Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mqjnw

Mrs Harmony

Polecane posty

Gość gosc
3 godziny temu, Gość Karolina Dolina napisał:

Współpraca tylko z Babor. Reszta to wchodzenie w tyłek i chęć zaistnienia. Dodatkowo chce zrobić wrażenie przed ewentualnymi reklamodawcami ze ma tyle współprac- a to nie prawda! Udaje rozchwytywaną. 

Kolejny zabieg-przeszczep włosów z żony na męża! 

zdjecie pod prysznicem to udział w konkursie, można wygrać pobyt w SPA :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc gosc
7 minut temu, Gość gosc napisał:

zdjecie pod prysznicem to udział w konkursie, można wygrać pobyt w SPA :):):):):)

ha ha - dokładnie 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hkih

Gdzie jest info o tym konkursie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc gosc

a ja ją lubię słuchać, bo przynajmniej nie sepleni jak niebieska gwiazda ig

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A dlaczego nic nie kupila.... bo nie udalo jej sie wyzebrac na miejscu darmochy..... i bedzie pisac maile z oferta wspolpracy zeby cos rzucili za darmoche a na sobotnie wesele pewnie znowu bedzie jojczyc ze musiala pozyczyc od kolezanki bo nic nie miala i w sklepach nic nie bylo albo bylo za drogie jak na jeden raz do zalozenia- czytaj nic nie wyzebrala na szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza
2 godziny temu, Gość gosc gosc napisał:

a ja ją lubię słuchać, bo przynajmniej nie sepleni jak niebieska gwiazda ig

O kim mowa? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc gosc

ona tak cwiczy że jest w gangu chody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rey
Dnia 12.06.2019 o 12:12, Gość Jerzy napisał:

To prawda! Raz byli w Indiach i jadą na tej historii juz 8 rok! Teraz nigdzie nie jeżdżą- tylko do Baczek za darmochę do mamusi na garnuszek! 

A dr drozd niech zrobi przeszczep włosów z żony na męża! Bo tu siano i busz a tam łyso jakby się czoło na karku kończyło- wiecznie w tej czapce nawet po domu!! 

Sylwia tez jej ma dość -widać było po ostatniej wizycie w 3city! 

Mrs Luks jest tak samo zakłamana jak Kafi z tą różnicą że ta pierwsza coś tam zarabia. Niby eko sreko a Zare dziecko reklamuje ( w kwestii środowiska ma wiele za uszami) i Luks wrzuciła własnie uroczą focie z Kafi i tez juz ciagle otwiera paczki szczerze wątpie żeby to kupowała w tej chwili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Rey napisał:

Mrs Luks jest tak samo zakłamana jak Kafi z tą różnicą że ta pierwsza coś tam zarabia. Niby eko sreko a Zare dziecko reklamuje ( w kwestii środowiska ma wiele za uszami) i Luks wrzuciła własnie uroczą focie z Kafi i tez juz ciagle otwiera paczki szczerze wątpie żeby to kupowała w tej chwili...

Puknij się w głowę zanim coś powiesz...... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mrs Luks to fajna, mądra i kreatywna dziewczyna! Jedna z fajniejszych, które obserwuje!!  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooo

Mrs Luks to przedsiebiorcza i kreatywna babka ktora ma prace i zarabia w uczciwy sposob 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscde

Czy piontek poszedł na wesele w jeansach z dziurami i białych adidasach? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bkgd
2 godziny temu, Gość Goscde napisał:

Czy piontek poszedł na wesele w jeansach z dziurami i białych adidasach? 

Ale bez czapeczki 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenka
2 godziny temu, Gość Goscde napisał:

Czy piontek poszedł na wesele w jeansach z dziurami i białych adidasach? 

Hahahaha i te jego włosy masakra 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gada

Ma jakie ma i ukrywa jak może. Pecha ma i tyle. Ale wytłumaczcie mi ludzi którzy w pomieszczeniu noszą ciemne okulary. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Harmonka w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abcd
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Harmonka w ciąży?

Mało prawdopodobne. Piontek miał wazektomię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna
3 godziny temu, Gość Abcd napisał:

Mało prawdopodobne. Piontek miał wazektomię. 

Dlaczego nazywacie go piontek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa
18 minut temu, Gość Luna napisał:

Dlaczego nazywacie go piontek??

