Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
chomiki

Jak rozbić małżeństwo mojego byłego kochanka?

Polecane posty

Gość Anka
7 minut temu, chomiki napisał:

I to jest kobieta z klasą. 

A ta... Nie dość, że gnojowi pozwoliła wrócić to jeszcze na mnie się mści 

 

Dlatego teraz z premedytacją zabrałabym jej tego skarbusia

To wymyśl coś. Przecież taki co zdradził raz i zostało mu wybaczone, będzie non stop zdradzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Anka napisał:

Widzę, że to bolesny temat. No cóż, jesteś kowalem swojego losu, traktują cię tak, jak sobie na to pozwalasz.

No dla ciebie musi być bolesny skoro zaczęłaś bredzić jak potłuczona 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beka
7 minut temu, chomiki napisał:

I to jest kobieta z klasą. 

A ta... Nie dość, że gnojowi pozwoliła wrócić to jeszcze na mnie się mści 

 

Dlatego teraz z premedytacją zabrałabym jej tego skarbusia

jajco tam jej możesz zabrać skoro pytasz o rady na kafeterii. Chłop cie wydupcył i teraz płaczesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka
1 minutę temu, Gość ghjkl napisał:

Buhaha znów psychiczna kochanka wcieliła się w postać żony.

Niby po co? Jestem kobietą jak każda inna i mnie też może spotkać coś takiego jak zdrada. Napisałam co bym wtedy zrobiła, a ciebie nie wiadomo czemu to rozjuszyło. Czyżbyś była tą co przyjęła zdrajcę? Kogo to obchodzi? Twoje życie, twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość Anka napisał:

Co? Ja jestem żoną od lat i dla mnie zdrada oznacza KONIEC. Nie ma przebaczenia dla zdrajcy. Musiałabym na głowę upaść, żeby przyjąć z powrotem do domu faceta, który by mnie upokorzył w najgorszy możliwy sposób.

Byłaś żoną ale coś krótko. 😄 😄 Teraz jesteś rozwódką za którą się nie obejrzy nawet kiep z kulawą dopą 😄 😄 :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona40

Kup na olx pozytywny test ciążowy i wyślij w kopercie żonie na posterestant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkl
3 minuty temu, Gość Anka napisał:

Niby po co? Jestem kobietą jak każda inna i mnie też może spotkać coś takiego jak zdrada. Napisałam co bym wtedy zrobiła, a ciebie nie wiadomo czemu to rozjuszyło. Czyżbyś była tą co przyjęła zdrajcę? Kogo to obchodzi? Twoje życie, twoja sprawa.

Bo bredzisz jak typowa sfrustrowana kochanka.

Może sama ze zdrajcą siedzisz dlatego innym to wmawiasz żeby ci lżej było a rozjuszyło to ciebie i to mocno haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Byłaś żoną ale coś krótko. 😄 😄 Teraz jesteś rozwódką za którą się nie obejrzy nawet kiep z kulawą dopą 😄 😄 :

A Ty jedna z tych naiwniaczek, które chłopy zdradzają 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ty kochanka kopnięta w zad nie zmieniaj nicku desperatko bez godności i honoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem żoną i nie byłam, nie wiem czy umialabym zdradę wybaczyć. Zależy jeszcze jaka.. Zdrady która ciągnie się dłużej, zdrady emocjonalnej - tego bym nie wybaczyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Byłaś żoną ale coś krótko. 😄 😄 Teraz jesteś rozwódką za którą się nie obejrzy nawet kiep z kulawą dopą 😄 😄 :

 

3 minuty temu, Gość ghjkl napisał:

Bo bredzisz jak typowa sfrustrowana kochanka.

