Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marbor

Mamaginekolog

Polecane posty

Gość Gość

Ktos tu pisal, ze Nicole ma w miare ladne nogi, to chyba nie widzial story u Ani. Jeszcze to zdjecie, które Nicole dodala z Natalia, Ania i jakas kobieta i podpisala, ze ale ma ladne zdjecie, no byloby ladne gdyby jej na tym zdjeciu nie bylo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Anka napisał:

Najkolce nie przeszkadza oczywiście ze siwcowa twierdzi ze nie ma czegoś takiego jak rak skory. Widać ze jak ktoś ma kase to niezależnie od tego co ma w głowie najkola będzie z nim trzymać sztamę. 

No a co miała zrobić? Wyjść z imprezy powiedzieć, że nie chce z nią foty? Tez mam w rodzinie antyszczepionkowcow i co mam zrobić, wyjść z komunii czy innej uroczystości? Odchodzę od stołu  jak zaczynają piep*rzyc durnoty, bo rozmowa do niech nie dociera a mnie telepie z tych głupot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nicolka dziś „dobrze ze piszecie mi uszczypliwe komentarze, będę miała większy rozgłos dzięki hejterom”

... Nicolka za kilka dni pewnie pogadanka o hejcie i dlaczego to ja wszyscy ciagle hejtuja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jezuuu zobaczcie sobie jak naprawdę wyglada Najkolka bez swoich sprawdzonych „trików” 😳😳😳. U whatannawears na stories jedno z ostatnich zdjęć jak trzyma Melodyjkę... to są te wasze szczupłe nogi... bo, że to szafa trzydrzwiowa z rękami sztangistki to już wiemy 🤭🤭🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dora
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Melody jest 4 dni starsza czy młodsza od Bibka? I kiedy impreza urodzinowa Bibka jest?

MG trzyma reke na pulsie,na insta jest info kiedy bibka urodziny😂😂ale jazda ona jest HITEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Dora napisał:

MG trzyma reke na pulsie,na insta jest info kiedy bibka urodziny😂😂ale jazda ona jest HITEM

Teraz musi się postarać i zrobić równie „instagramową” imprezkę urodzinową 😱😱😱. Co prawda my tego i tak nie zrozumiemy 😂, ale to będzie HIT 🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
55 minut temu, Gość Gość napisał:

 

 

2 godziny temu, Gość magda napisał:

Oglądałam fragmenty tego przyjęcia. Straszne, żenujące, wszystko dla kasy. Biedne dzieci, odarte z dzieciństwa.

Wszystko na pokaz, nie dla dzieci.

Cały ten IG to jedno wielkie g...ówno.

 

A nasza Nicola, no cóż, rzeczywiście stara, brzydka i gruba. I znowu w nocnej koszuli. Klasy nie kupisz...

A mnie zastanawia gdzie tam były atrakcje dla dzieci - skoro to impreza urodzinowa. Bo ja nie widziałam zadnych. Dwa baloniki jako dekoracja, łapacz snów , fotel wilinowy to wszystko dekoracja pod zdjecia. Dzieci w wieku Rogera nie miały co tam robić. Dla dzieci były dwa małe namioty tippi i położone koce z poduszkami . Co Roger i dzieci w wieku 3-4 lata miały tam robić ? Siedzieć jak roczniak?.Rozumiem że solenizantka skończyła roczek ale nikt nie zainteresował się starszymi dziećmi które mogły się tam po jakimś czasie po prostu nudzić.

Słodycze pod zdjęcia na Instagrama czy to w ogóle smaczne jest? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnaLeticia

Rodzice Melody są Polakami obydwoje?

jak zabawnie brzmi Melodyjka... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość AnaLeticia napisał:

Rodzice Melody są Polakami obydwoje?

jak zabawnie brzmi Melodyjka... 

