza fakt ze tak się je w domu lekarzy, mięcho, sery, jaja... wola o pomstę do nieba, tacy nowocześni i oczytani a nie wiedza ze WHO zaleca dietę roślinna jako najzdrowsza dietę? W życiu bym nic u Nikoli nie zjadła. 

Ja tam też nie jestem za mg, ale bez przesady zaglądać komuś do talerza. Każdy żyje jak chce. Jeden jest wege, drugi je mięso i co Ci do tego? Tak jak można się u niej przyczepić do wielu rzeczy tak nigdy bym nie pomyślała, żeby jej zarzucić, że je mięso. No ludzie.. są chyba jakieś granice. 

Jest takie przysłowie "żyj i daj żyć innym!" W tym przypadku zalecane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakaś
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja tam też nie jestem za mg, ale bez przesady zaglądać komuś do talerza. Każdy żyje jak chce. Jeden jest wege, drugi je mięso i co Ci do tego? Tak jak można się u niej przyczepić do wielu rzeczy tak nigdy bym nie pomyślała, żeby jej zarzucić, że je mięso. No ludzie.. są chyba jakieś granice. 

Jest takie przysłowie "żyj i daj żyć innym!" W tym przypadku zalecane. 

Dokładnie tak! Bez przesady....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
59 minut temu, Gość Vegelover napisał:

Jak zwykle jakas durna propaganda przemyslu miesnego... nawet gdyby bylo w tym odrobine prawdy I rosliny posiadały jakiś system nerwowy, wyobraź sobie, że tony roślin zjadane są przez zwierzęta przeznaczone na ubój... 🙄 tak wiec mięsożercy krzywdzą i rośliny i zwierzęta według tej logiki. W każdym razie większość zwierząt zabijanych na ubój jest w wielu dziecięcym można powiedzieć, wiedziałaś ze taka krowa mogła by żyć ok 20 lat? Ale najpierw przez piec lat eksploatowana jest dla przemysłu nabialowego a potem idzie na hamburgery. Mnie obrzydza fakt ze tak się je w domu lekarzy, mięcho, sery, jaja... wola o pomstę do nieba, tacy nowocześni i oczytani a nie wiedza ze WHO zaleca dietę roślinna jako najzdrowsza dietę? W życiu bym nic u Nikoli nie zjadła. 

Proponuje zajrzeć do piramidy żywności, mięso nie jest wyeliminowanie. Niech każdy je jak chce. Masz artykuł, nie mówię, ze rośliny cierpią, ale ze ktoś opublikował takie wyniki swojej pracy, badania pochodzą z Uniwersytetu Missouri: 

https://www.focus.pl/artykul/rosliny-czuja-bol-wyniki-tego-badania-jeszcze-bardziej-zblizaja-je-do-zwierzat-wideo

https://mobile.natemat.pl/121759,uwaga-weganie-i-wegetarianie-naukowcy-oglosili-ze-rosliny-czuja-kiedy-sa-zjadane

https://www.google.pl/amp/s/businessinsider.com.pl/lifestyle/jedzenie/czy-rosliny-czuja/4y6zpcx.amp

Bezprosredni link do opisu badania, po angielsku https://munews.missouri.edu/news-releases/2014/0701-plants-respond-to-leaf-vibrations-caused-by-insects’-chewing-mu-study-finds/

W google scholar pełno takich artykułów. 

Wniosek jest taki, chcesz jeść, zabijasz. Obowiązuje to i w życiu ludzi i w życiu zwierząt 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MG dla gł.upoli

Ale jazda,nikolka mowi ze burza i schowaly sie pod drzewem,na koniec snapa slychac jak te z mopem na glowie mowi '...bo pomysla...',nikolka od razu robi snapa ze nie ma burzy tylko deszcz...po czym jest kolejny snap na powaznie,z przeslaniem ze pod drzewem w czasie burzy sie nie chowamy!kogo ona ma za ...ow?chyba z nia jest cos nie tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rks

Dżewem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościnnie
10 minut temu, Gość Rks napisał:

Dżewem?

Nie można pod "dżewem",  trzeba być na otwartej "przeszczeni" 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiocha
8 minut temu, Gość Gościnnie napisał:

Nie można pod "dżewem",  trzeba być na otwartej "przeszczeni" 😂😂😂

Najlepiej moze na szczycie góry,otwarta przeszczen w sam raz,nikolka sprobujesz?...🤦🏼‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hol
Dnia 26.07.2019 o 13:47, Gość Gość napisał:

 

Niech ktoś z bliskich osób powie Ali, że te włosy to jest porażka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daj
17 minut temu, Gość Wiocha napisał:

Najlepiej moze na szczycie góry,otwarta przeszczen w sam raz,nikolka sprobujesz?...🤦🏼‍♀️

Ni ko la! Ni ko la! 😄😄😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×