Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Smutna Prawda

Wiele osób wchodzi w związki tylko po to by mieć darmowy seks

Polecane posty

Gość Smutna Prawda

Taka prawda nic się już dla was nie liczy. Tylko pieniądze i seks. Przecież nawet was nie obchodzą pasje i marzenia innych osób, może jedynie sobie o tym przypominacie, by się przypodobać. Wasze uczucia też są na pokaz.  Zauważyłem też innyn powodem wchodzenia w związek jest popisanie się przed znajomymi. Ludzie to faktycznie nędzne istoty.

 

Mówię tylko o tzw. związku nie o małżeństwie i chęci założenia rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To niech się trzymają swojej Tajki/galerianki i odwala się od innych, dla których związek to coś więcej niż seks, przyglup przygłupa niech się trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26 letni prawiczek

Strasznie mnie to wkurza. Jedne dziewczyny są niby w związku, inne zmieniają chłopaków co miesiąc, a jeszcze inne mają załamanie po nieszczęśliwej miłości. No i jeszcze nie dość że ktoś jest w związku to i tak musi się spotykać z jakimiś innymi dziewczynami. Myślałem że związek to 2 osoby a nie z 8 bo chłopak dziewczyna + 4 kochanki + 2 kochanków.

I jeszcze muszę w pracy wysłuchiwać każdego dnia nudne opowieści o dzieciach zdradach kochankach, które prawdę mówiac mnie nie interesują i mam je w nosie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plotki w pracy
11 minut temu, Gość 26 letni prawiczek napisał:

Strasznie mnie to wkurza. Jedne dziewczyny są niby w związku, inne zmieniają chłopaków co miesiąc, a jeszcze inne mają załamanie po nieszczęśliwej miłości. No i jeszcze nie dość że ktoś jest w związku to i tak musi się spotykać z jakimiś innymi dziewczynami. Myślałem że związek to 2 osoby a nie z 8 bo chłopak dziewczyna + 4 kochanki + 2 kochanków.

I jeszcze muszę w pracy wysłuchiwać każdego dnia nudne opowieści o dzieciach zdradach kochankach, które prawdę mówiac mnie nie interesują i mam je w nosie.

 

Znam to, baby w pracy każdego dnia gadają o jakiś dziwnych problemach, a przecież nic się złego nie dzieje.

Nikt nie choruje, nikt nie umarł, nikomu dom nie spłonął, nikt nie miał wypadku. Tylko zdrady, związki, plotki, ubrania, dziecko i nieznany ojciec, sprawy łóżkowe blablablabla. Chyba zmienie pracę bo już się tego słuchać nie da...  Na studiach i w liceum byłem w związkach, ale teraz wolę być sam. W głowie się nie mieści co wysłuchałem w pracy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Plotki w pracy napisał:

Znam to, baby w pracy każdego dnia gadają o jakiś dziwnych problemach, a przecież nic się złego nie dzieje.

Nikt nie choruje, nikt nie umarł, nikomu dom nie spłonął, nikt nie miał wypadku. Tylko zdrady, związki, plotki, ubrania, dziecko i nieznany ojciec, sprawy łóżkowe blablablabla. Chyba zmienie pracę bo już się tego słuchać nie da...  Na studiach i w liceum byłem w związkach, ale teraz wolę być sam. W głowie się nie mieści co wysłuchałem w pracy. 

Dom nie spłonął?  Nie miał wypadku? "Przypadkowe" pożary czy wypadki innych wrócą do ciebie fiksacją umysłową soitegiwana depresja a to gorsze od raka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Dom nie spłonął?  Nie miał wypadku? "Przypadkowe" pożary czy wypadki innych wrócą do ciebie fiksacją umysłową soitegiwana depresja a to gorsze od raka.

