Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NieDOswiadczony

Jak poznać, że ona jest zainteresowana?

Polecane posty

Gość NieDOswiadczony

Witam. 

Pytanie do doswiadczonych Panow i troche do Pan... Jest taka dziewczyna na wykladzie. Widze, ze sie dosiada do mnie kiedy tylko mozliwe. Ale jak chce z nia nawiazac kontakt wzrokowy to sie odwraca.. Moze niemiala, moze ja zle odczytuje jej zachowanie? Zreszta nieraz mi sie to przydarzylo, ze niby wysyla jakies oznaki zainteresowania, ale malo konkretnie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01

Rozumiem, ze dosiada się do Ciebie, a Ty co ? Czekasz na znak Batmana na nocnym niebie ?

Zagadaj raz, drugi a jak złapiesz z nią dobry flow to zaproponuj drinka. Alkohol pomaga.

Niedoświadczony : ''Gdybyś miała porwać faceta gdzieś tu w okolicy, to gdzie byś go zabrała, tylko nie mów, że prosto do domu. Śmiech"

Ona : "Idę tam i ówdzie/bla bla bla'' - to co odpowiada nie ma praktycznie znaczenia, Ty trzymasz się dalszego planu. 

Niedoświadczony : "Wiesz...nie jestem do końca pewien, jednak wydaje mi się, że emanuje od Ciebie pozytywna energia, a to jest coś co naprawdę doceniam u kobiet, swoją drogą..." - i zmieniasz temat, idziesz w kierunku numeru lub f-close. 
 

Bądź wyluzowany i uśmiechnięty i nie rób załamanej miny jak odmówi. Tak czy inaczej zobaczy, że miałeś jaja zagadać. 🙂 Zdarzało mi się, ze laska odmówiła, a przy okazji jakieś imprezy się całowaliśmy.

Btw. co studiujesz? Kiedyś poderwałem laskę ze stomatologii na to, że bolą mnie zęby i chciałbym się umówić na wizytę. 😛 Durne to było ale weszło. Ważne, żeby być spójnym ze sobą i nie grać kogoś kim się nie jest a powinno fajnie wyjść. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieDOswiadczony

Dzieki za rady. Filologie germanska. Wiec dupeczek jest troche 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01

Możesz zażartować, że potrzebujesz korków z niemieckiego i chesz ją na drinka zaprosić i przy tym się śmiać, pokazać że podchodzisz do tego na luzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan tadeusz
2 godziny temu, Gość NieDOswiadczony napisał:

Witam. 

Pytanie do doswiadczonych Panow i troche do Pan... Jest taka dziewczyna na wykladzie. Widze, ze sie dosiada do mnie kiedy tylko mozliwe. Ale jak chce z nia nawiazac kontakt wzrokowy to sie odwraca.. Moze niemiala, moze ja zle odczytuje jej zachowanie? Zreszta nieraz mi sie to przydarzylo, ze niby wysyla jakies oznaki zainteresowania, ale malo konkretnie... 

jak cie unika wzrokowo itp to jest bardzo zainteresowana i masz podbijać, taka natura tej sztuki, myśli odwrotnie niż jej zachowanie, nigdy nie patrz na zachowanie kobiet bo one myślą odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×