Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marbor

Mamaginekolog

Polecane posty

Gość Gość

Podoba wam się ta kurtka, którą się tak zachwycały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

Tak jak fanka Natalii nie jestem, tam muszę przyznać że jej córka jest przeurocza i taka grzeczna.  Zresztą oni jej cały czas tłumaczą co wolno a co nie, także zupełnie inne wychowanie. 

A z tym oznaczaniem to faktycznie przesada. Jak myślicie dla do robiła te słodkie że darmo? Ze tak ją promuja? Ja to zawsze się  nas tym zastanawiam czy jak robi dla znanych  osób to bierze za to pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

Miało być czy Ula  robiła za darmo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka

Oglądałam relację z przyjęcia z coraz bardziej rosnącym poczuciem żenady. I nie chodzi mi tylko o zachowania Nicoli, ale o całokształt. Piszcząco-jęczącą Ania i goście, dla których najważniejszy jest lans. Koszmar! A szczytem już wydał mi się moment z tortem i śpiewaniem Melodyjce „100 lat” i kolejka mamusiek z telefonami w rękach... No w głowie się nie mieści. Biedne dzieci, wszystkie obecne na „kinder party” dla zepsutych dorosłych. Masakra! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Obejrzałam story u Ani i faktycznie MG strasznie wygląda bez filtrow i nagrywana z innej perspektywy niż nagrywa sama. Ramiona sztangisty, nogi galaretka, brak makijażu, spuchnięta twarz, włosy jakby z łóżka wstała, odkryte odstajace ucho. Normalna babka jak tysiace na ulicach, ale kreuje się na pieknosc, a w towarzystwie Ani i Natalii bardzo słabo wygląda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Zaleci hejtem... ale rzeczywiście M. wyszła na taką niezadbaną w porównaniu do gości Anny. Ale! Tam większość to modelki i takie celebrytki.

A tu... wystające ramiączka, kiecka bardzo kusa. Ja wiem, że Garden Party i w ogóle ale mimo wszystko ja bym się  tak nie ubrała.  Ona widocznie dobrze się czuje w takich podomkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
21 minut temu, Gość Asia napisał:

Tak jak fanka Natalii nie jestem, tam muszę przyznać że jej córka jest przeurocza i taka grzeczna.  Zresztą oni jej cały czas tłumaczą co wolno a co nie, także zupełnie inne wychowanie. 

A z tym oznaczaniem to faktycznie przesada. Jak myślicie dla do robiła te słodkie że darmo? Ze tak ją promuja? Ja to zawsze się  nas tym zastanawiam czy jak robi dla znanych  osób to bierze za to pieniądze?

Pewnie nie bierze, bo tylu obserwujących ilu jej przybędzie to każdych pieniędzy jest warte. Ale mnie tez zawsze zastanawia, że dla „zwykłaków” to Urszi ma terminy za rok, a dla instacelebrytow zawsze znajdzie czas... tak jak na „wesele” wydawnictwa u Nikoli, które Nikola wymyslila spontanicznie, wiec nie miała szans na wcześniejszą rezerwację terminu u Uli. No ale to jest właśnie hipokryzja z Instagrama, o której jedna z Was wyżej pisała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lans
11 godzin temu, Gość Seriously napisał:

Zobaczcie na IS męża Natalii Siwiec jak Roger wbiega w niego i w Mię... no ale przecież MG nie zwraca mu uwagi nawet jeśli on klepie inne kobiety po pośladkach, tylko się śmieje. Faktycznie „mądrego” ma synka.

Po co ma rogera pilnowac,przeciez Mariusz go moze pilnowac😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

A jak Ty byś się zachowywała, gdyby urodziła Cię kobieta z telefonem zamiast twarzy 😂😂😂. Przecież te dzieci nawet nie wiedzą jak ich mama wygląda! Nawet jak na nie patrzy to trzymając komórkę przy gębie 🤦🏻‍♀️

Racja,,bo to nawet nie jest wychowanie bezstresowe,to dziecko jest zostawione samo sobie. Nie zna zasad i granic, dla matki ważniejsze jest nagranie kolejnego story, niż wychowanie dziecka. Nawet na spacerze nie potrafi się wyłączyć , tylko cały czas z przyklejonym telefonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Agnieszka napisał:

Oglądałam relację z przyjęcia z coraz bardziej rosnącym poczuciem żenady. I nie chodzi mi tylko o zachowania Nicoli, ale o całokształt. Piszcząco-jęczącą Ania i goście, dla których najważniejszy jest lans. Koszmar! A szczytem już wydał mi się moment z tortem i śpiewaniem Melodyjce „100 lat” i kolejka mamusiek z telefonami w rękach... No w głowie się nie mieści. Biedne dzieci, wszystkie obecne na „kinder party” dla zepsutych dorosłych. Masakra! 