Może sama ze zdrajcą siedzisz dlatego innym to wmawiasz żeby ci lżej było a rozjuszyło to ciebie i to mocno haha

Nie wiem o co ci chodzi. Nigdy nie byłam kochanką ani rozwódką. Ewidentnie masz jakiś problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, chomiki napisał:

A Ty jedna z tych naiwniaczek, które chłopy zdradzają 😂😂

Zdradzana to byłaś ty frajerko dlatego zostałaś rozwódką, twój chłop zwiał do innej. Nawet zdradzać ciebie nie chciał, tylko zwiał. 😄 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka
4 minuty temu, chomiki napisał:

Ja nie jestem żoną i nie byłam, nie wiem czy umialabym zdradę wybaczyć. Zależy jeszcze jaka.. Zdrady która ciągnie się dłużej, zdrady emocjonalnej - tego bym nie wybaczyla

Pewnie, szkoda życia na gnoja, który szuka przygód po za związkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Zdradzana to byłaś ty frajerko dlatego zostałaś rozwódką, twój chłop zwiał do innej. Nawet zdradzać ciebie nie chciał, tylko zwiał. 😄 😄 

Nawet jakby tak bylo to bym się cieszyła 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę wolałabym żeby facet odszedł do innej niż bym miała ciągle w niepewności żyć. Wiadomo, o dziecko trzeba dbać. Ojcem nigdy nie przestaje być 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Powiedz ze jesteś w ciąży. Albo ze jesteś jakoś potencjalnie śmiertelnie chora. Albo ze miałaś wypadek. Kup gips i sobie ogipsuj to i owo. Zaraz przyleci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lily
9 godzin temu, chomiki napisał:

Ona jest tak głupia, że uwierzyła mu w bajki, że to ja się w nim zakochałam a on mnie biedny nie chciał. 

Może ona nie jest głupia tylko go bardzo kocha?A facet umiał ją to tego przekonać.A tak na marginesie to ty to co on ci mówi to przyjmij z przymróżeniem oka :)Być może obie jesteście oszukiwane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Powiedz ze jesteś w ciąży. Albo ze jesteś jakoś potencjalnie śmiertelnie chora. Albo ze miałaś wypadek. Kup gips i sobie ogipsuj to i owo. Zaraz przyleci. 

chyba raczej się ucieszy, że wreszcie będzie miał spokój gdy wariatka zdechnie 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

chyba raczej się ucieszy, że wreszcie będzie miał spokój gdy wariatka zdechnie 😄 

W czym masz problem? Masz jakieś przykre doświadczenia? Ktoś z twojej rodziny był zfradzany i przyjął mezusia z powrotem? 

Edytowano przez chomiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Anka vel chomiki idź się popłacz. Tylko tyle możesz zrobić, bo jak zaczniesz fikać, to będziesz miała tylko gorzej przerypane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip
10 godzin temu, chomiki napisał:

Proszę o podpowiedź jak rozbić małżeństwo byłego kochanka?
To on mnie zostawił, postanowił być z żoną ze względu na dziecko. 
Jego żona i jej rodzina bardzo utrudnia mi życie. Nienawidzę jej  i chcę żeby ją zostawił.

Słuchaj skoro tak postąpił  to znaczy, że kocha żonę .Oszukuje cię, że chodzi o dziecko.Jeśli ty  byś byla tą którą naprawdę kocha to napewno by cię nie zostawił. Zasłania się dzieckiem  jak  to panowie którzy chcą odejść od kochanki..Kobieto to tylko wymówka szukaj innego faceta i daj sobie spokój z nim bo się ośmieszasz.Mowię ci to jako facet wiem jak to działa .Miej swój honor i daj im spokojnie żyć, znudziłaś  mu się, chociaż pewnie zapewnia cię, źe jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, chomiki napisał:

W czym masz problem? Masz jakieś przykre doświadczenia? Ktoś z twojej rodziny był zfradzany i przyjął mezusia z powrotem? 

ktoś?? ona sama wzięła szmaciarza z powrotem

ta stara ścierka od lat tutaj przesiaduje i wyzywa kochanki

zaraz zobaczysz co sie będzie działo

beka ze starej torby zawsze jest przednia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beka

Prz

17 minut temu, Gość Gosc napisał:

Powiedz ze jesteś w ciąży. Albo ze jesteś jakoś potencjalnie śmiertelnie chora. Albo ze miałaś wypadek. Kup gips i sobie ogipsuj to i owo. Zaraz przyleci. 

