Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gościu

10 minut sponsorowanego spokoju

Polecane posty

Gość Gościu

Czy wam też się wydaje, że tam co druga minuta jest sponsorowana. A na IG każde zdjęcie to reklama. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Rozumiem, że ty chodzisz do pracy charytatywnie? Kobieta ma trójkę dzieci, odpuść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak ma 3 dzieci to ma 1000+. Może im  jedzenie kupi, bo żal patrzeć jak ona te dzieciaki karmi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak ma 3 dzieci to ma 1000+. Może im  jedzenie kupi, bo żal patrzeć jak ona te dzieciaki karmi. 

A kim ty jesteś żeby zaglądać obcym do portfela, biedaczko? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie każdy chce żyć za marne grosze jak ty ;) Zresztą 1000 zł na trójkę dzieci to śmieszne pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Te dzieci niby na tyle zajęć chodzą po szkole, ale jakieś zdziczałe, małomówne, nie wspomnę o ich zachowaniu w mieszkaniu, sposobie w jaki jedzą, jak wycierają ręce od ryby w bluzki-dzicz. Zawsze wyglądają jak brudne i nieuczesane, tragiczny sposób wychowywania dzieci. Jestem w szoku jak to oglądam, dziecko na stole, na kuchence, wszędzie zabawki, krzyk, wrzask. No i mama robiąc porządki w szafach, wybrała kilka ubrań do sklepu z odzieżą charytatywną, a o reszcie powiedziała TE SĄ ZA DOBRE, ZA FAJNE, WIĘC JE SPRZEDAM. Za dobre dla biednych czyli rozumiem? Skoro były drogie to mogła je sprzedać i nie pieprzyć w tym stylu, jakby biedni byli gorszym sortem i dla nich szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak

Generalnie, jak twój kontent, to permanentny reklama, współprace i promocje, to jednak tracisz na wiarygodności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ups

Tak, ten kanał to typowy słup reklamowy. Reklama za reklamą leci, więc moim zdaniem nie ma sensu oglądać, bo wiarygodność przekazu żadna. Ale nie to mnie w nim razi, tylko dzieci. Wiecznie zasmarkane, jakoś tak niechlujnie ubrane, aż się odechciewa oglądać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska

Nie kazdy wychowuje dzieci “na bacznosc”, ciezko powiedziec czy z takich dzieci wyrosna gorsi dorosli niz z dzieci z rodzin, gdzie zabawki byly ustawione kolorystycznie, ubrania czyste i dzieci siedzialy cichutko, potulnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gos c
2 minuty temu, Gość Ups napisał:

Tak, ten kanał to typowy słup reklamowy. Reklama za reklamą leci, więc moim zdaniem nie ma sensu oglądać, bo wiarygodność przekazu żadna. Ale nie to mnie w nim razi, tylko dzieci. Wiecznie zasmarkane, jakoś tak niechlujnie ubrane, aż się odechciewa oglądać. 

Tak i ja zwróciłam na to uwagę, że te dzieci dziwnie wyglądają. Niby zdrowe jedzenie, zabawki edukacyjne, zajęcia dodatkowe, a te dzieci wyglądają na zaniedbane, nie słuchają matki, taki chaos, rozgardiasz, jakby tam dzieci rządziły a matka mieszkała u nich. Córka nałożyła sobie największy kawałek ryby i jeszcze kilka nie zwracając uwagi, czy starczy dla innych przy stole. Dziwne jak rzucają się na jedzenie, jak brzydko jedzą i zachowują się przy stole. Ogólnie dziwnie się czuję po obejrzeniu takiego vloga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Kaska napisał:

Nie kazdy wychowuje dzieci “na bacznosc”, ciezko powiedziec czy z takich dzieci wyrosna gorsi dorosli niz z dzieci z rodzin, gdzie zabawki byly ustawione kolorystycznie, ubrania czyste i dzieci siedzialy cichutko, potulnie

Przykro mi, ale ja nie widzę tu wychowania, matka próbuje przetrwać do wieczora i później zmęczona pada. Tu nie chodzi o dryl a o wychowanie, bo pomiędzy jest cały wachlarz, a te dzieciaki mają zachowanie jak z lasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Jak ma 3 dzieci to ma 1000+. Może im  jedzenie kupi, bo żal patrzeć jak ona te dzieciaki karmi. 

A skąd ty możesz wiedzieć, czy bierze jakiekolwiek pieniądze ? To, że jej przysługuje to nie znaczy, że bierze. Sama mam dwójkę dzieci, ale nie mogłabym spojrzeć w lustro biorąc 500 +. Stać mnie na ich utrzymanie, nie potrzebuje jakiejś śmiesznej zapomogi od państwa, a właściwie partii którą gardzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joł

Tam ten mały jest centrum wszechświata i faktycznie wydaje się, że te dzieci mogą wszytko i wszędzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Nie każdy chce żyć za marne grosze jak ty 😉 Zresztą 1000 zł na trójkę dzieci to śmieszne pieniądze.

