Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gościu

10 minut sponsorowanego spokoju

Polecane posty

Gość Jaa
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Co Wy z tym ślubem ?

Ano to, ze ludzie chca byc rodzina, ale przed byciem nia w swietle prawa maja opory. Ciekawe dlaczego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

zastanowiłaś się nad tym co napisałaś ? Wg ciebie łyżka przecieru i dodanie ziół sprawiłoby że danie stałoby się sycące ? Ty tak serio ? Czy może miała gotować kilka godzin sos w przepisie na obiad w dziesięć minut 😮 ? Logika niektórych jest powalająca.

Na pewno dodanie ziół, przecieru pomidorowego czy o rozpusto!  jakiś warzyw czy krewetek  uczyniłoby to danie smaczniejszym. Justynie to lata, bo jej córki zjedzą wszystko prawie z talerzem. Przepisu nie powtórzę, bo mam litość nad sobą i moimi dziećmi, ale Tobie życzę smacznego człowiek nie świnia wszystko zeżre. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Hahahahaha zbyt lotna to ty nie jesteś 😄 Nie widzisz różnicy pomiędzy specjalnym wchodzeniem na czyjś kanał z kogo poglądami się totalnie nie zgadzam między wchodzeniem na forum na którym trafi się kilka osób piszących bzdury ? Ja Ci nie bronię jej krytykować ale rób to z sensem. Czepianie się cudzych obiadów jest co najmniej komiczne.

Przecież ta pani sama wystawia swoje potrawy i prosi o ocenę. Komuś się nie podoba mówi jasno, że mu się nie podoba. Mi lata co kawolqska gotuje na obiad czy jakie nosi gacie, ale skoro ta sama Kowalska wystawia swoje danie w necie i mówi zobaczcie dam radę w 10 minut to ja jako widz mam prawo powiedzieć, że posilek przypomina rzygi, jest niewartościowych i podany nieapetycznie. Idea obiadu w 10.minut jest super, ale u Jastyny raczej bym się nie najadła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Hahahahaha zbyt lotna to ty nie jesteś 😄 Nie widzisz różnicy pomiędzy specjalnym wchodzeniem na czyjś kanał z kogo poglądami się totalnie nie zgadzam między wchodzeniem na forum na którym trafi się kilka osób piszących bzdury ? Ja Ci nie bronię jej krytykować ale rób to z sensem. Czepianie się cudzych obiadów jest co najmniej komiczne.

Dobrze, że Ty jesteś po takim makaronie z wodą pomidorową masz jasny umysł podczas gdy ja zamuliłam się dziś stekiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Na pewno dodanie ziół, przecieru pomidorowego czy o rozpusto!  jakiś warzyw czy krewetek  uczyniłoby to danie smaczniejszym. Justynie to lata, bo jej córki zjedzą wszystko prawie z talerzem. Przepisu nie powtórzę, bo mam litość nad sobą i moimi dziećmi, ale Tobie życzę smacznego człowiek nie świnia wszystko zeżre. 

Cofam to co powiedziałam, ty nie jesteś mało lotna. Ty jesteś zwyczajnie głupia. Serio nie czaisz, że to nie był przepis pt "patrzcie jaką super smaczną i pożywną pastę zrobiłam musicie wypróbować ten genialny przepis" tylko pokazanie jak można turbo szybko zrobić obiad ? Jak chce to niech sobie nawet samą wodę z tego makaronu je, na prawdę chce ci się to rozkminiać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Przecież ta pani sama wystawia swoje potrawy i prosi o ocenę. Komuś się nie podoba mówi jasno, że mu się nie podoba. Mi lata co kawolqska gotuje na obiad czy jakie nosi gacie, ale skoro ta sama Kowalska wystawia swoje danie w necie i mówi zobaczcie dam radę w 10 minut to ja jako widz mam prawo powiedzieć, że posilek przypomina rzygi, jest niewartościowych i podany nieapetycznie. Idea obiadu w 10.minut jest super, ale u Jastyny raczej bym się nie najadła. 

Ale czy to jest kanał kulinarny czy parentingowy ? Czy ona każe Ci gotować to samo co na ? Czy to danie to był poważny przepis czy zabawa ? Ty na prawdę tego nie rozumiesz ? I gdzie ona niby prosiła o ocenę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ehh, kwoki. Idźcie do tych swoich kuchni gotujcie sobie te steki czy co tam chcecie, zamiast rozkminiać od kilku dni co powinna zjeść na obiad jakaś youciuberka. Szkoda mi was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie no lepiej ugotować byle co, dodać ser 🧀 spondorowany i czekać aż głupki klikną milion razy. Przecież tak to działa.lepiej zrobić obiad w 10 minut niż godzić dzieci. Chwała jej za oświecenie ciemnej masy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Nie no lepiej ugotować byle co, dodać ser 🧀 spondorowany i czekać aż głupki klikną milion razy. Przecież tak to działa.lepiej zrobić obiad w 10 minut niż godzić dzieci. Chwała jej za oświecenie ciemnej masy. 