I Nicole pidrwsza sie pchala, aby filmowac ten moment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Lans napisał:

Po co ma rogera pilnowac,przeciez Mariusz go moze pilnowac😂

No wlasnie i tu jest roznica. Mariusz caly czas chodzi za Mia i jej pilnuje, Roger biegal caly czas i w pewnym momencie, nie wiem czy to na ig Natalii czy Mariusza bylo widac zniesmacznie na twarzy Natalii po zachowaniu Rogera. A zaloze sie, ze jesacze wielu jego zachowan nie widzielismy, a ludzie pewnie do siebie mowi: "co za dziecko". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

No wlasnie i tu jest roznica. Mariusz caly czas chodzi za Mia i jej pilnuje, Roger biegal caly czas i w pewnym momencie, nie wiem czy to na ig Natalii czy Mariusza bylo widac zniesmacznie na twarzy Natalii po zachowaniu Rogera. A zaloze sie, ze jesacze wielu jego zachowan nie widzielismy, a ludzie pewnie do siebie mowi: "co za dziecko". 

Jak to „co za dziecko”? Dziecko „gwiazdy”, która uwierzyła w swoją boskość! JEJ dziecko nie musi być wychowywane przecież! Nie wiem czy słuchaliście jak opowiadała o jej ulubionych stacjach radiowych. Już abstra...ąc od stacji discopolo, to mówiła o radiu PIN, którego już nie ma i zastanawiała się, czy nie powinna go reaktywować, tak jak to zrobiła z pomadkami „tint”, które przecież stały się dzięki niej „hitem” 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
13 minut temu, Gość Gosc napisał:

mówiła o radiu PIN, którego już nie ma i zastanawiała się, czy nie powinna go reaktywować, tak jak to zrobiła z pomadkami „tint”, które przecież stały się dzięki niej „hitem” 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

No tak, nie ma jeszcze nic dla najmłodszego synka - może Bibek PIN FM 😜😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Obejrzałam story u Ani i faktycznie MG strasznie wygląda bez filtrow i nagrywana z innej perspektywy niż nagrywa sama. Ramiona sztangisty, nogi galaretka, brak makijażu, spuchnięta twarz, włosy jakby z łóżka wstała, odkryte odstajace ucho. Normalna babka jak tysiace na ulicach, ale kreuje się na pieknosc, a w towarzystwie Ani i Natalii bardzo słabo wygląda. 

I do tego przygarbiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Pewnie nie bierze, bo tylu obserwujących ilu jej przybędzie to każdych pieniędzy jest warte. Ale mnie tez zawsze zastanawia, że dla „zwykłaków” to Urszi ma terminy za rok, a dla instacelebrytow zawsze znajdzie czas... tak jak na „wesele” wydawnictwa u Nikoli, które Nikola wymyslila spontanicznie, wiec nie miała szans na wcześniejszą rezerwację terminu u Uli. No ale to jest właśnie hipokryzja z Instagrama, o której jedna z Was wyżej pisała...

Dokładnie tak!!! Tak samo ktoś napisał, że znanym insta koleżankom to zawsze odpisuje.  Takie kółko wzajemnej adoracji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomidorowa

Pudelek napisał o urodzinach Melody, a w komentarzach pod artykułem sporo na temat naszej Nikolki. Czyli nie tylko my tutaj mamy takie zdanie jakie mamy na jej temat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maślanka
8 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Tez to widziałam, mały dzikusek z niego jest. Bezstresowe wychowanie, nikolko poczytaj o tym jak potem takie dzieci nie potrafią się odnaleźć w społeczeństwie i ładują u psychiatry. Nawet ostatnio był artykuł Ofiary bezstresowego wychowania , dzisiaj leczą się w szpitalach psychiatrycznych.

To i tak jeszcze nie najgorzej. Często w przyszłości popadają w konflikty z prawem, bo nie znają granic i mysla ze nie ma w życiu żadnych ograniczeń i wszystko im wolno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka
12 godzin temu, Gość AnaLeticia napisał:

Mnie dziwi dlaczego Roger mówi o swoim ojcu KUBA... przecież dziecko powinno zwracać się do rodziców mamo, tato a nie po imieniu.

Do niej już zaczęło mówić mama ginekolog Hahaha. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Najkolce nie przeszkadza oczywiście ze siwcowa twierdzi ze nie ma czegoś takiego jak rak skory. Widać ze jak ktoś ma kase to niezależnie od tego co ma w głowie najkola będzie z nim trzymać sztamę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczuszka

One sobie tak wzajemnie tyłki liżą bo maja w tym interes. Wszystko jest na pokaz i ręka rękę myje, jedna poleca druga, reklamują się na wzajem itp. Ale gdyby jedna skasowała instagrama albo zachorowała reszta zapomniałaby o niej na drugi dzien. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mickezy
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Pewnie nie bierze, bo tylu obserwujących ilu jej przybędzie to każdych pieniędzy jest warte. Ale mnie tez zawsze zastanawia, że dla „zwykłaków” to Urszi ma terminy za rok, a dla instacelebrytow zawsze znajdzie czas... tak jak na „wesele” wydawnictwa u Nikoli, które Nikola wymyslila spontanicznie, wiec nie miała szans na wcześniejszą rezerwację terminu u Uli. No ale to jest właśnie hipokryzja z Instagrama, o której jedna z Was wyżej pisała...