Od wielu lat nie mieszkam nie w Pl, więc nie wiem ile to jest  1000 zł na 3 dzieci. Nakarmić by je mogła, bo jak Basia jadła tego łososia to żal było patrzeć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Baśka jest głodna widać, że zjadła by więcej, ale nie ma, bo mamusia oszczędza lub nie myśli.  Podobna akcji  była kiedyś z leniwymi kluskami 30 dkg sera na 3 osoby.  Justyna była wtedy w ciąży. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Te dzieci niby na tyle zajęć chodzą po szkole, ale jakieś zdziczałe, małomówne, nie wspomnę o ich zachowaniu w mieszkaniu, sposobie w jaki jedzą, jak wycierają ręce od ryby w bluzki-dzicz. Zawsze wyglądają jak brudne i nieuczesane, tragiczny sposób wychowywania dzieci. Jestem w szoku jak to oglądam, dziecko na stole, na kuchence, wszędzie zabawki, krzyk, wrzask. No i mama robiąc porządki w szafach, wybrała kilka ubrań do sklepu z odzieżą charytatywną, a o reszcie powiedziała TE SĄ ZA DOBRE, ZA FAJNE, WIĘC JE SPRZEDAM. Za dobre dla biednych czyli rozumiem? Skoro były drogie to mogła je sprzedać i nie pieprzyć w tym stylu, jakby biedni byli gorszym sortem i dla nich szkoda.

Zdrowe jedzenie?  Ja bym nic u niej nie zjadła.  Te dzieciaki mają strasznie podkrązone oczy. Justyna według mnie ma zaburzenia odżywiania i bardzo chce pozostać szczupła dlatego dziewczynom tak limitu je jedzenie. Mały to chłopak dlatego mu odpuszcza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

Dzieci mają za mało jedzenia, są szczupłe, aktywne, więc szybko spalają te kupki jedzenia, które im wydziela. Jeszcze nigdy nie widziałam żeby te dzieci najadły się do syta. Jak robiła te pączki, to łapały gorace, tego łososia kilka małych kawałeczków, to na jedzeniu się oszczędza? A chyba nie musi? No i jak te dzieci jedzą przy stole, załosne. i żałosne jest to, że Basia jak zwierzątko rzuciła się na rybę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Asia napisał:

Dzieci mają za mało jedzenia, są szczupłe, aktywne, więc szybko spalają te kupki jedzenia, które im wydziela. Jeszcze nigdy nie widziałam żeby te dzieci najadły się do syta. Jak robiła te pączki, to łapały gorace, tego łososia kilka małych kawałeczków, to na jedzeniu się oszczędza? A chyba nie musi? No i jak te dzieci jedzą przy stole, załosne. i żałosne jest to, że Basia jak zwierzątko rzuciła się na rybę

Masz rację. Dziewczyny rosną a Justyna chyba o tym zapomina.  Ich dziwne stroje zupełnie mi nie przeszkają i sama nie wiem czy ich zachowanie przy stole to braku kindersztuby czy zwyczajny głód. Ciężko zachowywać się kulturalnie gdy w brzuchu burzy a następne jedzenie będzie nie wiadomo kiedy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

O którym filmie mówicie, z tym łososiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia
10 minut temu, Gość Gość napisał:

O którym filmie mówicie, z tym łososiem?

Przedostatni chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

Makaron z pesto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joł

Może w przedszkolu się najadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ostatnio ją oglądałam jak byla w trzeciej ciąży, czyli dawno. Z tego co czytam, widzę że nic się co do zachowania jej córek nie zmieniło. Był to jeden z powodów, dla których nie byłam w stanie jej oglądać. Rozwydrzone, dzikie, rozwrzeszczane. Teraz pewnie robi to jeszcze gorsze wrażenie, bo są starsze i jednak wypada już żeby takie duże dziewczyny wiedziały co to kindersztuba - i nie, nie ma to nic wspólnego z pruskim drylem, tylko odpowiedzialnym wychowaniem młodego człowieka do życia w społeczeństwie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja tam kumam jako matka że dziecko się ubrudzi itp ale mi te dzieci takie wygniecione się wydają. Wiadomo nikt po domu nie zakłada nowych rzeczy ale no one niby czyste a włosy strąki, te ubrania w ciucholoandzie ja kupuje lepsze. Wiadomo dzieci mają fazy o bo chodzę w jednej ...ence itp. Ale no ja bym się wstydziła wyjść z tak wymietymi dziećmi na miasto. Nie jest tłumaczeniem bo ma 3, jest XXI wiek, ciąże się planuje na swoje siły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gos c

Też mam wrażenie, ,że przeliczyła się z siłami, a dziewczyny w niczym jej nie ułatwiają codzienności, zachowują się jakby wychowała je ulica, a do tego to rzucanie się na jedzenie jest straszne dla mnie przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ona już z dwójką nie dawała sobie rady. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki

To jest dziwne, że one są takie dzikie, ona taka wygadana, hop do przodu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Dlaczego zablokowała komentarze pod wszystkimi filmami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

I kim mowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosć
12 minut temu, Gość gosc napisał:

Dlaczego zablokowała komentarze pod wszystkimi filmami?

Za dużo krytyki, za dużo ludzi widzi te dzikie dzieci, a sponsorom może się to nie spodobać więc wyłączyła. Jak była z dziećmi na nartach, to te dzieci miały tragicznie brudne kurtki przy rękawach, a dopiero przyjechali.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×