Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mqjnw

Mrs Harmony

Polecane posty

Gość Piontek
4 minuty temu, Gość Iza napisał:

Mali, biedni, smutni ludzie...

Nie wierzę, że szczęśliwy, spełniony człowiek mógłby takie rzeczy pisać o kimś innym. Wstyd

Ani nie maly ani nie biedny ani nie smutny 🤣🙃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

Kasia ma taki problem, że czasami zapomina, co mówiła. I jeśli ktoś obserwuje ją dłuższy czas, to jest w stanie wyłapać pewną niekonsekwencję. A to, niestety, robi z niej osobę mało wiarygodną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silesia gość

Kafi była jedną z pierwszych osób, które zaczęłam obserwować na insta, jak jeszcze jej młodsza córka była malutka. Wtedy to mi się podobało -ot zwykła mamuśka na insta, która pokazuje swoje życie. Ba, nawet ich tańce mi się podobały. A teraz się boję wejść na jej profil bo to jedna wielka reklama. Idealne zdjęcia, słodkie opisy i zero prawdy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silesia gość
2 minuty temu, Gość Silesia gość napisał:

Kafi była jedną z pierwszych osób, które zaczęłam obserwować na insta, jak jeszcze jej młodsza córka była malutka. Wtedy to mi się podobało -ot zwykła mamuśka na insta, która pokazuje swoje życie. Ba, nawet ich tańce mi się podobały. A teraz się boję wejść na jej profil bo to jedna wielka reklama. Idealne zdjęcia, słodkie opisy i zero prawdy. 

zapomniałam dodać, że żal mi tych dzieci bo rodzice mają inne rzeczyna głowie. Zastanawiam się, jak to będzie jak pójdą do szkoły i na serio zaczną się obowiązki. Tak samo ich związki z rodziną - wielokrotnie potwierdzali, że słabo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 godziny temu, Gość Miama napisał:

Kasia nie nudzi cię kontrolowanie forum?

To nie Kasia. Zauważyłam ze bardzo się pienicie że ktoś nie ma etatu a swoją firmę, robi co lubi i kiedy ma ochotę. Wkurza Was to, że musicie na określoną godzinę do roboty. Ona nie musi. Żal dupk* ściska, co? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc gosc
1 godzinę temu, Gość Silesia gość napisał:

Kafi była jedną z pierwszych osób, które zaczęłam obserwować na insta, jak jeszcze jej młodsza córka była malutka. Wtedy to mi się podobało -ot zwykła mamuśka na insta, która pokazuje swoje życie. Ba, nawet ich tańce mi się podobały. A teraz się boję wejść na jej profil bo to jedna wielka reklama. Idealne zdjęcia, słodkie opisy i zero prawdy. 

I co z tego, że reklama?  Żal Ci, że Ty nie mozesz? Zazdrośnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
24 minuty temu, Gość gosc napisał:

To nie Kasia. Zauważyłam ze bardzo się pienicie że ktoś nie ma etatu a swoją firmę, robi co lubi i kiedy ma ochotę. Wkurza Was to, że musicie na określoną godzinę do roboty. Ona nie musi. Żal dupk* ściska, co? 

Ona tez nie ma firmy co więcej my nie musimy robić z siebie błaznów a firmę mam nawet trzy -łyso Ci ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
25 minut temu, Gość gosc gosc napisał:

I co z tego, że reklama?  Żal Ci, że Ty nie mozesz? Zazdrośnicy

Kasiu zjedz loda :-) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak zazdroszczę pięknej gładkiej skóry

