Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marbor

Mamaginekolog

Polecane posty

Gość Gość gość wedle
Dnia 13.08.2019 o 16:13, Gość Gość napisał:

A ja się cieszę, że ludzie wpłacają kasę na fundację. Na pohybel hejterom 😁😁😁

TO NIE NA POHYBEL TYLKO REALIA .

Jak można wpłacać na konto jakiejkolwiek  fundacji, na niewiadomo na co, która nie upublicznia w internecie STATUTU ze szczegółami działalności obligatoryjnej statutowej ,działalności płatnej i w statucie z wypisaniem cen, płatności, orzeczenia z podpisem upubliczniania pełnych raportów finansowych, rachunkowości i dużo więcej.

 

 W miesięczniku „Sprawy Nauki” prof. J.H. jeden z inicjatorów ustawy o działalności pożytku publicznego mówił– Coraz częściej pożytek publiczny poddaje się mechanizmom rynkowym. Istnieją takie OPP, które są wręcz fikcją i służą jedynie do transferowania pieniędzy, a nie do realizacji celów statutowych”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia

Moim zdaniem nicola jest trochę niestabilna emocjonalnie. Jednego dnia wykrzykuje czerwona ze złości „zniszczę cię hejterze” itp. a drugiego tańczy z cała rodzinka uśmiechnięta i szczęśliwa. Może ona jest przemęczona stad ta chwiejność emocjonalna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg
2 godziny temu, Gość Aga napisał:

Może zobaczyły że Nicola też ma uczucia i że zgłoszenie strony Fundacji imienia zmarłego syna to już cios poniżej pasa.  Nicole pokazała że szybko się pozbiera po tym a w komentarzach napisała że prawnicy cały czas zbierają dowody  na obrażanie jej , nie powiedziała gdzie więc  być może tu również :-).

 

Jak narazie nie ma dowodów że zgłosił to jakiś hejter, więc to oszczerstwa 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Na kafeterii nikomu nic nie zrobi. Po pierwsze w porównaniu z fb tu wypowiedzi podpadajace pod definicje hejtu można policzyć na palcach obu rąk. Po drugie tu są moderatorzy i na nich spoczywa obowiązek kasowania komentarzy obraźliwych i mających znamiona przestępstwa. Na fb jest inaczej, tam administrujace grupą spokojnie mogą ponieść jakąś odpowiedzialność. Aczkolwiek wątpię że coś poważnego im grozi. Trochę gorzej jeśli nie stać ich na pożądnego prawnika. Pewnie Nicole będzie żądała w ramach zadośćuczynienia wpłaty na swoją fundacje. A statut może się wkrótce pojawi. 

Myślę, że ona kiepsko jednak znosi to, że jest nielubiana i chce aby ktoś dla przykładu poniósł karę, ale sądzę, że niektórych bardziej to rozjuszy. Ciekawe, że żaden prawnik nie polecił jej zatrudnienia firmy PR, która poprawiłaby jej wizerunek. Długofalowo lepiej by na tym wyszła niż ciagajac w zemście ludzi po sądach. Wg jej opinii hejt jest tylko dlatego, że ludzie nie mogą znieść jej sukcesu. Ale powinno dać jej do zrozumienia, że wiele osób osiąga sukces dorobkiem internetowym i nie ma na nie hejtu albo nie w takim wymiarze. Problem wg mnie jest w jej usposobieniu: dużo gada bez przemyślenia wcześniejszego swoich wypowiedzi, nakręca się, krzyczy, grozi, mówi, że ma twardą skórę i jak to jej nic nie rusza, a mowa ciała pokazuje coś odwrotnego. Zapomina, że obserwuje ją 500tys ludzi, takie histerie, egzaltacje nie powinny mieć miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A ja mysle, ze chociaz mialaby wyjsc z siebie to ukarze administratorki antyfanow dla przykladu. Ma pieniadze i mozliwosci, stac ja na dobrych prawnikow. Moze antyfani tez zrzute zrobia na prawnikow ale widzac jak gryza sie miedzy soba raczej watpliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbshsj
17 minut temu, Gość Gosc napisał:

A ja mysle, ze chociaz mialaby wyjsc z siebie to ukarze administratorki antyfanow dla przykladu. Ma pieniadze i mozliwosci, stac ja na dobrych prawnikow. Moze antyfani tez zrzute zrobia na prawnikow ale widzac jak gryza sie miedzy soba raczej watpliwe

Żeby kogoś zaskarżyć trzeba mieć za co. Żaden prawnik nawet za miliony monet nie podejmie się ścigania anonima, który napisał, ze jego zdaniem nicola jest gruba, chuda, brzydka czy jakastam. Niestety ale teraz każdemu wolno wyrażać swoje zdanie. Tu na Kafe raczej nie ma hejtu jedynie nieprzychylne opinie a na grupie na fb to nie wiem co się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idia
3 minuty temu, Gość Bbshsj napisał:

Żeby kogoś zaskarżyć trzeba mieć za co. Żaden prawnik nawet za miliony monet nie podejmie się ścigania anonima, który napisał, ze jego zdaniem nicola jest gruba, chuda, brzydka czy jakastam. Niestety ale teraz każdemu wolno wyrażać swoje zdanie. Tu na Kafe raczej nie ma hejtu jedynie nieprzychylne opinie a na grupie na fb to nie wiem co się dzieje

Mysle, ze pisanie pod imieniem i nazwiskiem na fb, ze jej dxieci sa niedorozwiniete, ze kiepski z niej lekarz bo poronila, ze jej rodzina to zlodzieje to sa co najmniej pomowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda
23 minuty temu, Gość Bbshsj napisał:

Żeby kogoś zaskarżyć trzeba mieć za co. Żaden prawnik nawet za miliony monet nie podejmie się ścigania anonima, który napisał, ze jego zdaniem nicola jest gruba, chuda, brzydka czy jakastam. Niestety ale teraz każdemu wolno wyrażać swoje zdanie. Tu na Kafe raczej nie ma hejtu jedynie nieprzychylne opinie a na grupie na fb to nie wiem co się dzieje

No pewnie, że nie. Sądy są zawalone poważnymi sprawami, a nie jakimiś urojeniami mg i tym, że tu piszemy i krytykujemy ją. Każdy ma prawo do krytyki i nie jest to karalne.

Nikt nie dostanie wyroku, że napisze, iż mg jest brzydka, staro wygląda, lub zarabia na ludzkiej głupocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda
6 godzin temu, Gość Iga napisał:

Ktoś je postraszył sztabem prawników mg i natychmiast zamilkły. Ewentualnie spędzają dzisiejsze święto w gronie rodziny zamiast na kafeterii. 

Strasznie się boimy tego sztabu prawników. Wsadzą nas do więzienia wszystkie, że kręcimy sobie bekę z mg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ricka.o
1 godzinę temu, Gość magda napisał:

No pewnie, że nie. Sądy są zawalone poważnymi sprawami, a nie jakimiś urojeniami mg i tym, że tu piszemy i krytykujemy ją. Każdy ma prawo do krytyki i nie jest to karalne.

Nikt nie dostanie wyroku, że napisze, iż mg jest brzydka, staro wygląda, lub zarabia na ludzkiej głupocie.

