Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość w tym wieku to juz powinni

Dlaczego niebrzydcy faceci w wieku 32-40 sa sami ??

Polecane posty

Gość w tym wieku to juz powinni

powinni w tym wieku juz zalozyc rodzine wg psychologow.

Jaki jest powod wg was?

1/ sa chorzy psychicznie i maja nieleczony mizogizm badz inna choroba / zaburzenie psychiczne ?

2/ maja 1.000.000 wymagan co do kobiety i czekaja na nieistniejacy ideal ?

3 / inny powod - jaki ?

Nie piszcie, ze moze chca byc sami. Zdrowi psychicznie ludzie dobieraja sie w pary, bo taka natura ludzka. Jesli czlowiek chce byc sam cale zycie to psychicznie cos z nim nie tak, kazdy psycholog to potwierdzi.

Do 30stki faceci moga sie uczyc, pracowac i nie miec czasu (powiedzmy, lekko to naciagajac), ale po 30 nadal sami to juz ewidentnie cos nie tak z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Widocznie są psychiczni. I kogo to obchodzi! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w tym wieku to juz powinni

* mizoginizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste

To tak zwane "odrzutki". Zostali kopnięci przez poprzednie dziewczyny/narzeczone/żony, które odeszły do lepszych facetów, żeby z nimi założyć rodzinę. A odrzutki zostały "wyautowane" jako nienadające się do życia w związku. Proste jak konstrukcja cepa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Widocznie są psychiczni. I kogo to obchodzi! 

np kobiet, ktore szukaja partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość proste napisał:

To tak zwane "odrzutki". Zostali kopnięci przez poprzednie dziewczyny/narzeczone/żony, które odeszły do lepszych facetów, żeby z nimi założyć rodzinę. A odrzutki zostały "wyautowane" jako nienadające się do życia w związku. Proste jak konstrukcja cepa.

a ci, co nie mieli zon/narzeczonych/dziewczyn a sa sami? im co dolega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu niby mężczyzna ma spełniać kobiece wymagania?

Szczerze powiedziawszy, większość kobiet wiele oczekuje ale niewiele oferuje. Nie opłaca się wiązać w tej sytuacji i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary kawaler

Facet w tym wieku wie że na młodą dziewuchę nie ma już szans i po prostu rezygnuje z tej zabawy. Zdrowy umysłowo facet nie będzie się uganiał za starymi babami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość stary kawaler napisał:

Facet w tym wieku wie że na młodą dziewuchę nie ma już szans i po prostu rezygnuje z tej zabawy. Zdrowy umysłowo facet nie będzie się uganiał za starymi babami.

Żartujesz. Czemu niby nie ma szans? Kto Ci to wmówił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech

Ponieważ są porzadnymi facetami, dlatego nie chciała ich żadna kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość MHF
21 minut temu, Gość w tym wieku to juz powinni napisał:

powinni w tym wieku juz zalozyc rodzine wg psychologow.

Jaki jest powod wg was?

1/ sa chorzy psychicznie i maja nieleczony mizogizm badz inna choroba / zaburzenie psychiczne ?

2/ maja 1.000.000 wymagan co do kobiety i czekaja na nieistniejacy ideal ?

3 / inny powod - jaki ?

Nie piszcie, ze moze chca byc sami. Zdrowi psychicznie ludzie dobieraja sie w pary, bo taka natura ludzka. Jesli czlowiek chce byc sam cale zycie to psychicznie cos z nim nie tak, kazdy psycholog to potwierdzi.

Do 30stki faceci moga sie uczyc, pracowac i nie miec czasu (powiedzmy, lekko to naciagajac), ale po 30 nadal sami to juz ewidentnie cos nie tak z nimi.

A jak nawet z nim coś jest nie tak to co ciebie to obchodzi.To jest ich problem.A może z byle kim nie chcą a na właściwą osobę nie trafili,a może byli z kimś, ale się rozstali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość MHF napisał:

A jak nawet z nim coś jest nie tak to co ciebie to obchodzi.To jest ich problem.A może z byle kim nie chcą a na właściwą osobę nie trafili,a może byli z kimś, ale się rozstali.

Ty to wiadomo że zbok i pantofel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
11 minut temu, Piaskun napisał:

Czemu niby mężczyzna ma spełniać kobiece wymagania?

Szczerze powiedziawszy, większość kobiet wiele oczekuje ale niewiele oferuje. Nie opłaca się wiązać w tej sytuacji i tyle.

teraz to kobiety musza spelniac wymagania mezczyzn, ktorzy nic nie oferuja tylko wymagaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary
12 minut temu, Piaskun napisał:

Żartujesz. Czemu niby nie ma szans? Kto Ci to wmówił?

Wiem to z doświadczenia.

Nie mówię o gwiazdach rocka, znanych aktorach czy milionerach. Chodzi mi o przeciętnych kolesi.

Jako stary kawaler nie jestem w stanie zaakceptować przechodzonej pani 30+ Prędzej zjadłbym psią kupę niż wszedł w taki związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikt!

Nikt ciebie nie pytał piaskun brz y da lu mizoginie, szukający wśród tajek lub nastolatek. Zaden szanujący się facet nie będzie szukał dużó młodszej. 
Pytanie jest do ogarniętych i inteligentnych czyli nie do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julianna

Co za ograniczone myślenie. Nie każdy chce być z kimś z rozsądku czy dla wygody. Są ludzie, którzy szukają głębokiego uczucia, miłości. Sama wiem że jeśli mi się to nie uda to nie będę się ładować w zakładanie rodziny z pierwszym lepszym, żeby uszczęśliwić takich ludzi jak Ty. 

Mojego faceta poznałam jak miał 36 lat, marynarz. Po prostu czas na statku leci szybciej i życie mija. Ciężko jest znaleźć kogoś lojalnego żeby zbudować trwały związek. Nie jest psychiczny, to typ romantyka. Szukał czegoś prawdziwego. Kobiety które go zostawiły bo musiałyby czekać aż wróci to ...ki. W życiu nie poznałam bardziej wartościowego człowieka z tak dobrym sercem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co wy z tymi wymaganiami? Wyjdźcie wreszcie z tego szkolno/ pracowniczego myślenia. Związek nie polega na "wymaganiach", ale na dawaniu. Obojga. Widocznie tacy mężczyźni to -skrajni egoiści, skąpcy, narcyzi, mali tyrani z monopolem na rację, uwikłani w nałogi hedoniści, zakompleksione tchórzliwe dupki, które nie potrafią być mężczyzną w związku . Proszę wybrać jedno lub kilka, wg uznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

Myślę, ze każdy przypadek jest indywidualny... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka33
11 minut temu, Gość stary napisał:

Wiem to z doświadczenia.

Nie mówię o gwiazdach rocka, znanych aktorach czy milionerach. Chodzi mi o przeciętnych kolesi.

Jako stary kawaler nie jestem w stanie zaakceptować przechodzonej pani 30+ Prędzej zjadłbym psią kupę niż wszedł w taki związek.

To zjedz! Smacznego! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka33
13 minut temu, Gość Nikt! napisał:

Nikt ciebie nie pytał piaskun brz y da lu mizoginie, szukający wśród tajek lub nastolatek. Zaden szanujący się facet nie będzie szukał dużó młodszej. 
Pytanie jest do ogarniętych i inteligentnych czyli nie do ciebie.

Właśnie tak patrzę, że ten Piaskun to chyba jakiś stary ...iec...Jest coś na rzeczy jeśli udziela się w tym temacie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40latek
7 minut temu, Gość Julianna napisał:

Co za ograniczone myślenie. Nie każdy chce być z kimś z rozsądku czy dla wygody. Są ludzie, którzy szukają głębokiego uczucia, miłości. Sama wiem że jeśli mi się to nie uda to nie będę się ładować w zakładanie rodziny z pierwszym lepszym, żeby uszczęśliwić takich ludzi jak Ty. 

Mojego faceta poznałam jak miał 36 lat, marynarz. Po prostu czas na statku leci szybciej i życie mija. Ciężko jest znaleźć kogoś lojalnego żeby zbudować trwały związek. Nie jest psychiczny, to typ romantyka. Szukał czegoś prawdziwego. Kobiety które go zostawiły bo musiałyby czekać aż wróci to ...ki. W życiu nie poznałam bardziej wartościowego człowieka z tak dobrym sercem. 

dokladnie !

jaki jest sens wiazania sie z kims z innych powodow niz milosc? nie ma sensu, ja mam nadzieje trafic jeszcze na milosc, ale jesli nie, to trudno zyje podrozuje, chodze po tancach, jezdze na wakacje, kupuje samochody, ucze sie nowych rzeczy, bardzo mi sie podoba moje zycie, jesli spotkam milosc to bedzie super, jesli nie to umre sam, i tyle... reszta to komentarze, ktore nie licza sie bo nie siegaja do przyczyny tylko ocen i dzielenia ludzi na gorszych i lepszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary kawaler
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Co wy z tymi wymaganiami? Wyjdźcie wreszcie z tego szkolno/ pracowniczego myślenia. Związek nie polega na "wymaganiach", ale na dawaniu. Obojga. Widocznie tacy mężczyźni to -skrajni egoiści, skąpcy, narcyzi, mali tyrani z monopolem na rację, uwikłani w nałogi hedoniści, zakompleksione tchórzliwe dupki, które nie potrafią być mężczyzną w związku . Proszę wybrać jedno lub kilka, wg uznania.

ale to ty masz problem, nie oni 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Gość Nikt! napisał:

Zaden szanujący się facet nie będzie szukał dużó młodszej. 

Piardy starej kocopoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka33
6 minut temu, Gość mężatka33 napisał:

Właśnie tak patrzę, że ten Piaskun to chyba jakiś stary ...iec...Jest coś na rzeczy jeśli udziela się w tym temacie....

* stary po/pa/pra/niec 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hela
45 minut temu, Piaskun napisał:

Żartujesz. Czemu niby nie ma szans? Kto Ci to wmówił?

Właśnie, spójrz na Piaskuna. Ma przy boku młodziutką ładną dupeczkę, która mu chodzi jak w zegarku bo jak nie, to nastepna już czeka w kolejce 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Hela napisał:

Właśnie, spójrz na Piaskuna. Ma przy boku młodziutką ładną dupeczkę, która mu chodzi jak w zegarku bo jak nie, to nastepna już czeka w kolejce 😉

Doktorat miała ta która rznal  więc taka średnio młoda. Zresztą na co komu ...iec po rozwodzie który udaje eksperta? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Gość Nikt! napisał:

Nikt ciebie nie pytał piaskun brz y da lu mizoginie, szukający wśród tajek lub nastolatek. Zaden szanujący się facet nie będzie szukał dużó młodszej. 
Pytanie jest do ogarniętych i inteligentnych czyli nie do ciebie.

O, ebnięta  stara panna! Cześć 😄

14 minut temu, Gość Hela napisał:

Właśnie, spójrz na Piaskuna. Ma przy boku młodziutką ładną dupeczkę, która mu chodzi jak w zegarku bo jak nie, to nastepna już czeka w kolejce 😉

Na tym chyba polega życie. Szukać tego co człowiekowi pasuje.

Autorka tematu dziwi się że murzyny wolą sobie leniuchować i robić co im się stanie podoba, zamiast spełniać rozkazu pani i zapierdalać na plantacji.

Właśnie takich kobiet się unika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

ja jestem sam, bo jednak związki z kobietami na dłuższą metę to mordęga. Najważniejszy jest jednak święty spokój. A przecież od czasu do czasu można zadać się z jakąś koleżanką niezobowiązująco. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Doktorat miała ta która rznal  więc taka średnio młoda.

To była najstarsza kobieta z jaką od lat się spotkałem. Oszałamiające 28 lat.

13 minut temu, Gość Gość napisał:

Zresztą na co komu ...iec po rozwodzie który udaje eksperta? 

Co świadczy fakt mojego rozwodu? A no to że jestem wystarczająco atrakcyjny by interesowały się ma kobiety.

I, że byłem nazbyt głupi, by przyjąć jej oświadczyny.

A Ciebie moja droga starsza pani jak nikt sensowny nie chciał, tak dalej nie chce.

A latka lecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×