Polakami, ale urodziła się w Nowym Jorku. Oboje są podróżnikami, chcieli, żeby miała międzynarodowe imię. Mnie akurat się podoba, zważywszy na tryb ich życia. W przeciwieństwie do batona z Lidla od Najkolki - dla niej wyróżniające się imię to jedna gwarancja bycia oryginalnym - zanim coś powiecie - sama to napisała w poście na insta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość AnaLeticia napisał:

Rodzice Melody są Polakami obydwoje?

jak zabawnie brzmi Melodyjka... 

Tak, a imię brzmi Melody Imaan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość AnaLeticia napisał:

Rodzice Melody są Polakami obydwoje?

jak zabawnie brzmi Melodyjka... 

Tak, mala nazywa sie Melody Imaan Warmuż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

O boże zobaczyłam to zdj u Anki skury widać czarno na białym że jest poprostu zaniedbana kompletnie nie umie się ubrać uczesacvumalowac i wygląda na 45 lat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ktos tu pisal, ze Nicole ma w miare ladne nogi, to chyba nie widzial story u Ani. Jeszcze to zdjecie, które Nicole dodala z Natalia, Ania i jakas kobieta i podpisala, ze ale ma ladne zdjecie, no byloby ladne gdyby jej na tym zdjeciu nie bylo. 

Ona ładne nogi, widziałam właśnie na story. Grube i cellulit widać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss MG
1 godzinę temu, Gość Ania napisał:

O boże zobaczyłam to zdj u Anki skury widać czarno na białym że jest poprostu zaniedbana kompletnie nie umie się ubrać uczesacvumalowac i wygląda na 45 lat 

Oj nie nie,na pewno zazdrosc przez Ciebie przemawia albo nie rozumiesz stylu wyzszych sfer😉😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak jej laski cisną pod ostatnim postem haha; myślała, że błyśnie dowcipem, a tu klops! Sama miała jedną lekcję polskiego, nic o ojczystym języku nie wie, ale złośliwość wobec czytelniczek to jej drugie ja! Jak to jej jedna napisała, że oczywiście oszołomione madki i tak staną za nią murem, choćby je gooownem oblała, ale jeżeli chce czytelniczek erudytek, to wypadałoby odrobinę ogłady do tej swojej wiejskiej łepetyny wlać... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ehh

No i ok. Wg niej nikt nie uważał na biologii... Ale! Za to 99% z nas chodziła na lekcje polskiego 😉

Przynajmniej nie chodziliśmy do "przeczkoli" , włączamy wszystko co chcemy i... potrafimy używać "-" (myślnika, nie "przerwy"). 

Czy ten komentarz jest podły i wredny... 

Mnie byłoby po prostu głupio nie znać języka. Przecież nawet taki obcokrajowiec uczy się, żeby być zrozumianym i nie doprowadzać do sytuacji, gdzie ktoś się z niego wyśmiewa. 

Przepraszam Cię Nicole, ale mając już jakieś "grosze" na koncie może warto zainwestować w korepetycje i zabłysnąć poprawną wymową za rok? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda
2 godziny temu, Gość Ania napisał:

O boże zobaczyłam to zdj u Anki skury widać czarno na białym że jest poprostu zaniedbana kompletnie nie umie się ubrać uczesacvumalowac i wygląda na 45 lat 

co najmniej na 45 lat, okropna baba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda
4 minuty temu, Gość Ehh napisał:

No i ok. Wg niej nikt nie uważał na biologii... Ale! Za to 99% z nas chodziła na lekcje polskiego 😉

Przynajmniej nie chodziliśmy do "przeczkoli" , włączamy wszystko co chcemy i... potrafimy używać "-" (myślnika, nie "przerwy"). 

Czy ten komentarz jest podły i wredny... 

Mnie byłoby po prostu głupio nie znać języka. Przecież nawet taki obcokrajowiec uczy się, żeby być zrozumianym i nie doprowadzać do sytuacji, gdzie ktoś się z niego wyśmiewa. 

Przepraszam Cię Nicole, ale mając już jakieś "grosze" na koncie może warto zainwestować w korepetycje i zabłysnąć poprawną wymową za rok? 