Szkoda że nikt nie dostanie wyroku. Może jakby takie "krytyczki" od siedmiu boleści musiały zapłacić słone kary za te chore komentarze to by się zastanowiły następnym razem czy warto wylewać w internecie swoje umysłowe pomyje. Chory świat, w którym można wylewać takie szambo na kogoś bez konsekwencji. Ale cóż, ludzie którzy tak "krytykują" i "wyrażają własne opinie" w internecie przeważnie nie są też dobrymi ludźmi w realnym życiu, ludzkie ścierwa gnijące wewnętrznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada
1 godzinę temu, Gość magda napisał:

Strasznie się boimy tego sztabu prawników. Wsadzą nas do więzienia wszystkie, że kręcimy sobie bekę z mg:)

Czyli teraz najzwyklejsze prześladowanie i pomówienia nazywamy "kręceniem beki"? Jesteście najzwyczajniej w świecie okrutne, jak dzieci w podstawówce wyśmiewające się z kogoś - tylko te dzieci nie zdają sobie jeszcze sprawy z tego że mogą kogoś bardzo zranić na długie lata. A wy, niby dorosłe osoby, a jakbyście się wychowały w buszu z dzikami i nikt was nie nauczył niczego dobrego. Najgorsze chyba jest to że to was śmieszy i jesteście w jakiś chory sposób dumne ze swojego zachowania, a to już zakrawa na socjopatię, skoro czerpiecie satysfakcję z widoku czyjejś krzywdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 godzin temu, Gość Małgosia napisał:

Moim zdaniem nicola jest trochę niestabilna emocjonalnie. Jednego dnia wykrzykuje czerwona ze złości „zniszczę cię hejterze” itp. a drugiego tańczy z cała rodzinka uśmiechnięta i szczęśliwa. Może ona jest przemęczona stad ta chwiejność emocjonalna. 

No raczej nie będzie pokazywać jak płacze na insta story, pamiętaj że ona pokazuje tylko to co chce pokazać. Pewnie według jej toku myślenia tańcząc i udając szczęśliwą wnerwia hejterów, choć uważam że ci mają z niej jeszcze większą polewkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wedlug mnie kobiety hejtujace Nikole sa idealnym materialem na jakis wywod doktorski z psychologii. Dorosle kobiety, ktore znecaja sie nad inna psychicznie, wertuja jej insta dokladnie, znaja jej ksiazki na pamiec twierdzac ze strasznie meczyly sie czytajac 😂 krytykuja jej produkty ale same je kupuja 😂 komentarze na fb" jej koszule sa do du...y, mam 3..." "szminki sie rozpuszczaja, ale mam wszystkie kolory"... gdzie tutaj jej sens i logika...drogie panie, wy po prostu nie mozecie przezyc jej sukcesu, ze sprzedawaniem gaci, pisaniem ksiazek kucharskich z przepisami rosolu udalo jej sie zbudowac imperium. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Wedlug mnie kobiety hejtujace Nikole sa idealnym materialem na jakis wywod doktorski z psychologii. Dorosle kobiety, ktore znecaja sie nad inna psychicznie, wertuja jej insta dokladnie, znaja jej ksiazki na pamiec twierdzac ze strasznie meczyly sie czytajac 😂 krytykuja jej produkty ale same je kupuja 😂 komentarze na fb" jej koszule sa do du...y, mam 3..." "szminki sie rozpuszczaja, ale mam wszystkie kolory"... gdzie tutaj jej sens i logika...drogie panie, wy po prostu nie mozecie przezyc jej sukcesu, ze sprzedawaniem gaci, pisaniem ksiazek kucharskich z przepisami rosolu udalo jej sie zbudowac imperium. 

Chyba normalne, że oceniają posiadając te produkty... nienormalne by było nie mieć, a hejtować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja
3 minuty temu, Gość Patrycja napisał:

Chyba normalne, że oceniają posiadając te produkty... nienormalne by było nie mieć, a hejtować. 

A skoro wiesz co jest wypisywanie na tej grupie na fb, to sama na niej jesteś i to jest doskonały materiał na pracę socjologiczną 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Gość Iga napisał:

Ktoś je postraszył sztabem prawników mg i natychmiast zamilkły. Ewentualnie spędzają dzisiejsze święto w gronie rodziny zamiast na kafeterii. 