Przez takie kobiety jak ty świat jest coraz gorszy. Gra na emocjach jak jakaś Juanita z hiszpańskiej telenoweli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Filip napisał:

Słuchaj skoro tak postąpił  to znaczy, że kocha żonę .Oszukuje cię, że chodzi o dziecko.Jeśli ty  byś byla tą którą naprawdę kocha to napewno by cię nie zostawił. Zasłania się dzieckiem  jak  to panowie którzy chcą odejść od kochanki..Kobieto to tylko wymówka szukaj innego faceta i daj sobie spokój z nim bo się ośmieszasz.Mowię ci to jako facet wiem jak to działa .Miej swój honor i daj im spokojnie żyć, znudziłaś  mu się, chociaż pewnie zapewnia cię, źe jest inaczej.

Nim nie jestem zainteresowana 🙂

Teraz to ty opowiadasz bajki, żony nie kocha, chyba nigdy jej nie kochał. Tak czasami też bywa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, chomiki napisał:

W czym masz problem? Masz jakieś przykre doświadczenia? Ktoś z twojej rodziny był zfradzany i przyjął mezusia z powrotem? 

Tak, twoja matka 😄 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Anka vel chomiki idź się popłacz. Tylko tyle możesz zrobić, bo jak zaczniesz fikać, to będziesz miała tylko gorzej przerypane.

Tak? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Filip napisał:

Słuchaj skoro tak postąpił  to znaczy, że kocha żonę .Oszukuje cię, że chodzi o dziecko.Jeśli ty  byś byla tą którą naprawdę kocha to napewno by cię nie zostawił. Zasłania się dzieckiem  jak  to panowie którzy chcą odejść od kochanki..Kobieto to tylko wymówka szukaj innego faceta i daj sobie spokój z nim bo się ośmieszasz.Mowię ci to jako facet wiem jak to działa .Miej swój honor i daj im spokojnie żyć, znudziłaś  mu się, chociaż pewnie zapewnia cię, źe jest inaczej.

A swojej żony nie oszukiwał? jak bzykał kochankę to żonę wtedy kochał? a o dziecku nie pomyślał jak inną posuwał? a gdzie honor tego faceta? gdzie honor upokorzonej żony?

Odpowiesz, czy to zbyt trudne pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onn
17 minut temu, Gość Gosc napisał:

Powiedz ze jesteś w ciąży. Albo ze jesteś jakoś potencjalnie śmiertelnie chora. Albo ze miałaś wypadek. Kup gips i sobie ogipsuj to i owo. Zaraz przyleci. 

Co ty za głupoty pleciesz ,ciąża ,złamanie co ten chłop to jakiś upośledzony i wcześniej czy póżniej nie zorientuje się, że to kłamstwo .Wtedy tą dziewczynę znienawidzi i całkowicie straci do niej zaufanie i szacunek.Gratuluję pomysłowości:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beka

Btw chomiki sesja u psychologa bardziej ci pomoże niż jakaś bezsensowna zemsta. Takie rzeczy sie udają głównie w serialach. On i tak do ciebie nie wróci, lepiej spróbuj wrócić do siebie po tym wszystkim bo wyjdziesz na psycholkę, po co sobie plamić honor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość gosc napisał:

ktoś?? ona sama wzięła szmaciarza z powrotem

ta stara ścierka od lat tutaj przesiaduje i wyzywa kochanki

zaraz zobaczysz co sie będzie działo

beka ze starej torby zawsze jest przednia 😄

odezwał się psychiczny wycieruch który lata za takim szmaciarzem i od lat wyzywa wszystkie żony na kafe licząc na to że trafi na tą właściwą. lecz się wariatko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×