Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Iza

Wizyta u ginekologa z nazeczonym czy bez

Polecane posty

Mój nazeczony chce isc zemna na wizyte do ginekologa . Zgodzic sie na to . A zachowanie lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolezanki nikt nie mial takiej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Ja tak miałam a później musiałam mu o bciągnąć z połykiem fiuta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego musialas pociągać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Bo gdy leżałam na tym fotelu ginekologicznym to on podszedł do mnie i rozpial rozporek i wyciągnął z majtek całego ...a i dał mi go prosto do buzi i powiedział mi żebym mu obciagnela go z połykiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto lekarz czy partner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

No lekarz, ja cały czas pisze o lekarzu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mozliwe i zgodzilas sie na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

No tak, musiałam się zgodzić na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie musialas czym cie zmusil takim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

No wiesz. Ale zrobiłam to i było ok. A lekarz też mi robił placówkę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli bylas przygotowana na to 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Tak. Ja już się przygotowałam w domu na takie coś także nie byłam zaskoczona tym że tak wyszło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ja chcialam sie poradzic czy partner moze wejsc zemna do środka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciri

Iza nie daj się wkręcać. Kasia ma wąsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mój chodził już jako chłopak na każde badania cipki i wspierał porodu. Nie ma Prawa wyprosić ginekolog chłopaka bo decyduje PACJENTKA o obecności. A gdy wyprasza ginekolog to jest zboczencem. .jak ten...".16 sierpnia policja z Zabrza (woj. śląskie) aresztowała 50-letniego ginekologa pod zarzutem zgwałcenia pięciu pacjentek, które przyjmował w swoim gabinecie w latach 2016-18. W tej chwili wiadomo już, że podejrzany Monzer M. najprawdopodobniej skrzywdził co najmniej 13 kobiet! Kolejne ofiary lubieżnika wciąż jednak zgłaszają się na komisariat policji w Zabrzu. Niewykluczone, że poszkodowanych może być nawet kilkadziesiąt kobiet."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co do obecności gwarantuje ust 2008 R Art 21 PRAWO Pacjenta! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Co do obecności gwarantuje ust 2008 R Art 21 PRAWO Pacjenta! 

ale kobietę może to krępować..... nie wiem, czy całe te badania są jakoś dla jej faceta atrakcyjne... Chyba nie żyjemy w kraju o prawie muzułmańskim, gdzie kobieta musi na wszystko mieć zgodę partnera? Jeśli bardzo chce i nie krępuje to ok. Ale wiele moich partnerek nie chciało abym im przy takich wizytach asystował więc nawet jeśli poszedłem razem z nimi to grzecznie siedziałem w poczekalni. Co najwyżej zostałem zawołany gdy w ciąży było robione usg aby zobaczyć jak dzidziuś wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ty ...u , dziewczynę ma krepowac obecność partnera? A obcego faceta ginekologa ma się nie krępować i z nim mieć intymność! To jak ...u płodzą dzieci może z ginekologiem skoro się krępuje partnera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dodam nie muzułmański lecz cywilizowanym zboczencu i dbać swobodę ginekologow do molestowań i może gwałtów! W UK itp...  nie zbada ginekolog sam na sam pacjentki jest ktos bliski gdy brak to w dane dni rejestruje gdy jest położna. Ale w zacofanej Polsce ma się wstydzić chłopaka a dbać możliwości ginekologowi by się podniecać i robił co chciał. Nawet zaleca się nagrywanie glos podczas świadczenia usługi medycznej! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.02.2019 o 22:42, Gość Kasia napisał:

Bo gdy leżałam na tym fotelu ginekologicznym to on podszedł do mnie i rozpial rozporek i wyciągnął z majtek całego ...a i dał mi go prosto do buzi i powiedział mi żebym mu obciagnela go z połykiem 

😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, aldona19 napisał:

Gdy jesteś w związku lub masz zamiar być nigdy nie idziesz sama tylko z osobą bliską by pilnowali sterylności badania bo gdy się zarazisz a czas to się zdarza podczas badań czy zabiegu np. Brodawczak ludzki to go przekazujesz partnerowi! A ty masz usuwanie jajników i macicy! 

A co do obecności osoby bliskiej masz prawo mieć bo ZAWSZE decyduje PACJENT nie lekarz nawet w szpitalu ma Prawo być osoba bliska podczas badań i zabiegowi POROĐU! 

Osoba bliska to siostra, mama i chłopak, partner czy mąż to są osoby bliskie ! 

Co do Ust 2008 r 16 listopad, Art 21 Prawo Pacjenta.  A wcześniej była Karta Praw Pacjenta punkt 5 inna zamieniła ust z 2008 r. Karta Praw Pacjenta była nadrzędnym aktem prawnym i również wtedy miał PACJENT Prawo do obecności osoby bliskiej podczas badań i zabiegów czy porođu. Pierwsze porody odbyły się w Łodzi w latach 80- dziesiatych. Wprowadził je Wspaniały Prof. W. Fijałkowski który chciał cywilizować Polski ciemnogród! Mówił że gdy lekarz odmawia obecności osoby bliskiej podczas badań i zabiegów narusza  Prawo i ma coś złego do ukrycia  jest brudasem lub zboczencem....

Również można nagrywać usługę medyczną dyktafonem bez pytania lekarza i może być użyty jako dowód wsprawie lecz nie można publikować! 

Co do zboczenców ginekologów wysrarczy wpisać w Google  ( ginekolog zgwałcił pacjentki ) !!!!

😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może spokojnie wejść .Wcześniej  to chyba wypowiadali za przeproszeniem dzieci. I.tak będzie badał Cie za parawanem. A z partnerem możecie mu później zadawać pytania doty.antykoncepcji bądź współżycia lub planowania rodziny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, acordeon napisał:

😂😂😂😂

Co Cię tak rozbawiło? Kobiety często nie są świadome swych praw.

Swoją drogą, mogłabym opowiedzieć pewną historię, która wydarzyła się w gabinecie ginekologicznym w którą trudno uwierzyć.

Powiem tylko tyle, lekarz ginekolog, to przede wszystkim, tylko człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy to macie nieźle na.. w głowach.

Jasne, że zdarzają się zboczeńcy, ale kur.. bez przesady. Z reguły ktoś siedzi w poczekalni każdej przychodni, nawet prywatnej (pomijam obecny czas) Jakbyśmy mięli myśleć takimi kategoriami, to najlepiej zamknąć się w domu na cztery spusty i nigdzie nie wychodzić, bo a nuż licho czai się za rogiem 🤦🏽‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, acordeon napisał:

Wy to macie nieźle na.. w głowach.

Jasne, że zdarzają się zboczeńcy, ale kur.. bez przesady. Z reguły ktoś siedzi w poczekalni każdej przychodni, nawet prywatnej (pomijam obecny czas) Jakbyśmy mięli myśleć takimi kategoriami, to najlepiej zamknąć się w domu na cztery spusty i nigdzie nie wychodzić, bo a nuż licho czai się za rogiem 🤦🏽‍♂️

Z tym zamknięciem się w domu to też nic pewnego. Kto wie czy mam licho do drzwi nie zapuka 😉 

 

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam zapoznać się z osobą wielkiego niemieckiego ginekologa Carla Clauberga, który również zrewolucjonizował położnictwo ginekologiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×