Ale powiedz mi CO CIĘ TO OBCHODZI co je jakaś youtuberka ? Dodajmy youtuberka która nie prowadzi kanału kulinarnego. Ktoś Ci każe to oglądać ? Ktoś Ci każe inspirować się jej przepisami ? 90 % polaków odzywia się tragicznie i serwuje dzieciom syf za nimi też chodzisz z umoralniającymi gadkami "wystarczy dodać oregano i przecier i będzie pożywnie " ? Nie wiem czy wiesz ale jest taki magiczny przycisk w prawym górnym rogu 'x' klikasz go i wracasz do swojego życia zamiast zajmować się nie interesującymi Cię treściami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ale powiedz mi CO CIĘ TO OBCHODZI co je jakaś youtuberka ? Dodajmy youtuberka która nie prowadzi kanału kulinarnego. Ktoś Ci każe to oglądać ? Ktoś Ci każe inspirować się jej przepisami ? 90 % polaków odzywia się tragicznie i serwuje dzieciom syf za nimi też chodzisz z umoralniającymi gadkami "wystarczy dodać oregano i przecier i będzie pożywnie " ? Nie wiem czy wiesz ale jest taki magiczny przycisk w prawym górnym rogu 'x' klikasz go i wracasz do swojego życia zamiast zajmować się nie interesującymi Cię treściami.

Ja mam w szerokim powazaniu co ona gotuje.tak samo jak ten przycisk w prawym górnym rogu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja się pytam jakie bzdury są w tym wątku? Wydało Wam się to danie apetyczne i wartościowe i chciałbyście by Wasze dzieci się tak zachowywały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
22 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ja mam w szerokim powazaniu co ona gotuje.tak samo jak ten przycisk w prawym górnym rogu. 

HAhahahahha :D To po co się nad tym rozwodzisz w kilku(nastu) postach ? Sama siebie zaorałaś w tym momencie. Idź spać bo neurony Ci umierają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ja się pytam jakie bzdury są w tym wątku? Wydało Wam się to danie apetyczne i wartościowe i chciałbyście by Wasze dzieci się tak zachowywały?

Takie,  że większość komentarzy tutaj jest bezsensu. Ta cała Justyna nie prowadzi kanału o tematyce kulinarnej żeby tak obszernie komentować to co ugotowała. Tym bardziej, że to nie było żadne popisowe danie tylko szybki obiad do szybkiego filmiku. To jak wychowuje dzieci to jej sprawa, jezeli nie popieracie jej metod to po co tracicie czas na ogladanie jej i jeszcze komentowanie tego na forum ? Nie swiadczy to o waszej inteligencji zbyt dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc gosciowy
54 minuty temu, Gość gosc napisał:

Ale czy to jest kanał kulinarny czy parentingowy ? Czy ona każe Ci gotować to samo co na ? Czy to danie to był poważny przepis czy zabawa ? Ty na prawdę tego nie rozumiesz ? I gdzie ona niby prosiła o ocenę ?

Patrzac jak te dzieci jadly to byl obiad a nie danie dla zartu i zabawa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc xyz
59 minut temu, Gość gosc napisał:

Cofam to co powiedziałam, ty nie jesteś mało lotna. Ty jesteś zwyczajnie głupia. Serio nie czaisz, że to nie był przepis pt "patrzcie jaką super smaczną i pożywną pastę zrobiłam musicie wypróbować ten genialny przepis" tylko pokazanie jak można turbo szybko zrobić obiad ? Jak chce to niech sobie nawet samą wodę z tego makaronu je, na prawdę chce ci się to rozkminiać ?

Takim "obiadem" to mozna dzieci straszyc a nie karmic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Hahahahaha zbyt lotna to ty nie jesteś :D Nie widzisz różnicy pomiędzy specjalnym wchodzeniem na czyjś kanał z kogo poglądami się totalnie nie zgadzam między wchodzeniem na forum na którym trafi się kilka osób piszących bzdury ? Ja Ci nie bronię jej krytykować ale rób to z sensem. Czepianie się cudzych obiadów jest co najmniej komiczne.

Na kanał wchodzę specjalnie, a rozumiem ze Ty na to forum i TEN wątek to przypadkiem weszłas? Wez mnie nie rozśmieszaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość mama

Jesli to ma być kanał parentingowy to ona serio potrzebuje pomocy. 

