Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Julka

Mam 17 lat i jeszcze nie uprawiałam seksu..

Polecane posty

Gość gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

Przecież Ty jesteś jeszcze dzieckiem poczekaj z seksem jak skończysz studia.

Co tam po studiach, czekaj twardo do 40tki. Tuż przed menopauzą seks podobno najlepiej smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autorka ma 17 lat, więc śmiało można rzec, że to już kobieta. I z tego, co opisuje jest bardzo rozsądną dziewczyną. Ktoś wcześniej mądrze powiedział "wszystko w swoim czasie". Niech zachowania innych, nie wpływają na podejmowanie decyzji wbrew sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To chyba dobrze że jesteś dziewicą. Dziewictwo to symbol szacunku do własnego ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Do nauki gówniaro a nie seksy w głowie. Kto by pomyślał żeby 17latka uprawiała seks. Gdzie są rodzice pytam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Prowo koniotrzepa nieprawiczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, mary mon napisał:

Autorka ma 17 lat, więc śmiało można rzec, że to już kobieta. I z tego, co opisuje jest bardzo rozsądną dziewczyną. Ktoś wcześniej mądrze powiedział "wszystko w swoim czasie". Niech zachowania innych, nie wpływają na podejmowanie decyzji wbrew sobie.

Jest dzieckiem. Kobietą się stanie jak skończy 25lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Jest dzieckiem. Kobietą się stanie jak skończy 25lat.

A gdzie to można wyczytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówka
45 minut temu, Gość gość napisał:

 A ja zrobiłam to po ślubie kościelnym i niczego nie żałuję!!!

 

JESZCZE.

 

autorko, sama poczujesz chęć zrobienia tego, jeśli poznasz właściwą osobę. nie sugeruj się tu wiekiem, ślubami itd.

błagam nie słuchaj tych co nie robią tego przed ślubem, bo w większości nie jest to prawda, albo po prostu dzięło przypadku.. TRZEBA żyć zgodnie ze swojąinduicją i pragnieniami, a nie kazaniami osoby, która nigdy w małżeństwie nie była i nigdy seksu nie uprawiała, a ma czelność mowic innym kiedy i jak mogą to robić. ZAWSZE SIĘ ZABEZPIECZAJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, mary mon napisał:

A gdzie to można wyczytać?

Wszedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Wszedzie

Ok, sprawdzę w słowniku.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 20 lat i nie miałam nigdy chłopaka i sie nie calowalam nie przejmuj sie . Jak będzie odpowiedni czas znajdziesz tego jedynego 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bahar

Nie martw się 🙂 

One już nigdy nie będą takie jak Ty, a Ty możesz zawsze stać się takie jak one 🙂 

Ja miałam 23 lata, czekaliśmy do ślubu z powodu religii.

Sama będziesz wiedziała kiedy to ma być 🙂 Ale nie rób tego z kimś przypadkowym, pierwszy raz z reguły nie jest przyjemny, więc ważne jest żebyś była z kimś kto jest dla ciebie ważny i czujesz się przy nim bezpieczny 🙂 

Wszystko z tobą ok, to z twoimi rówieśnikami jest coś nie tak. Coś co mają najcenniejsze (swoje ciało, swoją wrażliwość, intymność) oddają byle komu, byle jak, byle gdzie (nie sądze żeby gimnazjalistki miały jakieś głębokie relacje z chłopakami). Jednym słowem to tak jakby diament zamienić na miedziaka. Nie rzuca się pereł prze wieprze.

