Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
chomiki

Jak rozbić małżeństwo mojego byłego kochanka?

Polecane posty

Gość Gość
6 minut temu, Gość Filip napisał:

Słuchaj skoro tak postąpił  to znaczy, że kocha żonę .Oszukuje cię, że chodzi o dziecko.Jeśli ty  byś byla tą którą naprawdę kocha to napewno by cię nie zostawił. Zasłania się dzieckiem  jak  to panowie którzy chcą odejść od kochanki..Kobieto to tylko wymówka szukaj innego faceta i daj sobie spokój z nim bo się ośmieszasz.Mowię ci to jako facet wiem jak to działa .Miej swój honor i daj im spokojnie żyć, znudziłaś  mu się, chociaż pewnie zapewnia cię, źe jest inaczej.

Popieram, zostaw ich niech żyją, on z babą, którą ma za nic, a ona z dziw))karzem, który zrobił z niej przed ludźmi pośmiewisko. Ty znajdź swoje szczęście gdzie indziej, z dala od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha
4 minuty temu, Gość gość napisał:

A swojej żony nie oszukiwał? jak bzykał kochankę to żonę wtedy kochał? a o dziecku nie pomyślał jak inną posuwał? a gdzie honor tego faceta? gdzie honor upokorzonej żony?

Odpowiesz, czy to zbyt trudne pytania?

dla ciebie jest zbyt trudne aby pojąć że ten żonaty na ciebie sra ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość beka napisał:

Btw chomiki sesja u psychologa bardziej ci pomoże niż jakaś bezsensowna zemsta. Takie rzeczy sie udają głównie w serialach. On i tak do ciebie nie wróci, lepiej spróbuj wrócić do siebie po tym wszystkim bo wyjdziesz na psycholkę, po co sobie plamić honor.

Kiedyś pewnie bym opuściła ale nie tym razem, teraz to ja ją ośmieszę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buhahaha
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Popieram, zostaw ich niech żyją, on z babą, którą ma za nic, a ona z dziw))karzem, który zrobił z niej przed ludźmi pośmiewisko. Ty znajdź swoje szczęście gdzie indziej, z dala od nich.

Pośmiewisko przed ludźmi to zrobiłaś z siebie ty głupia babo jak latałaś za żonatym który miał i ma ciebie za nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość haha napisał:

dla ciebie jest zbyt trudne aby pojąć że ten żonaty na ciebie sra ha ha ha

stul dziób, bo ciebie nikt o nic nie pyta, idź zobaczyć czy twój 'mąż' nie pisze z inną hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Buhahaha napisał:

Pośmiewisko przed ludźmi to zrobiłaś z siebie ty głupia babo jak latałaś za żonatym który miał i ma ciebie za nic.

Tak jak i swoją żonę. 

Tylko dlaczego ona mnie za to ptzesladuje? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahaha

Anka umyj dope bo ci śmierdzi 😄 😄 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kocham tą starą, zdradzoną torbę :D

Dobrze, że wróciła, jest się z czego pośmiać :D

Pewnie mąż znowu poszedł w bok, a ona szczeka tutaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Kocham tą starą, zdradzoną torbę 😄

Dobrze, że wróciła, jest się z czego pośmiać 😄

Pewnie mąż znowu poszedł w bok, a ona szczeka tutaj 😄

Hehehe 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Buhahaha napisał:

Pośmiewisko przed ludźmi to zrobiłaś z siebie ty głupia babo jak latałaś za żonatym który miał i ma ciebie za nic.

Tak, pośmiewisko, myślisz, że ludzie nie wiedzą takich rzeczy? Od razu widać jak baba jest zdradzana. Chłop zadbany, cały w skowronkach, a żonka smutna, zaniedbana pałęta się jak zbędny śmieć :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Kocham tą starą, zdradzoną torbę 😄

Dobrze, że wróciła, jest się z czego pośmiać 😄

Pewnie mąż znowu poszedł w bok, a ona szczeka tutaj 😄

a u ciebie zużyta torbo nie ma go w wannie? 😄 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Tak, pośmiewisko, myślisz, że ludzie nie wiedzą takich rzeczy? Od razu widać jak baba jest zdradzana. Chłop zadbany, cały w skowronkach, a żonka smutna, zaniedbana pałęta się jak zbędny śmieć 😄

No dokładnie jak u ciebie w domu 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip
13 minut temu, Gość gość napisał:

A swojej żony nie oszukiwał? jak bzykał kochankę to żonę wtedy kochał? a o dziecku nie pomyślał jak inną posuwał? a gdzie honor tego faceta? gdzie honor upokorzonej żony?

Odpowiesz, czy to zbyt trudne pytania?

Oczywiście, że oszukiwał.Facet się zabawił pewnie chciał:( Może jakiś kryzys małżeński przechodzili?A teraz zrozumiał, że żonę kocha jest najważniejszą kobietą w jego życiu i postanowił wrócić.A dziecko jest dobrym pretekstem, bo co przyzna się, że woli z żoną być.Wiesz tak bywa,że facet zrobi sobie skok w bok ale i tak do żony wraca.A honor o jakim honorze mówisz jak chłop chciał sobie .......to honor schował do kieszeni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Filip napisał:

Oczywiście, że oszukiwał.Facet się zabawił pewnie chciał:( Może jakiś kryzys małżeński przechodzili?A teraz zrozumiał, że żonę kocha jest najważniejszą kobietą w jego życiu i postanowił wrócić.A dziecko jest dobrym pretekstem, bo co przyzna się, że woli z żoną być.Wiesz tak bywa,że facet zrobi sobie skok w bok ale i tak do żony wraca.A honor o jakim honorze mówisz jak chłop chciał sobie .......to honor schował do kieszeni:)

to jeszcze napisz dlaczego tylu facetów jak zdradzi raz, to później zdarza mu się to kolejny raz i kolejny? oczywiście przeważnie już z inna kobietą. Może to z miłości do żony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Filip napisał:

Oczywiście, że oszukiwał.Facet się zabawił pewnie chciał:( Może jakiś kryzys małżeński przechodzili?A teraz zrozumiał, że żonę kocha jest najważniejszą kobietą w jego życiu i postanowił wrócić.A dziecko jest dobrym pretekstem, bo co przyzna się, że woli z żoną być.Wiesz tak bywa,że facet zrobi sobie skok w bok ale i tak do żony wraca.A honor o jakim honorze mówisz jak chłop chciał sobie .......to honor schował do kieszeni:)

To przynajmniej żona powinna mieć honor.. 

W tamtej jednak sytuacji naprawdę szło o to dziecko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

to jeszcze napisz dlaczego tylu facetów jak zdradzi raz, to później zdarza mu się to kolejny raz i kolejny? oczywiście przeważnie już z inna kobietą. Może to z miłości do żony?

Dokładnie! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

No dokładnie jak u ciebie w domu 😄 

Nie w domu, a w bloku, baba chodzi z siatami, a on wyperfumowany, do autka i fru do kochanki :) wiem, bo to kolega mojego brata i się durny pochwalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha
9 minut temu, Gość gosc napisał:

stul dziób, bo ciebie nikt o nic nie pyta, idź zobaczyć czy twój 'mąż' nie pisze z inną hahahaha

stul dziób to sobie możesz szczekać do swojego gowniaka ze zbiorówki a o cudzego męża się nie martw bo już każdy na ciebie sra hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Nie w domu, a w bloku, baba chodzi z siatami, a on wyperfumowany, do autka i fru do kochanki 🙂 wiem, bo to kolega mojego brata i się durny pochwalił.

wytrzeźwiej 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość haha napisał:

stul dziób to sobie możesz szczekać do swojego gowniaka ze zbiorówki a o cudzego męża się nie martw bo już każdy na ciebie sra hahaha

Ty skończyłaś w ogóle jakąś szkołę? Bo piszesz jak upośledzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Gość haha napisał:

stul dziób to sobie możesz szczekać do swojego gowniaka ze zbiorówki a o cudzego męża się nie martw bo już każdy na ciebie sra hahaha

Nie wiem czy to do mnie czy do kogo? Domniemam że jesteś tą zdradzoną żona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha
8 minut temu, Gość gość napisał:

Ty skończyłaś w ogóle jakąś szkołę? Bo piszesz jak upośledzona.

upośledzona to jesteś ty skoro nie rozumiesz co pisze hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, chomiki napisał:

Nie wiem czy to do mnie czy do kogo? Domniemam że jesteś tą zdradzoną żona. 

Strzał w dziesiątkę :D

Zdradzona, ale wybaczyła i wzięła z powrotem ścierwo, a teraz trzęsie gaciami, że znów się puści :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha
4 minuty temu, chomiki napisał:

Nie wiem czy to do mnie czy do kogo? Domniemam że jesteś tą zdradzoną żona. 

znów wszędzie widzisz zdradzone żony? 

poszukaj w wannie sąsiada tego co pojechał do kochanki hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha
5 minut temu, Gość gość napisał:

Strzał w dziesiątkę 😄

Zdradzona, ale wybaczyła i wzięła z powrotem ścierwo, a teraz trzęsie gaciami, że znów się puści 😄

nie pisz sama ze sobą bo tylko się ośmieszasz. ścierwo to jesteś ty do tego tępe jak but. wziąć to sobie można jabłko z talerza a nie męża z powrotem. walisz takie teksty, że od razu widać z jakiej patologii pochodzisz hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip
11 minut temu, Gość Gość napisał:

to jeszcze napisz dlaczego tylu facetów jak zdradzi raz, to później zdarza mu się to kolejny raz i kolejny? oczywiście przeważnie już z inna kobietą. Może to z miłości do żony?

Owszem niektórzy panowie tak jak napisałaś są recydywistami  jeśli chodzi o zdrady. Często chodzi tylko o sex być może inny niż z żoną:)czy udowodnienie sobie, że jest  na tyle atrakcyjny, że może nową kobietę zdobyć. Ale są tacy którzy po takim wyskoku zaczynają  zdawać sobie sprawę jak ważna jest dla niego żona rodzina i nie wyobraża sobie życia bez nich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość haha napisał:

nie pisz sama ze sobą bo tylko się ośmieszasz. ścierwo to jesteś ty do tego tępe jak but. wziąć to sobie można jabłko z talerza a nie męża z powrotem. walisz takie teksty, że od razu widać z jakiej patologii pochodzisz 

Te twoje teksty do złudzenia mi przypominają te które w moją stronę skierowała rodzinka tej zdradzonej cierpietnicy. Poziom-dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Filip napisał:

Owszem niektórzy panowie tak jak napisałaś są recydywistami  jeśli chodzi o zdrady. Często chodzi tylko o sex być może inny niż z żoną:)czy udowodnienie sobie, że jest  na tyle atrakcyjny, że może nową kobietę zdobyć. Ale są tacy którzy po takim wyskoku zaczynają  zdawać sobie sprawę jak ważna jest dla niego żona rodzina i nie wyobraża sobie życia bez nich .

chyba 1 na 1000 się opamięta :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, chomiki napisał:

Te twoje teksty do złudzenia mi przypominają te które w moją stronę skierowała rodzinka tej zdradzonej cierpietnicy. Poziom-dno

Może to ona? napisz jaka tamta jest :D paskudna i zaniedbana? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Filip napisał:

Owszem niektórzy panowie tak jak napisałaś są recydywistami  jeśli chodzi o zdrady. Często chodzi tylko o sex być może inny niż z żoną:)czy udowodnienie sobie, że jest  na tyle atrakcyjny, że może nową kobietę zdobyć. Ale są tacy którzy po takim wyskoku zaczynają  zdawać sobie sprawę jak ważna jest dla niego żona rodzina i nie wyobraża sobie życia bez nich .

Nie znam ani jednego przypadku 🙂

A ten gdyby rzeczywiście chciał coś naprawić to by się ode mnie definitywnie odwalil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×