Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rzekomo jest tyle pracy a już 2 miechy bez pracy

Polecane posty

Gość gość

O co tu chodzi?

Nawet nie zdajecie sobie sprawy ile setek CV wysłałem w ilu miejscach byłem gdzie pisali ze kogoś szukają,i co? i nic!

Nawet nie oddzwaniają! Gość po 2 kierunkach studiów pracujący przez ostatnich 5 lat w 10 różnych miejscach na zlecenia same nie może znaleźć jakiekolwiek pracy...

OK nie ukrywam ze interesuje mnie praca wyłącznie od pondz. do pt. zdecydowanie najlepiej na I zmianę. Może problemem jest to że mam wykształcenie dosyć ogólne i moja wiedza jest stricte teleturniejowa, mam też fobie społeczną i aspiego.

Jestem zdesperowany chyba pójdę do agencji pracy (ale tam wymagają zwykle statusu studenta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zet

W jakim rejonie szukasz? Podaj region Polski lub miasta, jesli duze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Trzeba było zostać kierowcą ciężarówki albo spawaczem!

Studiujecie durne, nikomu nie potrzebne kierunki, naciagacie rodziców żeby mieć "studenckie beztroskie życie" a potem pretensje że nikt nie chce zatrudnić faceta ktory tak naprawdę nic nie umie i nie chce się zmęczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brumm

Zawsze z moze zostac kierowca ciezarowki lub spawaczem. Ta droga jest otwarta przez cale zycie, w przeciwnienstwie do studiow.

Problem w tym, ze w Polsce od wielu lat masowo wydaje sie dyplomy na prywatnych uczelniach byle komu, wiec staly sie bezwartosciowe. Placisz za studia wiec dostajesz dyplom = nie masz nic.   W tym jest problem. Wielki, spoleczny problem w dyplomach za pieniadze. Potem ci ktorzy jednak sie czegos nauczyli tez cierpia, bo nie sa traktowani powaznie.

No, ale spawaczem zawsze moze byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyrafa

Gdybys by w stanie podjac prace zmianowa z dyspozycyjnoscia w soboty, to juz dawno bys mial zatrudnienie. Praca od poniedzialku do piatku, w godzinach 7-15, badz 8-16 kojarzy sie z urzedami i podobnymi miejscami, a do tego juz trzeba miec kierunkowe. Rozumiem, ale czasem lepiej zaczepic sie, byleby miec plynnosc finansowa, a szukac dalej czegos w miedzyczasie. Niestety takie stanowiska jak pon.-pt. Od rana do popoludnia sa niestety dosyc okrojone. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracodawca

kolego powiedz co potrafisz robić?:)))) jestem pracodawcą :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracodawca

aha i jeszcze jedno pytanie:)))

co to jest wiedza teleturniejowa?:)))))

może spróbujesz w  1 z dziesięciu :))))))

 i jeszcze : czy już gdzieś pracowałeś ? masz świadectwa pracy? wiesz na czym polega praca?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracodawca

pokaż nam tutaj to jedno z setek swoich CV. Zweryfikujemy je. Z pewnością ktoś się do Ciebie odezwie. Aha :))))) i jeszcze list motywacyjny:)))).

pracodawca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mioi

Autor tematu tu nie zaglada,  wiec nie ma co gadac do sciany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

prawda jest taka ze pracy jest mnostwo!!!, ale taka perfidna albo nisko platna ze nawet ukraincy wola jechac do Niemiec itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upio

wyzysk musi być bo tak w kapitaliźmie na naiwniakach i innych "dobrych duszach" trzepie się hajs, druga sprawa że wiele osób jest leworęcznych i nie potrafią absolutnie nic poza ględzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssak

od pon do ptku na I zmianę jest praca sekretarza sądowego. najniższa krajowa i egzamin na urzędnika [kilkaset stron z prawa]. możesz miec wykształcenie średnie. ze 3-4lata zastępstw i ciągłego startowania  w konkursach i może dostaniesz się na etat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ile powinno się dostać za pracę na zlecenie(dodatkowe zatrudnienie)? Praca fizyczna, kilka godzin 3-4 pomiędzy 7, a 15 płacone zawsze jak za 8h.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna
Dnia 21.02.2019 o 23:30, Gość pracodawca napisał:

pokaż nam tutaj to jedno z setek swoich CV. Zweryfikujemy je. Z pewnością ktoś się do Ciebie odezwie. Aha :))))) i jeszcze list motywacyjny:)))).

pracodawca

Drogi pracodawco. Zawsze marzylam aby pracowac ze zyebem, ktory nie raczy podac nazwy swej firmy, stanowiska, sposobu zatrudnienia i pensji. Jestem bardzo zmotywowana, by pracowac gdziekolwiek.

Moze byc? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To miał być list motywacyjny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miechy miały swój czas w przeszłości. Kowal korzystał w kuźni z nich. Teraz już nikt nie używa miechów. 

Organiści też korzystali. Teraz są pompy 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

To miał być list motywacyjny?

Jaki jest sens wysylania LM do pracy o ktorej nic nie wiesz? Rownie dobrze moze byc taki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może  załóż partię i zostań prezesem.

Słownictwo zasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figa

No to staraj sie do budżetówki gdzieś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stef
Dnia 20.02.2019 o 10:14, Gość gość napisał:

OK nie ukrywam ze interesuje mnie praca wyłącznie od pondz. do pt. zdecydowanie najlepiej na I zmianę. Może problemem jest to że mam wykształcenie dosyć ogólne i moja wiedza jest stricte teleturniejowa, mam też fobie społeczną i aspiego.

Nie pisz im prawdy w tym CV tylko ściemniaj jak wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Straszny Borg
Dnia 20.02.2019 o 20:43, Gość Gość napisał:

Trzeba było zostać kierowcą ciężarówki albo spawaczem!

Studiujecie durne, nikomu nie potrzebne kierunki, naciagacie rodziców żeby mieć "studenckie beztroskie życie" a potem pretensje że nikt nie chce zatrudnić faceta ktory tak naprawdę nic nie umie i nie chce się zmęczyć.

Sprawdzę też nie mają co robić.Jak szukają to marnie płacą. W PISie jest jakiś spawacz i co nie pracuje w swoim zawodzie tylko jest jakaś suchą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×