Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karooo

Mamusie na październik 2019

Polecane posty

Gość Karooo

Cześć dziewczyny! 

Czy są tu jakieś Panie, które spodziewają się dziecka w październiku 2019? 🙂

Zapraszam do rozmowy 🙂

Jak się czujecie ?

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrzesien/październik

Termin niby na 8 października, ale rozwiązanie będzie we wrzesniu przez cc. No chyba, ze będę mogla rodzic sama w co watpie 😉 wiec nie wiem w sumie czy tu pasuje 😌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karooo

Pewnie, że pasujesz 😁 może uda się jeszcze kogoś złapać 😏

Pierwszy poród ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrzesien/październik
1 minutę temu, Gość Karooo napisał:

Pewnie, że pasujesz 😁 może uda się jeszcze kogoś złapać 😏

Pierwszy poród ?

 

Drugi. Dlatego szykuje sie cesarka bo tak było za 1 razem 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karooo

U mnie też drugi 😉 aczkolwiek moja koleżanka najpierw miała CC, a później rodziłam sn i bardzo sobie chwalila 😉😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karooo

Jest jeszcze ktoś ? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna

Hej.  U mnie koniec października  poczatek listopada...

Mam jednak problem.. wychodzi teraz ok. 6 tydzien .lekarz na usg widzial pecherzyk ale bez dzidziusia i jakis krwiaczek.. 😞

Beta czwartek 9606

Beta dzisiaj 13059

.. jak myslicie bedzie dobrze ? Dostaje do glowy.. a ide na wizyte w poniedzialek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karooo

Spokojnie. Ja byłam u lekarza był wstępnie 5 tydzień nie było widać pęcherzyka, nic. Po dwóch tygodniach miałam się zgłosić i już był dzidziuś z bijacym serduszkiem ok 7 tydzień.

Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariiOlla

Hejka u mnie początek października teraz jestem w 7 tygodniu to moja czwarta ciąża udało się dopiero w 5 cyklu pozdrawiam was mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karooo

Oo! Super, że nas coraz więcej 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna

No lekarz tygodnia dokladnie mi nie okreslil 😞 bo jak bylam na rozpoznaniu to nie bylo nic widac na usg aby taka lekko ciemniejsza szara plama.....  a teraz bylam po 2 tyg i pecherzyk byl  chociaz . Mowil lekarz ze wczesna ciaza i byc moze przez to nie bylo widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karooo

Spokojnie, ważne że beta podrosła. Poniedziałek już niebawem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna

Moja druga ciaza a juz tyle zmartwien pocieszam sie ze troche urosla .

Dziekuje za slowa otuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karooo

Wiadomo,że najciężej jest siedzieć i czekać ...

Może napiszemy coś więcej o sobie ?

Ja jestem Karolina i mam 25 lat. Jestem z Warszawy i to moja druga ciąża. W domu mam 2 letniego Jasia 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna

Martyna w czerwcu 27 lat.

Mama 3 letniej Alicji 

Pochodze z okolic  ostrowa wlkp

2 planowana  tez ciąża.. ale jak pojdzie dalej znak zapytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariiOlla

Ja mam na imię Mariola, pochodzę z Wrocławia ale mieszkam wraz z mężem i 3,5 letnią Julcią, 2,5 letnim Antosiem i 14 miesięczną Zuzią w Świetoszowie.  Mam 26 lat, moją pasją są dzieci i wychowywanie ich, bardzo dużo czytam na ten temat i bycie pełnoetatową mamą sprawia mi nie lada frajdę! Razem pelzamy, skaczemy i odkrywamy świat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karooo

Jej. Podziwiam trójka małych dzieci 😊 ja ogólnie też cały czas z dziećmi, bo od samego początku pracowałam w żłobku 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna33

Witam. U mnie termin na 18 października. Jutro zaczynam 10 tc. Miałam wizytę w czwartek i mój okruszek ma już 2,5 cm, czyli mała Calineczka 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariiOlla

Podziwiam cię, Karo, bo to musi być bardzo ciężka praca. Cały dzień z plączącymi dziećmi, tęskniącym i za mamą. Mi by serce pękło w takim miejscu.

