Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Gość

Czy trwale bezrobotna kobieta moze mieć faceta?

Polecane posty

Gość Goscc

Chyba że jest bardzo ładna i znajdzie sobie bogatego (i wyrozumialego (BO TO WAŻNE) ) , taka przeciętna nie. Nie może. 

Gość Ona
Dnia 6.03.2019 o 05:04, Gość cykl miesięczny napisał:

odpowie że chce dzieci i rodzine, mądry facet będzie w niebowzięty

O, chcenie to zajęcie? Ile płacą?

Mądry facet będzie wniebowzięty wiedząc, że jak zaniemoże pracować, żonka nie zarobi na chleb dla rodziny, a jak umrze wcześnie to żonce komornik odbierze dach nad głową. No, no bardzo mądry mąż, ale dominacja finansowa nad kobietą ważniejsza od racjonalnego myślenia i bezpieczeństwa rodziny.

Nie wiem co oznacza długotrwałe bezrobotna, ale ja bym się bała nie mieć emerytury, dobrze, że UP ubezpieczenie zdrowotne  daje bo inaczej to strach zachorowac. 

Gość Ona
Dnia 6.03.2019 o 05:09, Gość chwyt elity napisał:

Dawniej kobiety nie pracowały i była gitara, a potem palma im odbiła i zniszczyły rynek pracy, stawki spadły i dwie pensje teraz warte tyle co kiedyś jedna, głupie baby, same się udupiły i muszą orać zamiast być matkami i wychowywać własne dzieci.

Kobiety zawsze pracowały, kiedyś na roli, wraz z mężem.

Gość Ona
Dnia 6.03.2019 o 06:22, Gość ten z psychiatryka napisał:

Araby i bambo w afryce mają po 10 dzieci i kur/wa żyją, a ty musisz mieć pełną obsługe pałacu do jednego bachora i zaplecze milion dolców, tępa jesteś i zdechniesz sama.

Żyją dopóki z głodu nie umrą 😄 Czyli krótko. No w Afryce pełnia szczęścia, świat zazdrości. 

Gość Uległa

Mam.29 lat. Jestem nieszczęsliwą mężatką. Mąż nie chce dzieci. Ja nie mam jakiegos parcia na swoje dziecko. Pokochałabym i obce. Naprawde wolałabym nie pracować, a mieć kochający dom. Co mi po tych pieniądzach. Jak sie wkońcu rozwiode to zostane sama do końca życia bo rozwódki to te gorsze

Gość Gość
10 godzin temu, Gość Uległa napisał:

Mam.29 lat. Jestem nieszczęsliwą mężatką. Mąż nie chce dzieci. Ja nie mam jakiegos parcia na swoje dziecko. Pokochałabym i obce. Naprawde wolałabym nie pracować, a mieć kochający dom. Co mi po tych pieniądzach. Jak sie wkońcu rozwiode to zostane sama do końca życia bo rozwódki to te gorsze

Nie rozmawialiście wcześniej na takie tematy? Przed ślubem? Jeżeli jesteś nieszczęśliwa to się rozwiedź, mało to rozwodów? Jakoś ludzie układają sobie życie. Nie chce być niemiła, ale twój nick wiele o tobie mówi. Jedyne co można ci doradzić, to znajdź w sobie pewność siebie i bądź szczęśliwa - sama utoruj sobie drogę do szczęscia! Skoro mąż nie chce dzieci, a ty właśnie tego pragniesz, to nie masz na co czekać, w tym temacie nie ma kompromisów. Rozejdźcie się, póki jeszcze jesteś młoda, bo kiedyś będziesz płakać, że zmarnowałaś sobie życie.

Gość Stokrotka

Moja siostra trafiła na takiego jelenia, ale cóż, niewielu teraz takich. Patrząc na koleżanki to ich faceci wypychali je do pracy zaraz po urodzeniu dziecka, a co tu dopiero mówić o trwałym utrzymywaniu

Gość Gość
21 godzin temu, Gość Stokrotka napisał:

Moja siostra trafiła na takiego jelenia, ale cóż, niewielu teraz takich. Patrząc na koleżanki to ich faceci wypychali je do pracy zaraz po urodzeniu dziecka, a co tu dopiero mówić o trwałym utrzymywaniu

Co za zazdrośnice x d

Gość Gosc

Ale dlaczego trwale  bezrobotna?

Bo nie niepełnosprawna,  chora, inaczej napisałaby, że ma rentę. 

Jak teraz bezrobotna, to z czego żyje?  Chyba, że ma jakiś duży spadek albo co..... to może jakiś chętny facet się znajdzie.

Gość Gość
Dnia 9.06.2019 o 16:31, Gość Gosc napisał:

Ale dlaczego trwale  bezrobotna?

