Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marbor

Mamaginekolog

Polecane posty

Gość Gosc
4 godziny temu, Gość Rany napisał:

FUNDACja spółka prawa handlowego

No dobra wszystko co piszecie brzmi wiarygodnie, wkurzylam się na Nicole, poniosły mnie nerwy, weszłam sama na KRS i tam wszystko wygląda w porządku, więc skąd to sianie nienawiści, że a nuż ktoś sam nie sprawdzi tylko uwierzy w to co wypisujecie i hejt się będzie nakręcal. To JEST fundacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przekupa

Czekam na info o padłych serwerach gdy madki rzuca sie na mega hiciorska promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kot
14 minut temu, Gość Gosc napisał:

No dobra wszystko co piszecie brzmi wiarygodnie, wkurzylam się na Nicole, poniosły mnie nerwy, weszłam sama na KRS i tam wszystko wygląda w porządku, więc skąd to sianie nienawiści, że a nuż ktoś sam nie sprawdzi tylko uwierzy w to co wypisujecie i hejt się będzie nakręcal. To JEST fundacja

Dokładnie w rządowym wiarygodnym krs jest napisane ze jest to fundacja a nie żadna spółka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 godziny temu, Gość Rany napisał:

 

Ja mam nauczkę żeby samej wszystko sprawdzać a nie wierzyć w to co tu jest pisane. Tak czy inaczej ja jej nie wpłacę nic na tę fundację, bo wolę realnie pomoc jakieś osobie niż dokładać się do enigmatycznych badań i porad mailowych, ale każdy może sam decydować na co przekaże pieniądze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukol

Tajemnica Nicole : STARTUJE NA WARSZAWIANKĘ ROKU! 4 WRZEŚNIA ODBYWA SIĘ TE WYDARZENIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Handel
37 minut temu, Gość Gosc napisał:

No dobra wszystko co piszecie brzmi wiarygodnie, wkurzylam się na Nicole, poniosły mnie nerwy, weszłam sama na KRS i tam wszystko wygląda w porządku, więc skąd to sianie nienawiści, że a nuż ktoś sam nie sprawdzi tylko uwierzy w to co wypisujecie i hejt się będzie nakręcal. To JEST fundacja

Źle szukasz jest zarejestrowana jako fundacja ktora moze prowadzicnormalna działalność gospodarczą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Są dwie spółki: Roger Publishing i kolejna spółka o nazwie: Publishing. Plus dodatkowo Fundacja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 minut temu, Gość Lukol napisał:

Tajemnica Nicole : STARTUJE NA WARSZAWIANKĘ ROKU! 4 WRZEŚNIA ODBYWA SIĘ TE WYDARZENIE.

Czyli zdradziła tajemnice... Wyciekło to do mediów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kto
7 minut temu, Gość Handel napisał:

Źle szukasz jest zarejestrowana jako fundacja ktora moze prowadzicnormalna działalność gospodarczą 

Zgodnie z ustawa Każda fundacja może prowadzić działalność gospodarcza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realista
23 minuty temu, Gość Kot napisał:

Dokładnie w rządowym wiarygodnym krs jest napisane ze jest to fundacja a nie żadna spółka 

Masz rację = forma prawna Fundacja , mój błąd 

ale to nie wiele wyjaśnia - może tylko to, że wpłaty ( darowizny ) od np. fanek - są zwolnione z podatku dochodowego,

istotne jest, jak jest skonstruowana umowa fundacji - tzn. czy zarząd oraz rada fundacji będzie pobierać wynagrodzenie, jeśli nie to by mogło to oznaczać że faktycznie chcą coś zrobić społecznie - ale to też nie jest takie jednoznaczne

Fundacja oprócz dobrego ma też ciekawe mechanizmy obrony majątku - np. nie podlega on windykacji..... przez co można tak ukryć nadwyżki majątku aby nie płacić podatku dochodowego - można nadwyżkami inwestować w akcje itp. 

Myślę, że mają to bardzo dokładnie poukładane, przemyślane - mają dobrych doradców podatkowych i księgowych - jak chcą pomagać to będą pomagać a jak chcą się bogacić na naiwności ludzkiej to będą ... 😉 

Ja im zazdroszczę pomysłów - kurde, są naprawdę skutecznym zespołem w zdobywaniu coraz większej fortuny 

Ja tu byłem tylko przypadkowo ( na chwilkę )  😉 zmykam i już więcej się nie odezwę

ps.

