Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Xcvv

Dlaczego polscy mężczyźni są tacy brzydcy ?

Polecane posty

Gość Xcvv

Nie rozumiem z czego to wynika. Wystarczy popatrzeć np. na tureckich aktorów , wysocy, piękne twarze, fryzury. Dlaczego tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteta

Pięknota się odezwała hahahahahahahahahaha pokaż swoją  buziunię i całą resztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuuj
4 minuty temu, Gość Xcvv napisał:

Nie rozumiem z czego to wynika. Wystarczy popatrzeć np. na tureckich aktorów , wysocy, piękne twarze, fryzury. Dlaczego tak jest?

bo facet nie ma być piękny tylko zayebisty w tym co robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pieścioch
4 minuty temu, Gość Xcvv napisał:

Nie rozumiem z czego to wynika. Wystarczy popatrzeć np. na tureckich aktorów , wysocy, piękne twarze, fryzury. Dlaczego tak jest?

 Bo w większości to wyżelowane pedały albo tacy co używają te biedne kobiety - niewolnice zakutane w chusty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie geny przekazujecie synom.

Na portalach randkowych widuję masę brzydkich kobiet, więc skąd ma się brać przystojny mężczyzna? Z brzydkiej matki?

Takie geny im przekazujecie. Jak przeglądam portale randkowe to średnio 1 na 10 jest bardzo ładna, 1 na 10 ładna a pozostałe 8 albo brzydule albo przeciętne kobiety, więc czego wy wymagacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za karę za swój charakter polskie kobiety muszą się męczyć z urodą polskich mężczyzn ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pieścioch
16 minut temu, Gość Esteta napisał:

Pięknota się odezwała hahahahahahahahahaha pokaż swoją  buziunię i całą resztę.

Prawda dawaj fotkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ell

Co ty opowiadasz. Turcy? Mlodzi to i owszem, jak sie wyzeluja na max. Ale starsci tj. 40+ i wiecej brzydcy. Nosy  miesiste, wargi obwisle, brzuchaci. Gdzie ty widzisz urode u nich. A i starsi wlosy maja kiepsko obciete, klaki wystajace za kolnierzykow.  Na ulicach tylko takich widzialam.Aktorow nie licze, bo charakteryzacja i sztab ludzi wokol. Cudze chwalicie, swego nie doceniacie kolezanko. 

Pracuje prawie wylacznie z mezczyznami, wiec moge cos o tym powiedziec. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania

Nie rozumiem z czego to wynika. Wystarczy popatrzeć np. na tureckich aktorów , wysocy, piękne twarze, fryzury. Dlaczego tak jest?

Powiem krotko, zycie to nie zawody lepszy kon ze znanej stajni jak kon arabski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

A dlaczego Polki sa takie glupie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość
1 godzinę temu, Gość Ell napisał:

Co ty opowiadasz. Turcy? Mlodzi to i owszem, jak sie wyzeluja na max. Ale starsci tj. 40+ i wiecej brzydcy. Nosy  miesiste, wargi obwisle, brzuchaci. Gdzie ty widzisz urode u nich. A i starsi wlosy maja kiepsko obciete, klaki wystajace za kolnierzykow.  Na ulicach tylko takich widzialam.Aktorow nie licze, bo charakteryzacja i sztab ludzi wokol. Cudze chwalicie, swego nie doceniacie kolezanko. 

Pracuje prawie wylacznie z mezczyznami, wiec moge cos o tym powiedziec. 

bo się koleżanka naoglądała jakichś telenowel i straciła kontakt z rzeczywistością:P

ale ja Polak, szczerze życzę jej wymarzonego Turka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Ja sie nie zgadzam z tytulem tematu.

Protestuje!!!

Slowianie i Skandynawowie to najpiekniejsi mezczyzni (jesli  ktos juz musi faceta pod tym wzgledem oceniac). ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt ci autorko nie broni wyjechać do Turcji, przejść na Islam i szukać tam sobie swojego habibi, lepsze to niż wylewanie swoich frustracji  w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx

Nikt nawet nie zaprzeczyl, bo wszyscy doskonale ( nawet mężczyźni) zdają sobie sprawe, że mam rację. Niestety Polacy, Ukraińcy czy Rosjanie są mocno nieatrakcyjni i nie dziwie się, że kobiety, np. wola Latynosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtyu

Nie lubię typu południowego. Zupełnie. Lubię blondynów, jasne włosy, jasną karnację. Jakby nie było Słowianie w dużej mierze ten warunek spełniają.

Poza tym powiedzmy sobie szczerze, że Polacy są różni. Mają dość urozmaicony typ urody. Zależy też gdzie mieszkasz... Bo np. ludzie z okolic Warszawy chyba przez zmieszanie z Rosjanami są dość do siebie podobni. Trochę szczurkowaci. Ale jeden taki mi się podobał, więc - nie przesadzajmy. 

 

W każdym razie odrzuca mnie do Turków, Latynosów itp. Pomimo iż stereotypowo tacy mężczyźni się podobają. Mnie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Brzydota to jeszcze pół biedy, głupota to dopiero przekleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość
4 godziny temu, Gość Xxxxxx napisał:

Nikt nawet nie zaprzeczyl, bo wszyscy doskonale ( nawet mężczyźni) zdają sobie sprawe, że mam rację. Niestety Polacy, Ukraińcy czy Rosjanie są mocno nieatrakcyjni i nie dziwie się, że kobiety, np. wola Latynosów.

a po co zaprzeczać?

to Twoja opinia i Twoja sprawa,

i nie mój problem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lia

Dlaczego polscy mężczyźni są tacy brzydcy ?