Dokładnie. Dla tych z których coś mogą mieć to się starają, a reszta to dla nich śmieci. Tak samo Najkolka. Odpisuje tylko tym z których coś ma. Reszta fanek to nic nie warte No name -y na które nie warto tracić nawet sekundy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Melody jest 4 dni starsza czy młodsza od Bibka? I kiedy impreza urodzinowa Bibka jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
26 minut temu, Gość Mirka napisał:

Do niej już zaczęło mówić mama ginekolog Hahaha. 

*gEnikolog bo ginekolog nie umie powiedzieć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Melody jest 4 dni starsza czy młodsza od Bibka? I kiedy impreza urodzinowa Bibka jest?

Metody urodzinki były chyba na tydzień wcześniej urządzane. Skura o tym mówiła. Bibek się urodził 18go bodajże 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
45 minut temu, Gość Maślanka napisał:

To i tak jeszcze nie najgorzej. Często w przyszłości popadają w konflikty z prawem, bo nie znają granic i mysla ze nie ma w życiu żadnych ograniczeń i wszystko im wolno. 

Tak, to prawda. Takie dzieci myślą ,  ze wszystko im wolno. Smutne to, nie chciałabym się w takim domu wychowywać. Oprócz tego, matka z wiecznym telefonem w ręku, sprzedająca cała intymność. Skąd ma dziecko znać granice , jak sama matka ich nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda
13 minut temu, Gość Gosc napisał:

Tak, to prawda. Takie dzieci myślą ,  ze wszystko im wolno. Smutne to, nie chciałabym się w takim domu wychowywać. Oprócz tego, matka z wiecznym telefonem w ręku, sprzedająca cała intymność. Skąd ma dziecko znać granice , jak sama matka ich nie ma.

Oglądałam fragmenty tego przyjęcia. Straszne, żenujące, wszystko dla kasy. Biedne dzieci, odarte z dzieciństwa.

Wszystko na pokaz, nie dla dzieci.

Cały ten IG to jedno wielkie g...ówno.

 

A nasza Nicola, no cóż, rzeczywiście stara, brzydka i gruba. I znowu w nocnej koszuli. Klasy nie kupisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dysmózg

Widzieliście już opis do najnowszego zdjęcia nt. artykułu? Jak zawsze - za trudne dla plebsu. Nikolka najmądrzejsza, a jej followersi to ...e i ciemnogród 🤷🏼‍♀️ I jeszcze ta szpileczka: „myślałam ze każdy wie ze serce płodowe jest inne, a okazuje się ze 86% z was nie uważało na biologii” 😂 nie no, ja wysiadam 🤦🏼‍♀️🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
15 minut temu, Gość dysmózg napisał:

Widzieliście już opis do najnowszego zdjęcia nt. artykułu? Jak zawsze - za trudne dla plebsu. Nikolka najmądrzejsza, a jej followersi to ...e i ciemnogród 🤷🏼‍♀️ I jeszcze ta szpileczka: „myślałam ze każdy wie ze serce płodowe jest inne, a okazuje się ze 86% z was nie uważało na biologii” 😂 nie no, ja wysiadam 🤦🏼‍♀️🤪

Ja myślałam, że każdy Polak mówi włączać, a tu się okazuje, że nawet słynne instagramerki mówią włanczać. 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość dysmózg napisał:

Widzieliście już opis do najnowszego zdjęcia nt. artykułu? Jak zawsze - za trudne dla plebsu. Nikolka najmądrzejsza, a jej followersi to ...e i ciemnogród 🤷🏼‍♀️ I jeszcze ta szpileczka: „myślałam ze każdy wie ze serce płodowe jest inne, a okazuje się ze 86% z was nie uważało na biologii” 😂 nie no, ja wysiadam 🤦🏼‍♀️🤪

Ja myślę, że gdyby ankieta brzmiała: czy wiecie, że układ krążenia płodu i układ krążenia po porodzie jest inny każdy odpowiedzialby POPRAWNIE.  Tak zadane pytanie wprowadziło w błąd bo serce jako narząd (jego wyglad) nie jest mocno inne niż po porodzie, ale jego praca i układ krążenia już tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
47 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ja myślałam, że każdy Polak mówi włączać, a tu się okazuje, że nawet słynne instagramerki mówią włanczać. 😂😂😂

😱😱😱😱 

 

To ktoś jeszcze mówi wlanczac i pszeczkole...???

 

A myślałam, że już nikt tak nie mówi, bo to obciach i przeżytek... Ale cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×