Powodzenia 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bahar

* Bezpieczna 

* przed 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawikzmirzniety
5 minut temu, Ada169 napisał:

Jak będzie odpowiedni czas znajdziesz tego jedynego 😉

ta bo duzo wiesz korfa haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytając ten temat nasunelo mi się tylko jedno: to uczucie jak rocznik 2002 uprawia już seks. Ale ten czas leci. Czuję się stary 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawikzmirzniety

mantra moralna ciąg dalszy 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawikzmirzniety

nie zaklamujta obludnice rzeczywistosci ze 13ki niby nic z tych rzeczy nie robią haha slepoty tempoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żałosny typ
Przed chwilą, Gość prawikzmirzniety napisał:

nie zaklamujta obludnice rzeczywistosci ze 13ki niby nic z tych rzeczy nie robią haha slepoty tempoty

Widać, że twoje życie seksualne jest marne albo nie istnieje 😂Piszesz takie zbereźne głupoty jakbyś miał sex to nie pisałbyś taki nabryndzlowany 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

Wierz mi nie jesteś sama. Poczekaj na swoją prawdziwą miłość. Tylko wtedy jest pięknie.jesli to zrobisz na siłę bez uczucia będziesz żałowała do końca życia.

Ten świat to burdel, schodzi na psy nie pozwól by zniszczył i Ciebie. Nie idź za motlochem i bądź madrzejsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sex to nie tylko mechaniczne posuwanie... W młodym wieku to głównie uczucia... Nie nauka ortografii... Ani nawet biologii... To coś, co się budzi w człowieku w pewnym momencie, w jednych wcześniej w innych później...

Fakt, że świat jest dzisiaj powalony a dzieciaki są bezwzględne i naśmiewają się z rówieśników, ale nie może to być powodem do zdjęcia majtek za wszelką cenę. Nie daj się i bądź sobą... Bądź inna niż cała reszta, to indywidualności są doceniane...

A jeśli masz problem z określeniem swojej seksualności, to już lepiej pooglądaj sobie filmiki, z nich możesz się dużo nauczyć. Również o sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tecia
2 godziny temu, Gość Julka napisał:

Czuję się jak jakieś dziwadło. Wszystkie koleżanki z klasy mają chłopaków i prowadzą normalne życie seksualne. Większość już w gimnazjum miała swój pierwszy raz. Wszyscy otwarcie mówią o swoich doświadczeniach, ciągle słyszę jak to komu z kim było. A ja się nawet z chłopakiem nie całowałam..

Koleżanki coraz gorzej mnie traktują, czuję się jakaś inna, gorsza :classic_sad:

Nie ma się do czego spieszyć. Ciesz się młodością. Ja dlugo czekałam na tego jedynego i bylo warto, choć niejednokrotnie bylam traktowana jako pewnego rodzaju wybryk natury. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Akurat jest się do czego spieszyć, bo seks jest super. Tutaj kafeteryjne koniotrzepy i różnej maści kłody najlepiej kazałyby czekać dziewczynie do sześćdziesiątki 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forever alone

Bez seksu można żyć. Jestem tego najlepszym przykładem. Mam 35 lat i zero doświadczenia. Nawet nigdy nie trzymałem dziewczyny za rękę, nie całowałem się. Powoli obojętnieję na to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Można żyć, ale to życie frustratów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forever alone
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Można żyć, ale to życie frustratów. 

Nie jestem sfrustrowany. Czasem mi smutno, że nie jestem taki jak inni, odczuwam samotność, ale jakoś wytrzymuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Forever alone napisał:

Nie jestem sfrustrowany. Czasem mi smutno, że nie jestem taki jak inni, odczuwam samotność, ale jakoś wytrzymuję.

Samotność jest Twoim wyborem, czy raczej ucieczką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forever alone
3 minuty temu, mary mon napisał:

Samotność jest Twoim wyborem, czy raczej ucieczką?

Ucieczką, a nawet przymusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Forever alone napisał:

Ucieczką, a nawet przymusem.

Ucieczką to rozumiem, ale przymus kojarzy mi się z działaniem osób trzecich. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forever alone
1 minutę temu, mary mon napisał:

Ucieczką to rozumiem, ale przymus kojarzy mi się z działaniem osób trzecich. 

Nie, po prostu nie mogę mieć dziewczyny z różnych powodów. Szkoda gadać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Forever alone napisał:

Nie, po prostu nie mogę mieć dziewczyny z różnych powodów. Szkoda gadać....

Nie będę Ciebie wypytywać, ale jeżeli samotność jest dla Ciebie męcząca, to należałoby to zmienić, przełamać się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×