tak zazdroszczę figury

tak zazdroszczę dużego mieszkania

tak zazdroszcze przystojnego męża

tak zadroszcze firmy

tak zazdroszcze oddanych przyjaciół

tak zazdroszcze spedzanych w gronie rodziny świąt

dużo rzeczy i relacji jej zazdroszczę, az mnie skręca w środku z tej zazdrości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Oni nie maja zadnej tworczej dzialanosci.... zajmuja sie zebraniem na insta i to nazywaja swoja firma...... buahaahah no ludzie błagam.... smiech na sali..... sa załosni i zenujacy.... a to ze za jedno zdjecie biora 1000zl to wola o pomste do nieba .... nie dlatego ze tyle kasy za jedno glupie zdjecie tylko dlatego ze za jakies kilka tygodni Harmonka powie ze tamten kremik czy szampon byl nie dobry itd tak jak bylo z firma Derma - zdjec bylo sporo postow tez i az sie dziwie ze ta firma kazala im tylko usunac foty.... a nie kazala zwrocic hajsu....bo w sumie to zrobila im antyreklame mowiac ze kremik nie dziala na jej skore twarzy i nie powoduje widocznych zmian..... i ze w sumie to nie jest taki super..... tak bylo z kilkoma wyjazdami w jakies miejscowki ze niby domek fajny ale schody wymyslil ...a.... albo ze kompleks fajny ale za duzo ludzi, darmowe zarcie nie takie itd, a z pania z rusz sie - to samo kilka miesiecy pozniej Harmonka oskarzyla ta babke ze przez nia na treningu nabawila sie bolesnej kilku miesiecznej kontuzji.... moim zadniem te wszystkie osoby powinny nakazac im zwrot hajsu  bo kompletnie sie nie wywiazali z umowy - zamiast reklamy totalna krytyka i antyreklama ..... i w takich sytuajach oni moga kogos krytykowac ale ich to juz nie wolno bo sa idealni i najlepsi....

 ps. Firma philips za pokazanie na jednym ze stories odkuracza konkurencyjnej marki powinna zerwac z nimi wspolprace, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etat

Nie chodzi o etat, własna firmę czy inne sposoby zarobku. Nie chodzi o to, w jaki sposób i ile oni zarabiają, ja im nie siedzę w kieszeni i nie mam zamiaru. Mają ładne mieszkanie gdzieś na peryferiach wawy, a niech i to nawet będzie centrum- dobrze dla nich. Firma pioraca odzież sportowa ma się dobrze- i ja się cieszę, bo mamy więcej polskich przedsiębiorców. Nie znoszę natomiast kłamstwa, krętactwa i matactwa, to ostatnie najlepiej oddające ich działalność. Była derma, ni ma. Był philips, ni ma. Ale to przecież takie świetne produkty, dostępne dla przeciętnego Kowalskiego! Serio? I błagam, nie piszcie mi, ze zazdroszcze, bo nie mam na cycki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

A czy przypadkiem oni nie pisali, ze nie mają telewizora świadomie? Że tv ogłupia i nie rozwija kreatywności? Do czasu, aż nie pojawiła się propozycja współpracy z Phillipsem...Jak to łatwo można zmienić swoje przekonania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

Przepraszam.

Wie ktos łer iz chir spuczka?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

Słyszeliście żeby ktoś kiedyś reklamował bądź promował zapałki?

(Oprócz dziewczynki z zapałkami)?

A benzynę lub olej napędowy? (Oprócz moby dika)?

A torebki foliowe? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

Torebki foliowe promuje ekologia...

A kartofle pietruszkę albo selera?

Jem selera bo jest dobry jak cholera.

O a słyszeliście o reklamie zniczy?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

A w ogóle to skąd koorfa w tej jepanej telewizji wiedzą co kto kiedy ogląda?

I w ogóle jakim prawem?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

A gąbki chamaki tarki do pięt parasolki klapki obcinaczki do pazurów sól cukier mąkę CHLEB!!!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

Sektor usług.

Widział ktoś kiedyś reklamę urzędu skarbowego?

Pomijając biura rachunkowe i "możesz sobie odpisać od podatku" oraz przekaz Krzyśkowi 1 % bo urodził się bez siusiaka?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

A lustra?

Jak zareklamować lustro?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahaha

Ooo, a dziś się dowiadujemy ze opalone dzieci wyglądają lepiej oraz że na co dzień nie smaruje ich filtrami.

matka roku!

a te jej zmarchy tez pewnie od opalania i nieużywania filtrów codziennie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozenka
26 minut temu, Gość Ahaha napisał:

Ooo, a dziś się dowiadujemy ze opalone dzieci wyglądają lepiej oraz że na co dzień nie smaruje ich filtrami.

matka roku!

a te jej zmarchy tez pewnie od opalania i nieużywania filtrów codziennie 

No w tym instagramie to najwazniejsze jest wygladac, nawet juz dzieci musza wygladac lepiej .... dramat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silesia gość
10 godzin temu, Gość gosc gosc napisał:

I co z tego, że reklama?  Żal Ci, że Ty nie mozesz? Zazdrośnicy

Pani Kasiu - 10 wdechów bo Pani szwy na nowych piersiach się rozejdą z tych nerwów 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan h

Pamiętacie, jak pan H w swoim bio miał o tym, jak to bardzo lubi pończochy i zioło? No to chyba sobie zajaral na sniadanie 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silesia gość

Ja przez dłuższy czas nie zwracałam uwagi co się dzieje u niej na instagramie, ale z tego co piszecie, nabijała się z ludzi na etacie? Mhmm nie żebym coś komuś wypominała, ale nabijała się z ludzi, którzy sponsorują jej, bądź co bądź luksusowe (jak na osobę bezrobotną) życie. Oni wszyscy robią na etacie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 minuty temu, Gość Bozenka napisał:

No w tym instagramie to najwazniejsze jest wygladac, nawet juz dzieci musza wygladac lepiej .... dramat 

o to to! tyle pitolenia o pięknie wewnętrznym i pseudofilozoficznych rozkmin, a zawsze i tak sprowadza się do powłoki zewnętrznej-zawsze są odniesienia do wyglądu, czy to u kogoś czy u siebie, w komentarzach pod czyimiś zdjęciami itd. Czyli jednak dokładne zaprzeczenie tego, co próbuje promować na tym profilu. Wygląd, look ponad wszystko. Płytkość pokazana jak na dłoni, i to właśnie tak drażni, że na siłę próbuje się kreować na interesującą osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha

Że mają firmę, bardzo łatwo sprawdzić, jak tylko ktoś się trochę zna. OD 2015 spółka z o.o. Nic nam do tego, serio.

ale mam tak jak ktoś wyżej napisał....że ostatnio nie lubie tam wchodzić bo same reklamy. Mało dzieci, które uwielbiałam...

Pierwszy filmik jaki mnie urzekł i zostałam z nimi to taki lata temu. Przeuśmiechnięta, naturalna Kasia w basenie z dzieciakami. Taka mam wrażenie nawet trochę nieśmiała...niepewna siebie. Ale kto z nas by się nie zmienił po takich propozycjach....

Nadal mam mieszane uczucia :-)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Follower

Wow. Niezły jad się tu toczy. Ja wprawdzie w większości zgadzam się ze spostrzezeniami ale forma jednak dla mnie nie bardzo. Dodając jednak trochę od siebie napisze ze mnie bawi określenie „jesteśmy twórcami” bo za nic nie mogę zrozumieć co tworzą... dla mnie twórca to był van gogh, prince, smolik czy tarantino. Ale być może mam zbyt ograniczony horyzont by to zrozumieć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaebf
1 godzinę temu, Gość Follower napisał:

Wow. Niezły jad się tu toczy. Ja wprawdzie w większości zgadzam się ze spostrzezeniami ale forma jednak dla mnie nie bardzo. Dodając jednak trochę od siebie napisze ze mnie bawi określenie „jesteśmy twórcami” bo za nic nie mogę zrozumieć co tworzą... dla mnie twórca to był van gogh, prince, smolik czy tarantino. Ale być może mam zbyt ograniczony horyzont by to zrozumieć 

Tworzą nowe standardy w internecie bo pan mąż wypowiedział się podczas livestreamu na temat balononwych piersi swojej żony. Jak to było reklamowane przez Kafi "tego jeszcze nie było w internecie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twórca

Ja wam powiem co mnie tak denerwuje, oglądam ich praktycznie od początku, najpierw Kasia rzuciła pracę, potem posprzedawała wszystko co miała i pojechali sobie na GOA na zimę, w pewnym pozytywnym sensie im zazdrościłam wtedy odwagi, spełniania marzeń itp, były ładne zdjęcia, życie na plaży, w Warszawie łapanie chwilek i dziecko, same ładne obrazki z ciekawego życia, ale potem zaczęła się proza życia i dramat, nie mam na rzęsy, muszę suszyć pranie na suszarce, przegrałam z zusem i płacz do telefonu, dawajcie lajkunie, kończy mi się podkład a na koniec dajcie nam na mieszkanie większe bo nam się marzy, ani słowa o pójściu do pracy, czy ktoś słyszał gdzie przyjmują itp., między wierszami natomiast "my się nie nadajemy do pracy na etacie", "lubimy siedzieć razem cały dzień", "7 rano to dla mnie noc", "jestem wykończona siedzeniem z dziećmi, niech juz pójdą do przedszkola", pomyślałam, hej! to ja tu siedzę na znienawidzonym przez was etacie, pracuję jak leżycie do południa w łóżku, pracowałam w zimie, kiedy wy grzaliście zadki na GOA to może nie proście mnie o kasę i lajkunie na swoje wymyślone życie. Uważam, ze to nie jest fair i tak jak ktoś napisał wcześniej taka roszczeniowa postawa dwóch leniuszków powinna być piętnowana, żeby młodzi ludzie surfując po internecie nie wierzyli w takie bajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor

Te nowe standardy to coś, co już lata temu zadebiutowało jako reality show. Przykład: nie ma w polskim internecie takiej relacji jak ta o operacji piersi. Nie? Ktoś tu chyba nie zrobił researchu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×