Bo nie niepełnosprawna,  chora, inaczej napisałaby, że ma rentę. 

Jak teraz bezrobotna, to z czego żyje?  Chyba, że ma jakiś duży spadek albo co..... to może jakiś chętny facet się znajdzie.

Pewnie na utrzymaniu rodziców/rodziny/ 

Logiczne, że babie pracować się nie chce, dlatego bezrobotna trwale i bez powodu

Gość Gość
29 minut temu, Gość Gość napisał:

Pewnie na utrzymaniu rodziców/rodziny/ 

Logiczne, że babie pracować się nie chce, dlatego bezrobotna trwale i bez powodu

co za zawiść... a co was obchodzi, czy ktoś pracuje, czy nie? ja rozumiem niechęć do wiazania się z taką osobą, bo w końcu każdy ma własne kryteria i dla każdego co innego jest ważne, rozumiem że dla kogoś to nieakceptowalne u drugiej połówki, ale to co tu czytam, jak obrażacie takie osoby, to kosmos jakiś. I nie, nie jestem bezrobotna.

Gość gość

A ile lat ma ta kobieta którą obrabiacie od 3 miesięcy? Może jest na emeryturze, tylko młodo wygląda? Znam takie. 

Gość gość

Wątek deb.ilki której jedynym celem i ambicją w zyciu było/jest znalezienie FACETA.

Gość 555
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Wątek deb.ilki której jedynym celem i ambicją w zyciu było/jest znalezienie FACETA.

Pewnie skorpionica. 

Gość gość

DO roboty się ...wa zabrać a nie na pizzdach siedzieć

Gość Bezdech

Tak. Mnie. Mężowi to nie przeszkadza:) woli mnie w domu

Gość gość
2 godziny temu, Gość Bezdech napisał:

Tak. Mnie. Mężowi to nie przeszkadza:) woli mnie w domu

pasożyt tfu

Gość Kaśka pelaśka
Dnia 12.06.2019 o 00:24, Gość gość napisał:

pasożyt tfu

Aż tak obchodzi cie jak żyją obcy ludzie, że aż wyzywać ich musisz? 

Gość Gość

Chciałabym na takiego trafić : D Byłabym posłuszna 

Gość Gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Oto jestem.

Gość Gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Kobiety szanujcie sie:/ masakra co to się wyprawia 

Gość Gość

Wszystkie kobiety jakie znam, a nie pracują, mają mężów pracujących fizycznie/roboli. Faceci na stanowiskach chcą takich samych kobiet.

Gość gość
21 godzin temu, Gość Gość napisał:

Kobiety szanujcie sie:/ masakra co to się wyprawia 

Też bym była ;)

Gość Gość19
Dnia 15.06.2019 o 00:57, Gość Gość napisał:

Wszystkie kobiety jakie znam, a nie pracują, mają mężów pracujących fizycznie/roboli. Faceci na stanowiskach chcą takich samych kobiet.

Nieprawda, co za głupota... 

Gość Ambitny
Dnia 15.06.2019 o 01:36, Gość gość napisał:

Też bym była 😉

I już ...iska się zleciały ......... 

Gość Fiona

Ja pracuje w domu i zarabiam, a mojemu facetowi to przeszkadza... To znaczy nie dosłownie "przeszkadza"  ale mi umniejsza mówiąc że siedzę przecież w domu, więc mogę zrobić to i tamto, on musi "chodzić do pracy" a mi wygodnie..... Mój były robił podobne komentarze. Wolę nie myśleć co by było gdybym w ogóle nie pracowała, faceci niestety tacy są,  i z oberwacji i doświadczeni powiem ze nigdy nie bądźcie zależne od mężczyzny, kobiety pracujcie!!!! Zależność finansowa zawsze źle się kończy

Gość gość
Dnia 17.06.2019 o 04:13, Gość Fiona napisał:

Ja pracuje w domu i zarabiam, a mojemu facetowi to przeszkadza... To znaczy nie dosłownie "przeszkadza"  ale mi umniejsza mówiąc że siedzę przecież w domu, więc mogę zrobić to i tamto, on musi "chodzić do pracy" a mi wygodnie..... Mój były robił podobne komentarze. Wolę nie myśleć co by było gdybym w ogóle nie pracowała, faceci niestety tacy są,  i z oberwacji i doświadczeni powiem ze nigdy nie bądźcie zależne od mężczyzny, kobiety pracujcie!!!! Zależność finansowa zawsze źle się kończy

zmień faceta, co za burak

Gość Gość
Dnia 15.06.2019 o 00:57, Gość Gość napisał:

Podpisuje się pod tym:) Ludzie z ambicjami chcą jednak czegoś więcej. A już na pewno nie partnera siedzącego w domu

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować