Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Xcvv

Dlaczego polscy mężczyźni są tacy brzydcy ?

Polecane posty

Gość uff

no bez przesady, Polki też są często bardzo ładne 🙂  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uff

naszym problemem są przeważnie tylko i wyłącznie kompleksy. Nieraz bardzo ładne dziewczyny też się uważają za brzydkie, faceci podobnie, nie tylko tamten kolega, kiedyś się kłóciłam z kolegą, który chciał koniecznie sobie zrobić kaloryfer, mówiłam mu, że ma obsesję i przesadza, że mnie się żadne kaloryfery nie podobają wręcz, bo to trochę dziwne i sztuczne dla mnie, ale on się upierał, że chce mieć kaloryfer żeby wyglądać atrakcyjniej i lepiej..no jego sprawa. W ogóle też przystojny a chyba tak nie uważał. 

Jeden z którym pisałam też zanim mi pokazał swoje zdjęcie pisał, że on chyba nie znajdzie dziewczyny, że jest brzydki, nie podoba się sobie i pewnie nikomu..wysłał mi zdjęcie..wyglądał naprawdę super 🙂 Powiedziałam mu to, ale chyba nie uwierzył, uznał, że tylko jestem pewnie miła i tyle. 

Jestem niemal na sto procent pewna, że np. Marcin Wawa z tego forum też jest o wiele przystojniejszy niż mu się wydaje xD Pisze o sobie, że jest byle jaki, taki sobie i w ogóle, ale ja mu nie wierzę xD xD

Z drugiej strony nie wiem może mu faktycznie nie dostrzegamy swojej urody, bo i ja słyszałam nieraz komplementy że jestem ładna bardzo ładna czy nawet piękna i mnie to dziwiło, że powariowali, przecież widzę codziennie w lustrze, że jestem zwykła xD Z drugiej strony że jestem paskudnym pasztetem też już słyszałam i to przeważnie od członków rodziny 😛 A aż taka brzydka też znowu nie jestem raczej..chociaż kiedyś się czułam serio brzydka xd

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 godzin temu, Gość uff napisał:

naszym problemem są przeważnie tylko i wyłącznie kompleksy. Nieraz bardzo ładne dziewczyny też się uważają za brzydkie, faceci podobnie, nie tylko tamten kolega, kiedyś się kłóciłam z kolegą, który chciał koniecznie sobie zrobić kaloryfer, mówiłam mu, że ma obsesję i przesadza, że mnie się żadne kaloryfery nie podobają wręcz, bo to trochę dziwne i sztuczne dla mnie, ale on się upierał, że chce mieć kaloryfer żeby wyglądać atrakcyjniej i lepiej..no jego sprawa. W ogóle też przystojny a chyba tak nie uważał. 

Jeden z którym pisałam też zanim mi pokazał swoje zdjęcie pisał, że on chyba nie znajdzie dziewczyny, że jest brzydki, nie podoba się sobie i pewnie nikomu..wysłał mi zdjęcie..wyglądał naprawdę super 🙂 Powiedziałam mu to, ale chyba nie uwierzył, uznał, że tylko jestem pewnie miła i tyle. 

Jestem niemal na sto procent pewna, że np. Marcin Wawa z tego forum też jest o wiele przystojniejszy niż mu się wydaje xD Pisze o sobie, że jest byle jaki, taki sobie i w ogóle, ale ja mu nie wierzę xD xD

Z drugiej strony nie wiem może mu faktycznie nie dostrzegamy swojej urody, bo i ja słyszałam nieraz komplementy że jestem ładna bardzo ładna czy nawet piękna i mnie to dziwiło, że powariowali, przecież widzę codziennie w lustrze, że jestem zwykła xD Z drugiej strony że jestem paskudnym pasztetem też już słyszałam i to przeważnie od członków rodziny 😛 A aż taka brzydka też znowu nie jestem raczej..chociaż kiedyś się czułam serio brzydka xd

 

Tyle że komplementów nie powinno się brać na serio. Mężczyźni tak mówi tylko po to żeby się podlizać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uff

ale mnie tak mówiły kobiety lol xD to znaczy faceci też, ale zdarzało mi się usłyszeć od kobiety, że podziwia moją urodę, jestem piękna a co ciekawe działało to w obie strony, bo usłyszałam to od kobiet, które ja sama też uważałam za mega laski 🙂 ładniejsze o wiele ode mnie a tu taka miła niespodzianka 😄

niektórzy faceci twierdzą, że my to rywalizujemy ze sobą urodowo, zadajemy się tylko z brzydszymi od siebie, bzdura, ostatnio powiedziałam zgodnie z prawdą koleżance, że promienieje, wygląda prześlicznie i w zamian usłyszałam, że to ja przecież jestem zawsze ładna 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uff

albo kiedyś mnie jedna dziewczyna zapytała czy mam chłopaka a na moją odpowiedź że nie mam była zdziwiona że jak to możliwe, a taka ładna dziewczyna ze mnie 😄 jakby bycie z kimś w związku zależało tylko od urody 😉 ona też była ładna 😄

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polscy męzczyźni brzydcy?

Autorka chyba swój leb ma w dupie,bo polscy w większości są przystojni.Za to polki?Kompletne paszczury,nawet zagraniczni na pytanie co sądzą o polkach mówili,ze strasznie brzydkie są,ksieżniczkowate i mają malutkie piersi jak jakieś 9 letnie gówniary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×