Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bananowa mlodziez

Dlaczego ludzie zyjacy w konkubinatach sa oburzeni tym

Polecane posty

Gość Gadzina
Dnia 27.02.2019 o 14:27, Gość Gość napisał:

To znaczy, że z tym Waszym kościołem katolickim jest coś mocno nie tak, skoro każdy robi sobie to co che i te Wasze zasady są g... warte.

W naszym kościele katolickim każdy ma wolną wolę, a ksiądz ma psi obowiązek ochrzcić każde dziecko za darmo, a jeśli tak nie jest to z winy księdza.Religie, które zmuszają do wszystkiego są do d..y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gadzina napisał:

W naszym kościele katolickim każdy ma wolną wolę, a ksiądz ma psi obowiązek ochrzcić każde dziecko za darmo, a jeśli tak nie jest to z winy księdza.Religie, które zmuszają do wszystkiego są do d..y

Tylko jeśli korzystając ze swojej wolnej woli nie uwierzysz w doktryny katolickie, przykładowo nie uwierzysz w nieomylność papieża to przestajesz być katoliczką 😄 Taki malutki szczególik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość gosc napisał:

 

Masz jakieś kompleksy skoro ludzi od patoli wyzywasz? Powściągnij agresję i radzę najpierw ugryźć się w język zanim kogoś wyzwiesz.

Rozwodnicy mogą uczestniczyć w komunii św. jeżeli nie żyją i nie współżyją w związkach niesakramentalnych. Rozwodzisz się, jesteś sama możesz iść do komunii.

Skoro ktoś żyje w konkubinacie ale nie dzieli łóżka i oświadcza, że jego związek jest ''biały'', sytuacja jest taka jak ta podana powyżej, to może w drodze wyjątku i po zgodzie władz kościelnych przyjmować komunię.

 

Nie do końca. Jak opuszczasz małżonka bo tak, bo chcesz żyć w związku nawet "białym" z inną osobą to nie możesz przystępować do komunii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ksiądz ma psi obowiązek w twojej katolickiej religii?

I każdy robi co chce, bo ma wolną wolę?

Ta twoja katolicka religia jest do d..py?

A nie myślałaś żeby założyć swoją własną religię?  - taką żeby pasowała do twojej własnej peesdy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gadzina
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Tylko jeśli korzystając ze swojej wolnej woli nie uwierzysz w doktryny katolickie, przykładowo nie uwierzysz w nieomylność papieża to przestajesz być katoliczką 😄 Taki malutki szczególik.

Nie masz racji, jeśli wierzysz w Boga, możesz modlić się na spacerze, w tramwaju i jeśli jesteś ochrzczona jesteś katoliczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtyt
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Ksiądz ma psi obowiązek w twojej katolickiej religii?

I każdy robi co chce, bo ma wolną wolę?

Ta twoja katolicka religia jest do d..py?

A nie myślałaś żeby założyć swoją własną religię?  - taką żeby pasowała do twojej własnej peesdy??

dobrze napisane  hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Racja - KK jest jak mafia, omerta i banda łysego razem wzięte. 

Jak już cie ochrzcili (oczywiście bez twojej wiedzy ani zgody) to dożywotnio jesteś katoliczką. I nie masz możliwości wypisania się z tej partii łobuzów i wydrwigroszów. No fajnie.

W PZPR można było chociaż książeczkę partyjną zeżreć i się od nich uwolnić!!  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość gtyt napisał:

dobrze napisane  hehehe

19 minut temu, Gość Gość napisał:

Ksiądz ma psi obowiązek w twojej katolickiej religii?

I każdy robi co chce, bo ma wolną wolę?

Ta twoja katolicka religia jest do d..py?

A nie myślałaś żeby założyć swoją własną religię?  - taką żeby pasowała do twojej własnej peesdy??

Do d..y jesteś ty i twoja kultura, my wybaczamy tobie 🙂. Nie podoba się, to idź do swojej religii.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
46 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie do końca. Jak opuszczasz małżonka bo tak, bo chcesz żyć w związku nawet "białym" z inną osobą to nie możesz przystępować do komunii....

 

Wiem. Tylko, że ja nie opuściłam małżonka bo tak, tylko uciekłam od kata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
11 minut temu, Gość gosc napisał:

 

Wiem. Tylko, że ja nie opuściłam małżonka bo tak, tylko uciekłam od kata.

I długo, bardzo długo byłam sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale już sama nie jesteś? I się gzisz. I chcesz żreć ciało i pić krew?

No coż, córko - musisz wybrać: albo, albo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
25 minut temu, Gość Gość napisał:

Ale już sama nie jesteś? I się gzisz. I chcesz żreć ciało i pić krew?

No coż, córko - musisz wybrać: albo, albo...

 

Nie jestem już sama. Nie chcę jeść ciało i pić krew. Wiem, że nie mogę, nigdzie nie napisałam, że chcę czy też, że mogę. To chyba oczywiste jest. Nie rozumiem o co takie święte oburzenie. Wiem, że grzeszę według nauk kościoła. No i tyle. No chyba, że miałam trwać przy mężu kacie i przystępować do komunii posiniaczona ale zgodnie z naukami kościoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To jak wszystko wiesz, to po co tu nam dope zawracasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Axa
21 minut temu, Gość Gość napisał:

To jak wszystko wiesz, to po co tu nam dope zawracasz?

A ty czegoś nie wiesz? Pytaj, może będzie ci dane. Nie zniechęcaj się. Kto pyta nie błądzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Racja - KK jest jak mafia, omerta i banda łysego razem wzięte. 

Jak już cie ochrzcili (oczywiście bez twojej wiedzy ani zgody) to dożywotnio jesteś katoliczką. I nie masz możliwości wypisania się z tej partii łobuzów i wydrwigroszów. No fajnie.

W PZPR można było chociaż książeczkę partyjną zeżreć i się od nich uwolnić!!  

Nie! Jesteś dożywotnio chrześcijanką, nie katoliczką. Świadkowie Jehowy też się  chrzczą. Owszem masz możliwość wypisania się z KK. Wystarczy złożyć apostazję. A jeśli przejdziesz na Islam, to muślim będzie dumny, że dołączyła do jego wspólnoty i nigdy ci nie wypomni chrztu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego
15 godzin temu, Gość Gość napisał:

 "Ty w ogóle znasz zasady KK?"

KAŻDY zna zasady KK = kasa, kasa... Nie wiesz o tym? 

No ja znam inne zasady.... Kasa jak dajecie to biorą proste. Nie trzeba uczęszczać do tego kościoła w którym łapę wyciągają. Jest wielu księży z powołania.. Serio 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ludzie czy ktoś was zmusza do chodzenia do Kościoła ? Nie chcesz nie idziesz , W czym problem ? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

"Ks. dr hab. Piotr Majer: – Właściwie zamiast o „wystąpieniu” można by było mówić o „odstąpieniu” od wspólnoty wierzących, bowiem nie można wystąpić, czyli „wypisać się” z Kościoła w ten sam sposób, jak się rezygnuje z członkostwa w świeckiej organizacji. Do Kościoła wchodzi się wraz z przyjęciem chrztu, a ponieważ skutków chrztu nie da się unicestwić, nie da się tak naprawdę „wystąpić” z Kościoła"

"No ja znam inne zasady.... Kasa jak dajecie to biorą proste."- a jak nie chcecie dawać to sami sobie biorą!!! -> vide: finansowanie kościoła przez państwo = z naszych podatków. Zwolnienie kościoła z podatków. Zawłaszczanie znacjonalizowanych nieruchomości. Nauka religii w szkole państwowej za publiczne pieniądze. Kościelna baza danych której nie można przeglądać i żądać usunięcia swoich danych.... można wymieniać w nieskończoność!!

"Jest wielu księży z powołania." - z powołania do lekkiego wygodnego życia!! Serio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

"Ks. dr hab. Piotr Majer: – Właściwie zamiast o „wystąpieniu” można by było mówić o „odstąpieniu” od wspólnoty wierzących, bowiem nie można wystąpić, czyli „wypisać się” z Kościoła w ten sam sposób, jak się rezygnuje z członkostwa w świeckiej organizacji. Do Kościoła wchodzi się wraz z przyjęciem chrztu, a ponieważ skutków chrztu nie da się unicestwić, nie da się tak naprawdę „wystąpić” z Kościoła"

"No ja znam inne zasady.... Kasa jak dajecie to biorą proste."- a jak nie chcecie dawać to sami sobie biorą!!! -> vide: finansowanie kościoła przez państwo = z naszych podatków. Zwolnienie kościoła z podatków. Zawłaszczanie znacjonalizowanych nieruchomości. Nauka religii w szkole państwowej za publiczne pieniądze. Kościelna baza danych której nie można przeglądać i żądać usunięcia swoich danych.... można wymieniać w nieskończoność!!

"Jest wielu księży z powołania." - z powołania do lekkiego wygodnego życia!! Serio!

Bzdety, naprawdę jeśli nie chcesz chodzić do kościoła - nie chodzisz, nie chcesz się modlic- nie modlisz, itp, itd.Nie chcesz być katolikiem to nie jesteś i kropka, nie musisz mieć legitymacji, że wystąpiłes i nie musisz  unieważniać  chrztu. Przyglupy mają problem ze wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

" Przyglupy mają problem ze wszystkim." - odezwała się PRAWDZIWA katoliczka.

Właśnie dlatego nie znoszę katoli - bo to agresywne, zaplute z nienawiści, zakłamane BUCE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"Bzdety, naprawdę jeśli nie chcesz chodzić do kościoła - nie chodzisz, nie chcesz się modlic- nie modlisz, itp, itd.Nie chcesz być katolikiem to nie jesteś i kropka, nie musisz mieć legitymacji, że wystąpiłes i nie musisz  unieważniać  chrztu. Przyglupy mają problem ze wszystkim."

Zgadzam sie z tym w 100 % . Od wielu lat nie chodzę do Kościoła i miesza mnie takie wariatki  które  zachowują  sie jakby je ktoś za szmaty zaciągał co tydzień na msze .  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"Właśnie dlatego nie znoszę katoli - bo to agresywne, zaplute z nienawiści, zakłamane BUCE!"

Jedynym bucem w tym temacie jesteś  ty .Ciesz sie wariatko, ze nie urodziłaś sie w Turcji czy innym kraju gdzie panuje Islam . 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
13 minut temu, Gość Gość napisał:

" Przyglupy mają problem ze wszystkim." - odezwała się PRAWDZIWA katoliczka.

Właśnie dlatego nie znoszę katoli - bo to agresywne, zaplute z nienawiści, zakłamane BUCE!

Odezwał się prawdziwy BUC , nienawiść jest grzechem, a bliźniego swego kochaj jak siebie samego 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ty, nazywając mnie bucem, okazałaś mi całą swoją miłość bliźniego?

Aaahhh - jakie to katolickie 🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

A ty, nazywając mnie bucem, okazałaś mi całą swoją miłość bliźniego?

Aaahhh - jakie to katolickie 🤪

Mylisz się, katolicy to nie idioci, mogę ci nawet przywalic, bucu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja nie rozumiem co ci tak przeszkadza wiara innych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No coraz to lepiej!

A przywalisz mi krzyżem czy chlebem? Czy obydwoma na raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

No coraz to lepiej!

A przywalisz mi krzyżem czy chlebem? Czy obydwoma na raz?

To tajemnica, ważne, że nie wysadzę cię w powietrze razem z cala dzielnica, w której mieszkasz czy pracujesz.Zdradze ci, że nie czekają na ciebie żadne dziewice 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie przeszkadza mi wiara.

Po prostu nie lubię katoli - którzy jawią się jako ludzie pełni nienawiści, zakłamania, podli i agresywni. Zresztą epitety można by mnożyć w nieskończoność. 

Może nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

"To tajemnica," - rozumiem. To wielka tajemnica twojej wiary :classic_laugh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×