Bo miał tak na nazwisko zanim zmienił

Też mi się wydaje że ona jest w ciąży ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abcd
36 minut temu, Gość aaaa napisał:

Bo miał tak na nazwisko zanim zmienił

Też mi się wydaje że ona jest w ciąży ..

Nie jest.

Mówiła, że przytyła 8kg.

A nie chcą mieć więcej dzieci, dlatego Pan Harmony zrobił sobie  wazektomię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Co do jego “stylowki” to wiecie, influencerow dress code I savoir vivre nie dotyczy;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza bi
10 godzin temu, Gość aaaa napisał:

Bo miał tak na nazwisko zanim zmienił

Też mi się wydaje że ona jest w ciąży ..

Po .uj zmienił nazwisko? Ktoś wie!? Chciał mieć bardziej „światowe”? Widzieliście go na rowerku wodnym- jaki anorektyk? Ona taka pulchna a on jakby niedożywiony! Nie jest w ciąży- lubi sobie dobrze zjeść szczególnie jak za darmo! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psi detektyw

Widzę, że znowu stara śpiewka Harmoniuszy: my cudowni kontra plebs w Mielnie, tolerancyjna, dobra i altruistyczna Kafi, która zamiast się zająć się swoją rodziną to już patrzy od kogo na ulicy się odbić, żeby wyjść lepiej, może od Pań w stanikach (dobrze, ze ona nie wywala cycochów), może ktoś pali na ulicy to szybko go obgadam w internecie (na ulicy można droga Pani)..... ktoś przeklina to szybko opowiem o tym w necie (przecież oni nie przeklinają)....oj Harmoniusze....ta polaczkowatość to jednak prawda, że najbardziej w innych nam przeszkadza to czego sami się wstydzimy w sobie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarenka

Mój mąż ma nogi jak sarenka, i popija bezalkoholowe proseczko. Matko, widzisz i nie grzmisz. Nie mowie, ze mężczyzna ma być typem macho, ale to już jest jakaś kpina. Ciekawe, czy go w ogole widać zza kolka tego volvo? Do psiego detektywa, dziwisz się, ze on nie chodzi po plazy bez koszulki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscde

Ja nigdy nie pojmę tego kręcenia się do telefonu i robienia dziubka. Jakos nie mogę pojąć ze ona idzie już na 40 a kokietuje telefon. No i prośba o pytania a później będzie ze nie mam czasu odpowiadać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kbgy

„Nie zobaczycie u mnie czegos co jest ustawione tylko na potrzeby zdjęcia, a potem to oddane albo sprzedaje...”

Halo, już nie pamięta, co było ze współpracą z le collet i ...enką, którą wyjawiła na sprzedaż? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemniczy wielbiciel

Żelazko i odkurzacz zmieniający życie w sielankę tez wyparowały, nikt jej nie broni przecież zarabiać tylko po co klamie? no ale instaświat faktycznie chyba nie jest dla mnie, ooo zapomniałabym, ze ona nie rozumie tagowania sławnych osób 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza

tak jak wiele z tych miejscówek, jak to nazywa, które były takie świetne za darmo, a do których nigdy już nie wrócili- bo trzebaby zapłacić. Jakiś czas temu mini było świetne, teraz volvo, a przecież to dwa zupełnie inne samochody z innym targetem. Dla mnie ktoś, kto zachwala sobie pobyt na brudnym Goa po taniości, nie będzie dzielił się wiarygodna opinia na temat recenzji hotelu, gdzie chciałabym jechać z dziećmi. Ot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isia
1 godzinę temu, Gość tajemniczy wielbiciel napisał:

Żelazko i odkurzacz zmieniający życie w sielankę tez wyparowały, nikt jej nie broni przecież zarabiać tylko po co klamie? no ale instaświat faktycznie chyba nie jest dla mnie, ooo zapomniałabym, ze ona nie rozumie tagowania sławnych osób 😉

Dokładnie. Niech zarabia, po to prowadzi swój profil, ale na miłość boską, niech robi to mądrze. Ludzie nie są głupi. Pamiętają dużo sytuacji. 

Bulwers o kulturalne pytanie o ilość współprac, był zabawny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darmoszka kokoszka

Harmonijka sama pisze o wspolprace i mowi ze zrobi instastories albo da taga jak cos jej wysla.... zenada 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×