Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rajka

Rezonans prywatnie czy na NFZ

Polecane posty

Gość rajka

Jakie są różnice między badaniem na NFZ a prywatnie? Czas oczekiwania/ nowoczesność maszyn/ obsługa... Pytanie do osób które miały badanie robione tak i tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaro_oka

Z tego co wiem jak mi opowiadała siostra to na NFZ jest ok 3 miesiecy czekania. Prywatnie ok 2-3 tygodni. Sprzet na NFZ jest zdecydowanie słabszy, co do obslugi to nie ma roznicy. Ja robilam 2 tyg temu ale z pakietu medycznego Medicover jaki mam wykupiony w pracy przez szefa i tam mialam badanie na drugi dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarlota

Tak na NFZ trochę się czeka, parę miesięcy na pewno. Prywatnie to zależy od placówki. Moja znajoma mówiła że w Pabianicach w Wizji V zrobiła rezonans dzień po zapisie aż byłam w szoku. Ale faktycznie tak jest. Więc jeśli zależy Ci na czasie to lepiej prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl

Panstwowo to chyba ze po znajomości masz szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość requs

ja miałam rezonans na Zachodniej w G&R prywatnie i nie zapłaciłam dużo. JAk się orientowałam to tam mają najtaniej w mieście, a na opis badania nie czekałam długo, wię nie opłaca się na nfz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sendra

requs no to tak rzeczywiście, jak na Zachodniej mają taki tani rezonans to nie opłaca się czekać w kolejce na nfz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×