*spotęgowaną depresją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny

Tak sobie czytam i widzę że ta cała miłość i wchodzenie w związki nie jest taka fajna jak myślałem kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racja swieta

polskie chlopiska to DNO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Samotny napisał:

Tak sobie czytam i widzę że ta cała miłość i wchodzenie w związki nie jest taka fajna jak myślałem kiedyś.

Zgadza się, związek ma sens TYLKO  z kobietą/mężczyzną,  którą/ego się kocha, wiec szanuje się, nie zdradza, nie wykorzystuje, nie oszukuje, nie krzywdzi w taki czy inny sposób, w innym wypadku zawsze będzie niewypał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta

Najlepiej, więc po prostu odpuścić, gdyż każde spotkanie to rozczarowanie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna Prawda
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Zgadza się, związek ma sens TYLKO  z kobietą/mężczyzną,  którą/ego się kocha, wiec szanuje się, nie zdradza, nie wykorzystuje, nie oszukuje, nie krzywdzi w taki czy inny sposób, w innym wypadku zawsze będzie niewypał.

Prawda. Choć znalezienie osoby, którą się naprawdę kocha i ta osoba nas też bardzo kocha, graniczy niemal z cudem w obecnych czasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Smutna Prawda napisał:

Prawda. Choć znalezienie osoby, którą się naprawdę kocha i ta osoba nas też bardzo kocha, graniczy niemal z cudem w obecnych czasach.

Cuda się zdarzają częściej niż myślisz,  słowo niemal dodatkowo zwiększa szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarriikkk

Nie zaluje za to co w zyciu zaplacilem...nie zaluje niczego

Zawsze place za siebie,a czasem sie odplacam...

Bilans musi wyjsc na Zero...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość szaarriikkk napisał:

Nie zaluje za to co w zyciu zaplacilem...nie zaluje niczego

Zawsze place za siebie,a czasem sie odplacam...

Bilans musi wyjsc na Zero...hehe

Ja nie odpłacam nigdy, Kto inny jest w tym lepszy ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Każdy tylko nie chciałby być zdradzany i oszukiwany Ale żeby samemu się tego trzymać to już ciężko. Problem jest taki że w tych czasach kocha się bardzo krótko a później nuda i trzeba szukać rozrywki. Sex, nagość, zdrady to wszystko jest dzisiaj podane na tacy, nie trzeba się starać i zabiegać.... w telewizji, prasie czy książkach i nikogo nie dziwi i tym bardziej nie gorszy fakt że tamten czy tamta zdradzają. Boli tylko gdy to dotyka nas samych. 

Myślę że miłości teraz niema a nawet jeśli jest to szczęśliwi zwycięzcy którzy takową dostali. 

Jeśli jest zdrada i kłamstwo to NIEMA miłości co najwyżej zauroczenie i fascynacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Każdy tylko nie chciałby być zdradzany i oszukiwany Ale żeby samemu się tego trzymać to już ciężko. Problem jest taki że w tych czasach kocha się bardzo krótko a później nuda i trzeba szukać rozrywki. Sex, nagość, zdrady to wszystko jest dzisiaj podane na tacy, nie trzeba się starać i zabiegać.... w telewizji, prasie czy książkach i nikogo nie dziwi i tym bardziej nie gorszy fakt że tamten czy tamta zdradzają. Boli tylko gdy to dotyka nas samych. 

Myślę że miłości teraz niema a nawet jeśli jest to szczęśliwi zwycięzcy którzy takową dostali. 

Jeśli jest zdrada i kłamstwo to NIEMA miłości co najwyżej zauroczenie i fascynacja.

Zgadzam się co do ostatniego akapitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Smutna Prawda napisał:

Prawda. Choć znalezienie osoby, którą się naprawdę kocha i ta osoba nas też bardzo kocha, graniczy niemal z cudem w obecnych czasach.

Właśnie o to chodzi. Kiedy ktoś we mnie zakochany, to ja tego nie czułam, więc wiadomo było, że trzeba się rozstać. Za to kiedy ja się w końcu zakochałam, to byłam wodzona za nos z wygody. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×