Joanna, witamy, która ciąża? Napisz coś o sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karooo

W żłobku nie jest źle, zarówno dla dzieci jak i dla opiekunek 😉 nie ma co oszukiwać dzieci najczęściej płaczą przy adaptacjach wrzesień/październik później jest już naprawdę spokojnie i fajnie 😉

Jasio nie chodził do żłobka, ale jest bardzo towarzyski i myślę na przedszkolem dla niego, ale też mam mieszane uczucia co do tego 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna33

Mam już dwójkę dużych chłopców. Różnica będzie 10 lat. Ciąża moja czwarta...Na razie jeszcze nikt nie wie. Powiemy po prenatalnych albo jak się najbliżsi sami zorientują, że coś jest na rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta

Czesc dziewczyny. Ja najstarsza jak na razie 37 lat. Synek 11scie i baby na 16-go pazdziernika termin. Pierwsza cc. Mam ogromna hustawke nastrojow i brak apetyt,ale mam nadzieje ze wszystko sie ulozy.

Pozdrawiam Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karooo

Oo coraz więcej nas 😁 super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna

Witam  wszystkie mamy 😉

 

 

No jestem ciekawa jak  to w koncu u mnie bedzie 😞   te czekanie najgorsze.  Nie podal mi lekarz ani terminu ani tygodnia sama sobie mniej wiecej policzylam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariiOlla

Mimo wszystko, i tak podziwiam pracę opiekunek w zlobkach. Sama niestety zaliczyłam i żłobek, i przedszkole, do tego jestem jedynaczką i raczej nie mam zbyt dobrych wspomnień, dlatego chcę mieć dużą rodzinę i aktywnie uczestniczyć w życiu moich dzieci, bo ten okres przeżywa się tylko raz. Choć czasem padam na ryj, dziś jeszcze mąż poszedł na fuchę a Zuzia od rana tylko cycu i cycy, Antoś chcę na dwór a Julcia upiera się, że teraz trzeba zrobić bal dla lalek 😄 Póki Zuzi cycka to na szczęście mam chwilę dla mamusi 😛 a wy jak kochane spędzacie niedzielę? Uściski dla was moje mamusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Hej, mam 34 lata i dwoje dzieci - synka 13 lat i 2,5 letnią córcię (oboje przez cc) . Jest to moja czwarta ciąża (pół roku temu miałam pozamaciczną). Aktualnie termin wg Om na 28 października. Bardzo się boję, bo mam macicę dwurożną z przegrodą, ale póki co lekarz jest dobrej myśli bo dwie ciąże donosiłam bez problemu. 21. 03 mam wizytę u innego lekarza, ciekawe co mi powie. 

Pozdrawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna33

Witaj Moniko. U mnie też czwarta ciąża i też pół roku temu straciłam dzieciątko. W 12 tc przestało bić serduszko. Każda wizyta jest dla mnie mega stresująca.  Jednak podświadomie czuję, że wszystko będzie dobrze. Dużo sobie teraz odpoczywam, staram się nie stresowac i nic nie dźwigać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja

Cześć, jestem w pierwszej ciąży i datę rozwiązania mam na 17.10 :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna33

Witaj Maju 🙂 Ja mam na 18- stego 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karooo

Witam kolejne mamusie 😊

My dzisiaj u dziadków byliśmy na urodzinach 😊

Martyna mi w sumie też lekarz nic nie mowil, a już na pewno nie od terminie, sama się doszukałem że wychodzi na 30.10. Daj koniecznie znać co jutro Ci powiedział lekarz!

Ja to ogólnie jeszcze nawet nie mam lekarza prowadzącego, bo ten co byłam u niego powiedział,że ma za dużo ciężarnych i dziękuję do widzenia ... Eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×