-  pamiętajcie KONSTRUKTYWNA KRYTYKA - jest OK , ale hejt - taki zawistny i okrutnie dosadny jest zwykłym chamstwem, który mówi wszystko o wypowiadającym go.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Padłam 😆😂😁😋 'możecie nawet na zapas kupować :)' jasne, bo takie pustki na półkach w Polsce, że trzeba na zapas kupować i dać później na prezent 🤣🤣🤣 gdzie tu ochrona środowiska 🤔🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

A dlaczego ona twierdzi, że to hejterzy zakładają fikcyjne konta podszywajace się pod fundację... Raczej robią to po to aby zdobyć w krótkim czasie realnych obserwujący, więc po co znowu schiza, że to hejterzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutek
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Padłam 😆😂😁😋 'możecie nawet na zapas kupować :)' jasne, bo takie pustki na półkach w Polsce, że trzeba na zapas kupować i dać później na prezent 🤣🤣🤣 gdzie tu ochrona środowiska 🤔🤔

Obawiam sie ze nie jedna kupi ma zapas,niestety osoby wpatrzone w mg nie sa inteligentne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toto
35 minut temu, Gość Kasia napisał:

A dlaczego ona twierdzi, że to hejterzy zakładają fikcyjne konta podszywajace się pod fundację... Raczej robią to po to aby zdobyć w krótkim czasie realnych obserwujący, więc po co znowu schiza, że to hejterzy...

Bo nie rozumie wyrazu 'hejter',jedna lekcja polskiego caly czas daje o sobie znac🤷🏼‍♀️😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gugugaga

Fajny ten ich informatyk. Mrau

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdruzgotana

Nie mogę uwierzyć w to co robicie. Nie jestem super fanką Nicol, ale przez takich obrzydliwych ludzi jak Wy bardzo dużo osób odbiera sobie życie, bo nie mogą sobie poradzić z tak ogromną falą hejtu i okropnych rzeczy, które o sobie czytają. Życzę Wam, aby każdy z Was który to robi spotkał się z tym samym na swój temat i wtedy zobaczymy jacy jesteście silni psychicznie. Wy nie powinniście nazywać siebie ludźmi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi
11 minut temu, Gość Zdruzgotana napisał:

Nie mogę uwierzyć w to co robicie. Nie jestem super fanką Nicol, ale przez takich obrzydliwych ludzi jak Wy bardzo dużo osób odbiera sobie życie, bo nie mogą sobie poradzić z tak ogromną falą hejtu i okropnych rzeczy, które o sobie czytają. Życzę Wam, aby każdy z Was który to robi spotkał się z tym samym na swój temat i wtedy zobaczymy jacy jesteście silni psychicznie. Wy nie powinniście nazywać siebie ludźmi. 

Nawet nie wiesz jak bardzo przywracasz mi wiarę w ludzi swoim komentarzem. Bo to co się tu dzieje na tym forum przechodzi ludzkie pojęcie. Brzydzę się Wami wszystkimi, którzy piszą tak okropne rzeczy na temat tej kobiety. Mi nie chodzi konkretnie o osobę nicoli, ale jak można na kogokolwiek napisać tak okropne rzeczy jakie pisze cześć tych chorych na łeb osób tutaj !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Jak wiadomo Nicol ma bardzo wybujałą wyobraźnię, więc wszystko co mówi dzielę na pół. I ta informacja którą dzisiaj podalaa o koszulkach i wódce jestem pewna, że jest przez nią wymyślona, aby pobudzić instamadki do walki 😉 i podkoloryzować swoje cierpienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ehh

Szkoda mi jej. Ale tez doszłam do wniosku, że nie chce takiej osoby obserwować. Ani tu zaglądać żeby wiedzieć co u niej "słychać".

Zwyczajnie jej nie lubię, nie lubię zadufanych, wyniosłych osób. Nie wiem, czy taka jest naprawdę, ale takie mam wrażenie. 

Ale ją podziwiam. Rozwinęła tak firmę że to szok. Ale nigdy nie chciałabym być na jej miejscu. 

Oby ta fundacja jak najwięcej osobom pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalnakobieta

Dno dna jest to co poniektórzy tutaj wypisują i robią. Serio? Weźcie się ludzie za siebie, tyle przykrych słów tutaj zostało napisanych, że głowa mała. I nie piszcie „przyszły fanki Nicoli”, bo to w ogóle nie o to chodzi. Część z Was jest Matkami, a przede wszystkim normalnymi i życiowymi kobietami. A internecie wylewacie wiadro wrogości na nic winnego Wam człowieka....