Nikolo, to wiocha i chamstwo być Polką, mieszkać ponad 30 lat w ojczystym kraju i nie umieć poprawnie mówić i pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Ooooo

 Poważnie ?! Nie rozumiesz stylu   "wyzszych sfer " to tym lepiej .

Wybieraj radość I zabawy , przeżyj razem ze swoimi dzieciaczkami, to największy prezent dla dzieci jak i dla samej Ciebie !

To wszystko inne jest nieważne  , a ten lukier cukier  najgorszy jak i ta gotowa zabawka urodznowa.

Zabawy to się tworzy razem , a to są najcenniejsze momenty dla dzieci i rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie da się. Po prostu nie da się na tego spucha zarozumiałego bez krztyny pokory, wyczucia, kultury i klasy patrzeć. Leci unfollow. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 2.08.2019 o 21:41, Gość Ida napisał:

 

A co dostała Melodyjka od MG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozkminka

Czy ktoś wie, czy jak kogoś blokuje to od razu jest "wydalony" z listy obserwujących? 

Może ona ma kilka tyś zablokowanych A liczących się jako obserwujący. ? 

Jak to jest ? 

W ogóle jakby tak te osoby, które jej nie do końca popierają nagle przestały obserwować to ciekawe ile by ubyło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nygus
7 godzin temu, Gość dysmózg napisał:

Widzieliście już opis do najnowszego zdjęcia nt. artykułu? Jak zawsze - za trudne dla plebsu. Nikolka najmądrzejsza, a jej followersi to ...e i ciemnogród 🤷🏼‍♀️ I jeszcze ta szpileczka: „myślałam ze każdy wie ze serce płodowe jest inne, a okazuje się ze 86% z was nie uważało na biologii” 😂 nie no, ja wysiadam 🤦🏼‍♀️🤪

Ja mialam tylko jedna lekcje biologii,wiec sory jestem usprawiedliwiona na wieki😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
16 minut temu, Gość Rozkminka napisał:

Czy ktoś wie, czy jak kogoś blokuje to od razu jest "wydalony" z listy obserwujących? 

Może ona ma kilka tyś zablokowanych A liczących się jako obserwujący. ? 

Jak to jest ? 

W ogóle jakby tak te osoby, które jej nie do końca popierają nagle przestały obserwować to ciekawe ile by ubyło. 

Nie, jak ona kogoś blokuje to bywa jej z obserwujących automatycznie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Miss MG napisał:

Oj nie nie,na pewno zazdrosc przez Ciebie przemawia albo nie rozumiesz stylu wyzszych sfer😉😂😂

I ta opaska 🤔😱😰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość Akademia

„myślałam ze każdy wie ze serce płodowe jest inne,,,,,

Co za braki z anatomii i fizjologii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość Ania napisał:

O boże zobaczyłam to zdj u Anki skury widać czarno na białym że jest poprostu zaniedbana kompletnie nie umie się ubrać uczesacvumalowac i wygląda na 45 lat 

Conakmniej😂 A pasowała tam jak wół do karety. Dopiero na tle tych innych „gwiazd” nikolka wyglądała jak baba ze wsi. Przy czym, nie chce ubliżać nikomu ze wsi .😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooooooooooo

Jakaś dziś taka małomówna 😂 ostatni snap 6 godzin temu... Hmm 😫😒😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nsjdh
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

A co dostała Melodyjka od MG?

Pewnie stos gadżetów z RP które później będą pokazane na innych instagramach i zareklamowane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Polakami, ale urodziła się w Nowym Jorku. Oboje są podróżnikami, chcieli, żeby miała międzynarodowe imię. Mnie akurat się podoba, zważywszy na tryb ich życia. W przeciwieństwie do batona z Lidla od Najkolki - dla niej wyróżniające się imię to jedna gwarancja bycia oryginalnym - zanim coś powiecie - sama to napisała w poście na insta. 

Melody Warmuz strasznie światowe 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×