Dziewczynki są jakby lekko zaburzone a ta starsza do tego agresywna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gda

Spróbuj dodać trochę wody z makaronu (zawiera skrobię) i przecier - sos robi się gęsty, kremowy plus serek i faktycznie masz smaczne danie. Da radę to zrobić w 10 minut! To stary patent na zagęszczenie sosu. A zioła do smaku!! :( Makaro z gestym sosem jest zdecydowanie bardziej sycący niż taki z wodnistymi pomidorami i odrobiną czosnku i serka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Na kanał wchodzę specjalnie, a rozumiem ze Ty na to forum i TEN wątek to przypadkiem ? Wez mnie nie rozśmieszaj.

Serio nie widzisz różnicy w oglądaniu kogoś kogo się nie lubi i leceniu od razu na forum żeby go obgadać od wejścia na temat z ciekawości co o niej piszecie ? To ty mnie rozśmieszyłaś, ale to raczej śmiech z niedowierzania, że ktoś może być tak głupi.

1 godzinę temu, Gość Gda napisał:

Spróbuj dodać trochę wody z makaronu (zawiera skrobię) i przecier - sos robi się gęsty, kremowy plus serek i faktycznie masz smaczne danie. Da radę to zrobić w 10 minut! To stary patent na zagęszczenie sosu. A zioła do smaku!! :( Makaro z gestym sosem jest zdecydowanie bardziej sycący niż taki z wodnistymi pomidorami i odrobiną czosnku i serka.

Super, dziękujemy za cenne rady, koniecznie leć napisz to Justynie na pewno się ucieszy :D Nie wiem czy wiesz, ale wszystko da się zrobić lepiej, Gordon Ramsey przez 10 minut zapewne ugotowałby przepyszne danie, problem tylko w tym, że Ty totalnie nie rozumiesz mimo tłumaczeń, że ta cala youtuberka nie przygotowywała dania na konkurs kulinarny tylko szybki obiad dla siebie. Dyskutowanie przez 2 strony o tym jak powinna a jak nie powinna go robić jest komiczne. Niech sobie je co chce, może jej smakuje woda z makaronem. A tak swoją drogą to serio uważasz, że jeżeli sos byłby gęstszy przez dodanie skrobi to byłby tym samym bardziej pożywny ? WTF ? Może byłby bardziej zapychający ale przecież kaloryka nadal pozostałaby praktycznie identyczna więc tak czy siak nie najedliby się na dłużej. Także możesz podać sobie rękę z Justynką bo masz równie fajne pomysły :D  Przerażające jest, że chce Ci się dyskutować na to jaki obiad przygotowała juciuberka pod reklamę serka :D Może jeszcze zgłoś ją do Mops-u że dzieci źle na filmie nakarmiła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówa

Nie wiem czy wiesz, ale wszystko da się zrobić lepiej, Gordon Ramsey przez 10 minut zapewne ugotowałby przepyszne danie, problem tylko w tym, że Ty totalnie nie rozumiesz mimo tłumaczeń, że ta cala youtuberka nie przygotowywała dania na konkurs kulinarny tylko szybki obiad dla siebie

x

Dokładnie - o to wszystko się rozchodzi. To jej kanał i może sobie pokazywać na nim nawet jak je wodę z solą. To, że dla was to jest temat na długie dyskusje to nie najlepiej o was świadczy. Teraz możecie wracać do swoich garów, tam nikt wam nie będzie bronił dodawać czegokolwiek do swoich 'wykwintnych i pożywnych' dan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po to powstało to forum by ludzie gdy im coś nie pasuje w oglądany filmiku z YouTube wyrazili swoje danie. Justyna na insta uważa, że jej danie było pyszne. I nie nie był to żart, zabawa tylko normalny obiad dla 5 osobowej rodziny.  I owszem youtuberka może sobie jeść trawę I popijać woda z kałuży, ale to nie znaczy, że ludzie w koło nie mają prawa tego komentować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
47 minut temu, Gość Gościówa napisał:

Nie wiem czy wiesz, ale wszystko da się zrobić lepiej, Gordon Ramsey przez 10 minut zapewne ugotowałby przepyszne danie, problem tylko w tym, że Ty totalnie nie rozumiesz mimo tłumaczeń, że ta cala youtuberka nie przygotowywała dania na konkurs kulinarny tylko szybki obiad dla siebie

x

Dokładnie - o to wszystko się rozchodzi. To jej kanał i może sobie pokazywać na nim nawet jak je wodę z solą. To, że dla was to jest temat na długie dyskusje to nie najlepiej o was świadczy. Teraz możecie wracać do swoich garów, tam nikt wam nie będzie bronił dodawać czegokolwiek do swoich 'wykwintnych i pożywnych' dan

To, że Ty bronisz leniwe baby której się nawet ugotować ani ogarnąć dzieci nie chce też dobrze o Tobie nie świadczy. W sumie to mam nadzieję, że Twoje dzieci trafia w szkole na taką wychowaną bez zasad Basię zobaczysz wtedy jaka to rozkosz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×