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Słuchaj hejterko, karma wraca. Dowody zostają 👍

Ale ze mnie hejterka.Na tych 90 kilka stron napisałam max 6 postów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmm

Wy tak serio?? Po co ją obserwujcie?? Mi jak się coś nie podoba to przestaję obserwować i koniec problemu. Musicie mieć dużo czasu w domu skoro bawicie się w takie dziecinne przepychanki. Nie ma co się dziwić, że patrzy na swoje poczynania przez pryzmat hejterów. Skoro 85% ludzi obserwuje ją po to żeby tutaj wylać na nią kubeł pomyj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Internet
6 godzin temu, Gość Gosc napisał:

 

"Zniszcze cię hejterze zobaczysz" cała wasze idolka siejąca nienawiść a Uwaz że niesie dobro.i tto o konto a i stagramie takie nerwy??????? Założyłaby nowe konto na instagram,i poleciałyby za nia. biedna. 10 razy tyle co wcześniej obswrwatprow

Ale. Pokazała TWARz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobfos

No w sumie jej się nie dziwię. Nie lubię jej ale to co tu wypisujecie jest okropne. G***o was obchodzi jak wygląda, niech waży i 100 kg i chodzi rozczochrana bo to jej sprawa.  A zgłaszanie konta fundacji na insta to czyste świństwo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Internet napisał:

"Zniszcze cię hejterze zobaczysz" cała wasze idolka siejąca nienawiść a Uwaz że niesie dobro.i tto o konto a i stagramie takie nerwy??????? Założyłaby nowe konto na instagram,i poleciałyby za nia. biedna. 10 razy tyle co wcześniej obswrwatprow

Ale. Pokazała TWARz

O nie! To Wasza zasługa, sobie podziekujcie!

Nie odwracaj kota ogonem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx
55 minut temu, Gość Kasia napisał:

Jak wiadomo Nicol ma bardzo wybujałą wyobraźnię, więc wszystko co mówi dzielę na pół. I ta informacja którą dzisiaj podalaa o koszulkach i wódce jestem pewna, że jest przez nią wymyślona, aby pobudzić instamadki do walki 😉 i podkoloryzować swoje cierpienie

To jest akurat prawda, znam osobiście tą panią która napisała o wkladaniu 50tki do tej koszuli. Słynna gwiazda biznesu, co wyłudza ubranka lub gadżety dla dzieci za bezcen lub dej, a później sprzedaje 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kam
40 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ale ze mnie hejterka.Na tych 90 kilka stron napisałam max 6 postów

Może nie liczy się ilość tylko jakość? Ale co ja tam wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kam
1 minutę temu, Gość Xxx napisał:

To jest akurat prawda, znam osobiście tą panią która napisała o wkladaniu 50tki do tej koszuli. Słynna gwiazda biznesu, co wyłudza ubranka lub gadżety dla dzieci za bezcen lub dej, a później sprzedaje 😂

Uuuu a kto to taki? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest hit

Jesli chodzi o sprawę usuniecia profilu fundacji cos mi sie wydaje ze sama niechcacy sie do tego przyczynila... Niechce mi sie wracac wstecz do jej story ale napisala zeby zglaszac profile powstale i to calkiek mozliwe ze jej malo rozgarniete fanki zglosily ten prawdziwy a jak wiadomo ma ona mase zapatrzonych w siebie "gwiazd" jak napewno nie wiedzie 😉  wiec calkiem mozliwe ze sama na siebie u kręciła bata jak to mowia. To jest hit... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Internet
5 minut temu, Gość To jest hit napisał:

Jesli chodzi o sprawę usuniecia profilu fundacji cos mi sie wydaje ze sama niechcacy sie do tego przyczynila... Niechce mi sie wracac wstecz do jej story ale napisala zeby zglaszac profile powstale i to calkiek mozliwe ze jej malo rozgarniete fanki zglosily ten prawdziwy a jak wiadomo ma ona mase zapatrzonych w siebie "gwiazd" jak napewno nie wiedzie 😉  wiec calkiem mozliwe ze sama na siebie u kręciła bata jak to mowia. To jest hit... 

Moglo tak być 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×