&

Co widzisz w innych - istnieje w tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Gość Xxxxxx napisał:

Nikt nawet nie zaprzeczyl, bo wszyscy doskonale ( nawet mężczyźni) zdają sobie sprawe, że mam rację. Niestety Polacy, Ukraińcy czy Rosjanie są mocno nieatrakcyjni i nie dziwie się, że kobiety, np. wola Latynosów.

Rok temu w Gdańsku grupa lasek z Anglii urządzała sobie panieński. Gadałem z dwiema z nich i stwierdziły, że im się podobają faceci z Polski i Rosji bo są bardziej męscy od Anglików. Czemu o tym piszę... bo chciałaś by ci ktoś zaprzeczył, więc s'il vous plaît

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Gość Xxxxxx napisał:

Nikt nawet nie zaprzeczyl, bo wszyscy doskonale ( nawet mężczyźni) zdają sobie sprawe, że mam rację. Niestety Polacy, Ukraińcy czy Rosjanie są mocno nieatrakcyjni i nie dziwie się, że kobiety, np. wola Latynosów.

Nie przejmuj się rzeczami na które nie masz wpływu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol

Ja jestem przystojny i nie gej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pieścioch

 Bo ich paskudy urodziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alek

Głupia prowokacja kolejnej nieatrakcyjnej laski... Weź życie w swoje ręce i po męsku zrób coś z nim. Wyprowadź się do Turcji, albo Niemiec. Co za problem? W pewnym sensie CIę rozumiem. Bo to co egzotyczne, rzadkie z wymarszu jest atrakcyjniejsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Znowu jakaś frustratka zakłada tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Jako Polak mieszkający w Newark, NJ z ręką na sercu, na brak powodzenia nie mogę narzekać 😉 Także popłacz sobie autorko... łatwiejsze to niż branie się za swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarrriikkk

Mam trzy paszporty wiec uroda specyficzna...hehe

nie czaje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uff

nie zgadzam się, są różni, poza tym niektórzy niesłusznie zakompleksieni - kolega mojego brata uważa sam siebie za brzydkiego, narzeka, że ma paskudną twarz a ja się temu dziwię i nie rozumiem tego, według mnie ma bardzo ładną twarz, nie ma nic brzydkiego w niej, jest wręcz bardzo przystojny a takie ma kompleksy że szok..jedynie jest niski ale dla mnie to też nie problem.

A co do Tureckich aktorów to też wcale nie tacy piękni, w większości są podobni do siebie, ja to jestem zachwycona urodą ale tamtejszych kobiet, tu to faktycznie trudno znaleźć jakąś mniej urodziwą, bo wszystkie z najwyższej półki, można im pozazdrościć. 

Nie wiem czy specjalnie dobierają te aktorki jakby to były wybory miss a nie seriale czy po prostu one faktycznie są w większości takie piękne..ale faceci? Podobał mi się jeden, ale on akurat różnił się od pozostałych i wyglądał całkowicie na Polaka 😄

Bali Bej ze wspaniałego stulecia jest chyba uważany za najładniejszego aktora tureckiego, no owszem jest fajny, ale też bez przesady znowu, ja do niego nie wzdycham w każdym razie 😉 A on ma piękną żonę 😉

A jak ktoś lubi typ latynoski, to w Polsce da się też takiego faceta co podobnie wygląda znaleźć - znam takich kilku a z ciemnymi włosami i oczami jest sporo ludzi..

ja tam ostatnio wzdycham do dwóch facetów w stu procentach Polaków a są obaj 10/10 według oczywiście mojego gustu i co ciekawe są to bracia 😄 ale wyglądają od siebie inaczej, minimalnie podobni ale obaj cud miód malina xD Jeden blondyn, drugi szatyn..jak to możliwe żeby w ogóle tak ładnie wyglądać to ja nie wiem 😛 Bali bej się nie umywa do nich w ogóle 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gegegg
Dnia 24.01.2019 o 14:17, JonnyDaniels napisał:

Takie geny przekazujecie synom.

Na portalach randkowych widuję masę brzydkich kobiet, więc skąd ma się brać przystojny mężczyzna? Z brzydkiej matki?

Takie geny im przekazujecie. Jak przeglądam portale randkowe to średnio 1 na 10 jest bardzo ładna, 1 na 10 ładna a pozostałe 8 albo brzydule albo przeciętne kobiety, więc czego wy wymagacie?

polaczki jeszcze brzydsi, przystojny to jest 1 na 10, 9 na 10 to typowe sebixy lub janusze z buraczanymi mordami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uff

kurcze to już w m jak miłość są chyba ładniejsi faceci niż w tych tureckich tasiemcach xD 

ja to właśnie ostatnio pomyślałam, że kurcze, tam takie piękne kobity a faceci tacy przeciętni xD w sensie nie żeby brzydcy - może obiektywnie ładni tacy poprawni bez większych wad ale też bez tego czegoś, bez takiego magnetyzmu jakiegoś fajnego, no nie mój typ widocznie nie wiem..bo nie było też tak żebym pomyślała, ale pasztet..po prostu tacy normalni, ok i tyle. 

Ogólnie to nawet nie mam do kogo wzdychać w tych serialach 😛 już w ogóle nie oglądam bo mi się znudziło ale trochę się naoglądałam swego czasu i myślę, że wystarczy 😄 w stuleciu to wzdychały najbardziej do Bali Beja ale za Sulejmanem, Paszą, czy Mustafą lub Mehmetem a nawet Selimem też były ochy i achy xD A jak dla mnie to tam nikt nie był taki "wow"..no nikt. Poza kobietami, więc znów mi się gen lesbijski uaktywnił, że ta to piękna ,tamta jeszcze ładniejsza..Mahidevran rządzi 😉

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×