Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karolina

Czy po Restylane wygląda się naturalnie?

Polecane posty

Gość Karolina

Planuję powiększyć sobie usta. Lekarz poleca mi wypełniacz Restylane ale zastanawiam się czy po Restylane wygląda się naturalnie? Chcę mieć większe usta ale nadal żeby wyglądały naturalnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiczn_AIA

Jeżeli zostaną podane racjonalne ilości kwasu to oczywiście 🙂 Ja też mam powiększane usta wypełniaczem Restylane. U mnie 1 ml w zupełności wystarczył. Efekt jest, ale jest właśnie naturalny, taki o jaki mi chodziło 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga

Dokładnie, to bardzo dobry wypełniacz. Grunt też żebyś wybrała dobrego lekarza med. estetycznej 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka

po kazdym wypelniaczu mozna wygladac naturalnie, trzeba podac po prostu odpowiednia ilosc kwasu, a co do Restylane - to faktycznie najlepszy produkt na rynku 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HollyM

Ja miałam Restylane 0,5 ml na całe usta 😉 No tak poszłam za sugestią lekarki, która przeprowadzała mi zabieg. Efekt mega naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chantal Bedoux

Efekt bardzo fajny, a sam preparat na pewno bezpieczny, Ja ostrzykuje sie zazwyczaj raz do roku, bo więcej nie muszę 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mymind

Restylane właściwie był to mój drugi kwas, którym miałam powiększane usta i efekt wyszedł bardzo dobrze. Naturalnie czyli tak jak chciałam. 1ml tradycyjnie na całe usta. ładne nawilżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MimiMa

naturalnie się wygląda po Restylane 🙂 wręcz super efekt jak po żadnym innym preparacie tak nie miałam. Ust nie miałam spuchniętych, po prostu ładnie wypełnione i jędrne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgaPP

Po tym wypełniaczu nie miałam żadnych grudek czy zniekształcen ust. Bardzo jestem zadowolona. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×