Poniosło Cie, juz zbierane są screeny gdzie ratlerki Nikoli życzą dziewczynom śmierci, wypadku, śmierci dziecka... po naprawde konstruktywnej krytyce. Także screeny komentarzy Nikoli pod zdjęciem małej Lilli, granatowo, lekarki w wielkim mieście i innych profili gdzie namiętnie obrażała ludzi, a później napuszczała swoje fanki. Największy hejt robi ona i jej obrończynie. Tutaj jest konstruktywna krytyka, a z racji tego, ze mamy demokracje, mamy tez wolność słowa. To nie jest karalne. Zastanow sie lepiej skąd ta krytyka sie wzięła bo na instagramie jest mnóstwo bardziej zamożnych ludzi od niej i maja spokojne życie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótko mówiąc: Kto sieje wiatr ten zbiera burze, a te teksty o tym, ze stać ja na najlepszych prawników i „Nas” załatwi są absurdalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 minut temu, Milkaaaa014789 napisał:

Krótko mówiąc: Kto sieje wiatr ten zbiera burze, a te teksty o tym, ze stać ja na najlepszych prawników i „Nas” załatwi są absurdalne.

O tak to powiedzenie pasuje do niej idealnie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikro
44 minuty temu, Milkaaaa014789 napisał:

Poniosło Cie, juz zbierane są screeny gdzie ratlerki Nikoli życzą dziewczynom śmierci, wypadku, śmierci dziecka... po naprawde konstruktywnej krytyce. Także screeny komentarzy Nikoli pod zdjęciem małej Lilli, granatowo, lekarki w wielkim mieście i innych profili gdzie namiętnie obrażała ludzi, a później napuszczała swoje fanki. Największy hejt robi ona i jej obrończynie. Tutaj jest konstruktywna krytyka, a z racji tego, ze mamy demokracje, mamy tez wolność słowa. To nie jest karalne. Zastanow sie lepiej skąd ta krytyka sie wzięła bo na instagramie jest mnóstwo bardziej zamożnych ludzi od niej i maja spokojne życie. 

O jakie komentarze mg chodzi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta
45 minut temu, Milkaaaa014789 napisał:

Poniosło Cie, juz zbierane są screeny gdzie ratlerki Nikoli życzą dziewczynom śmierci, wypadku, śmierci dziecka... po naprawde konstruktywnej krytyce. Także screeny komentarzy Nikoli pod zdjęciem małej Lilli, granatowo, lekarki w wielkim mieście i innych profili gdzie namiętnie obrażała ludzi, a później napuszczała swoje fanki. Największy hejt robi ona i jej obrończynie. Tutaj jest konstruktywna krytyka, a z racji tego, ze mamy demokracje, mamy tez wolność słowa. To nie jest karalne. Zastanow sie lepiej skąd ta krytyka sie wzięła bo na instagramie jest mnóstwo bardziej zamożnych ludzi od niej i maja spokojne życie. 

A co ona pisała pod zdjeciem małej Lilli 😮 Tego się nie spodziewałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Patrycja napisał:

Chyba normalne, że oceniają posiadając te produkty... nienormalne by było nie mieć, a hejtować

No dla mnie jest nienormalne twierdzic ze produkty sa do bani i nadal kupowac. Twierdzic ze instaserialu nie da sie czytac i czytac wszystkie czesci 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Patrycja napisał:

A skoro wiesz co jest wypisywanie na tej grupie na fb, to sama na niej jesteś i to jest doskonały materiał na pracę socjologiczną 🙂

A moze mam placone, zeby zbierac materialy? Skad wiesz?😂😂 na pewno nie jestem na tej grupie z przyjemnosci 😂 praca to praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

A jaka była afera z lekarka w wiekim mieście? Lubię ta babeczkę dlatego jestem ciekawa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja
11 minut temu, Gość Gosc napisał:

A moze mam placone, zeby zbierac materialy? Skad wiesz?😂😂 na pewno nie jestem na tej grupie z przyjemnosci 😂 praca to praca

W takim razie życzę więcej przyjemności z pracy i dużo pieniążków. Pewnie musisz kibicować takim hejterom skoro to twoja praca 😉 Ciesz się, źe hejterzy kupują więcej produktów, to może dostaniesz podwyżkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość Magda napisał:

A jaka była afera z lekarka w wiekim mieście? Lubię ta babeczkę dlatego jestem ciekawa. 

