Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karooo

Mamusie na październik 2019

Polecane posty

Gość Mama Wiktoria
Przed chwilą, Gość Aleksandra. napisał:

Przygarnięcie podwójną  mamę 😅😊❤️???

Też mam bliźniaki. Chcesz porozmawiać na priv? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Ooo ostatnio wysyp tych ciąż mnogich 🙂 ja nie mam pojęcia jak będę rodzić. Mam córkę 2 lata i 3 miesiące, rodziłam naturalnie. Większość bliźniąt jednak rodzi się przez cc, zbyt duże ryzyko komplikacji. Będę mieć dwóch chłopców, nie mamy jeszcze imion. Jeden ułożony głowkowo, drugi pośladkowo. Szczerze mówiąc obawiam się jak to będzie później,  z trójką małych dzieci 😮 skądskąd jesteście? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Wiktoria

Mieszkam w Niemczech. 

Ile macie lat? 

Ja mam 31 lat i mam za soba 4 ciąże jednak w domu mam 2. Chłopiec 6 lat i dziewczynka 8 lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Ja mam 28, to też moja trzecia ciąża ale pierwsza poroniona. Chyba nam teraz te blizniaki w nagrodę przyszły 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hg f by k
52 minuty temu, Gość Ola napisał:

Mam córkę 2 lata i 3 miesiące, rodziłam naturalnie. Większość bliźniąt jednak rodzi się przez cc, zbyt duże ryzyko komplikacji. Będę mieć dwóch chłopców, nie mamy jeszcze imion. Jeden ułożony głowkowo, drugi pośladkowo. Szczerze mówiąc obawiam się jak to będzie później,  z trójką małych dzieci 😮 skądskąd jesteście? 

Gratuluję!Ja też mam bliźniaki. Mając dwuletniego syna urodziłam dwóch chłopców bliźniaków. Jakoś nie mogłam się pogodzić z tym że nie mam dziewczynki i spróbowaliśmy kolejny raz,tym razem w 9 dniu cyklu i udało się, mam też córeczkę 🙂.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Wiktoria

Ja pierwsza poroniona, a z trzeciej, 3 lata temu, synek zmarł w kilka godzin po narodzinach. 

W którym tygodniu się dowiedzialyscie o ciąży? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa Mama
4 minuty temu, Gość Mama Wiktoria napisał:

Ja pierwsza poroniona, a z trzeciej, 3 lata temu, synek zmarł w kilka godzin po narodzinach. 

W którym tygodniu się dowiedzialyscie o ciąży? 

kur wa to ile ty razy byłaś w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 godzin temu, Gość Ola napisał:

Ooo ostatnio wysyp tych ciąż mnogich 🙂 ja nie mam pojęcia jak będę rodzić. Mam córkę 2 lata i 3 miesiące, rodziłam naturalnie. Większość bliźniąt jednak rodzi się przez cc, zbyt duże ryzyko komplikacji. Będę mieć dwóch chłopców, nie mamy jeszcze imion. Jeden ułożony głowkowo, drugi pośladkowo. Szczerze mówiąc obawiam się jak to będzie później,  z trójką małych dzieci 😮 skądskąd jesteście? 

Mieszko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berciaaa

Witajcie !

Może dość późno, ale dołączam do Was i ja. Mam już w domu dwie córeczki, jedna 4 latka, druga 2 latka, a teraz prawdopodobnie będzie trzecia dziewczynka. Termin mam na 12 października, ale zobaczymy jak to będzie. Dziś zaczynam 27 tydzień ciąży. Kruszynka maleńka, ale bardzo ruchliwa, oczywiście ku uciesze rodziców 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę i ja dołączyć?  Szukałam forum jakiś czas temu ale dziewczyny pisały tylko na fb. 

Ja mam 33lata, córeczka ma prawie 9 lat a teraz termin na 1 października, druga córcia 😍😍😍 To moja 3 ciąża, druga poronilam bardzo szybko.  

Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.07.2019 o 18:58, Gość Mama Wiktoria napisał:

Ja pierwsza poroniona, a z trzeciej, 3 lata temu, synek zmarł w kilka godzin po narodzinach. 

W którym tygodniu się dowiedzialyscie o ciąży? 

Ja dzień rzed spodziewana @ zrobilam test i wyszly dwie kreseczki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×