Lekarka w wielkim mieście zaczęła używać czerwonych wykrzykników i znaków zapytania tak jak Nikole cos w tym stylu, a ona sie oburzyła, ze ta ja kopiuje cos w tym stylu. Naslala fanki i była afera😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Gość Marta napisał:

A co ona pisała pod zdjeciem małej Lilli 😮 Tego się nie spodziewałam

Ja nie widzialam, ale widzialam screeny jej komentarzy, chodziło o prośbę o udostępnienie, a ona odpisała cos w stylu, ze bedzie sie modliła, ale nie udostępniła i wywołała pod postem aferę. Dziewczyny tutaj napewno wiedza więcej bo na początku wątku tez zostało to opisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lshbf
15 godzin temu, Gość Gość gość wedle napisał:

TO NIE NA POHYBEL TYLKO REALIA .

Jak można wpłacać na konto jakiejkolwiek  fundacji, na niewiadomo na co, która nie upublicznia w internecie STATUTU ze szczegółami działalności obligatoryjnej statutowej ,działalności płatnej i w statucie z wypisaniem cen, płatności, orzeczenia z podpisem upubliczniania pełnych raportów finansowych, rachunkowości i dużo więcej.

 

 W miesięczniku „Sprawy Nauki” prof. J.H. jeden z inicjatorów ustawy o działalności pożytku publicznego mówił– Coraz częściej pożytek publiczny poddaje się mechanizmom rynkowym. Istnieją takie OPP, które są wręcz fikcją i służą jedynie do transferowania pieniędzy, a nie do realizacji celów statutowych”.

Czy ty się dobrze czujesz? Statut fundacji jest opublikowany w internecie i musi być zatwierdzony przy zakładaniu fundacji, a wiec tworzony przy współpracy z prawnikami. Każda fundacja ma obowiązek publikowania sprawozdań finansowych, jak ma to zrobić skoro jeszcze nie ruszyła? Wszystkie jesteście specjalistki od ekonomii i prawa w firmach „szlachta nie pracuje” i „mama na pełen etat” :D lepiej siedzieć i nic nie robić bo zawsze znajdzie się ktoś kto mierzy swoją miarą - na pewno kradną i oszukują. Jesteście chore! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sugs
3 minuty temu, Milkaaaa014789 napisał:

Lekarka w wielkim mieście zaczęła używać czerwonych wykrzykników i znaków zapytania tak jak Nikole cos w tym stylu, a ona sie oburzyła, ze ta ja kopiuje cos w tym stylu. Naslala fanki i była afera😊

Żenada ze dorosła kobieta i to jeszcze lekarka bawi się w coś takiego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Milkaaaa014789 napisał:

Ja nie widzialam, ale widzialam screeny jej komentarzy, chodziło o prośbę o udostępnienie, a ona odpisała cos w stylu, ze bedzie sie modliła, ale nie udostępniła i wywołała pod postem aferę.

Ona nie udostępnia żadnych zbiórek, bo kiedyś udostępniła zbiórkę faceta i okazało się że to na jakieś leczenie niekonwencjonalne i była aferka, że lekarz coś takiego wspiera. Tylko, że sytuacja małej Lilli była zupełnie inną... No ale cóż nie można jej zmusić, a jeszcze pisząc o modlitwie zirytowała ludzi, bo tam były potrzebne pieniądze a nie modlitwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ej, a była jeszcze taka afera, że po konsultacji z rodziną wycofała się z oskarżeń, ktoś wie z kim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×